Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
6. máj 2009

Minka, som si spomenula na taky zlaty cesky film, "Nefnukej Veverko", tam bolo dievcatko, neviem, ci nahodou nie Veronika, a mala dvoch bracekov, dvojcata. 😀

lucaska
6. máj 2009

babulky,idem ja haji v poslednej dobe som akasi zmorena...................dobruuu noooc

mami.sk
6. máj 2009

minkak - moja mama mala uz 4 deti ked sa narodili dvojicky a sestra mala len rok 😉 a vsetko zvladla a nikdy jej nikto nepomahal / teda okrem otca a nas deti 😉 / a nase dvojicky tento rok uz promuju 😉 a moja mama povie ze ani nevie ako tie roky presli 🙂

zvladnete vsetko a ani nebudes vediet ako 🙂 drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😉

yuya
6. máj 2009

ahojte kočky. lucaska mi skypla, že sú tu riadne novinky !!! tehulky, moc vám gratulujem! o minkek som vedela, ale že dvojičky 😵 🙂 , to je sranda. Minka, Muci, veľa zdravíčka a užite si príjemné tehu !

minkak
6. máj 2009

juuuuuj zuzka veru ano,viem viem 😀 😀 😀 ozaaaaaaaaaaj 😀 no teda 😀 😀 😀
ajojky Lucaska,dobru nocku a sladke snicky 🙂 😉

mami no waaaaau 😕 dakujem si zlata 🙂 ja si tiez myslim,ze zvladneme 😉 😵

minkak
6. máj 2009

Yuya dakujeeeeeeeeeem,no ze si sa ukazala 🙂 😵

bude stretko 😉

20.5.................o 16-ej 😉 cafe verde 😉 tak dufam,ze prides 😉 🙂

yuya
6. máj 2009

Danny, krásne fotečky, máte 2 krásne detičky 🙂 . Čítam, že sa chystá stretko, radi sa pridáme...

yuya
6. máj 2009

jeeej, Minka, až teraz čítam tvoje pozvanie na stretko. ďakujem 🙂 , zase vás radi uvidíme 😉

minkak
6. máj 2009

yuya no super,tak sa na Vas tesime 😵
peknu fotecku si dala 😉

mami.sk
6. máj 2009

jej. minkak a pozeram ze termin mas okolo Veronikinych narodenin 😉 tak to budu oslavy 😉 😉 😉

venonna
6. máj 2009

tehulky, tak vam teda aj druhy raz, takto oficialne gratulujem 😵 a drzim nam paste, nech je vsetko OK 😉

mami, aj Helenke sa 1 zum zacal prerezavat tak divne, akoby z boku (som s tym aj bola u zubara, nech na to kukne) a postupne sa to upravilo, este ho nema uplne vonku, ale uz ide rovno... 😉

minkak
6. máj 2009

no mami ja som to tak strasne chcela som rada ze sa nam to tak podarilo 😉
to teda budu 😉
aj ja som oktobrova ,aj sestra ,aj nasi maju vyrocie 😉

len zatial mam termin posunuty na 1.11 😉 tak uvidime 😉

minkak
6. máj 2009

venonna este raz dakujem 😉
a teda uspesne si zvladla aj cestu domkov,ale tak dlho si necakala,dnes to islo u dr.rychlo 😵 ale malinka bola podarena,starsne je zlatunka okanka malinka 😵

veru aj ja nam drzim palceky nech to mame vsetky na poriadku a kde mame muci?
pekne to mame ty 24tt,muci 20tt a ja 16tt 😀

lennie7
6. máj 2009

muci, minkak tak gratulujeem 🙂 o muci som aj ja cosi zapocula no ale minkak,normalne odpadavam :D hlavne nech je vsetko v poriadku..muci a vy uz viete co cakate??minkak aj mate v rodine dvojcky?a ty uz v 16tt a ja som si na tebe nic nevsimla 🙂 new,lucaska nebojte,je nas tu viac jednodetnych :D ale dvojdetnych zacina byt coraz viac 🙂 tak som zvedava kto bude dalsi,alebo zeby niekto tretie?? 🙂)

venonna
6. máj 2009

minkak, ani mi nehovor, ze rychlo... (teda, ked si mi vcera pisala, na co sa mam pripravit, mala som vlasy dupkom), ale aj ta cca hodina malu total dorazila - doma bola uplne KO a nie a nie zaspat, revy jak keby som ju na noze brala 😖 o hodinu sa zobudila a zasa rev... ale potom som pouzila pevne obatie podla Prekopovej a zaspala este na 2 hodiny 😵
hehe, tie tt som si vensimla, je to pekne postupne 🙂

minkak
6. máj 2009

lennie dakujem 😵 ,zatial som nepribrala ,ale brusko uz teda vyskocilo riadne 😉
ved uvidis na stretku prides????
nemame,nemame,prave to ze sme vobec netusili ani vo sne nas to nenapadlo 😅

lennie,nieco vies????este je tu nejake tajomstvo????kto caka tretie.....hmmmm?

mami.sk
6. máj 2009

venonna - dakujem za info, ja som si uz zacala robit starosti 😒 vyzeralo to ako afta ale ked sme jej to potreli tak sme zistili ze to afta nieje 😀 😀 😀 a poklopali sme lyzickou a to tvrde 😀 😀 😀 a ma to tam uz asi 6 tyzdnov 😉

minkak - to je super ze sa to podarilo 😉 takze oktober bude u vas oslava za oslavou 😉 a urcite sa narodia v oktobri, dvojcatka budu skor 😉

minkak
6. máj 2009

venonna no hlavne ze sa prespala 🙂
no to si muci vsimla 😉
kedy ides na dasliu poradnu?zase sa stretneme? 😅

mami no aj ja si myslim 😉 dufam,ze to budu vahy ako my dve s veronikou 😉 😵 to uz sa nas ocko uplne zblazni 😀 😀 😀

mami.sk
6. máj 2009

babenky, idem do hajan 😉
sladke snicky a tehulkam zvlast 🙂

zuzanamv
6. máj 2009

Jej, nesiel mi otvori konik a teraz nestiham.

Skoda, ze nestihneme stretko, sme vtedy v BA, lebo sestra sa 23. vydava.
Tak snad nabuduce.

Tak dobru noc, tehulky opatrujte bruska!

lennie7
6. máj 2009

minkak ak nam nic do toho nepride,urcite dojdeme na stretko 🙂 aa neviem ziadne tajomstvo,to som len tak napisala 🙂ale je tu dost tehuliek,este aj drobec.z cakaju babo ale ta sa tu uz dllho neukazala :(

minkak
6. máj 2009

mami dobru nocku 🙂
zuzka no teeeeda idete svadbit 🙂 juuuuj 🙂 dobru nocku aj tebe 😉

lennie no tak super 😉 aaaha,ja ze nieco vies 😉
no veru drobec uz tu dlho nebola ☹

s.i.m.k.a1
6. máj 2009

ahojte, no ja mam dost heh ;) vseeetkym tehulkam gratulujeme 🙂 heh no minkak ze dvojcata, xi no mala by si srandu kebyze 2 baby dalsie ;) fuu ale to bude zaberacka, ale to zvladnes, neboj sa ;)
Leni a my sme sa uz dlho nevideli, kedy vybehneme?? :-P

lennie7
7. máj 2009

simi mozme hocikedy, aj teraz 🙂 ved cinkni ked budes mat cas..inak dobre ranko vsetkym ;)

minkak
7. máj 2009

dobre ranko 🙂
simka dakujem 🙂
prajem Vam pekny dnicek 🙂 😎

mucilienka
7. máj 2009

caute kocky,

dakujem za gratulacie 😀 ono asi aj s minkou budeme najstastnejsie ked budu male na svete a budu zdrave... ja teda zatial neviem, co cakame.. nechame sa prekvapit asi - hoci niekedy ma to poriadne drazdi... 😀

inak, ked sme uz pri tom, mohli by sme uzatvorit stavky na minku 😀 (ak sa nenahneva) co caka, potom vyhlasime oficialnu vitaznu bosorku, ktora to odhadla presne 😀 nebudeme musiet uz ani na 4D sono chodit, ale ona bude vestit celej partii 😀 😀 😀 co vy na to?

miroslava72
7. máj 2009

No tak ja im prajem parik-chlapca i dievca,nech ma i tato trosku radosti
a nie len hlavu v smutku,ked podrastu 😀

mucilienka
7. máj 2009

miroslava, to tipujem aj ja ze parik, urobim aj tabulku, aby sme mali prehlad 😀

mami.sk
7. máj 2009

dobre ranko 😉
aka stavkova kancelaria sa tu rozbehla 😀 😀 😀

no ja tipujem minke dve baby a tebe muci chlapceka 😉

s.i.m.k.a1
7. máj 2009

hrh breee 🙂 no minka ja tipujrm taktiez dve baby ;) heh a muci... hmm ked ja mam najradsej tie dievcatka.... ;) tak tiez dievcatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre