Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

pandrholka
6. máj 2011

ahojte, nenájde sa tú nejaká mamina z Juhu, ktorá by pri "venčení" 😀 svojho drobca uvítala spoločnosť druhej maminy s drobcom!?!?

marry26
7. máj 2011

ja by som vencila 🙂 ale nie som z juhu, niekto blizsie k centru, soblahovska a pod.

aduska181
9. máj 2011

@gabika84

oproti prioru v ´´laugu´´

diamand2326
10. máj 2011

ahojte, prisťahovali sme sa do Zámostia, nájde sa nejaká mamička s dieťatkom na spoločné prechádzky? mám 23 rokov a 14 mesačného synčeka. 🙂

diamand2326
10. máj 2011

@misa0411 Ahoj, my sme sa tu práve prisťahovali. bývame v Zámostí blízko Lidlu, ak by si chcela a nie je to ďaleko (neviem, kde presne bývaš) sa možme stretnúť. mám 14 mesačného synčeka a 23 rokov. papa

aaadinka
19. máj 2011

@pandrholka ahoj , ja som z juhu,kludne by som isla vyvencit tu nasu krasavicu 🙂

aaadinka
19. máj 2011

@misickab3 tak ja ti poviem uprimne,ku Chlapeckovi by somk nesla nikdy viac....Ale to je moj nazor,niekto je spokojny, iny zase nie.Ja som tam bola parkrat ,aj so sestrou a este s jednou kamoskou.Je naladovy a vysetruje,tak ako sa prave zobudi.Hlavne podla mna dost bolestivo.My sme vsetky tri od neho odisli,poradili nam Jankovskeho a mozem povedat,ze co sa tyka celeho tehu aj porodu,by som ho nevymenila za nic na svete.Ma skvely pristup a hlavne vysetrenie ani nevies , ze prebehne.Mne ho odporucili, ked som chcela otehotniet a musim povedat, ze nelutujem,ze som od Chlapecku odisla.Ale pokial si s nim spokojna,tak nemen,uvidis neskor,vzdy sa da zmenit gynekolog.Inak ta jeho Hermina - sestricka mi stratila u nich kartu,nevie kde ju dala.....

hrasulik
24. máj 2011

@monicka1458 ....Monicka, aj ja byvam za mostami. ja mam sice mladsieho synceka - 13 mesiacov, ale rada si najdem partacku na prechadzky 🙂. prestahovala som sa sem z Kosic a zatial tu nikoho nepoznam. ak by si mala zaujem tak daj vediet, budem sa tesit 🙂

monicka1458
24. máj 2011

Ahojcek hrasulik 😅 tak to je super a kde presne za mostami byvate?Kludne mozme zajst spolu niekedy na prechadzke s drobcami 🙂 velmi rada..

hrasulik
24. máj 2011

@monicka1458 ...juj tak to sa budem velmi tesit. my byvame na bavlnarskej 🙂. a Vy??

monicka1458
24. máj 2011

🙂 tak to sme neni daleko od seba,my byvame ako je odevne uciliste blizko uspechu 😅

zutom78
25. máj 2011

Ahojte maminy, som síce pôvodne z Trenčína, ale momentálne bývam v Trenč. Teplej. Nie je tu niekto z tejto dedinky???

viva27
25. máj 2011

Ahojte maminky hladam si kamaratku z juhu s cca rocnym dietatkom na spolocne chvile s drobcami. Najde sa tu nejaka ? Som pristahovana takze tu moc ludi nepoznam.

katslad
26. máj 2011

Ahojte baby, som v TN veľmi krátko, bývam na Sihoti I. Nechce niektorá z vás "parťáčku" na kávičkovanie neskôr na kočíkovanie?🙂

lucikatn
30. máj 2011

Maminy, kam chodievate plavat s detickami (cca rocnymi)? My sme boli uz par krat na krytej plavarni v TN ale naposledy bola studena voda a na druhej strane nas to tam samych nebavi... 😒

olencinka
14. jún 2011

ahojte, v trencine byvam od augusta, som z popradu. babo cakam v oktobri 2011 a rada by som sa tu s niekym zoznamila. byvam na juhu, tak piiste 🙂

smejko26
14. jún 2011

@olencinka ahojky, akurát dnes ťa spomínal môj manžel Juraj, tvoj exkolega z Novomeského. A ja som si spomenula, že som dnes čítala tu na Mk o niekom z Popradu. Sranda, že si to ty. To je náhoda. 🙂 My bývame na Sihoti, ale ak by si chcela, môžeme sa občas stretnúť.

k_a_j_k_a
14. jún 2011

@viva27 ahoj, my sme sa prednedavnom pristahovali na juh. Mam dve dievcata 2,5r a takmer rocne. 🙂

gabika84
15. jún 2011

jeee, som nevedela, ze sa tolko ludi stahuje do Trenčína 🙂 (ja ze vsetci tiahnu do Blavy 😝) prajem teda vsetkym novym mamickam-Trencankam, aby sa im tu dobre a spokojne zilo a aby nasli v TN svoje najsamvacsie stastie 😉

tanya6
15. jún 2011

ahojte, pristahovali sme sa do tn v septembri z ruzomberka, mam pol rocnu dcerku a hladam mamicky, s ktorymi budem moct kocikovat, stale tu skoro nikoho nepoznam, byvame blizko nemocnice

marry26
16. jún 2011

@tanya6 ahoj ja mam 4mesacnu, byvam asi 5 min od nemocnice

tanya6
16. jún 2011

@marry26 ahoj, tak super, mozme zajtra spolu kocikovat? kde presnejsie byvas? my na Inoveckej, v tom prvom vysokom orandzovom panelaku

gabika84
16. jún 2011

@tanya6 tak to ti potom ja mozno aj do okien vidim 😀 byvam krizom cez cestu v tom jedinom nezateplenom 7poschodovom dome. ale ja este nemam koho kocikovat 😅

daad
2. júl 2011

Ahoj. I ja som prisťahovaná. Mám 20 mesačného drobca a bývam pri MAXE. Nikoho tu nepoznám a rada by som si tiež občas s nejakou mamičkou a detičkami vyšla. Mám 36 rokov. Ozve sa mi niekto?

pluto33
4. júl 2011

@daad ak chceš môžeme spolu moje deti maju 5 a 2 roky ja mám 34

alusiatko
5. júl 2011

Ahojte.Chcem sa spytat hlavne Vas mamiciek, co byvate na juhu kam chodite s detmi k lekarovi?Alebo ci neviete aky su detsky lekari na juhu?MAme sa tam o nejaky cas stahovat a mam dilemu ci ostat u povodnej lekarky co je na opacnej strane mesta alebo zmenit lekara?

alusiatko
5. júl 2011

@daad ahoj kde presne byvas ja byvam tie pri maxe tak ak chces mozeme sa niekedy stretnut a kocikovat spolu

daad
6. júl 2011

@alusiatko Ahoj, hneď pri MaXe v takom terasovitom bielom 7 posch dome. A ty kde?

daad
6. júl 2011

@pluto33 Ahoj, budem rada, ak sa niekedy dohodneme. Pošlem ti tel č?

pluto33
6. júl 2011

@daad stačí ak napíšeš sem na modreho konika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre