Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

yuya
30. apr 2009

Ahoj Danny, Kala mi dnes vravela, že máš Dominika, tak prajem vám veľa zdravíčka a pohody! 🙂 Vyzerá krásne 😵

mucilienka
1. máj 2009

caute kocky,

prajem vam pekny 1. maj - dufam, ze nezostanete nepobozkane 😉

a pre vsetky kojace maminky, kuki co som nasla na nete:

http://sk.motherlove.eu/?q=node/14

alternativa pre tie, ktore nechcu homeopatika 🙂

mami.sk
1. máj 2009

ahojte 😉
no krasny den dnes mame 😉 ja slavim pracou - upratujem , periem, varim a asi aj nieco upeciem 😉 muci ma navnadila 😀
este musim muza zlanarit pod tu ceresnu, nejaky je "unaveny" po tej vcerajsej grilovacke 😀 😀 😀

mucilienka
1. máj 2009

mami,

no, taka unava sa aj u nas pritrafi tak raz do roka 😀

teeeeda kocky, ale to tu flakame, ked tu nie je danny 😔 😅

amatula
1. máj 2009

ahojte

veru veru je to tu potichsie

muci ja mám problem sa mlieka zbavit 😅 nie este podporovat tvorbu....

inak mám skusenost dvojitu 😉 ze ked prestanes kojit idu kila hore nie dole 🙄

ako sa máte?inak

mi sme boli dnes celi den vonku,chalani sa tak vysantili ze obaja zalahli pred osmou 😀 som ich znicila

lucaska
1. máj 2009

ahojte, noo amatula aj u mna je to tak ja ked som kojila som schudla, ale potom som zacala priberat a teraz uz ani nehovorim priberam stale...... 😖 ☹
ale ako pisala mami, aj ja si sem tam poviem pride vojna aspom dlhsie vydrzim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mami.sk
1. máj 2009

juj, lucaska - teda som ta videla a chcela by som vediet ze kde mas tie kila 😕 som si ich nevsimla 😀
no a ja si vzdy hovorim ze ked je tu ta kriza a budeme musiet opasky utahovat tak to tak nebude boliet 😀 😀 😀

dnes som bola na dlhej prechadzke s malou kym MM odpocival 😀
muci, aj u nas tak sem - tam 😉 a odkedy mame Terezku tak uz ani na pivko moc nechodieva, len ked ideme spolu na terasu s kocikom 😉

som dnes nachodila aspon 5 jarnych kilometrov 😉
no az mam svalovicu na nohach 😉

mami.sk
2. máj 2009

dobre ranko 😉
kdeze ste vsetky?
dnes bude asi riadne chladny den 😝
tu fuka studeny vietor a asi aj poprsi 😝

miroslava72
2. máj 2009

Ahojte.
Mami,no to je super,ze vam ta grilovacka vysla 😀

My sme ´vcera boli tiez cely den vonku v meste...rano sme kukali ako deti tancovali a potom poobede sme sli podporit syna...to zas tancovali velki a potom sme este v podvecer sli vystrojit svokricku na vlak...bolo krasne teplucko cely den...krasny vydareny dnik...a vecer som totalne odpadla od unavy.

Dnes sme tiez uz boli trosku vonku a je tam dost chladno....oproti vcerajsku teda riadne.

dannynka
autor
2. máj 2009

ahojte 🙂

tak hlasim sa uz z domu,dnes nas pustili s porodnice tak si zacinam zvykat na novu rolu teda dvijtu maminu 😅 😵 🙂

vsetkym dakujeme za gratulacie,porod bol celkom oki veru o moc lepsi ako pri Gabike,aj sestricky na porodnici a aj na novorodeneckom boli super 😉

ked bude viac casu napisem viac.zatial prajem pekny slnecný dník 😵

lennie7
2. máj 2009

danny, aj my s Nicolkou ti gratulujeme k malemu Dominikovi a prajeme hlavne veela mliecka 🙂 tesime sa na fotecky 🙂 a gabika to ako zobrala ze prislo babo domkov?

mami.sk
2. máj 2009

danny ahoj 😉 😉 😉
super ze ste uz doma, dufam ze sa rychlo zosuladite a budes si deticky len uzivat 🙂 🙂 🙂
Dominik je zlatunky 🙂

ja som sa vratila z prechadzky, veru ma riadne vyfukalo 😉
zasla som do Hypernovy a natrafila som na super akciu na caj pre dojciace matky HIPP - ak kupite 3ks tak jeden caj vyjde 2,53€ / 78 sk/ - ja ho pouzivam obcas a velmi mi pomaha 😉

mirka - tak ste mali vcera krasny den 😉 ja som bola len s terezkou lebo drahy bol kaput po grilovacke 😀
presla som okolo vystaviska, celu Sihot, po hradzi az domov - no 3 hodiny som len chodila 😉
a dnes som bola zase sama lebo muz bol v robote.. no zajtra ho uz vyzeniem a ja si vylozim nohy 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. máj 2009

lennie dakujem 😉

no Gabika sa este nejak vela nestihla venovat,ale ked ma chodila do porodnice pozerat nechcela sa odtrhnut od "babetka" 😀 ,tak tňho totizto vola 😀 😀 😀 ale uz sme jej vysvtlil ze sa vola Dominik,a ked sme prisli domov skoro celu dobu presedela pri postielke a pozerala na malinkeho...pomalinky bez neho ani na krok 😀 😀 😀

lennie7
2. máj 2009

danny tak super,zlata je ze "babetko" :D tak je z nej velka sestricka 🙂 inak krasne miery mal Dominik 🙂 a kdo ta rodil?a ako malinky,dobre papka a spinka?

dannynka
autor
2. máj 2009

fotto pridane 😉 😵

hmm,meno dr coma rodila neviem,akurat viem ze to bola praktikantka a bola super 😉 tak isto ako aj sestricky 😉 A co sa tyka malinkeho dnes naposledy papal asi o 9-tej teda este v nemocnici a odvtedy sladko spinka ako anjelik...a moje "didinky"idu explodovat co ich mam take naliate 😅 😅 😅 😅 😅

s.i.m.k.a1
2. máj 2009

ahoj danny, no gratulujem 🙂 maly je nadherny 🙂

lucaska
2. máj 2009

ahojte, danny tak konecne doma.................maly je zlatulinky............tak to si mala vcelku rychli porod 😉
maly spachtosko este spinka,???? no aj lucas vedel niekedy tak spat uz som len cakala kedy sa zobudi aby som ho nakojila 😅 😅 😅 😅

mami.sk
2. máj 2009

danny - a ta praktikantka to bola taka mlada doktorka?
lebo mna 2x prijmala taka mlada lekarka / myslim ze sa volala Lucia Laskonska alebo tak nejak podobne/ a ked som rodila tak sa na mna bola pozriet a PA sa jej pytala ci ma ide odrodit a ona ze nie, ze ma malo porodov este za sebou, tak sama nemoze 😉 ale odvtedy ubehlo skoro 5 mesiacov tak uz mozno moze 😀
a bola vzdy hrozne zlata 😉

venonna
2. máj 2009

dany, vitaj doma, maly uzlik je uzasny 😵 a keby nie hroziacej explozie, aj si to jeho dlhe spanie uzijes, kym sa da, vsak? 😀

maminkatn
2. máj 2009

ahojko,,,,,,, 🙂
hlasi,,,sa novopecena...dvojita...babaina...xi,,xi,,, 😀 😀
malinky,,je zlatunky,,,,,ale je troska,,inaksi,,,ako,,,Gabika..... 😉 😉

ja som si uzila,,,GABIKU..a uz mi je za nou,,,aj smutno,,mame

ale,,,,hlavne ze su zdravucki,,,aj mamina,,,a aj DOMINIK,,,, 😀 😀 ,,

maminkatn
2. máj 2009

mame,,,akysik,,prazdny,,,byt,,,ta mala,,rapotacka,,nem xyba nema nam kto,kibicovat....a mamina,,si,,musi,,zvykat na rolu,,,dvojitej maminky,,,, 😉 😉
do toho,,pride co by dup,,len zaciatky,,su tazke ved..to poznam,,ja som,mala,,este mensi,,rozdiel,,medzi decka,i,,,len 20..mesiacov,,,emdzi,,nou,,,a jej bratom,,,,takze xce to len zvyk,,,a BABULKA,,,je velka,,sestra DOMINIKA,,,to sme jej vraveli,,,,stale,,,,,ale aj tak je zlatunka,,,ako,,,ho,hladkala,,,v porodnici,,, 😀 😀 😀

newyorkgirl
2. máj 2009

danny, vitajte doma, fotecky su krasne, gabika ma urcite radost 😵

my prave riesime, ze sa mozno prestahujeme tuna v UK z domu do bytu, kedze nam je aj 5 izbovy dom velky a otravuje nas v zahrade susedov pitbul, vyzera to na 3izbovy byt priamo v centre mesta, len sa vobec netesim vsetko stahovat, nabytky a podobne, v stredu ideme bytik pozriet, tak sa uvidi, je tam krasna terasa, co ma velmi laka na grilovacky letne ako stvorene 😀 a nemusim sa bat ze mi dieta dohryzie psisko odvedla 🙄

zuzanamv
2. máj 2009

Ahojte,
Danny, gratulujem ešte raz. Nádherné bábätko. Úžasné líčka má!

My ešte stále nie sme úplne ok, Maťko kašle, hlavne v noci. 😖
Boli sme vo štvrtok u dr., Veronike kvôli teplotám zobrala aj krv a spravila sedimentáciu, tá jej vyšla hraničná, tak nám predpísala aj ATB, s tým, že máme počkať do večera, ako sa to vyvinie. Slečna už ale potom nemala teplotu, len zvýšenú max. do 37,4, tak som nedala. Soplíky ustupujú, tak som rada, že som ich nedala.

Už sme týždeň doma zavretí, je to na nervy, dúfam, že zajtra už aspoň na pol hodinku vybehneme von.

kala12
2. máj 2009

ahojky,
danny maly je zlatucky, ako to zatial zvladas? Uz mas doma aj Gabiku? Ja som prvy den,ked som prisla z nemocnice este mala Terku u babky, aby som si trosku oddychla, kedze v nemocnici som si vela nepospala. 😒

zuzanamv chudatko Veronika. Aj my sme chori, mala ma zapal mocovych ciest, vo stvrtok sa mi hadam 6 x pocikala, co chudatko nestihla povedat, a stale plakala, ze ju boli ,,ritka,. Tak sme este rychlo utekali k doktorke s mocom, ale mala to chvalabohu v zaciatocnom stadiu, tak dufam, ze sa to nezhorsi. Ale vyzera, ze nie, lebo uz je ziva, aj na nócnik chodi, pekne sa vypyta.

new radost mat takych susedov 😠 😠 😠

danny ta doktorka bola taka blondinka,nevolala sa Baskova?

mami.sk
2. máj 2009

zuzanamv - som myslela ze ste uz davno v poriadku 😒 ale aspon to uz vyzera na zlepsenie 😉

new - veru mas pravdu, tie bojove plemena su velmi nebezpecne 😝 a byvate v Londyne? alebo v inom meste?

kala12
2. máj 2009

danynka, maminkatn vy ste sa dohodli? Rovnake fotky v albumoch. 😀 😀 😀 😀














r

dannynka
autor
2. máj 2009

ahojte 🙂

kala to asi preto lebo do oboch albumov som ich davala ja a z jedneho pc kedze mamina to nevie,a chodi aj do inych tem ako ja a chjce sa tiez pochvalit 😅 😵 😉

dannynka
autor
2. máj 2009

kala a co sa tyka malinkej ja som si hned s porodnice isla pre nu k nasim aby si uz prvy den pekne zvykala na brqatceka ale ona s tym prblem nema,prave naopak kde sa pohnem s malinkym tam ide ona za mnou...pomocnicka velka a aj sestriska velka z nej bude 😵

zuzanamv
2. máj 2009

Jejda Kala, zapal mocovych ciest. 😢 😢 😢 Tak nech je Terezka skoro fit!

Moje deti sa ani velmi netvaria ako chore, len este vysajeme celkom dost soplikov, a ten Matkov kasel je hruza. Cez den v pohode, ale v noci! Musim spat pri nom, tak som ja asi najviac znicena, co som v strehu.
Ale aspon si jeden druheho riadne uzili, ked su cely tyzden spolu doma.
Matko Veroniku vychovava. Minule zahlasil "Vejonika, ja ti toto zakazujem!" 😀

kala12
2. máj 2009

aha, ja som myslela ze telepatia funguje. 😀
Inak som isla v tyzdni s tvojou maminou v autobuse,ked isli z nemocnice.tak sme pokecali. 😉 Co deticky uz spia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre