Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
15. júl 2008

drobec neboj ,to zvladnes,sme tu s tebou a stretka buduuuu
ozaj a stretko uz sa blizi-tak toho 23-ho???

minkak
15. júl 2008

muci vazne?to tie svokry maju asi nejake skolenia na nevesty 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. júl 2008

domka-ved to aj ja som pocula ze cim mensie dieta tyk tym to lepsie znasa...ozaj a ako bolo na opekacke?my sme isli aj s babinou na kupko a nelutujeme 😵 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci, mirka, ved oni dobre vedia preco dali reklamaciu len 2roky 😀 😀 😀 az potom sa zacnu prejavovat ich chyba a reklamacia sa uz neprijima 😀 😀 😀 smola 😉

mucilienka
15. júl 2008

minka, asi to tak bude... moja svokra mi dnes volala, ze ohluchla - ze jej len sumi v usiach, aby som jej isla pre odporucanie na usne... svokor ale rad nebude, ten je takto spokojny, aspon svokra o vsetkom nevie...😀 😀 tak som zostala v pomykove, komu vyhoviet 😀 😀 😀

lennie7
15. júl 2008

baby co to citam, kooolko marodov ☹ 😢 ja len dufam ze nas to obide, aj ked tie kiahne je lepsie asi dostat teraz ako v skolke 😒
domi ahoj 🙂 aj juliankovi cosi je?chudatko malicke, ked aj to pocasie je hrozne furt tie teploty skacu hore dolu 😠
minkak ja si myslim ze vracanie zo zubkou nemoze byt ale hnacky ano.
tak nech su vsetky deticky cim skor fit 🙂 😉

drobec.z
15. júl 2008

muci no mas tazke rozhodnutie 😀 😀 😀

minkak
15. júl 2008

muci no treba rozhodnut 😀 😀 😀
ahoj lennie,dakujeme

drobec veru tak 😉

domka2323
15. júl 2008

julikovi nic nieje zatial v pohode uz sazobudil caute

dannynka
autor
15. júl 2008

ahoj lennie a Nicolka sa ma ako?

lennie7
15. júl 2008

ahoj danny, chvalabohu dobre 🙂 kdo ste vsetko boli doobeda kuk na tej vychodnej?ako to tam vyzera?

drobec.z
15. júl 2008

lennie asi tam bola len kacenka 😉

dannynka
autor
15. júl 2008

tak uz sme aj mi hore tak sa idem venovat mojej slecne..pa pa vecer.. 😉

jurdinka
15. júl 2008

AHojte, a zase prsi.........to je hroza. Co robite s drobcami, poradte ako sa s nimi hrate???

sue13
15. júl 2008

Ahojte Trenčanky 😵 Ked som tu bola naposledy za Vami bola som ako snazilka a teraz sa na Vas obraciam s prosbou uz ako tehulka 😵 😵 😵 😵
Chcem sa opytat ci nemate nejake dobre typy kde ste nakupovali v TN tehu veci???? 😵
Zacina mi byt pomaly ale isto vsetko tesne 😀 Dakujeeeeeeeeeeem

minkak
15. júl 2008

ahoj sue,skus vo dvore ako je cafe verde 😉 tam si urcite nieco vyberies 😉

babulky ,tak mala uz spinka chudatenko-stale teplotky ☹
poobede jej to po cipku kleslo na 37,4 mala vybornu naladicku 😉
a teraz jej to zase vybehlo ☹

minkak
15. júl 2008

a sue g r a t u l u j e m 😵 😵 😵

sue13
15. júl 2008

Minkak o tej jedinej predajni viem 🙂 Inu tu nemame? Tam ako je verde maju dost vysoke ceny, nie? 😅
Dakujem za gratulaciu a tvojej dcerke zelam skore uzdravenie 😵

minkak
15. júl 2008

dakujem 😉
no boli tam 2 jedna uz je zrusena ☹
este bola oproti prioru ale ta tam tusim uz tiez nieje

jurdinka
15. júl 2008

minkak- neboj malej to prejde mozno nejaky virus, uvidis zajtra bude lepsie

sue-gratulujem, kedysi bola aj tehu predajna v Priore, ja som si tam kupovala rifle, ale neviem ci tam este je

kacenka83
15. júl 2008

tolko marodov tu mame? tak prajeme skore uzdravenie 🙂
sue gratulujem a musim veru konstatovat, ze s tehu vecami je to bieeeda v trencine, ale skus pri sanerovi, su tam dva obchody, jeden specialne tehu a druhy aj s detskymi vecickami spojeny... a ceny su na moje pomery dost vysoke, no nemaju konkurenciu takze tak...
inak ja som dost veci kupila cez MMB tak skus mozno aj tam...

kacenka83
15. júl 2008

inak som dnes urobila presnedavky z marhul z nasej zahradky, dufam, ze kubko oceni 😀

sue13
15. júl 2008

Dakujem za infosky aj za gratulacie 🙂 Zajtra nas caka prva poradna... dufam ze bude vsetko ok 😵

drobec.z
15. júl 2008

sue, skus si objednat cez net, vyjde ta to omnoho lacnejsie a je siroky vyber a mas to hned doma 😉

mucilienka
15. júl 2008

kacenka sikulka.. dufaj, ze bude presnidavkovy... nasa Maruska nie je veru.... 😝
sue, ja som si dlho vystacila z netehotenskymi vecami - len vacsimi cislami.... a leto ti to priam ponuka - satky, sukne.. a je aj taka moda, vela sa nosia strihnute tricka pod prsiami, tuniky...

adkag
15. júl 2008

ahojte,
muci tak co objednala si kocik?
som sa zasmiala na tom so svokrou 😀 .
jakubko tiez nie je presnidavkovy,vyzivky nechce vobec,mame z minuleho roka narobene jablkove,dvakrat som mu skusala dat a dvakrat som si ju sama zjedla. akurat chce kupovane zeleninovo-masove vyzivky,tie zje cely kelimok ale doma spravene nic nezje ☹ . uz mu kupujem,som strasne demotivovana varit ked mi nezje ani jednu lyzicku.

drobec.z
15. júl 2008

kacenka, tak ja by som si presnidavku ddala, a urcite aj moj romco by to velmi ocenil, ja som narobila vela a vela som aj musela dokupovat, lebo vsetky pojedol a MM by to tiez ocenil, my sme taka rodinka presnidavkovych 😀 😀 😀
mne romanko taha uz skoro 2 hodiny 😉 😉 😉

adkag
15. júl 2008

inak ja som tu manducu este v piatok zaplatila a neprisla zatial,tak snad pride co najskor. pisala mi ta pani ze posle hned ako nabehnu peniaze ale to by som ju tu uz mala.

drobec.z
15. júl 2008

adkag, tak ja som platila dnes a dufam,ze do piatku dojde, inac cez vikend s tymi peniazmi je trosku coro-moro v banke, takze ak jej nabehli v pondelok,tak dnes ti ju hadam poslala a budes ju mat zajtra alebo v stredu, aspon podla mna by to tak malo byt, 😉 uz sa nevies dockat vsak 😉 ani ja 😉

drobec.z
15. júl 2008

ktovie, kde sa flakaju vsetky zienky, asi su pri svojich chorlavuckych detickach ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre