Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
21. dec 2009

kala - ze si sa nepochvalila 😀 😀 😀 ze gynekologicka 😀 😀 😀

adkag - ak budes chciet poslem nejake info k tej torte co som si nasla na nete, podla toho som postupovala a super 😉
poslala som vzorku aj nasim a mama sa uplne rozplyvala tak som rada 😉

adkag
21. dec 2009

mami,posli, budem rada,hodil by sa nejaky navod ako na to 🙂 . dik

adkag
21. dec 2009

kala, a aku velkost ma terezka? ja som pozerala na nete ale tam mali posuvatelne od nejakej velkosti 28 a Kubko ma 25 nohu,tak neviem ci by sme take zohnali.

kala12
21. dec 2009

adkag terezka ma teraz velkost topanok 27-28,ako ktory vyrobca.Nozicku ma ale 26, korcule su jej este trosku vacsie,tak na hrubu ponozku....kupvali sme podla synovcovych,on ma taku istu velkost, uz ich ma od minuleho roku a v pohode mu boli. Ak by boli Kubkovi aj trosku vacsie, das hrubu ponozku a stiahnes klipsne,nozicku bude mat pevnu... 🙂

adkag
21. dec 2009

aha,dik za radu,skusim pozriet v tom tescu,mna to az dnes napadlo a chcela by som ich kupit este pred vianocami,lebo budeme mat doma dlhsie tatinka,tak nech ich vyuziju a chodia sa pokorculovat. a ako sa korculuje pri vodnikovi?

chymenitta33
21. dec 2009

Ahojte žienky 🙂

my sme dneska ráno išli ku babičke no ako Markovej, urobila som stromček, davidko sa pekne hral zo stavebnicou Potom všetky možné čačky čo chcela nato že má skoro 80 trendy má v malíčku, vtipná velmi, zlatá.
Prišla som domov kopisko žehlenia mám, chcela som aj girlandu na zrkadlo slamenú robiť, ale baby mne sa tak nič nechce.
Pohrali sme sa okupali, Davko zaspal o 8, ja som kuki Panelák dobre skončil teraz kuki KBK

Dlho som tu nebola ani vo volnom pokeci musím to dobehnuť 😵

lucaska
21. dec 2009

ahojte, adkag my sme tiez minuly rok kupili lucaskovi korcule ale len tie kacenky co sa davaju na topanku, kupovali sme ich na sihoti tusim tempish...a tento rok mu este necham tieto na klasicke korcule sa mi zda skoro a ani to neodporucaju................... 😉

kala12
22. dec 2009

Lucaska tie kaceny mame aj my este po mne,a jedny po muzovi,ale to uz su len jednoradove.. Len mne sa nepacia tie remienky a praveze by som povedala,ze v takychto korculiach je vacsia pravdepodobnost vyvrtnutia nozicky,lebo niesu bohvieako pevne.Predsalen tie remienky nemozes poriadne utiahnut,aby netlacili a potom sa to smyka a posuva do boku. V tych topankovych ma nozicku pekne fixovanu az nad clenok.Takze ja som radsej za tie, aj ked sa mozno tazsie na nich uci, ale aspon sa deti naucia drzat rovnovahu a stabilitu....a okrem toho, ved aj tak ju stale my podopierame. Na tych kacenach je to skor chodenie po lade, teda aspon Terezka to tak ,,pojala,,... 😀 😀 😀

Adkag najlepsie je chodit doobeda, hlavne cez vikend, poobede je tam uz vela pubisov,ale aj tak sa da korculovat.My sme boli v nedelu doobeda a parada,par ludi tam bolo. 😉

Baby uz mate stromcek? Nas uz druhy den statocne odolava najazdom tych mojich dvoch vymyselnikov.Vcera este stale donho chodili drapkat,ale dnes uz si nejako moc nevsimaju, comu som rada ,hlavne u Mina,lebo som sa bala, ze ho zhodi. 😀 😀 😀

chymenitta33
22. dec 2009

Ahojte žienky🙂

Babička si zobrala Davidka von aj som rada, lebo my to príde že vkuse upratujem a stále to nieje vidieť už my z tho šibká 😅 Mala by som aj varkať ale neviem čo a vlastne načo drahý príde až v noci to niečo večer urobím.
Idem robiť tu girlandu včera som sa nato nezmohla 😒

kala-ja som robila už v sobotu a ešte stojí, na moje prekvapenie ho ani nechytá len sa postaví a povie čeče strom 😀

newyorkgirl
22. dec 2009

ahojte 🙂

ivaz dnes som bola na sono, vsetko popozerali a je vsetko v poriadku, rastieme ako mame, aj pohlavie uz viem, ale zatial iba ja, zverejnim cez sviatky, chcem to dat tym mojim pod stromcek 😀

adkag my sme korculkovat este neboli, ale inak sme velki korculiari, ale Nika este nestala, tento rok bol tuna v anglicku v nasom meste taky okruh ako pri vodnikovi ale iba na tyzden, keby to viem skor isto by som si nechala od nasich poslat tie korculky tiez pre tieto mensie deti, ale sme nestihli no.... ale sak babule uz ti tu poradili, snad zozenies...

baby my uz mame aj nejake darceky pod stromcekom, nasi poslali balik z SK a ked to Nika zbadala pobalene,tak som povedala ze to je od babkinho jeziska a dali sme ich pod stromcek, najskor samoska ze chcela otvorit, ale teraz uz si ich 2 dni nevsima, co mi pride celkom vtipne 😀 uz mi dosiel dnes aj velky darcek pre tatinka, som zvedava co mi na to povie, lebo on nema ani potuchy.... tak potom sa pochvalim 😀

lucaska
22. dec 2009

ahojte, new tak to je sila ze nicolka tie darceky nerozbalila nas lucas no neviem ci by ich len tak nechal lezat pod stromcekom ale asi nie............ :- 😀 😀 😀 😀 😀

chym, tak si trosku odychnes aj ked pracovne 😝 😉 😉 😉 😉 😉

kala ono je na tie korcule milion nazor , mne tam nejde ani tak o ten clenok ako o klby drobcov.... 😝 😝 😝 😝 😝

chymenitta33
22. dec 2009

New--to veru ani dejvi asi ten je zvedavý po mamičke 😎 😀

Lucaska--no to hej aspon my nebehal krpček okolo, ale aj pekne pospal teraz papa, potom pôjdeme kuki ocka mu doniesť jesť.

adkag
22. dec 2009

no dakujem za rady,teraz si vybrat este z toho 🙂 . vcera som to muzovi povedala ze co on na to,nejak sa nevyjadril,tak uvidime. jakubko ked je sneh tak vobec nechce vonku behat,vkuse sa len nosi,dnes ked sa potopil sneh tak behal jak o zivot vkuse,tak neviem co by povedal na to,keby sa ma korculovat na lade. no uvidime, ci teda budeme zhanat ci nie 🙂 .

new,tak to ma teda Nicolka riadnu trpezlivost,u nas by bol ablik uz davno otvoreny. som zvedava co si prichystala pre draheho a hlavne na to pohlavie 🙂 .

Kala, my stromcek nemame este,asi zajtra spravime vecer,nech maju drobci rano prekvapko.ja sa tiez bojim ze ho Natali zhodi,skusime ho aj uviazat o klincek asi pre iostotu, ona je teraz strasne zvedava a vsetko musi chytat,olizovat. aj ked minuly rok som sa bala tiez o stromcek kvoli jakubkovi a on si ho moc nevsimal u nas, ale svokre vsetky gule postupne porozbijal. my moc gule mat nebudeme, skor take nerozbitne ozdoby.

adkag
22. dec 2009

mami.sk, dakujem moc za ten postup,musim nastudovat do toho februara,snad sa torticka vydari 🙂

newyorkgirl
22. dec 2009

baby ste to na mna asi privolali, Nikolka ma stale problemy s cikanim tak zacala veru pistat ze ci moze jeden darcek otvorit, tak som jej dala taku omalovanku s bizuteriou od nasich a jezisko ostatne darceky schoval veru radsej a donesie ich az na stedry den... pohlavie prezradim zatial tolko ze moja predtucha bola spravna 😀 tak mozno to tu uz niekoho napadne 😅

dannynka
autor
22. dec 2009

new-ja uz asi tušíím lebo sme to minule spolu preberali 🙂 😀

newyorkgirl
22. dec 2009

danny pridavam sa do klubu 😉

newyorkgirl
22. dec 2009

next ma sale, tak som rada ze viem co viem, sa budem zajtra realizovat na oboch svojich detoch, na niku som uz pozerala mikinky 2 za 6 libier a podobne, ale nohavice tam ziadne nie su do prkynka a zrovna tie potrebuje bo rastie z tych co ma... 😒

kala12
22. dec 2009

lucaska vidis,to s klbikmima nenapadlo. Ale mas pravdu, vzdy je nejake pre a proti,no a potom si vyber... 😉 Myslim,ze nakoniec pocasie to vyriesi za nas, a ani sa nebudeme mat kde nakoniec korculovat.Prave som pozerala z okna a po smehu za chvilku ani stopy nebude.. ☹ ☹ ☹

Ja som prave dopiekla odpalovane venceky,uz alekoncim,lebo mam toho po krk.

New tak aj ty???? 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
22. dec 2009

pisem ako tatar, to bude asi tou hodinou...a pokazenou klavesnicou 😀 😀 😀

newyorkgirl
23. dec 2009

kala poslala som ti na FB spravu... no aj ja veru 😀 ludia zas som chcela ist o deviatej spat a polnoc a moje dieta zas nocnikuje, porazi ma z nej uz asi 😖 neviem ma to v hlave uz posahane stale sa boji ze sa v posteli pocika, nech uz tie Atb zaberu, cez den je to lepsie ale rano a vecer horor 😔

kala12
23. dec 2009

new super..... a ja kukam,ze co ty o polnoci tocis, vsak vy to tam mate posunute 😀 😀 😀 😀 _Leni aj tak ta obdivujem, ze ako to super zvladas sama v cudzaroch...aj behacky po doktoroch,aj pripravy na vianoce,aj skolu, a vsetko,dokonca este aj drobatko v brusku.....bez rodiny,bez pomoci, manzel stale v praci....ale ked musis,tak musis,vsak?

Mne sa este stale nechce spat, sice som uz taka unavena,ze ani zaspat nevladzem 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
23. dec 2009

kati, ani mi nevrav, vies kolkokrat mam chut sa zbalit a sadnut na prve lietadlo? 😅 hlavne ked je dieta chore, je to otras a tento mechurovy osial, to je cosi hrozne, hlavne ked ona vecer tak place chuda a nevieme jej pomoct... fakt by som to nikomu nezelala toto... som veru zvedava ako to s dvomi zvladneme, ma prist moja mama na porod a potom v lete na prazky mozno svagrina, co vysku studuje tak bude mat volno, uvidime... akurat sme sa bavili s muzikom vcera teda o nas a detickach, kde lepsie zostat a vyzera to na UK zatial.. isto by mali lepsiu buducnost, keby vystudovali tuna ako doma no

chymenitta33
23. dec 2009

Ahojte zlatinka 🙂

ja už všetko hotovka konečnnneeee..to bol nekonečný príbeh...
Jáj som rada ako blcha.. marko prišiel z robotky konečne bude už doma, aj ked ráno ide čosi kuk do roboty, neviem ani načo ale to prežijem už hlavne že bude doma. lebo ma ide šlahnuť z toho že je furt preč.
David dneska na obed nespal lebo sa zobudil o 10, tak zalahol o 16:00 a o 18:00 som ho zobudila tak zaspal o 22:00 aj tak dobre..
Zajtra ideme na cintorín, lebo dneska je 5 rokov čo maminka zomrela, tak som kvetinky kupila velké kachance, tak jej pôjdeme zaniesť. ☹ achh
A nehnem sa z domu mám punč urobený, pôjdeme susedke zapriať štastné a veselé a hotovka. vyložím nohy a nepostavím sa nikde 😀

Kočky ak sa už nezastavím tak Vám Všetkým prajem Krásne Vianoce, kopec pohodí štastia a lásky a deturencom kopec darčekov od Ježiška 🙂

mami.sk
24. dec 2009

ahojte 😉

zelame vam vsetkym krasne a vesele Vianoce, najma pokoj, lasku a rodinnu pohodu 😉

amatula
24. dec 2009

ahooj
aj my prajeme Všetkym krásne Vianoce a vela zdravicka,stasticka, rodinnej pohody...a detickam vela vela darcekov 😵
nech Vás všetko zlé obchadza a dobré do cesty vchádza 🙂

martinano
24. dec 2009

krasne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko dobre v novom roku zelame 😵

lucaska
24. dec 2009

aj my Vam vsetkym z celeho srdiecka prajeme Krasne Vianoce v kruhu tych ktorych najviac milujeme... 😵 😵 😵

drobec.zz
26. dec 2009

ahojte, tak asi vsetky sviatkujete, tak ja trosku neskor prajem vesele sviatky plne pohody....

new, gratulujem k chlapcekovi, ja som aj vravela, ze my vsetky co sme teraz rodili, tak mame rovnake pohlavia a ty zase zacnes pariky 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre