Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
1. okt 2008

jaaaj som myslela ze ked tam ides.... 😅

a este jedna otazka preco ma zanedbavas 😀 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

audreyd
1. okt 2008

no čo, kávičky dopité? 😕

lennie7
1. okt 2008

danny pardon, uz som na skype 😅 😀

minkak
1. okt 2008

ajojte kocky 😵
audrey mas kraaaasne deticky 😵

zuzanamv Matkovi prajeme vseeetko len to najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵

lennie7
1. okt 2008

ozaj aj my sa pripajame, Matkovi vsetko naj naj naj 😵 🙂 😉

zuzanamv
1. okt 2008

Jej, ďakujeme babulky!
Včera sme už mali takú minioslavu so svokrovcami, lebo idú preč. Dnes oslavoval v škôlke, a ešte nás čaká veľká oslava cez víkend v BA. Sa mi nechce veriť, že už sú to tri roky! V noci som spomínala na kontrakcie. 😉

dienka
1. okt 2008

Zuzka Matkovi vsetko najlepsie k narodeninam
😵

mucilienka
1. okt 2008

audreyd,

dakujem, ze tak na mna myslis 😉 ale uz ju nekupim, ked si napisala, ze je lepsia ta na vysavac... rodina uz bombarduje otazkami, co chceme na vianoce, a este predtym na narodky pre Marusku, tak ma napadla tato odsavacka... no, tak ale bude nieco ine... btw - krasne fotecky si pridala, dufam, ze ich tak rychlo nevymazes... 😵 😉

mucilienka
1. okt 2008

danny, gabika je uz ina baba... ste krasne vlasate... 😵

audreyd
1. okt 2008

dík 😵 ale zajtra tam už nebudú...

lucaska
1. okt 2008

ahojte, matkovi dodatocne prajeme vsetko naj naj naj, aby to v skolke zvladal co najlepsie..... 😉

audreyd
1. okt 2008

muci, keď chcú investovať, tak do tohto 🙂 to by bol darček pre obe 😉

http://www.nosime.sk/tovar1831-ponco_mamabutter...

moje je už na ceste 😵

lucaska
1. okt 2008

audrey, tak keby mam malinke babo, tak to je uplne perfektne................... 😉 😉 😉 😉 😉

audreyd
1. okt 2008

lucaska, čo nie je, môže byť 😀

mucilienka
1. okt 2008

audreyd, tak to uz hej...
ja pockam po tej skusenosti dnes najskor na tvoje, a pridem ho okukat... to je iba dopredu, ci aj "dierka vzadu"?

venonna
1. okt 2008

muci, vpredu aj vzadu mozes nosit, ale je to max do 2 rokov dietka... 😒

dannynka
autor
1. okt 2008

ahojte,ako pozeram tu sa este nespi 🙂

muci -dakujem,uz z nej bude pomaly ale isto 2-ročna slečna 😵 😵 😵

dannynka
autor
1. okt 2008

som akurat dokukala na ente modre z neba a veru ten druhy pribeh ma teda riadne dostal,som si poplakala ver... 😢 ,a preto teraz idem vyuzit toho ze mangel je na nocnej a zoberiem si Gabiku vedla seba do postele 😀

pa pa a bru nocku 😔

minkak
1. okt 2008

no veru lucaska co nieje ,moze byt 😉
babulky ja sa mozem pochvalit prave som si podelila darceky k vianociam pre netere,synovcov a ich rodicov 😵
mam ich uz komplet 🙂
+este maju obe baby tie moje prazdninarky meniny a narodeniny a dvaja synovci este meniny-v nov.a dec.---uz to mam vsetko-taka som happy 😅
mozem zacat kupovat nasim,svokrovcom ....a nam 😵
uz mam aj pre veroniku k narodkam z casti,este nieco dokupime
tak sa uz normalne zacinam tesit na vianoce 😵 ale na to balenie sa moc netesim,sa aj zblaznim kym to zase pobalim a vymaslickujem 😖

mucilienka
1. okt 2008

minka,

ty si sikulka.. teeda vianoce.. naposledy, teda tie posledne dvoje sme riesili s manzelom 23. decembra nakupmi v nay - vsetkym elektorniku a veci, ktore sa daju nakupit tam...

minkak
1. okt 2008

muci to vazne?no to ja si vzdy postupne,kupujem co mi padne do oka,hlavne detom prkotinky a potom si to delim aby som vedela co komu mam aby nieco niekomu nechybalo
23-ho mam desny frmol to uz si neviem predstavit-to ta teda obdivujem 😕

drobec.z
2. okt 2008

dobre rano, no mirka, ty si teda sikovnica, to mne zase vyjde niekde tesne pred vianocami, ak budem stihat, ale mozno sa tohto roku pochlapim a pojdem skor pozerat, prinajhorsom to net isti 😉

ale dnes mame pocasicko vsak, parada na jednicku, len sup s detickami vonku 😉

audreyd, ta mikina s tym babom vyzera super,aj ja by som sa tak nechala nosit 😉 😀 😀 😀

mucilienka
2. okt 2008

drobec, no len skoda, ze to ponco je len pre deticky, do dvoch rockov, co uz je cohcvila pre nas pase..ja rozmyslam na tym navlekom - kapsou deluxe... tymto

http://nosime.sk/kategoria458-mam-ochranna-kapsa

audreyd, nevies poradit?

audreyd
2. okt 2008

muci, sestra ju má a je spokojná 🙂 dobre sa s ňou zakrýva aj dieťatko v autosedačke 🙂
tak ja som akože tvoj lakmusový papierik či čo?! 😀

drobec.z
2. okt 2008

muci, no to vyzerá tiez dobre, tak ak si to objednáš, tak ja to zase potom pozriem u teba 😀 😀 😀

venonna
2. okt 2008

muci, tu mas na nu aj referencie
http://www.nosenideti.cz/china.php?phpbb=phpbb%...
inak, ak na nosenideti.cz objavis nejaku lepsiu kapsu, skus poprosit Andreu z nosime.sk, ona zvykne na poziadanie objednavat aj tovar, ktory ona v ponuke na nete nema... 😉

mucilienka
2. okt 2008

audreyd,

mas viacej skusenosti a plne ti doverujem 😉

venonna, dikes, kuknem... 🙂

audreyd
2. okt 2008

baby, tak adeli má dva zuby a ja som si ani nevšimla, kedy sa nám prerezali 😲 😅 čo som to ja za matku? 😖 ☹

muci, dík 🙂

mucilienka
2. okt 2008

tak referencie su dobre... aj na vacsie deticky... mne ide hlavne o to, ze ked mi zaspi, aby jej nefucalo na chrbatik.. nozicky moze mat pripadne aj pod mojou bundou/kabatom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre