Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
12. mar 2009

kala moooooooooooc gratulujeme 😵 😵 😵 😵

lucaska
12. mar 2009

ahojte, minkak----idete zajtra korculkovat??? my este nie ,pojdeme len na fitlopty kuk trosku-.......

dannynka
autor
12. mar 2009

jeeej tu to zije 🙂 😵 😉

minkak
12. mar 2009

lucaska, ano ideme 😉 bud.tyzden zase nieje,takze zajtra urcite ideme 😉
no Vy len pekne opatrne 😉

ivaz
12. mar 2009

Minka zajtra sa uvidíme na korčulku, 😉 chlapci sa už tešia.
Kala gratulujemeeeeeeeee. 🙂 🙂 🙂 Držte sa.
Zuzanamv, martinano super, že sa pridáte na stretko. Už je nás šesť. Bude veselo. 😉 Ešte niekto?

martinano
12. mar 2009

dakujem akosi som to prehliadla uz som si dala okuliare 😉

minkak
12. mar 2009

martinano v pohode 😉 🙂
ivaz no super 😉 aj my uz sa nevieme dockat 😵

martinano
12. mar 2009

aj ja satesim len nesmiem moc,lebo nam to nikdynevide ☹

dienka
13. mar 2009

Kala gratulujeme!!! Milanko ma pekne miery 😉, drzte sa, budte zdravi a uz sa tesime na fotky maleho 🙂
Adka ak budes mat cas, tak nahod par fotiek malej Natalky 😵

erka12
13. mar 2009

ahojte,
stertko neslubujem,vzdy nam do toho nieco pride,ale ak nie prideme 😀

adkag
13. mar 2009

ahojte,

citam super spravicku, Kala moc gratulujeme, Milankovi prajeme vela stasticka a zdravia a maminke co najskorsie zotavenie.
potom napis ako to vsetko prebehlo 🙂 .
veru Milanko je riadny chlapisko 🙂 .

dienka,foto hodim ked stihnem,teraz som dovarila obed,rychlo sa najem a iste sa mala zobudi a bude ona pytat 🙂 .furt taky kolobeh,tak neviem kedy budem stihat.

erka12
13. mar 2009

adkag ahoj,neboj zvyknete si,tiez som niekedy nevedela,ako to vsetko zladit,ved pamatate .ked som vam pisala,ako mi misko pomahal ,ked sa filipko narodil 😉 ked som kojila,siel do kuchyne,vylial mlieko z chladnicky,... ☹ teraz uz len spominame 🙂

dienka
13. mar 2009

Adka jasne, viem, ze mas malo casu. Budeme sa tesit.
Erka ahoj 😉

erka12
13. mar 2009

ahoj dienka,
dnes sme cez net pozerali danny a daddy,misko je z toho jely hotovy 😀 nemate nahodou dvd 😀 som to pozerala,ale veru nikde som take v e shope ani nenasla 😉

dienka
13. mar 2009

Erka jedno mame, mozme Vam ho pozicat, mali sme este jedno, ale nemozeme ho nikde najst, asi je za skrinou 😕 😀

erka12
13. mar 2009

jej dienka super 😉

dienka
13. mar 2009

Mozes si kludne po neho dobehnut alebo si dohodneme doobednajsie stretko niekedy bud. tyzden aj s detickami, oki?

erka12
13. mar 2009

super,mozme sa stretnut 😉

adkag
13. mar 2009

erka, s kubkom su teraz vela moji rodicia, svokra a tak,takze pomahaju, tak sa to este da,ale aj tak som v jednom kole.neviem co budem robit ked uz budem na obidvoch sama.le zase uz sa potom snad bude dat ist von,tak to bude lepsie. kubko celkom pomaha,ked mu poviem nech donesie plienku babu,tak donesie,podava jej furt dudku,hladka ju,ale obcas aj silnejsie chyti alebo potiahne,tak musim riadny pozor na neho davat.este ked ho volakto strazi tak je to dobre ale ked budem sama tak aby som mala oci aj na chrbate 🙂

lucaska
13. mar 2009

adkag,tak suuuper ze kubko si zvyka na natalku,ono este tie male deticky nemaju taky cit v rucickach,tak mozno preto ju aj silnejsie stiskne,musi byt zlatucky.......musi to byt aj prenho velka zmena..........ja si to ani neviem pri lucasovi predstavit,ked kuk niekomu do kociky , tak pozera cely stastny ze babo spinka,alebo tak ale v reale neviem co by robil....... 😝 😝
drzkajte sa cerstve mamicky aj tehulky.......

adkag
13. mar 2009

lucaska,sak to ze nema cit,on nechce zle spravit, aj ju bozkava,to sa jej nelubi,ale zase zakazovat mu to nemozem 🙂 . je zlaty, malej kazdy hovoril ze je zlata, tak aj on ked ju hladka teraz hovori ze zlata je,tak sa smejeme na nom 🙂 . fakt je podareny. vcera bol s mojou maminou na ockovani, ked isli autom,mamina mu ukazovala lietadlo a ze lietadlo uletelo potvora,tak on to zreprodukoval doktorovi a sestricke, aj s tym potvora 😀 .
je to pre neho zmena, ale nejak nevidim zeby ziarlil alebo tak, teraz ma furt o zabavu postarane,niekto sa mu venuje,tak mu to asi az tak nedojde,skor az ked budeme sami zrejme.aj ja sa mu snazim venovat kedy sa da.

adkag
13. mar 2009

tak som pridala fotky do albumu,zatial len dve,musim zase postahovat z fotaku a potom este pridam 🙂

lucaska
13. mar 2009

Natalka je uuuuuuzasna---aka je peknulinka..........a ake ma tmave vlasky............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉

erka12
14. mar 2009

ahojte,
teda som nas nemohla najst 😉
dnes bolo krasne slnieckovo,tak ste si urcite uzivali ako my 😉
natalka je krasnucka 🙂 😉 🙂 🙂 🙂

martinano
15. mar 2009

nikto?kde ste?
danny co kontrola?ako si dopadla?

dannynka
autor
15. mar 2009

martinano asi vsetci spia 😀

kontrola dopadla nastastie oki,vsetko bolo v poriadku tak som si vydychla,dakujem za opytanie ze na mna myslis 😉

erka12
16. mar 2009

ahojte,
danny pozeram,ci si si nedala nejake nove foto ako ste prerobili 😉

dannynka
autor
16. mar 2009

ahoj erka,no veru zatial nedala lebo to este neni kompletne.....neboj ked bude vsetko hotovo urcite nejake vlozim 😉

dienka
16. mar 2009

ahojcek 🙂
Adka Natalka je zlatucka, velmi pekne babatko 😉

dienka
16. mar 2009

Danny bola si v poradni, ci na ultrazvuku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre