Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
23. feb 2009

dienka a kam sa chystate?

erka12
23. feb 2009

dienka nebojis sa soferovat,ked je takto nesnezene 😉

kala12
23. feb 2009

ahojky,
aj my sme boli doobedu vonku trosku v snieziku. Ale pre mna je to uz ,,o hubu,,lebo pod nasnezenym je kopa ladu a veru paradne sa smyka.

erka gratulujeme k prvyk krocikom. Filipko je sikovny. 🙂

dannynka
autor
23. feb 2009

erka-veru tie cesty na dve vecy,ale bat sa netreba iba mat vacsi respekt 😉

erka12
23. feb 2009

kala dakujeme 😉
a s chodenim von,ti kala verim,ja som minuly rok mala tiez ten problem 😕

dannynka
autor
23. feb 2009

kala ahojky,ty si este cela?ako sa citis?

dannynka
autor
23. feb 2009

a skoro by som bola zabudla...samozrejme Filipkovi gratulko k jeho krockom...mamina sa uz teraz naozaj nezastaví 😅 😀

erka12
23. feb 2009

danny vdaka 😉

dannynka
autor
23. feb 2009

erka a ako sa inak mate?uz ste zdravy?

dienka
23. feb 2009

Erka musim ist, lebo Laurika ma plavecky a manzel ide na rodicko 🙂 Filipko je sikulka, supe, ze uz bezka 😎
Ahojte Danny, Kala 🙂

erka12
23. feb 2009

danny mame sa fajn,chalani maju trosku sople,ale uz to neriesim,filipko to ma zo zubkov a misko od filipka 😵

dannynka
autor
23. feb 2009

babule tam stale snezi a snezi 😕 😕 😕

erka12
23. feb 2009

danny pozeram tvoj pas,co to tam mas za motto,naskor som nechapala,ale uz mi tuklo 😵

kala12
23. feb 2009

no este som cela danny,ale dufam, ze uz dlho nie. Ved uvidime, co povie doktor, maly sa mi tam uz stale sponuje, ma malo miesta.

ja uz chcem jaaaaaaaar a konecne slniecko. ☹ ☹

dienka
23. feb 2009

Kala aj jaaaa 🙂

dannynka
autor
23. feb 2009

erka- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kala no veru ty uz to mas naozaj za par,mne za 2-tyzdbe zacina oficialne druha materska 😀 a veru aj ja chcem uz jaaaaaar a letooooo 😒

kala12
23. feb 2009

dienka 😀 😀 .

Danny a ty stale este nevies pohlavie? Teda, to mas ale hanblive babatko, baby vedia byt take 😀 .

dannynka
autor
23. feb 2009

kala veru nevieme,mimi sa nam akosi zabudlo ukazat,a v podstate je nam t jedno co bude hlavne nech je zdravunke 😉 😵

dienka
23. feb 2009

Dannynka a ako to budete riesit s byvanim, ked sa male narodi? Budete sa stahovat?

adkag
23. feb 2009

ahojte,aj ja som tu,klasicky obedujem ked drobec zaspal 🙂 .musim svihat,este chcem co to stihnut aj upratat,aj ked nevladzem uz moc.

kala plne ta chapem s tych chodenim teraz von,je to o drzku fakt a to moje dieta nechce ani samo behat v snehu, v kociku uz nesedel asi tri mesiace a ani do sanok ho nedostanem,takze my teraz chodime maximalne na dvor 😝 .
mali sme ist do mesta ale nejdeme ked je takto,ktovie ake su cesty,ked som isla naposledy a nasnezilo tak sa riadne smykalo, na kruhaci smerom od tesca v tom kopceku som sa skoro nerozbehla.

dannynka
autor
23. feb 2009

dienka ee prerabat len cakame na stavebne povolenie 😠 😅 😝

kala12
23. feb 2009

adkag veru s tymi bruchami to nieje lahke. Nasa Terezka zase chce chodit po snehu a najlepsie tam, kde je ho najvacsia kopa. 😀 😀 Takze my chodime ,,cestickami necestickami,,. Sanky nas uz tiez nebavia, len tahat by ich chcela. A najhorsie je, ze ked ideme von a takto snezi, tak jej aj tak pre istotu davam plienku, lebo sa mi nechce ju davat cikat v takej zime a ani sa mi uz poriadne neda zohnut, lenze nasa Terezka sa ani za svet uz do plienky nevycika, robi mi sceny. Tak aj tak musime dat dole gate. 😀 😀 😀

Danny este nemate to povolenie?

dienka
23. feb 2009

jaj, tak to poznam- cakanie na stavebne povolenie 😠
kala veu, najhorsie je v tejto zime cikanie 😒 A hlavne ked sme v kombineze 😀

dannynka
autor
23. feb 2009

dienka tak tak,vies o com hovorim....jeden papier 😠 😠 😠 😠 😠

dannynka
autor
23. feb 2009

no nic idem sa vyvalit do hajan za Gabikou lebo od rana mi neni akosi dobre 😒 ,pa

adkag
23. feb 2009

jejda veru to ma nenapadlo ze ked uz deti nenosia plienku tak s cikanim su vonku problemy, to ked ich ozaj ma clovek povyzliekat z kombinezy,tak hruza.
no snezi riadne,mohlo radsej na vianoce,teraz uz mohol byt pokoj.ale tak co uz,snad sa dockame aj jari 😀

venonna
23. feb 2009

cafte! 🙂
no cikanie vonku je fakt dobra tema, my sme uz boli na tom tak, ze sme vonku aj cikali, ale teraz, ked sa tlacia ocaky, je to zasa v haji. Ked to este fungovalo, nedavala som jej overal, ale len oteplovaky a bundu, s tym sa lepsie manipuluje... 😝
adka, myslim ze chalani su v tomto smere este OK, horsie je to asi s dievkou (kala, co vravis?), ale uz aj na to vymysleli zlepsovak:
http://global.ebay.com/SHEWEE_KOMPLET_includes_...
nieco ako plastovy "cikacik" 😅 niektore zeny to vyuzivaju napr. na turistike alebo pri cestovani...
co vsetko sa uz nevymysli... 😕

dienka
23. feb 2009

Venonna, no my sme zatial na tom tak, ze Danko cika po dievcatkovsky 😀 , inak nechce...

dannynka
autor
23. feb 2009

dienka-musi to byt podarene

erka12
23. feb 2009

dienka aj misko zo zaciatku tak cikal,som ho niekedy ledva zdvihla 😉
my vonku vobec nenosime overal,mne sa to zda neprakticke,ked sa mu chce cikat 😉

dienka a vy uz stavebne povolenie mate?danny a vy este nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre