Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

siska_br
20. aug 2009

ivaz - s tym pyzamkom je to perfektne. ale sa mi ohromne rata, ze si sa nekrenkovala a zobrala aj pyzo a sli v tom aj dom, nie za kazdu cenu cosi, len aby to boli teplaky a trico, to je teda super 😵 😵 😵

babulky, my sme uz druhy den bez teploty, aj bez hnacky a vsetkeho ostatneho, tak neviem, ak by vam to nevadilo, aj by sme prisli, vsak ked budeme vonku...ale ak nie, tak mi prosim len povedzte, pochopim 🙂

new - ☹ ☹ ☹ to je aka fasa kamoska? 😝

dannynka
autor
21. aug 2009

ahojte 🙂

siska skoda ze si nedosla,veru sme sa tam stretli vsetky teda dienka,erka,ivaz a aj ja 😀 ale inak poobede som Ta videla kocikovat maleho okolo baraku mojich rodicov 😉

erka12
21. aug 2009

ahojte 😉

dnes som sa osobne zoznamila so siskou 😉 len skoda,ze sme nemohli pokecat ☹ ale nevadi,kedze urcite kocikujes aj okolo nasej bytovky a uvidis nas na dvore zavolaj 😉

dobre bolo na ihrisku,som rada,ze sme chvilu pokecali 😉

siska_br
21. aug 2009

ahojte dievcata

my sme chceli, ale rano o 6 som malemu namerala zase 38,5, horel jak fakla, chudatko moje, tak som volala dokimu, ci mame opat prist a kazal radsej prist, ze ide vikend tak ze sa radsej este na neho pozrie. CRP ma o cosi zvysene...poobede uz mal zase len 37 cosi, ja neviem, daka zvlastna je tato choroba, ale uz fakt dufam, ze sa jej zbavime, uz sa to s nami taha pomaly tyzden, a to som si uz dva dni myslela, ze okej. O piatej sme sa vytiahli na hodinku von, ved je take teplo, ze je uplne jedno, ci sme doma alebo von a malickemu aspon cas prejde....takze preto sme neprisli...clovek mieni...no nevadi, nabuduce mozno vyda, vsak snad uz nebudeme chori naveky 😠 😠

domcatko
22. aug 2009

Ahojte vsetky baby.Som tu uplne nova a chcela by som sa len spytat ako funguje ten Juzancek chcela by som si tam dat dcerku...a hlavne ake su poplatkz.Dakujem niekomu za odpoved pa

medvedik21
22. aug 2009

ahojte baby..viem ze by sa to takto nemalo,ale robim to v zmysle pomoci kockam s mimcami....mam komplet vybavu pre novorodencov do veku 2rokov po synovi a potrebujem sa toho zbavit...predam lacno...kocik,odsavacka,kupaci pult,atd 😉

erka12
23. aug 2009

ahojte,
ak mate z ihriska nejake pekne foto,poslite aj nam 😉
siska ako samko,uz urcite lepsie 😉
ja idem zajtra do prace,zvlastny pocit po 3 rokoch 😉

siska_br
24. aug 2009

erka - drzime palceky, prvy den v praci po troch rokoch - to teda musi byt riadny kulturny sok pre teba asi, ze? 😨 fu, ja si to neviem ani predstavit, ze niekedy v buducnosti budem opat travit cas s ludmi,ktori maju viac ako 1,20 m a normlane hovoria a neobeduju postruhane jablcka 😀

a nasa choroba sa nas stale akosi drzi, hnusoba jedna ☹ , dnes uz aspon teplotu nema, tak uvidime ako dalej. dakujeme za opytanie 🙂

amatula
24. aug 2009

ahojte

vau erka..uz do prace....tak si nasla au-pair 🙂 ..boze ja som doma uz piaty rok 😅 ako ja nastupim do prace..no nebudem si kazit pekny den..

siska nebojkaj to prejde tieto mrchy zaludocne su najhorsie 😒

pekny den váám 😎 mám len jedno dieta tak sa nudím...lebo druhe spinká

lennie7
24. aug 2009

domcatko pozri si http://www.rc_juzancek.szm.sk/ tam sa dozvies vsetko potrebne, neviem ako to myslis ze si tam chces dat dcerku, ale tam sa nerobi opatrovanie deti za poplatok len keby si sa chcela prist s nou pohrat, pripadne s nou na nejaku aktivitu 😉

dannynka
autor
24. aug 2009

erka nejake fotto mam s tvojim Miskom a filipkom s Gabikou,posli do ip mail a ja ti ich preposlem 😉

erka12
24. aug 2009

ahojte,
dnes sme to zvladli 😉
danny ip 😉

miroslava72
25. aug 2009

Ahojte.

Erka,ako v praci? Prve dojmy,co hovoria? A co deticky...opatrovatelka to zvladla?

ivaz
25. aug 2009

Erka, čo chlapi? Neprevalcovali opatrovateľku? U mňa sa na fotkách nájde len Gabika a Danko, Tvoji anjelici mi unikli. ☹
Siska, dúfam, že dnes je už lepšie a užívate si slniečko.

erka12
25. aug 2009

teta opatrovatelka chalanov chvali,ze su fajn,a ani rano ziadny plac,tak zatial je dobre 😉
a v praci tiez dobre,sice musim niektore novinky v "uzasnej" skolskej reforme este vaic preluskat,ale nestazujem sa 😉

mrenka
26. aug 2009

ahojte babule, chcela som sa spytat, neviete, kde v tn robia tanecne kurzy pre deticky?take na vybitie energie, nie subor,chcem malu prihlasit, len neviem kam...

mami.sk
26. aug 2009

ahojte dievcence 😉
tak my sme uz doma , najprv musim precitat co ste vsetko popisali 😀 dufam ze to stihnem do nedele lebo ideme do Terchovej a zase budeme tyzden prec 😀

mami.sk
26. aug 2009

juj, tak ste nepopisali tak vela za 10 dni 😕 😕 😕

coze ste sa vsetky prestahovali do novej temy???

my sme sa mali vyborne, Terezka bola vsetkymi obskakovana a ja som trochu oddychla 😉 mala sa poriadne
vyblaznila a babicky a dedkovia sa vytesili 😉

dnes mame s manzelom 3. vyrocie tak ideme trochu pooslavovat 😅

mami.sk
29. aug 2009

ahojte, kde ste vsetky???

vonku je hnusne tak my sme ani vonku neboli 😒

zajtra rano odchadzame tak mna zase caka balenie ☹ juj ako to neznasam ☹

erka12
31. aug 2009

ahojte,
aby nezanikla nasa tema,aspon nieco ja nieco napisem 😀
cez vikend sme boli na svadbe na orave,bolo vyborne,chalani tancovali a behali a my za nimi,takze mam vela "kilometrov za sebou"

clean72
31. aug 2009
newyorkgirl
31. aug 2009

ja vacsinou zabludim natrenciansku porodnicovsku temu vo volnej 😀 uz sme zbalene zajtra skoro rano vyrazame tesiiime sa dufam ze na stretku vas uvidim v hojnej ucasti 😀

dannynka
autor
31. aug 2009

no veru erka tiez kukam ze uz sem nik nechodi 😖 😅 ,tak ste si uzili svadbu 😉 ozik stale zabudam poslat tie fotto snad zajtra sa mi to uz podarí 😉

dannynka
autor
31. aug 2009

new-prajeme stastnu cestu 🙂 😉

erka12
31. aug 2009

new, stastnu cestu 😉

newyorkgirl
31. aug 2009

erka dakujeme, sa velmi tesim ale mam troska nervy ideme na vzdialenejsie letisko cesta 2,5hodky autom potom tam cakacky let dalsie 2,5hodky a uz cesta z blavy do tn malinaaaaaa 😀 vyrazame skoro rano tak sa ozvem poobede ci vecer 😔

erka12
1. sep 2009

new, to sa teda ucestujete,ale uz ste asi aj doma 😉 autosedacku nepotrebujete?

newyorkgirl
2. sep 2009

erka aj som rozmyslala ale neviem ci ju vyuzijeme za tu kratku dobu este ked ideme na vychod, asi to necham tak a riskneme to, ale vraj ma mamina stale tu jednu cast u seba v praci tusim, som to ani nevedela teda 😒

ivaz
2. sep 2009

Erka, svadba. Aj ja si chcem ísť zatancovať. Dnes bol pre vás výnimočný, tak som zvedavá ako ste to zvládli. Škôlku, prváčikov....
Danny, vy ako? Detičky poslúchajú?
New, poriadne si uži slniečko a pobyt v SR.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre