Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
31. mar 2009

a uz sa babo ukazalo?

dannynka
autor
31. mar 2009

ee a je mi to jedno hlavne ze je zdravucke 😵 a hlavickou dole 😉

lucaska
31. mar 2009

ahojte,aj nam zatial termin vyhovuje.........a je mi to v podstate jedno ci to bude na juhu,alebo niekde v meste napr.srdiecko alebo verde...................prisposobime sa....... 😉 😉 😉

minkak
31. mar 2009

ahojte 🙂
ja tiez v pondelok mozem a je mi to uuuuuplne jedno kde to bude 😉 prisposobime sa 😉

mami ak by ste isli cez brezinu budete to mat kus cesty,lebo je to az dole na Vychodnej skole 😉
ale ide tam priamo dole bus 23 a 28 -tusim😉

Lucaska my pojdeme dole spolu,nie?Zuzanamv pojdete aj Vy?ako sa mate?uz je lepsie?

danny tak super,ze je vsetko OK a hlavickou dole😉

lucietta
31. mar 2009

ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka 🙂 (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo 🙂) Pekny dnik zelame 🙂

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

lucaska
31. mar 2009

minkak jasnacka ze pojdeme spolu..................ak by ste isli na stretko len juzanky tak je zbytocne ist do mesta,ale ak by vas bolo viac aj mimo juhu a viac by vm to vyhovovalo v meste tak sa mozme stretnut v meste tod.moj nazor......... 😝

kacenka83
31. mar 2009

ahojte... my by sme aj prisli, zatial neslubujem, ale rada by som... nam viac vyhovuje juzancek, ale zase ked bude treba tak sa prisposobime 🙂

zuzanamv
31. mar 2009

Ahojte,
radi by sme prišli. Soplíky ustupujú, tak snáď už v pondelok budeme úplne fit.
Lepšie by pre nás bolo na Juhu, lebo o pol 4 vyzdvihnem Maťka, tak by to bolo akurát. Ale hádam by sme aj ďalej prišli.

mami.sk
31. mar 2009

danny telef. cislo mas v IP 😉

mami.sk
31. mar 2009

inac super ze babatko je hlavickou dole a je zdravucke 😉 ved sa o chvilku uz dozvies co to je 😉

mirka - nebola si dnes nahodou Pod sokolicami na prechadzke s ciernym kocikom okolo 14hod? asi som ta videla este s jednou mamickou a jednou starsou pani 😉

inac aky trapas 😀 😀 😀
vykracujem si medzi bytovecky pod Sokolicami, kukam mamicka s kocikom a zdalo sa mi ze sa podoba na Mirku / mam skoro 4 dioptrie takze ... 😀 / a tak sa na nu usmievam od ucha k uchu a hned som sa aj prihovorila 😉 sa pytam ci sa nahodou nevola mirka? a ze vraj hej... tak ja cely vytesena ze na prvy pokus som Mirku spoznala a ona to bola ina mamicka 😀 😀 😀
al aj tak som rada 😉
mirka dufam ze pojdeme spolu, ja by som isla aj cez Brezinu, ma byt krasne a 18 stupnov tak by sme to mohli risknut, co povies? lebo neviem ci by nas zobrala s dvoma kocarmi MHD?

miroslava72
31. mar 2009

Mami,bola som to ja a aj ty si isla s inou mamickou,hned som si pomyslela,ze si to ty.
Ak bude krasne,tak mozme ist,budem rada,ak do toho samozrejme nic nepride.
Ta mamicka,co som s nou sla ma rovnako stareho synceka ako ja Melissku.

mucilienka
31. mar 2009

baby, tak my v pondelok nemozeme, idem k lekarovi, tak ze nestihame.... 😔

dannynka
autor
31. mar 2009

mai dakujem,uz som objednana 😉

a ja som zase dnes videla mimi,ako isla z MC srdiecka.....teda aspoon myslim ze to bola ona,ved ked pride to bud potvrdi alebo vyvrati 😀

erka12
31. mar 2009

ahojte,
v pondelok,my uvidime,radsej neslubujem,lebo veru na juh sa dostat s mojimi chalanmi to som veru este neskusala 😉

dannynka
autor
31. mar 2009

erka vsetko je raz po prvy raz 😀

inak ani my zatial ic nemame,tak sa mozno tiez pridame 😉

erka12
31. mar 2009

danny,kde sa nachadza juzancek,idem tam od nas nejaky bus?

dannynka
autor
31. mar 2009

erka dole na vychodnej....bus tam ide bud 23-alebo 28-ale len z mesta 😅

dannynka
autor
31. mar 2009

teda priamo tam ide bus len z mesta,spoza mostou ee 😒

kala12
31. mar 2009

ahojte,

ja som konecne ulozila Terku buvat, nejako sa jej nechcelo do postielky,ten casovy posun ju pekne pomotal.

Milika som tiez uspavala vyse hodiny, on je uplny opak Terezky, ked bola mala. Ta sa po kupkani napapala a spala ako drevo,on je zase strasna potvorka, len na ciciku by bol, ani nemusi papat, staci,ze ma nos oprety o bradavku, robi sa ze spi, akonahle sa odtiahnem, uz kuka a nervaci. Ked sa m ho aj podari upat, potom si odgrcne, zacne stikutat, a zase vsetko odznova. 😝 😝

Dnes poobede bolo vonku fajn, za juzankou na ihrisku uz bolo tolko deticiek. 🙂

Stretko-nam je tiez jedno,ze kde, ale na juhu by to bolo najlepsie, kedze ja mam uz dva kusy deti a neviem ako by som sa s nimi dotrepalado mesta, ale prinajhorsom vyskusam. 😀 😀

Mimi nevies ci Danka uz porodila?

mami.sk
31. mar 2009

ahojte dievcence 😉
mirka tak sa dohodneme este do pondelka ale hadam bude dobre pocasie a nic nam do toho nepride 😉 ta mamicka bola ta co som si ju s tebou pomylila 😀 😀 😀
danny - som rada ze na teba s tymi prietokmi nezabudli 😉 a teraz som si vsimla ze tvoje miminko bude mat meninky na moje narodky 4.8. 😉

dnes bol krasny den, taka som rada 😉 konecne JAR 😉

dannynka
autor
31. mar 2009

kala-aj ja som este len teraz Gabiku ulozila tiez sa jej necche spat lebo na mna stale vykrikuje s postele 😠 😅 😝 ☹

dannynka
autor
31. mar 2009

mami a 4-dni po mojich narodeninach 😉 😵 😵 😵 😵

mami.sk
31. mar 2009

danny - ty si 1.8.? juj levica 😀 levi si dobre rozumeju 😀 😀 😀

zuzanamv
31. mar 2009

Ahojte,
musíme sa pochváliť! Veronika dnes konečne začala chodiť. Zajtra má 14 mesiacov, tak už bolo načase. Jej sa do toho nechcelo, keď po 4 sa dostala všade jednoduchšie, ale dnes som ju konečne presvedčila. Zistila, že je sranda kopať do lopty 😀
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vi...

Tak na stretku už bude normálne chodiaca veľkáčka!

dannynka
autor
31. mar 2009

mami som sa sekla az tera mi doslo.....ze nie 4 ale 5-dni 😅 ja som 31,7 😉 a ano som levica 😉

zuzka-gratulko Veronike k prvym krockom 😵 😵 😵

lucaska
31. mar 2009

ahooojte......................................konecne jaar........ 😉 😉 😉 😉 len nech to pocko vydrzi a uz sa tesiiim na leto... 🙂 🙂 🙂 🙂
mami,dobre zoznamenie................. 😅 😅 😅 😅

mami.sk
31. mar 2009

juj, ked citam o tom uspavanim... moja Terezka nikdy cez den nespala / len v kociku/ a vecer zaspavala zo zaciatku o polnoci a pomaly sa to posuvalo na 23, 22 a teraz zaspava o 21 😉 a vzdy sa nechala uspat len na fitlopte ☹
ale zistila som ze nespi cez den preto ze ju velmi boli brusko a odkedy mame na to taky prasok tak ju brusko nebolieva a spi uz aj cez den 😉 konecne 😉

zuzanamv
31. mar 2009

Mami, to poznám, my sme s Maťkom skákali na fitlopte do 9 mesiacov. Držím palce, nech vy nemusíte tak dlho!

My sme prešli na letný čas ani neviem ako, deti normálne v posteli o 20.

dannynka
autor
31. mar 2009

idem do sprchy,potom sa tu este zastavim 😉

mami.sk
31. mar 2009

lucaska ti poviem ze takto som sa este nezoznamovala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre