Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
26. mar 2009

mi máme rozdiel presne tri roky...a Bobo chodil v pohode od roka....ale ked sme chodili von mi utekal a zle sa nahana dieta s kocikom 😀 tiez som pouerala ten Skate,,ale stejne by mi tam nestal ako ty pises..iba ze by som ho tam prilepila 😀

nás cakaju tiez oslavy

mm 30
Daliborko 4 roky
a Matko 1 rok
a vsetko v priebehu troch tyzdnov 😀 tak to spravime naraz

mami.sk
26. mar 2009

jej amatula, tolko oslavencov. a ty kedy oslavujes?dufam ze nie buduci mesiac 😀 😀 😀
my chodime s Terezkou tiez ku dr. Chudemu a ja som maximalne spokojna. len mi este poradte nejakeho gynekologa/icku/.

inac baby, mne tak dobre padlo ze mamina navarila. som si normalne hodinku len tak posedela 😉
ivaz diky za privitanie 😉

amatula
26. mar 2009

mami nie ja az v auguste 😀 ale so svokrou 😀

ja chodim k Samelovi ,,som spokjna

ale vsetky baby co poznam momentalne zboznuju Jankovskeho 😀

erka12
26. mar 2009

mami ja chodim do teplic ku kotlebovej aj ked je to dalej mozem len odporucit 😉

minkak
26. mar 2009

no tak to mame hotove,takze teraz uz len upratujeme a upratujeme 😝

mami.sk ja chodim ku Kubalovej a som veeeeeelmi spokojna 😉 to je super zenska 😵

dannynka
autor
26. mar 2009

minka-daj fotto 🙂

erka12
26. mar 2009

danny pozeram,ze si dala novu foto,ja by som chcela niekedy taku lampu v obyvacke,ale je to u nas nerealne,vydrzala by mozno 5 min. 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

erka-my mame taku v obyvacke a teraz aj v spalni a zatial drzi.... 😀 tu v spalni som bola dnes kupit maju v baumaxe akciu ,stoji 15,99€ 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

idem kupat malu potom sa tu este zastavim 😉

mami.sk
26. mar 2009

minkak, ja k nej chodievam na sono s prsnikmi a rozmyslam ze sa k nej prihlasim , len ma trochu odradza ta kopa ziem co k nej chodieva 😒
objedna ma na 11 a zoberie o 14 a to je dost dlho. no je velmi prijemna a aj velka odbornicka.
a prijemne upratovanie 😝

erka a aj na dr. Koltebovu som pocula chvaly a myslim ze aj ona robieva tie sona 😉 len je to trochu od ruky, teraz chodievam do Puchova a tak by som najradsej mala dr. blizko 😉

minkak
26. mar 2009

danny my mame taku lampu v obyvacke-ja ju mam strasne rada.....,no ale to je teda super cena 😉
fotecky dam neskor.... 😉

ivaz
26. mar 2009

Mami ja som fanda Jankovského 😉 😉 😉
Dannynka, tak ste to stihli všetko prerobiť. Super, každý centimeter je dobrý. 😵 Aj my máme prebúraný nosný múr, ale robili to predchádzajúci obyvatelia, my sme už boli bez práce. Také rezanie, búranie musel byť dobrý humbuk.
Minka a vy ste čo porábali z balkónom? Murovali?

lucaska
26. mar 2009

minkak,tak fajn ze to mate hotove................... 😉
ja chodim k samelovi a som veelmi spokojna aj pocas tehotenstva bol zlaty........
kala,mi este vahame , chceme mu kupit slapaciu stvorkolku ale neviem ci sa mu bude chcet slapat.... 😖 a na elektricku sa mi zda maly.......sama neviem....... 😖
a tiez uz koniec velkym darcekom uz to neni kde davat a aj tak ho vsetko bavi chvilu u nas bude mat uspech ten co donese nalepky a magnetky,to by stale kupoval a aj ked sa ho manzelik pytal co mame kupit tak favoriti boli naepky a magnetky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danny aj mi mame v obyvke podobnu lampu,super vec..... 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
26. mar 2009

mami.sk,no to je pravda,ze je to tam v poslednej dobe na dlho,ale fakt sa oplati pockat,zase no nie?
len teda neviem ci ta zoberie,lebo viem,ze nove pacientky uz neberie,ale zase ked k nej chodis na sono,tak snad aj hej 😉
inak dakujem,ale koncim mam dost....boli tu 4 chlapi + ten moj,tak som trosku obskakovala.... a v noci som spala nejake 4 hodky 😒
ivaz robili sme celopresklennu balkonovu stenu 😉

minkak
26. mar 2009

lucaska veru,veru som rada,ze uz to je 😉
este zajtra nas nieco caka,ale dnes uz konciiiim 😝

mami.sk
26. mar 2009

mimkak, ja chodim do Puchova k jej spoluziacke z vysky a aj ked uz prestala robit sono inym pacientkam tak mna vzala ked som jej povedala ze ku komu chodievam 😀
a moja dr. mi vravela ze by jej zavolala a prihovorila sa 😉
no mala som nastupit do prace v juni, ale kvoli krize nemozem tak nema pre mna zmysel chodit do Puchova k lekarovi 😒
uz by ta kriza mohla prejst 😝 😝 😝
inac aj my mame taku lampu 😀

minkak
26. mar 2009

no mami.sk tak potom nieje o com.....ked to mas takto vybavene a doporucene od Tvojej 😉 lepsiu ti doporucit ani nemohla 😅
tak to asi mame vsetky taku lampu 😅

lucaska
26. mar 2009

lampa je v kurze.......... :- 😀 😀 😀 😀 😀

erka12
26. mar 2009

ja si na lampu musim este pockat,u nas co nie je napevno,a ani to niekedy,nevydrzi ☹

minkak
26. mar 2009

lucaska tak-tak 😅
idete zajtra korculkovat ?

dannynka
autor
26. mar 2009

tak dieta uz ma v hajanoch a ja prave veceriam 😵

minkak -tesime sa na fotto 😉

ivaz veru aj ja som mooc rada,ze sme to stihli ved uz to ma za par 😅 ,este nam do dvoch tyzdnov pridu spravit harmoniky dvere a je upne hotovo 😉

lucaska
26. mar 2009

minkak nejdeme este radsej,lebo mame aj fitlopty o pol jedenastej a potom je strasne unaveny a ked bol chory nechcem ho este takk unavovat....... 😝
vy idete???

minkak
26. mar 2009

erka tak nasu malu obcas tiez bavi hrajkat sa s nou-zapnut-vypnut.... 😅 ale inak sa to da...mame ju tak trosku pod sedackou,aby nam nahodou neodcestovala 😀 😀 😀

mami.sk
26. mar 2009

minkak - nezmenila si si teraz fotku? som volajako zmatena 😀
no lampa je super, my mame v obyvacke bodovky ale svietime uz len lampou / hlavne na notebook 😀 /

baby o kt. vam zaspavali deti ked mali 3 mesiace? moja Terezka zaspi az okolo 22, niekedy aj neskor a ja uz nejako nevladzem s nou drzat krok. dnes uz bola hore pred 6 a cez den spi len v kociku... uz neviem co s nou robit 😒

erka12
26. mar 2009

minka nasi chalani stale nosia svoje naradie so sebou a co sa da opravuju 😉 dnes im dal manzel stary prehravac,tak cely den skusali jak sa to otvara,vrtali,srobovali,... 😀 aspon sa zabavili 😀

lucaska
26. mar 2009

erka , tak aspom si mala veget...... 😝
mami.sk mne lucas chodil spavat o 20.00.........

minkak
26. mar 2009

lucaska to veru ano,este vydrzkajte 😉
ja sa neviem rozhodnut co pre nas bude lepsie....mala skoro rano vstavala,potom bola u nasich,ale moc tam toho nenaspala....takze cela zmorena o 19-ej....nieco po 20-ej zabuvala,neviem ci ju teraz mam kvoli tomu budit rano ,alebo nech si aj ona oddychne....
ja by som ,ale nesla,isla by len s dedkom 😉
my by sme zase aspon nieco porobili....
ale keby nesla tak si zase vsetci pospime....
takze netusiiiiim 😕 co bude lepsie???? 😕

erka12
26. mar 2009

mne chodili chalani spavat po siedmej a vstavali ako kedy,casto aj o 6.00 😉

minkak
26. mar 2009

mami.sk ano,zmenila 😀 nechcela som Ta zmiatnut 😀 som to ja!!!!! 😵
no nasa mala su budievala tak kazde 2-3hodky nakojili sme sa a buvala dalej 😉 potom sa to postupne v noci predlzovalo 😉 ale pravdu poviem,ze uz si to ani presne nepamatam.....
erka no o zabavu postarane 😀 sa tu smejem ,dvaja chalani to musi byt sranda,si viem predstavit tiez ako by to bolo u nas,tiez by len s ockom opravovali 😀

erka12
26. mar 2009

ked sme ich dnes pozorovali sme sa smiali,ze a je to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre