Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
27. máj 2009

ahojte, a ake ma byt pocko nabuduci tyzden?????????? mohli by ste dat stretko na ostrove u matejku???

minkak
27. máj 2009

ja som zaaaaaaa!!!!!!!! 😉 😉 😉

minkak
27. máj 2009

http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10

stvrtok moze byt??????????????????????

lucaska
27. máj 2009

pre nas aaaaano............. 😉 😉 😉 😉 😉 😅 😅

minkak
27. máj 2009

supeeeeeeeeeeeer tak sme dve 😉 😵 😅
kto este?

newyorkgirl
27. máj 2009

hello kto ponocujeeee? 😉

mami.sk
28. máj 2009

ahojte,
no dnes ake fajn pocko 😉
ani horuco ani zima 😉

martinano - buduci tyzden tu este budete?
to by bolo super to stretko 😉 a aj pocasie vyzera byt fajn, 25 stupnov 😉
my by sme isli s Terezkou 😉

miroslava72
28. máj 2009

ahojte
mami,zazrela som ta v maxe,akurat si opustala pokladnu...ja som sla akurat kupit pecivo a hajde domov

a tesne predtym sme si kyvali s Danny cez ulicu 🙂
ozaj Danny,co pekneho ste kupili?

co sa tyka stretka,tak este uvidime,co bude

mami.sk
28. máj 2009

no veru Mirka, boli sme aj v Maxe, ale len take drobnosti kupit 😉

mala je cely den placliva tak sa uz tesim ze o 15 min. pride manzel domov 😒 uz som po celom dni hotova 😒
som zvedava kedy jej tie zuby vyjdu 😝
celu noc sa budila a hrozne sopliky ma, aj hnackuje a ma zvysenu teplotu ☹

danny - aj vy ste boli v Maxe? to sme sa nejako tesne minuli 😉

mami.sk
28. máj 2009

haloooo, kde ste vsetky??? 😉

dannynka
autor
28. máj 2009

mirka,mami-sme neboli v maxe ale v just play-ji manzel si tam siel pozret kratase a samozrejme ze sa usli aj opalovacky Dominikovy 😀 😵 .Sme mali cestu okolo kedze manzel bol vybavit este nejake papierovacky na urade prace 🙂 😉

mami.sk
28. máj 2009

jej danny, ako?
co detvaky uz spinkaju? 😉

mami.sk
28. máj 2009

no idem ja spat 😉
dobru nocku 😉

dannynka
autor
28. máj 2009

mami-Dominik mi spinka na rukach a Gabika je u nasich tak som momentalne "single" mama 😀 😀 😀 😀
ale uz idem hajat aj ja bruuu 😔

mami.sk
29. máj 2009

dobre ranko 😉
zda sa ze dnes je chladno vonku 😒
idete s deckami von?
my musime, mala uz reve jak tur ☹ celu noc poriadne nespala a ja s nou 😒
tak by som sa teraz najradsej vratila do postele a prespala cely den 😀 😀 😀

erka12
29. máj 2009

ahojte,
danny, misko dostal par veci just play,ale tie teplaky su veru asi neznicitelne 😀 to asi nie je cinan,ze? aj mna cakaju buduci tyzden vybavovacky na urade 😉

mami ako terezka,chudatko 😉 tie nocne vstavania pozname,ale dufam,ze su za nami 😉 veru aj ja by som spala,ked je take pocasie 😉

mami.sk
29. máj 2009

erka - veru ja by som dnes zaspala aj postojacky a vsade 😀
a Just play asi nie je cinsky, si myslim 😉 muz si tam raz kupil rifle z nudze a keby mu neboli male tak by ich este stale nosil 😉 vobec sa neznicili 😉

mala si teraz na chvilku schrupla a ja som akurat dovarila obedoveceru a dobre som si pochutila 😉
nasla som v Bajecnej zene super recept 😉

newyorkgirl
29. máj 2009

mami.sk, tak prezrad aky recept? nech sa inspirujeme 🙂

mami.sk
29. máj 2009

new - tu je recept 😉

DOLKY S TVAROHOM

500 g hladkej muky
25 g drozdia
2,5 dcl mlieka
40 g pras. cukru
1 vajce
slivkovy lekvar
tvaroh
prask. cukor
maslo

Vo vlaznom mlieku nechame nakysnut kvasok a pridame ho do muky spolu s vajcom a cukrom.
Vypracujeme hladke cesto a nechame vykysnut na teplom mieste.
Vykysnute cesto dame na pomucenu dosku a rukou roztiahneme. Okruhlou formickou / ja som vykrajovala poharom 😉 / vykrojime kolieskam dame na ne lekvar a zabalime.
Zabalene dolky opecieme na platni sporaka na slabom ohni z obidvoch stran / ja mam plynovy sporak a nemam platnu tak som to robila na teflonovej panvici - tak nasucho 😉
Dame ich na sito a obarime vriacou vodou.
Potom ich na mise polejeme rozpustenym maslom, posypeme tvarohom a prask. cukrom 😉

mami.sk
29. máj 2009

Ked som recept citala prvykrat som si nevedela predstavit ako to bude chutit a ci to bude dobre ale vyskusala som a bolo to fantastickeeeeeee 😀 😀 😀

som mala strach ze ked su dolky z kysnuteho cesta ci budu dost prepecene lebo mne sa urobili dost hrube / ale aj na fotke boli take hrubsie 😉 /, no tak som ich dlhsie piekla na slabsom ohni a super 😉

aj moj muz , ktoremu uz zo zasady nechuti nic kde nie je maso pochvalil a pochutil si 😀
zavadzam totiz do mojej kuchyne nove pravidla - aspon 1-2x tyzdenne nemasite jedlo 😀 😀 😀

dannynka
autor
29. máj 2009

erka-veru v tom just play-i su super veci,ja som tam este Gabike pokupila malinke vecicky a teraz ich podedil Dominik a su v super stave ako nove 😀 😉 😵

inakk dnes doobedu som bola s malim v kociku na socialke no hrooza polku cesty preplakal,ani na ruky som ho nemohla vziat ked prsalo aq na socialke papiere som vypisovala s nim na rukach 😅 😅 .A navyse stale plakal tak som ho musela ku kamoske do prace prebalit,este ze mala cas,samozrejme ze Domi mal "nalozene",a potom som stihla bus zhodou okolnosti nizkopodlazny 😉 fak som si sama nastupila a aj listok orazila 😀 ale po ceste k nasim riadne zmokla aj ked od autobusovej zastavky k nasim je to asi 10-min 😅

to veru bolo dnes pocasie 😝

dannynka
autor
29. máj 2009

mami-ten recept vyzera super 😉

martinano
29. máj 2009

mnam vy tu varite
vo stvrtok dorazime ak sa nemylim,ze stvrtok 😉

mami.sk
29. máj 2009

juj danny - dnes to bolo veru hrozne 😝
ja som zmokla do nitky 😝

som si myslela ze len tak poprchava a tak som si dala len bundu s kapucnou ale nakoniec sa tak rozprsalo ze som bola skrz - naskrz mokra 😒
mala zaspala a ja som chcela aby este pospala tak som s nou chodila v dazdi 😀 😀 😀 a ked som prisla domov tak sa hned zobudila - maska mala 😀 😀 😀

s.i.m.k.a1
29. máj 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola ale nebol cas...
danny do nemocky si si aj nieco brala pre Dominika abo Ti tam vsetko dali?? bo ja si pamatam, ze mi kazali len veci na domov, ked uz budeme odchadzat nech niekto prinesie. moja naj kamoska to ma za chvilku za dverami a som jej povedala, nech si pre maleho nic neberie, az potom ked pojde dom nech jej mama donesie vecicky... co som si tam pobrala olejceky, postolky, puder a kremiky ma odbili, ze mam pouzivat vsetko nemocnicne. tak ju nechcem zavadzat ;) diki za radu 🙂

newyorkgirl
29. máj 2009

mami, ako mozno to robi ta nocna hodina ale ako zabalime? ako zlozis ten lekvar dnu? nejako som to nepochopila 😀

dannynka
autor
30. máj 2009

simka-nie pre Domiho som si nebrala nic ,vsetko co som pouzivala bolo nemocnicne....az v den odchodu mi manzel doniesol oblecenie pre Dominika 😉

dannynka
autor
30. máj 2009

samozrejme oklrem plienok a vlhcenych 😉 tie som mala svoje 😉

s.i.m.k.a1
30. máj 2009

danny, jj tak som to myslela, dakujem ti 🙂

mami.sk
30. máj 2009

caute baby 😉

new - ked vykrojis poharom kolieska / myslim ze lepsi je pohar s mensim priemerom/, tak do stredu som dala lekvar a zalepila 😉 - dala som slivkovy lekvar taky husty aby nevytekal - tak som mala akoby "tasticku " a tu som upiekla na teflonovej panvici bez oleja z oboch stran😉 som si vsimla ze ono mi to kyslo priamo na tej panvici a aj ked som mala pred pecenim skor taku placku , potom to narastlo 😀 😀 😀

dufam ze som to vysvetlila nejako zrozumitelne lebo uz je tiez pokrocila hodina 😀
ale cakam na manzela, je na montazi tak som mu slubila ze ho pockam 😉

inac hrozna burka, mala sa mi stale budi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre