Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
4. dec 2008

erka o 17-nastej 😉

erka12
4. dec 2008

no super, uvidime 😉

dannynka
autor
4. dec 2008

mozno sa tam stretneme 😉

lennie7
5. dec 2008

Ahojte, tak my sme boli vcera pozriet uja Mikulasa v Srdiecku 🙂 Nicolka sa drzala statocne, neplakala 😵 Ale balicek musela prevziat pre istotu na mamininych rukach, lebo pred certom mala teda respekt 😀
Balicek hned otvoriĺa a rychlo skontrolovala ci je tam kinderko, nastastie bolo 🙂
Dnes mozno pojdeme ak my kuknut do toho mesta ake to tam bude, tak sa tam mozno stretneme 😉

erka12
5. dec 2008

ahojte,kde ste kto?

dannynka
autor
5. dec 2008

erka ja tu ale az teraz 🙂

dienka
5. dec 2008

akurat som vyprevadila deti s manzelom na Mikulasa do mesta 😉 Ja mam doucko, tak ostavam doma ☹ , ale estemam chvilu volno, tak si uzivam to ticho v byte 😀 😀 😀

erka12
5. dec 2008

no toto,ja i tu dnes nepokecam ☹ tak vam aspon prajeme zajtra krasneho mikulasa 😉

dannynka
autor
5. dec 2008

erka ja som tu 🙂

dannynka
autor
5. dec 2008

este tu strasim kedze cez obed som si pospala z GAbikou a teraz sa mi nechce spat 😒

erka12
5. dec 2008

danny,ty si len pekne cez obed pospi,ved to aj musis,potom uz nebude cas 😉

erka12
5. dec 2008

ale ja mam dnes dost,som riadne unavena,chalani dnes boli .... som rada,ze zajtra je vikend,manzel si ich uzije,mam kopec roboty 😉

dannynka
autor
5. dec 2008

erka verim..pri dvoch sidlach...ved aj mna to zachvilku caka...to ma akurat napadlo ze ako ten cas leti,ze Filipko ma uz 10-mesiacov... 😅 😅
ozaj ako ste sa zabyvali?

newyorkgirl
5. dec 2008

ahojte 🙂 u nas Mikulas chodil dneska, lebo zajtra tatino ide do prace a chcela som aby bol s nami ked Nikolka najde balicek na cizmickach 😀 tak sa chystame zajtra na medovnicky, cesto pekne oddychuje v chladnicke, nasla som zaujimavy recept ma mimibazare medovnicky do skolky, ktore tam mali milion pochval, tak dufam ze aj nam sa vydaria 🙂 cesto vonia naaaadherne, tak veru budeme piect asi viac varok, lebo zrejme ich schrumkame 😀

minkak
6. dec 2008

Dobre ranko 🙂 Prajeme pekneho mikulasa 😵 😵 😵
co ste si nasli?posluchali ste?

my sme boli vo stvrtok na mikulasa v Juzanke,v piatok na namesti a vecer prisiel aj k nam 😵 Veronike sa pacil,aj mu na kolenach sedela 😉 ale uz zacala nabierat...ale nerozplakala sa 🙂 A teraz rano sme si nasli este v cizmickach-to bolo radosti 😵
hned ako vstala tak rychlo,rychlo co mame v cizmickach-normalne ma to prekvapilo ako si to pamatala 😵 😵 😵

pekny vikendik 😵

dannynka
autor
6. dec 2008

dobre ranko 🙂

ne-hod link na ten recept,asi vyskusam aj ja 😉

dannynka
autor
6. dec 2008

malo byt new 😅

dannynka
autor
6. dec 2008

new-uz nemusis uz som nasla 😉

newyorkgirl
6. dec 2008

tak pre ostatne

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940

fakt su suprove makkucke ako oblacik, zajtra pecieme druhu varku a zdobime 😵

erka12
6. dec 2008

ahoj new,tie medovnicky vyzeraju super,ja mam recept od mojej maminky odskusany,ale mozno skusim aj tieto 😉

dannynka
autor
6. dec 2008

new-dik za tip,asi sa cez tyzden rozhodnem aj ja vyskusat,budu to moje prve medovnicky 😀

newyorkgirl
6. dec 2008

sak skuste, boli to moje prve medovnicky, co som robila vlastne cesto, je to troska babracka, ale stoji to za to naozaj 😉 aj nas tatinko mi pochvalil tak som rada 😀

minkak
7. dec 2008

ahojte 🙂 no ako medovnicky?ja som robila uz vo stvrtok a teraz ich prave zdobim 🙂
ja robim medovnicky kazdy rok a mam presne ten isty recept ako si dala Ty New 😉
Tak dufam,ze sa Vam podarili 🙂

minkak
7. dec 2008

hops tak mam trosku iny recept,sa mi zdalo ze je rovnaky..... 😅

newyorkgirl
7. dec 2008

medovnicky su super, mame 2 davky aj nazdobene uz, to zdobenie mi dalo zabrat straaasne ma bolela ruka 😀 tak uz len chrumkame, dalsie na rade su linecke ale to az buduci vikend 🙂

minkak
7. dec 2008

new ja som robila tiez 2davky ,ale zdobenie som vzdala,ked sa Veronika zobudila....lebo mi v nich pristala aj deka 😅 ......
takze pokracujem zachvilocku 😉

newyorkgirl
7. dec 2008

no my uz mame v albumiku 😀 tak sa bezte inspirovat 😵

dannynka
autor
7. dec 2008

new-krasne zajtra sa na ne asi chystam aj ja 🙂 😉

moni1412
8. dec 2008

ahojteeee 🙂 pekne ranko. 🙂 ako sa vsetky mate? nestiham, konika uz vobec nie 🙂

pridala som fotky do albumu, ak budete chciet, pozrite. boli sme sa v sobotu fotit 🙂

minkak
8. dec 2008

dobre ranko 🙂
new krasne medovnicky 😵 ,moni pekne fotecky 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre