Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
8. júl 2008

muci dobre vediet asi vyskusam aj tu cukinku.... 😵 😵 😵

maminkatn
8. júl 2008

to je super aj ja mam fakt dobre tiez opytaj sa danny ta ix uz kostiovala nespocetne krat 😀 😀

jurdinka
8. júl 2008

Ahojte,
kacenka-ako dopadla ryba, chutilo malemu???ja som este malej neskusala dat. Ja idem podla Mamaaja a tam doporucuju rybu az od 1,5 roka.......

no kocky ked tak chvalite tie kolaciky asi ich zajtra upeciem aj ja, dostala som normalne chut na sladke 🙂

maminkatn
8. júl 2008

urob si ix a nebudes sa ix vediet dojest aj to cesto je super lahucke a to je co povedat ja sa uz napiekla kolacov a strudiel ako ked mate 3 xlapov to sa zje cap carap a je po tom 😀 😀 😀

jurdinka
8. júl 2008

u nas sladke jem zatial len ja 😵 , a potom sa len pribera, ☹ manzel ten sladke nemusi, a Ninka je este mala na take......takze sa tesim ked podrastie aby som mohla vypekat a nemusela to vsetke zjest sama 😉

maminkatn
8. júl 2008

keby sa ti este k tomu podarili 2 xlapi thak by si sa nemusela bat ze kto to zje ale vydrz ked bude vecsia potom to dobehne ved deti lubia sladke 🙂 😀 😀 😀

mucilienka
8. júl 2008

jurdinka, ale taky roztek by si jej uz podla mna mohla dat.. pomaly sice stracam prehlad, odkedy sa moze lepok - ako chlebik a veci podobne, ale takyto roztek v pohode... sprav jej ho bez plnky...

maminka, to cesto je take lahke preto, lebo je tam ten sneh... a vsak nepotiekol ani jeden?

dannynka
autor
8. júl 2008

muci-veru nevytiekol a ked tak mozno jeden dva a aj to kvoli tomu ze sme nesetrili plnkou 😀 😀 😀

kacenka83
8. júl 2008

danny nepojdes okolo, ze by si mi doniesla na kostovku? 😉
jurdinka morske ryby sa mozu az neskor, ale sladkovodne rybky uz deti mozu skor, momentalne nemam pri sebe prirucku tak neviem odkedy... ale kubkovi chutilo, bola stavnata tak ju zbastil a este si pytal... aj polievka mu chutila, tu som mu zahustila ovsenymi vlockami, lebo take riedke som mu este lyzickou nedavala...
muci mne kubko uz lepok papa, ale poznam maminy, ktore davaju lepok az od roka kvoli alergii

mucilienka
8. júl 2008

kacenka, tie ovsene vlocky su super na kakanie, nam taka polievocka tiez moc chuti...
nasa mala lubi ryby, ked ich ugrilujeme vonku.. minulu sobotu sme mali sumca a teraz kaprika... 😝 to bolo super... taku mala pusinku zalepenu... a mooooc lubi grilovane kuriatka.... 😝

dannynka
autor
8. júl 2008

kacenka neskoro uz je po nich 😀 😀 😀 😀

kacenka83
8. júl 2008

muci take by si urcite aj kubko dal, ale este take nedavame, jedine ak cezo mna 😎
ja som davala ovsene vlocky prvykrat, vzdy som na ne zabudla a pritom som ich uz tolkokrat chcela dat do vyzivky
inak babule co ste dnes robili? my sme skoncili v meste s kamoskou, len tak sme sa poflakovali... a konecne som kupila kubkovi album 😝 u vratneho, dali mi ho lacnejsie, lebo som si vyberala priamo od dodavatela 😉 inak je krasny a stal 270,- a je na 300 fotiek

kacenka83
8. júl 2008

ale danny, radsej si ich zjedla aby si nemusela na prechadzku, vsak? 😀

dannynka
autor
8. júl 2008

kacenka 😀 😀 😀 😀 😀 si ma prekukla 😀 😀 😀 som sa bala aby si nezmokla....ale musim napisat ze to nie ja ale moj chlap ich pojedol...xi xi ja som sa najedla u maminky... 😀 😀

jurdinka
8. júl 2008

kacenka- tak skusim aj ja , mam v mraziaku kapra......a polievku zahustujem aj ja ovsen.vlockami, malej strasne chutia, davam jej ich aj do jogurtu ale pred tym ich pomeliem na prasok inak by to nepapala. Inak ja malu krmim len lyzickou, ani som neskusala dat jej papat z flasky. som rada ze z nej vypije trosku vody. A porad nejaky recept co varis malemu, mam pocit ze jej davam stale to iste dookola

muci-lepok papame, ale bielko sa doporucuje az po 1.roku, takze zatial bude bez buchticiek 😵 budu len pre maminu, ved ona ich dostane v mliecku 😵 😵

mucilienka
8. júl 2008

kacenka, jurdinka, tak sa ich poriadne najedzte ako ja, a druhotne ich dostanu spracovane 😀

dannynka
autor
8. júl 2008

muci- 😀 😀 😀 😀

idem ja dat to moje sidlo haji a potom sa tu este ukazem 😉

zuzanamv
8. júl 2008

Jejda, vy tu takto vypekáte!
Ja na to moc nie som, u nás pečie koláčiky muž.
Ale teraz som mala strašnú chuť na sladké, tak som spravila aspoň puding 😀

Jurdinka, Kacenka, vy máte ešte začiatky príkrmov v čerstvej pamäti, tak sa s vami o chvíľu budem radiť, keď sa vrátime z dovolenky 20., tak začíname aj my mrkvičkovať. Som zvedavá, čo na to Veronika povie. 😉

lucaska
8. júl 2008

ahojte, ste sa tu nejako rozpiekli??? ja som strasne dlho nepiekla, ale u nas som to papala len ja, manzelik je maskovy takze to ostavalo len na mna a potom len priberam...... 😉

erka12
8. júl 2008

teda vy vypekate,ja mam pokazenu ruru,takze nic ☹
zuzka aj my uz co chvila zacneme mrkvickovat,ved si uz nepamatam,co som kedy miskovi davala 😉

dannynka
autor
8. júl 2008

lucaska-u nas je to tak ze keby som upiekla...sice mangel je na sladke ale mne by nedalo neodolat..a tak by som urcite toho vela pojedla akilecka navyse by boli hned tu 😝

zuzanamv
8. júl 2008

No, Erka, my budeme začínať skoro naraz!
Ja už si to tiež veľmi nepamätám. Pri Maťkovi som mala všetko naštudované, niekde to mám aj popísané, musím pohľadať.

drobec.z
8. júl 2008

ahojte,
muci aj ja skusam romcovi susene hipp mliecko, to kvoli dovolenke, ale plul ho a vcera konecne vypil,ale aj tak si pyta obycajne 😉 tak ja tie rohlicky skusim cez vikend, pride aj dedko aj ujo,tak okostuju 😉
venonna, dufam,ze k vam trafim, ale v soblahove som uz parkrat bola u Slavky a tiez som tam trafila, tak uz sa tesim a aj romanko na sliepocky a zvieratka 😉
jurdinka, to fakt ides podla prirucky? ja som tiez chcela,ale pri mojom malom papadielku sa to nedalo, my sme museli jedlo skryvat, lebo vsetko chcel a tak sme mu museli dat kostovky a ked tak spominam tak v roku jedol uz vsetko 😉 dokonca tusim v 8 mesiacoch slaninu 😀 😀 😀 ale to ju len tak zul 😉 ale cokoladu dodnes nemusi,zato lizatka lubi 😉

mucilienka
8. júl 2008

drobec, kedy prides do soblahova?

mucilienka
8. júl 2008

hojky, pozrite na to:

http://bulvar.atlas.sk/celebrity/209075/50-najk...

hned tu vidim niekolko omylov... 😝 😲

drobec.z
8. júl 2008

muci, zajtra poobede, ked sa maly zobudi, odnesiem plienocky pre Helenku a tiez kuk zvieratka 😉

mucilienka
8. júl 2008

drobec, skoda.. my ideme zajtra gratulovat svokre...

drobec.z
8. júl 2008

muci to co za link a kde sme my.... 😀 😀 😀 😀

drobec.z
8. júl 2008

muci, hod este tu namalovanu foto...

lucaska
8. júl 2008

drobec my citas myslienky, som chcela napisat ze na nas asi zabudli................ 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre