Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
15. júl 2008

lucaska, ja skusim tiez nejako dohodnut, uvidim ako sa mi bude chodit s Romcom sama, ci ma bude posluchat, a podobne 😉 mozno aj skoncime 😉

mucilienka
15. júl 2008

my nestacime doma kupovat bazeny, co su obdem vzdy prepichnute 😝

drobec.z
15. júl 2008

muci aj ja mam prasknuty, ale mam podozrenie, ze to ho nas zajac prehryzol 😀 😀 😀

mucilienka
15. júl 2008

drobec u nas to robi pes... uz je treti fuc... 😠

mucilienka
15. júl 2008

danny, ty nemas este navarene? ja som dnes rychlo urobila kuraci perkelt a ako prilohu take malinkate halusticky.. polievku mame este hovadziu, a mala chcela makove rezance.. tak mame vsehochut...

dannynka
autor
15. júl 2008

muci-ale mam zatial iba polievocku spenatovu.. 😉
a teraz robim svieckovu..ale povodne som tiez chcela perkelt... 😵 😵 😵 😵

si predstavte ze Gabika bola zase po 30-min hore,ocka ako vevericka....dufam ze este zaspinka....zacina ma to znepokojovat....bo neni vo svojej kozi....asi jej predsa len nieco bude.... 😒 😅 😔

drobec.z
15. júl 2008

muci,tak uz len daky umely 😉

mucilienka
15. júl 2008

drobec musim poriesit cosi.. asi v baumaxe... ale este zadovazim min. dva tie take na to jedno vedro vody na balkon na chatu...
inak, uz mame konecne termin dofce - od 16. augusta ideme dovolenkovat na dubnik... 😉

minkak
15. júl 2008

no muci veru .....tomu vasmu hafanovi chuti vsetko tusim od topanok az po....juj no nic moc betarisko jeden
ako sa vola?
bola som povesat pradlo na balkon ,dobre tam fuciiiii 😒 ale aspon mi to dobre prefuka 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci,tak to ja budem mat uz po 😉 buduci tyzden by som chcela ist pozriet Slavku do Soblahova, ale este jej musim volat ci bude doma 😉

minkak
15. júl 2008

muci tk predsa Dubnik?no super aj my tam chceme ist v auguste....mozno sa stretneme 😉
a co dienka davno tu tusim nebola,kam sa oni rozhodli ist??neviete?dame tam dovolenkove stretko nakoniec 😀

dannynka
autor
15. júl 2008

mirka-keby len fucalo ale sa aj pomraca 😝

mucilienka
15. júl 2008

minka, vola sa Hans, ale druhym menom Pako... 😀 tusim by som im ho aj do toho utulku vratila, ale nemam srdce.. mala by sa za nim zblaznila.. on ju neskutocne miluje.. a zasa aj ona jeho.. stale cakame, ze ho uz to steniatkovske obdobie prejde a dostane rozum... rok bude mat ale az v decembri - presne na vianoce... 😉

drobec.z
15. júl 2008

Hans, ake pekne meno, ja som mala rada rozpravku o hlupom Hansovi a Gretke, tak to sa hodi na vasho psika, o hansovi a Maruske 😀 😀 😀 muci a na dovci budete mat kde ubytko, tam je nejaka chata? ja vobec netusim kde to je 😉

minkak
15. júl 2008

muci no co si vratit ho 😠 😠 😠 to snad nie ☹
neboj on z toho vyrastie 😉
to je ako s detmi 😉
len ho pekne vstci lubkajte a vychovavajte 😉

minkak
15. júl 2008

drobec je to za Starou Turou ,je tam chatova oblast+camp+bungalov

dannynka
autor
15. júl 2008

minka-dienka je na vychode u rodicov,tusim v Bardejove..ale neni som si ista mestom.. 😅 😀

drobec.z
15. júl 2008

idem to pregooglit? a tie chatky sa daju objednat? mirka mas nejaky kontakt, ak ano,tak my by sme tam niekedy skok, ked je tam pekne, ale az tak o rok 😉

mucilienka
15. júl 2008

drobec, tak to potom sedi - o hlupom Hansovi 😀
minka, my ho nevratime.. neboj, len ked ma niekedy tak naserkosi, vojde do mna tisic hromov a bleskov.. ako vtedy, ked zozral tie drahe lodicky... 😖
drobec, chatu od znamej - 100% komfort a hlavne, varime si sami, to je super.. kvoli malej..

drobec.z
15. júl 2008

inac vraj pekne je aj tu:
http://www.margita-ilona.sk/uvod.htm
😉

minkak
15. júl 2008

drobec ,ved pod s nami--bude veselo 😉 my chceme ist pod stan
kontakt mam,len musim pohladat,vecer ti ho dam 😉
danny myslim,ze v Poprade 😉

ale ja som myslela,tu dovcu oni chceli ist stanovat niekde tu v okoli 😉

drobec.z
15. júl 2008

aj ja mam stan a uz davno som nebola stanovat 😉 😉 😉
muci, tak lodicky, tak to mas fakt pevne nervy, ked este beha po dvore 😀 😀 😀

minkak
15. júl 2008

muci viem ze nie,to by si musela byt celkom ina osobka....
neboj to aj mna tak MM niekedy vytoci ,ze by som ho vratila,ale svokra povedala ze reklamacie uz neprijma,vraj uz presli 2roky 😀

mucilienka
15. júl 2008

drobec, a to som nenapisala, ze stali skoro 2500 korun 😠 som myslela, ze ho dorazim.. a MM zozral dvojo tenisiek.. ale to mi tak nevadilo, som mu to vysvetlovala, ze to je akoby varovny prst, ze je bordelar... no a vidis to...

drobec.z
15. júl 2008

mirka 😀 😀 😀 este by si ho potom vzala naspat 😀

drobec.z
15. júl 2008

muci,tak ty si tiez bordelar? 😀 😀 😀

minkak
15. júl 2008

drobec no ved to 😉
nedam ho ani za svet.... 🙂
to len obcas ked ma vytoci ako pise muci 😉

domka2323
15. júl 2008

Dany Juliankovi vcera bolo nejak divne,zostal taky bleducky,a na vracanie ale,uz mu nic nieje,ja som sa zlakla lebo na opekacke sa stale hral s kubom,ten je cely pupienkovy,ale tak som rozmyslala ze by to nebolo az tak zle aspom by sme to mali uz za sebou,vraj starsie deti to prezivaju horsie.ale iva hovorila ze doktorka sa cudovala ze teraz v lete to ma tolko deti.zvycajne to byva cez zimu

drobec.z
15. júl 2008

mirka, ved ja tom poznam, mna ked vytocil,tak som ho posielala na misiu na 2 roky a teraz isiel na pol a ja len 😢 😢 😢 😢

mucilienka
15. júl 2008

minka, to s tou reklamaciou hovori aj moja svokra... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre