Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

maticap.
26. okt 2011

Ahojte Trencanky, mozem sa k vam votriet? Potrebovala by som poradit ohladom pediatrov v TN - rozhodujem sa medzi dr. Menhertovou a dr. Harinkovou. Mate nejake skusenosti? Vopred dakujem za odpovede 😉 .

kajka007
27. okt 2011

@maticap. ahoj,ak ti môžem poradiť tak Harinkovú určite nie.ja som rada,že sme od nej odišli,vždy ju len zaujímalo čo sme mali oblečené a kde sme to kúpili.predpisovala stále tie isté lieky,malej za päť rokov nezobrala krv a keď som to žiadala tak že to je zbytočné.ešteže sme sa presťahovali a prešli sme k inej.k Menhertovej chodí kamarátka a je veľmi spokojná 😉

maticap.
28. okt 2011

@kajka007 dakujem za odpoved - idem skusit tu Menhertovu, ci berie novych pacosov. 😉

kajka007
28. okt 2011

@maticap. ahoj.dúfam že budeš spokojná a želám nech vám to všetko dobre dopadne. 🙂

maticap.
28. okt 2011

@kajka007 ahoj, dakujem. 😉 Prave som dotelefonovala so sestrickou od dr. Menhertovej - novych pacientov beru, akurat to parkovanie...jedine masarycky...pekny den. 🙂

kajka007
28. okt 2011

skús sa spýtať sestričky či sa môže parkovať tam kde parkujú zamestnanci,chodila som tam do kaderníctva a viem že tam kočky parkujú...

maticap.
28. okt 2011

@kajka007 Ok, dufam, ze nezabudnem 😉 .

misickab3
29. okt 2011

@maticap. ahojky...ja som malú dala tiež k Meňhertovej a aj keď som mala len jednu prenetívku doma a jednu u nej, tak môžem povedať, že som rada, že som sa rozhodla pre ňu...a veľmi milú sestričku má...a bola som milo prekvapená tým, že sa ku nim dá objednať aj na jej stránke, ke´d sa prihlásim cez prihlasovacie udaje dcérky...takže keď bude malá chorá, tak nebudem s ňou musieť zbytočne dlho čakať.... 🙂

maticap.
30. okt 2011

@misickab3 vdaka, potesila si ma, ze mas dobru skusenost. 🙂 Uz len aby sa drobec vypytal na svet - ale este mame cas. 😵

mnamko
12. nov 2011

Ahojte,prisťahovali sme sa na Soblahovskú 35 je tu niekto odtiaľto?rada by som pokecala samej sa zle kočíkuje

superstarka
12. nov 2011

@misickab3 Ahoj,aj ja budem dávať malú k nej,mamina ju chváli že je vynikajúca doktorka. 😵

tanya6
14. nov 2011

@mnamko ahoj, ja byvam na inoveckej 1, tiez zatial kocikujem sama

flori
14. nov 2011

ahojte, aj ja zvazujem zmenu pediatra,volba padla na dr.Menhertovu,po telefonickom dohovore sa mozeme prist prihlasit,dufam teda,ze budeme spokojni 🙂 ......budem rada,ak sa mi ozve niekto,kto k nej chodi

dgabi
18. nov 2011

Ahojte baby mate niektora kontakt na MUDR Jankovskeho v tn? dakujem po pripade viete mi poradit, kde by mi urobili sono?

nikita308
18. nov 2011

@dgabi http://www.zzz.sk/?profil=3462
A ešte ti sono môžu urobiť v Cegyse...

tanija133
18. nov 2011

Ahojte baby, neviete mi poradit nejaku dobru detsku obuv v Trencine, ked je dobry vyber?a nemusia by drahe... 😉 Kde nakupujete vy topanocky pre drobocov?

emily76
18. nov 2011

@tanija133 ahoj, my chodime do deichmanna, aj vyber byva vcelku dobry, aj ceny sa daju.. neviem ako maju druhe maminy skusenosti, ale my si tam dokazeme vybrat.

anitab
18. nov 2011

@tanija133 jednoznacne Protetiku v zdravotnych potrebach v Druzbe - kvalitne za vyborne ceny

tanija133
18. nov 2011

@anitab a to je na prizemi, alebo hore? maju tam aj cisla okolo20,21? a aj zimne botky?

dgabi
18. nov 2011

@nikita308 dakujem 😉

nikita308
18. nov 2011

@dgabi neni zač... 🙂

anitab
18. nov 2011

@tanija133 hore, velkosti mavaju od tusim 18 do mozno aj 33 detske...neviem, ci maju este zimne, naposledy som tam bola v lete kupovat sandalky, zimne mame...skus tam zbehnut, poobede maju otvorene len do 16.15 a sobota je zavreta 😉

tanija133
22. nov 2011

@anitab Inac som bola dnes v tej Druzbe, a kupila som zimne krasne botky c. 22...jedine chlapcenske ktore mali v c.22, ale fakt sa mi aj pacili a aj zazrakom sme ich aj obuli....Dik za tip.... 😉 inac aj na Mierku v tej klasickej obuvi maju celkom dobry vyber detskych topanociek.....V Daichmane som bola tiez a mali tam jedny jedine chlapcenske snehule, a za 9,90.....asi papierove.....Ale z vacsich cisel sa tam dalo vybrat..... 😉

frick
30. nov 2011

Ahojte.Mamičky z Tn kde kupujete najlacnejšiu Bebu?

brumca
2. dec 2011

ahojte 🙂 idem si k vam po radu, byvam v Dubnici n. Vahom, Trencin az tak dobre nepoznam. Neviete prosim vas, kde by sa dal v TN zohnat fusak Emitex combi 3v1? V Laugariciu ho nemaju, v Juzanke v tom detskom obchode ho teraz tiez nemaju, uz nan cakame tyzden 😒 napadlo ma, ze je este jeden obchod v nakupnom centre pri Dome armady, neviete ako sa vola ten obchod? alebo ak mi viete poradit nejaky dalsi detsky obchod, kde by ho mali mat? dakujem 🙂

viva27
2. dec 2011

@brumca ahoj, je to stare laugaricio hneď vedla priora tam je obchod pre deti, a ak ani tam tak je obchodík pre deti pri stepse je to smerom k mierovemu námestiu. Viem že tam majú veci od emitexu. 🙂

viva27
2. dec 2011

@frick ahoj v lekárni v tescu alebo v laugu na zákaznicku kartičku 10% zlava a teraz som videla aj v hypernove v akcii ale to bola 4. 🙂

frick
3. dec 2011

@viva27 ďakujem. Ja potrebujem 1.tú obyčajnú.Museli sme prejsť na ňu.Kúpila som ju v Bille v južanke za 11 aj niečo eur.Tak chcem zistiť či sa nedá niekde lacnejšia alebo sú tie ceny rovnaké.Skúsim to tesco a v laugu tiež v lekárni asi že?

viva27
3. dec 2011

@frick ano v lekárni ale stačí ísť len do jednej lebo to sú tie isté lekárne, alebo potom ešte zbierať body v DM drogerie a na kupóniky nakúpit raz za mesiac na 15% zlavu. Ja to robím tak, buď hladám akcie a keď niesu tak kupujem v DM, osvedčili sa mi tam aj čajíky od hippu, sú tam najlacnejšie, len nepamätám si kolko tam stojí beba1. A ešte ma napadlo že beba sa da aj na recept od doktorky ak máš ty alebo tvoj muž akúkoľvek alergiu.

frick
3. dec 2011

@viva27 ďakujem za tip aj s tými čajíkmi.Alergiu našťastie nemáme tak nemáme nárok na HA Bebu na recept.Nevadí.Ja do DM moc nechodím ale tušim to tam pôjdem omrknúť bo sestra chválila aj plienky a tušim aj kaše.No a tie body sa zbierajú za nákup však? A potom podľa bodov máš nárok na tie kuponiky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre