Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

aaadinka
10. feb 2011

@lussitka ahoj 🙂

avenev
13. feb 2011

@josie3331 Ahoj ja nad tym premyslam, mas nejake info? Ja som len citala u svojho lekara, ze to byva na Juhu piatky...

josie3331
13. feb 2011

@avenev ja len viem o cviceni pre tehotne tuto http://www.mcsrdiecko.sk/

avenev
13. feb 2011

@josie3331 a kde tu byva, je tam napisane v pobocke KC stred? To je kde?

avenev
13. feb 2011

@josie3331 uz som nasla na Dlhych Honoch, myslis ze tam len cvicia alebo sa ucia aj ako dychat pri porode, o dojceni atd...

josie3331
13. feb 2011

@avenev neviem ci som to o tomto kurze citala, ale samizda to je on..som citala, ze sa tam ucia aj take veci a raz za cas do nemocnice poobzerat porodnica

anitab
13. feb 2011

@avenev vola sa to Cvicenie pre tehotne, trva to asi cca 2h, tak do 1h sa cvicia cviky pre tehotne na posilnenie a uvolnenie a potom sa debatu, rozprava, pyta, co koho zaujima 😉 z kazdeho kusok, o priebehu porodu, vyziva pocas teho, dojcenie...

josie3331
13. feb 2011

a kolko to stoji?

anitab
13. feb 2011

2e vstup, plati sa vzdy ked prides, nie vopred, to su volne vstupy

avenev
13. feb 2011

@anitab
@josie3331 a treba sa aj objednat, ci staci prist?

anitab
13. feb 2011

nie netraba sa objednat, staci tam prist, zaplatit ja tu prave jednu hodinu...a dalsi krat je na tebe ci opat prides alebo nie...su to jednorazove vstupy

avenev
13. feb 2011

@anitab a zobrat si mam len veci na cvicenie, ci aj nejaku podlozku?

anitab
13. feb 2011

@avenev je tam koberec a dost teplo, vacsinou su tam baby v ponozkach len, teplaky, cokolvek pohodne, je to na tebe ci tam tak prides, alebo sa tam prezlecies...davaju tam karimatky-maju ich dost, ale ak chces mozes si doniest len svoju vlastnu alebo uterak 😉

josie3331
13. feb 2011

a kde je ten Stred? poznam len ten kulturak Dlhe Hony...inac neviem 😖

avenev
13. feb 2011

@josie3331 stred by malo byt na Dlhych Honoch, je to na tej stranke materskeho srdiecka

anitab
14. feb 2011

@avenev @josie3331 dievcatam KC Stred je to stare kulturne stredisko na Dlhych honoch pri Druzbe, len to premenovali a MC tam ma 2 miestnosti, ma pokreslene okna, vidiet to aj z vonka 🙂

josie3331
14. feb 2011

este posledna otazka 😀 odkedy sa odporuca to cvicenie, aby som tam nesla moc skoro 🙂

anitab
14. feb 2011

kedy chces, mozes aj od prveho mesiaca 🙂 zvacsa asi chodia tak od tej druhej polovice cca 20-25tt, najneskor od 30tt, si osobne myslim...podla toho ako sa citis, ci nemas nejake problemy, zakazy od lekara, alebo robis nejaky iny sport a netreba ti takuto tehotensku gymnastiku 😉

misa0411
15. feb 2011

Ahojte. Môžem sa votrieť do tejto skupiny? Sťahujeme sa do Zámostia a nikoho tam nepoznáme. Je tu niekto odtiaľ?

pluto33
15. feb 2011

@misa0411 ja som zo zamostia

misa0411
15. feb 2011

@pluto33 a odkial presnejšie?

gabika84
15. feb 2011

ahojte trencanky 🙂 tak ja byvam od spominaneho KC asi 5 minut a chystam sa na cvicenie uz dlhsie, ale som stale lenivaaaaaa 😅 este ma cakaju nejake povinnosti v marci a potom sa snad uz donutim zdvihnut zadok a ist sa trochu rozhybat 😀

pluto33
15. feb 2011

@misa0411 Záblatie

avenev
28. feb 2011

Prosim vas, kde ja najblizsie je dobry detsky lekar? Byvam na sihoti 1.

potokin
3. mar 2011

@avenev ahoj ja som zo sihote 4 a tiez som hladala detskeho lekara a stymi je v trencine problem. pozri si zopar stran dozadu tam mi nejake baby radili. ale ja nakoniec s malou chodim doktorke menhertovej. ta je fajn a pride aj k tebe domov ked dojdes domov z nemocnice. uz sme boli aj na prvej poradni a vsetko v pohode mila sestricka a prijemne priestory dokonca aj na kojenie.

avenev
4. mar 2011

@potokin Ahoj dakujem za radu. A ako je to s parkovanim? Ja som zaciatocnik, takze hocikde sa nesupnem 🙂 V Masaryckach sa plati, este pri vojenskej poliklinike sa niekedy da. Pozerala som si jej stranku a ma tam pisane, ze bezbarierovy pristup a moznost uschovy kocikov. Chodia tam mamicky peso aj s kocikmi?

potokin
4. mar 2011

@avenev no ako je to s parkovanim bohuzial neviem mna vzdy niekto privezie a potom aj odvezie ale nabuduce planujem ist normalne s kocikom, je tam vytah na to poschodie kde ma ambulanciu takze v tomroblem neni a videla som tam mamicky s kocikmi

aduliak
4. mar 2011

ahojte baby...mozem sa zapajat aj ja do tejto temicky? 🙂 k dr chodime k Dr. Menhertovej a na cvicenia som chodila tiez do KC Stred...bolo to super, mozem len odporucat 🙂

cubana
4. mar 2011

je tu niekto nie priamo z TN ale okolia?

josie3331
4. mar 2011

@cubana ja som z okolia, ale zaujimalo by, z ktorej svetovej strany myslis okolie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre