Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
26. jún 2008

zuzka ved si dopraj aspon chvilku... 😉

zuzanamv
26. jún 2008

No, ja si stále hovorím, že si dám aspoň týždeň pauzu, ale po dvoch dňoch už mám pocit, že by som mala znovu robiť.
Asi som workoholik. 😕
Ale ideme na týždeň do Smoleníc, tak tam neberiem počítač!

dannynka
autor
26. jún 2008

zuzka tak tak treba si sem tam aj oddychnut... 😉

zuzanamv
26. jún 2008

Tak ja končím! Dobrú noc!

minkak
26. jún 2008

ajojte sovule 😉
tak mame novu....hmmm 😉
ja som si uz davno vsimla ,ze mame vela prispevkov...tak uz nas odhalili ☹

dannynka
autor
26. jún 2008

mirka tak tak... 😉
mne sa neda nejako spat,prave som sa dozvedela spravicku ktora mi moc spat neda.... ☹ ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
27. jún 2008

dobre rano babulky 🙂
my ideme dnes aj s gabikou na cely den k nasim tak sa Vam budem venovat az vecer 😉
alebo aspon cez obed nakuknem ked budem u nasich..pretoze od vcera maji uz aj nasi net,sa vytesujem 😵 😵
pa pa a pekny neuprsani dnik prajem.. 😉

venonna
27. jún 2008

Cafte kocky!
No nam zahradkarom ten dazd nevadi, priam sa tesime! 🙂 uz nam dochadzala dazdovnica v sudoch, nebolo cim polievat...
Kocky, idem si pofrflat - vcera sme mali "super" den, teda zaver. Najprv prisiel MM, ze nam auto zrazilo psa, potom mala zacala byt podozrivo nervozna a celu noc som nespala. Vyzera to tak, ze sme chytili virozu, mame obe chytene hrdla, mala aj soplik a este som nemerala teplotu... 😒
Punta som chodila pozerat cez noc tak kazde 2 hodiny a zda sa, ze sa z toho vylize. Malu uz hrdlo troska preslo, davala som jej chlipkat salviovy caj a asi zabralo... Len ja som jak matoha 😝 ☹
Takze my mame lazaret, ale pochvalte sa lepsimi spravami aspon vy... 😉

Ozaj a DROBEC mas IP, cakam, ze co navrhnes, ako objedname tie plienky... ja uz mam zoznam 🙂

venonna
27. jún 2008

ak sa nemylim, audreyd mala vcera meniny, nie? Tak vsetko najlepsie! 🙂

erka12
27. jún 2008

ahojte,kto este pije kavicku 😉

drobec.z
27. jún 2008

ahoj erka, ja si dam s tebou cajicek 😉

erka12
27. jún 2008

ahoj drobec, ako?

erka12
27. jún 2008

musim koncit,filipko je uz hore ☹

kacenka83
27. jún 2008

ahojte, my sme az teraz prisli domov, boli sme na loptach... po ceste sme stretli dienku, teda danko je uz velkac a laurika je uz tiez velka slecna a mala same jednotky na vysvedceni 😉
od rana ma vytacaju v skole, lebo vraj na odovzdanie bakalarky sa musim objednat 😒 no mylostivi a tak mi zahlasili, ze uz maju plno...esteze som im volala kazdych 15 minut ci sa neuvolnilo tak nakoniec ma tam dostali...
a este ma napalila jedna starsia pani v banke, predo mnou kopu ludi, za mnou kopu ludi a kubko uz by aj spal tak bol nervoznejsi tak ta pani zahlasila, ze ved on je smadny... to ale nevedela, ze mi predtym ako sme vstupili do banky vypil celu flasu vody, ale hlavne, ze ho pozna lepsie ako ja 😠 😠 😠
tak vsetkym pekny den, my uz ho tiez budeme snad mat lepsi

kacenka83
27. jún 2008

jaj no a aby som nezabudla, stretli sme aj ivaz s filipkom, na toho nemozem zabudnut 🙂

mucilienka
27. jún 2008

ahojte babule,
tak vidim, ze to mate pestre.. hlavne venonna ☹ a kacenka ☹
ja cakam, kolko bude mala buvkat, zaspala dedkovi v kocariku, tak som ju len tichucko preniesla do postele, a dala som jej papat len ciciky - teda zeleny a cerveny 😀 , co ona je urcite rada, lebo velmi tomu jedeniu neda...

baby, mate aj vy problemy s jedenim ovocia? mala stale vykrikuje na vsetko, ze kysele-kysele... ci to nie je aj tym materskym mlieckom... niekedy je to na maslu, taka som z toho zufala 😢

kacenka83
27. jún 2008

muci a boli ste u toho dr? a nie je toto jej nejedenie z toho tepla? mne kubko ovocie papa, hlavne banany a teraz ked uz skusame dalsie druhy tak jedine jablko samotne nemusi, ale inak papa vsetko...

mucilienka
27. jún 2008

kacenka, ja neviem..posledny mesiac takto zle papava.. vsak doteraz vsetko okej, to pitie mame stale - ze nepijeme skoro vobec...
v pondelok pojdem gavendovi, ze vraj ma dnes kontroly. tak nech nieco este nenachytame.... mamca dnes vliekla z mesta aj melon, aj galiu melon - z neho 2x odkusla a bolo... som sa jej pytala, ze preco nepapa, povedala, ze netreba... chapes, aky je uz rozum? a ze jej to povedali bubaci... 😲 😖 😅 rozumu ma ako Palacky, ale toto jedenie, to je moja zahuba a trapenie... 😝

kacenka83
27. jún 2008

muci to verim, ze je to na nervy taketo nepapanie, preto som rada, ze kubko zje vsetko co jeho nezje aj napriek tomu, ze mi kazdy vravi, ze aky je tucnucky 😒 ale lepsie ako cely den nic ine nerobit len natahovat sa s kazdym jednym sustom...
inak sme teraz boli na poradni po siestich tyzdnoch a za ten cas nepribral ani gram 😲 len narastol 3 centimetre

mucilienka
27. jún 2008

kacenka, maly je akuratny, taky babatkovsky.. babatka maju byt take...
no, co by som ja za to dala, keby mala pekne papavala..ale vraj ja som bola taka ista, ked som bola mala... tak to mam za to... ☹
navyse ma taku zapchu, ze az... co neje a nepije... 😢 niekedy mam pocit, ze to uz neustojim... 😝 😔

venonna
27. jún 2008

muci, skus jej ovocie dat s vlockami, troska sparit a prisladit, radsej sladke ako nic, no nie?

adkag
27. jún 2008

ahojte,

Muci tak to mame rovnake s tym jedenim - nejedenim a pitim tiez. u nas len mlieko frci a par lyzic zeleniny a z ovocia len banan,hruska,ceresna. nic viac. a kde je suorve jabko to vobec nechce.takze co sme v lete narobili presnidavky mozme si ich sami pojest. ja som tiez z toho na nervy. okrem toho jeme tak,ze mu musim dat staru trigovicu, na to igelitovy podbradnik s rukavmi a mozme jest lebo je jedlo vsade a este aj polhodinu utieram stolicku a dlazku 😝 .inak dnes som stretla tvoju maminu jak trepala tie melony, mala riadne plne tasky. aj my vravela ze Maruska nechce jest.

vierka,chudatko havko,snad bude v poriadku ☹ . a aj vy dve sa dajte rychlo dokopy nech sa cim skor mozme stretnut 🙂 .

inak maly lezie a stavia sa presne kde nema, na pocitacovej stolicke na kolieskach, na vsetkych stolickach,posteliach,stoloch,proste zazitok.furt mu to zakazujem len mu to neviem vysvetlit ze to nesmie. nemate nejaky recept ako 9 mesacne dieta naucit ze na niektorych veciach sa proste stavat nemoze? hlavne ta pocitacova stolicka mi vadi,kedze je na kolieskach a lahko sa moze posunut.

venonna
27. jún 2008

Caf Adi, tak vidim, ze aj vy sa trapite s jedenim. Drzim palce, nech sa to zlepsi. Ako ste s prerabkami?
Najnovsie info - pes sa uz premiestnuje, takze hadam sa to postupne zlepsi. My dve sme asi rovnako, soplime, kychame v duete 😀
Muci, napadlo ma, ze ved mala Ti uz dokaze urobit na truc, nie? Tak to skus vyuzit - daj na stol ovocie, akoze pre seba a sem tam prehod, ze to je LEN pre Teba a ze nech Ti z toho nikto neje, lebo bude zle nedobre a bla bla... Na sestrinho Mirka to zaberalo, tak na tu Tvoju mudrlantku hadam uz tiez, skus... 😉

kacenka83
27. jún 2008

baby neviete kde kupim podlozku proti precikaniu pod plachtu do postielky???
venonna super napad, alebo muci skus jej povedat, ze je to nieco ine, co ma rada... je nieco take? 😅
adi s tym stavanim si asi nepomozes, mne sa kubko stava pri kociku a pri otvorenych dverach, na tej hrane, chapeme sa? takze ani tvoj pripad, ani nas nie je ziadna vyhra 😒

adkag
27. jún 2008

kacenka, tak to nic moc tiez.asi len preckat toto obdobie, snad drobci preziju bez urazu 😉 .

podlozku aku myslis? ja som este davnejsie kupila taku plachtu zospodu s igelitom ale nedavam mu ju, mam pocit ze je dost nepriedusna hlavne teraz na leto. kupila som v laugu. a este mam tie podlozky co som mala v porodnici a keby sa nejak casto precikaval tak mu dam tu. tie som kupila v zdravotnickych potrebach ale aj v drogeriach maju. a neviem ci v dmke nemaju aj take igelitove.

vierka,prerabky pokracuju vo velkom,furt sa maka na dome, ale uz aby to bolo za nami,lebo je to makacka. najblizsie nam idu davat okna a kuchynsku linku. mam pocit ze najhorsie je povyberat vsetko,kuchynu, dlazbu,obklad do kupelne a tak. uz sme tym stravili kopu hodin a furt nemame uplne vsetko vybrate.

adkag
27. jún 2008

a Helenka sa ako ma? uz je to velka slecna,co som pozerala fotky zo stretka 🙂

venonna
27. jún 2008

Adi, tak frcite naplno, no nezavidim vam, ale nas tiez este caka prerabka zadnej izby, tazke sa tiez "tesim" na ten binec 😝
A Helka je momentalne soplava az hruza... 😒 Idem ju skusit ulozit, teoreticky by mala spat uz lepsie tuto noc, ked minulu skoro nic...
A co Jakubko? Prosim Ta kde vzal tych 9 a pol mesiaca??? 😲 A ste herci, ked sa uz staviate, nasej sa do toho nechce...
Tak ja idem...

adkag
27. jún 2008

no veru napllno ale teda asponze tam nebyvame, to by sa ozaj nedalo.ale ide to akosi pomaly,sak uz dva mesiace vkuse sa na tom pracuje a furt sa mi zda ze akosi nic sa nehybe 😝 .
Jakubka uspava akurat marek,s nim zaspi rychlejsie,neviem preco.ale to uspavanie je uz horsie,lebo on sa najprv pol hodinu stavia v postielke,vymysla a potom nejakym zazrakom zaspi.a cez den ani nehovorim,niekedy hho davam spat na trikrat a to trva aj hodinu a pol 😝 .

no stavia sa vsade,on si dolezie kam chce a postavi sa. ale moc lozit nemusi lebo na kazdom kusku ma volaco kde sa moze stavat tak to vyuziva. on sa zacal stavat asi pred mesiacom a lozit pred dvoma tyzdnami,to zrazu z nicoho nic, najprv sa asi mesiac plazil a z jedneho dna na druhy zacal lozit.

adkag
27. jún 2008

a sak helenka uz bude mat rocik za chvilku,straaasne to leti.aj chystate nejaku rodinnu oslavu?

venonna
27. jún 2008

no prerabky su des, to verim. Horsie ako stavat nove... 😝
Prave sedim pri PC a cakam, kym mala vedla v spalni zaspi. Niekedy este zahlasi, ze chce cikat, tak tu cakam, aby som mohla hned reagovat. Ale ak je pokojna, nezostavam pri nej, vie zaspat aj sama (samo, ze nie vzdy).
Mala aj mala naznaky sa stavat, ale potom to prestalo. Dnes sa mi zdalo, ze mozno zasa zacina skusat. A lozenie ju aj laka, ale este neprisla na to, ako sa funguje na kolenach... musi na to prist...
Rodinnu oslavu sme este nenaplanovali, ale kmotra mi uz dala navrh, ze to mozme spravit u nich na chalupe v Suci. Celkom sa mi to pozdava... nebudem hostitelkou... 🙂 takze je to vyhodne 😀 😀 😀
No, zo spalne pocut ticho, idem umyt riad a vyvesit pradlo (mi trocha zmoklo 😠 tak musim na susiach vnutri)
Babky moje, majte sa, pekny piatkovy vecer, ja sa uz asi neozvem, co po sprche odpadnem do postele ako kapsa srotu... 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre