Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
2. okt 2008

audreyd, ako velke ma segra dietatko?

audreyd
2. okt 2008

muci, lujza má 16 mesiacov, ale je asi taká veľká (malá) ako naša adeli (8,5kg)... ale tá kapsa je fakt dosť veľká, podľa mňa sa dá využiť aj na väčšie dieťa 😉

drobec.z
2. okt 2008

audreyd, no hlavne,že vyšli v pohodičke a gratulujem k dvom zúbkom 😉

dannynka
autor
2. okt 2008

audreyd-gratulko Adelke k zubkom 😉

lucaska
2. okt 2008

ahojte, tak mi sme dnes boli konecne po tyzdni na chvilu vonku..... 😉

audrey gratulujeme k zubkom................... 😉

dannynka
autor
2. okt 2008

lucaska krasne fotto,akeho modela mas doma 😀

mucilienka
2. okt 2008

audreyd, venonna,

a co hovorite na mei tai?

lucaska
2. okt 2008

danny dakujeme, to uz sme sa nudili tak som mu len chcela skusit jeden kabatik a sa mu to zapacilo, pred zrkadlom sa predvadzat............. 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. okt 2008

lucaska treba skusat..aj ja som tak minuly tyzden Gabike robila poriadky v skriny a triedila a polku veci si musela vyskusat aby som vedela ze to este oblecie,tak sa tiez predvadzala, 😉

drobec.z
2. okt 2008

lucaska, pekne fotocky, takze ste mali prehliadku???

muci, k tomu mei tai, ja by som sa bala,že mi z neho romanko vypadne, no vieš, to mi pripadá pre také kľudne deti, on by pri svojom vrtení asi vyliezol cez každu dierku, za to v manduce je riadne zašitý 😀 😀 😀

lucaska
2. okt 2008

drobec tak nejak-................ 😀 😀 😀 😀

a vy ako???

drobec.z
2. okt 2008

lucaska mi dobre, akurát dnes ideme plávať, ale až o piatej, lebo všetci z našej skupinky sú chorí,tak preto až tak neskoro a zajtra ideme k Miškovmu kolegovi do Trenčianských Teplíc, majú dve také 11 a 13 ročné baby a oni sa radi s Romankom hrajú, alebo asi skôr naopak, že Romanko s nimi a tiež aj s tetou Ajkou,tak sa už teraz teším 😉

lucaska
2. okt 2008

tak si trosku oddychnes........noo vam zavidim, my uz ked sme mali zacat chodit plavat, tak nemozme a asi uz ani nebudeme moc nam to doktorka v nemocnici neodporucala.......... ☹

drobec.z
2. okt 2008

juj lucaska, to je mi ľúto, že nebudete môcť a to asi aby sa vám nevrátilo, však? no ja neviem, kebyže mi už nemôžeme, čo by sme robili, Romanko miluje plávanie 😉

dannynka
autor
2. okt 2008

lucaska-ak uz nemozte chodit plavat skus najst Lucaskovy nejaku inu aktivitu...napr my ked sme skoncili s plavanim chodili sme na fit lopty a teraz chodime na tancujuce tigriky a GAbike sa moc paci 😉

lucaska
2. okt 2008

tak zakazat nezakazali ale povedala ze bolo by vhodne prestat................. 😉 tak musime nieco ine vymyslet....... 😉

dannynka
autor
2. okt 2008

lucaska citame si myslienky 😝

lucaska
2. okt 2008

danny uz som vcera pisala lennie nech nas zapise na fitlopty a aj pete som pisala na tigriky-mozno od novembra... 😉

dannynka
autor
2. okt 2008

lucaska sikulka 🙂

kala12
2. okt 2008

Ahojte,
ja som dnes cely den K.O, chytila ma nejaka crevna pliaga, celu noc som vracala a prehanalo ma, tak som ju stravila na WC. 😝 Esteze mama prisla a bola s malou.

Lucaska aj my sme sa prihlasili na lopty, snad budeme chodit spolu. 😀 😀
Baby a na tych tygrikoch to ako prebieha?

audreyd
2. okt 2008

muci, mei tai je tiež super 🙂 sestra ho má (tá má tuším všetko 😕 ) je super skladný a ľahučký. ale ak ho chceš, určite sa ti ho neoplatí kupovať, ale ušiť 🙂 jej ho šila naša mamina, materiál za pár korún a práce na dve hodky 🙂

audreyd
2. okt 2008

nejako sa to tu s tými chorobami a chorôbkami rozbehlo 😨 pekne sa liečte 🙂

my sme u našich, prišli sme na burčákové hody 😀 😀 😀 dáme si aj na vaše zdravie 😉

drobec.z
2. okt 2008

no audreyd, fakt niektoré veci je jednoduchšie ušit, keď pozrieš na tú cenu a tá mei tai vyzerá celkom ľahúčko 😉

drobec.z
2. okt 2008

no muci a mňa celkom zaujala aj táto vesta
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...

ale veľa veci sa mi tam páči, ale nevedela by som si vybrať 😉 audreyd, potom daj vedieť aj mne aká je ta mikina čo si si ty objednala 😉

venonna
2. okt 2008

muci, mei tai si maminy veeelmi chvalia, je skladne a dobre sa v nom nosi, ja som planovala si ho usit, ale teraz pri malej nemam sancu 😝 dava mi zabrat, kocka... 😅

mucilienka
2. okt 2008

kocky, ste ma inspirovali...
preco teda nevyuzit super rucky mojej sikovnej svokricky.... 😵 😀

minkak
3. okt 2008

Dobre ranko 😵
Karolinke a Gabike prajeme vseeeetko len to najlepsie k 2.narodeninkam 😵 😵 😵

mucilienka
3. okt 2008

aj my zelame vseeetko najlepsie, hlavne nech ste baby vsetky zdrave a spokojnucke 😉 😵

venonna
3. okt 2008

muci, ale na popruhy vraj treba dost vela latky na sirku, nech to nereze a mala by byt nejaka kvalitna (teda baby tam pisali) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre