Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
9. okt 2009

Mami do OP my chodíme pravidelne, lebo rifle na môjho MM kúpime len tam alebo v Colinse a po piatej poobede tetušky sa už tešia na autobus. Zákazníkov vyhadzujú tak o trištvrte na šesť. Takže ste boli v nesprávnu hodinu.
Náš Filipko prespí celú noc od roku a pol, takže siska, kacenka ešte chvíľku vydržte.
A varenie mi ani nepripomínajte, ja mám dojem, že varím stále to isté. Ešteže nemám prieberčivého syna a miluje moje gebuzinky. 😉

mami.sk
9. okt 2009

ahojte 😉

veru asi sa tetusky ponahlali na autobus 😀 😀 😀 sa necudujem ze likviduju predajnu
😒 taky "ochotny" personal
😀

ja som varila fazulovu polievku a idem este urobit zemiakoy salat lebo dnes budeme mat veeeelku navstevu do nedele, Gabkova sestra a dvaja bratia 😉 budeme full house 😀 😀 😀
a urobim k tomu grilovane kura a vec vybavena 😉

baby , mam doma oskvarky a chcela by som urobit pagace, nemate nejaky dobry recept co by som v pohode zvladla aj ja???

ivaz - ja rada kupujem v OP, kupila som si tam super kostym, maju predlzene velkosti co je pre mna super, inac su mi vsetky nohavice kratke 😀 😀 😀 taka moda co ja mozem, klasika 😀
ale chodim len do Maxu, tam to mam odskusane a nikdy sa ku mne tak predavacky nespravali 😝

kacenka - Terezka zacala spavat celu noc od minuleho mesiaca, este chvilku vydrzat a bude dobre 😉 ja som tiez tvrdila ze sa uz nikdy nevyspim a teraz super 😉

erka12
9. okt 2009

ahojte,
uz som si precitala,co ste cez tyzden popisali 😉
dnes sme boli pri tete kadernicke,filipko nas prekvapil krasne sedel a ani jedna slza 🙂

o mojom vareni radsej ani nepisem 😉 lebo to je do okola to iste a vlastne teraz ani velmi nevarim,iba filipkovi a aj to do zasoby,nech nemusim kazdy den 😀

minka krati sa vam to 😉

ivaz, filipko uz chodi do skolky? zda sa mi,ze aj gabika - danny mala tento tyzden nastupit do skolky 😉

a inak sa mame fajn, ale "rychlo" 😀

drobec.zz
9. okt 2009

kacenka, siska, bud vam deticky budu spinkat o chvilku celu nocku alebo budu take ako nas Romanko, ze ten doteraz neprespi celu noc ☹ my sa doma stale smejeme, ze Tomasko sa nauci a skor prespinka ako Romanko 😀 😀 😀

ivaz, ja tiez varim stale to iste a nas romanko by len hranolky jedol, ale ked im chuti co varim, tak co uz, hlavne potrebujem nieco co sa rychlo uvari a nie rozmyslat nad tym co varit, na to nemam cas... A ako sa ma Filipko? ako skolka? Vy ste uz treti co poznam, co boli na mandliach, to je teraz ako chripka a vsetci v jeden cas 😒

ja sa stale smejem, ze si oddychnem az na dochodku, tak dufam,ze to bude skor, hoci zatial mam pocit, ze mam energie aj na rozdavanie, ved ani neviem odkial to beriem, ale raz zasoby dojdu a bude zle, mozno to aj preto, ze ja som vkuse nespala vlastne odkedy sa Romanko narodil, tak moj organizmus to uz berie ako nieco normalne to vstavanie, len dufam,ze to vydrzi 😉

minka, tak nafot zdenka a hod fotecky, nech sa aj my pokochame ako dobre ste nakupili, na Zdenka sa ti nakupuje, ked on je ako spagetka, no to takych po TN malo chodi, tak to take obleky cakaju len na neho 😀 😀 😀

newyorkgirl
9. okt 2009

ivaz pekny pas tak mam aspon partacku 😉 kedze zatial to tu nikto neokomentoval neviem kedy si to zmenila 😀

k tej mungo fazuli ja som ju prave jedavala iba naklicenu ta je super ale normalne v jedle nie uvarenu tak neviem...

my sme dneska robili zemiaky na kyslo boze baby ako to tu citam vy same zdrave vyzivy, zajtra ideme robit masko na horcici s tarhonou a chystam sa na zemiakovy salat s reznami kuracimi nejakymi, my sa nevieme domaskovat akosi hlavne nas tatik 😀

lucaska
9. okt 2009

jeeej ivka tak moc moc moc gratulujeme, tak bude mat filipko surodenca....uz sa aj tesi alebo to este nevnima...???...........................new vidis dockala si sa partacky 😉 😉 😉 😉

drobec.zz
9. okt 2009

jej ivka, ja som si ani nevsimla, ze si tehu, tak gratulko 😉 takze druhe kolo pokracuje 😀 😀 😀

minkak
9. okt 2009

jeeeeeeee ivaaaaaaaz -no ja som to nejako tusila,ci co....ked sme sa stretli naposledy tak som mala taky pocit.....
oooocccch no tesim sa s Vami veeeeeeeelke GRATULKO!!!!!!!!!
teeeeeeeda,ale dlho si vydrzalo ticho 🙂
no sranda 🙂 moooooc sa s Vami tesiiiiiim!!!!!!!!!! 😵
a ako?ako sa citis?tak sa pekne drzkaj a setri sa!!!!! 😵

erka tak-tak-uz sa to blizi 🙂

lucaska tak veru tesime sa,drobec fotit nebudem...to by som sa nieo nafotila....no asi ich chodi vela lebo oblek ako taky mame len jeden jediny-viac uz nebolo....by si sa divila,nebolo to az take lahke najst...na takych ako su nasi chlapi,ale nasli sme aj tak dost-len nam teda museli pomahat aj predavacky 😉
a nakoniec bolo toho az-az 😉
a ten jeden oblek bol iba cista nahoda,ze sa nam podarilo....to jednu predavacku osvietilo,ze jeden taky je a isla ho hladat 😉

ivaz
10. okt 2009

Dík babulky. New, konečne som nabrala odvahu priznať farbu. 😉 Veď už pôjdem z kopca.
Lucaska, Filipko sa na bábätko veľmi teší. Už vyjednával, že budú spinkávať spolu. 🙂
Minka, moje tehu nepatrí medzi tie bezproblémové. Aj preto som dlho otáľala s novinkou. Ale dúfam, že to už ustojím a vydržím tak pekne ako ty. 😉
Erka, do škôlky sa chystáme posledný októbrový týždeň. Takže to máme ešte pred sebou.
Dnes som bola na burze, ale som vás tam postretala. 😉 Aký ste mali úlovok? U mňa žiadna sláva. 😖

mami.sk
10. okt 2009

ahojte 😉

juj, ivaz - tak srdecne gratulujeme aj my 😉 je to super novinka 😉 tak dufam ze uz bude len dobre ....a bez problemov 😉

lucaska - tak hadam sme tu ostali uz len my dve s jednym 😀 😀 😀

drobec.zz
10. okt 2009

No ivaz u mna tiez nic moc, to co som chcela nemali a ostatne som uz mala, takze ja som nepochodila 😉 ale mas uz pekne brusko, verim, ze to ustojis a budeme sa vsetci radovat z dalsieho mimca, to nasi uz budu zase chlapi 🙂hlavne klud a bude pohoda 🙂

no Mirka, mi nieco hovor s tymi kupovanim, ved sme sa riadne nazhanali svadobny oblek 😀 😀 😀

mojkamirka
10. okt 2009

ahojte,

ivaz gratulujem k tehu

drobec, neposles mi trochu tvojho optimizmu? Môj drobec má len 11 mesiacov, ale mám pocit, že to nočné kojenie už nezvládam, hlavne keď mám u toho pocit že prídem o bradavku. už to pomaly nie je o kojení ale o mojkaní, čo skôr cumlikovaní. 😖

erka12
10. okt 2009

ivaz gratulujeme 🙂

dnes bola burza? skoda,ze som to nepostrehla ☹

kacenka83
10. okt 2009

ivaz gratulujem 😵 drzim palce, nech to uspesne dotiahnes az do konca 🙂

baby tak dnesna noc bola doteraz najhorsia, kazdu pol hodinu hore 😝 ale ustala som to aj bez obedneho spanku a ani neviem co chcel, len sa vkuse vrtel...

siska ak by v utorok neprsalo tak prideme k juzke a ak by nie tak este mame cas, nie? vy ste kedy zacali?

a co bolo na burze? ja som chcela ist pozriet, ale zase by som len zbytocne oplieskala peniaze, ja mam kopec veci po kubkovi co je strasna vyhoda, doteraz som do oblecka moc neinvestovala, dokonca ked tak rychlo rastie do dlzky znosi aj teple veci, ktore som myslela, ze mu budu akurat v lete 🙂

a nas kupa svadobneho obleku obisla, lebo sme mali pozicany smotanovy k mojim svadobnym satam 😉

ivaz
10. okt 2009

Tak aj my sme dnes boli kuk v OP. Kúpili sme plášť za 1EUR, keď som zistila konečnú cenu tak sme zobrali aj sako za 2EUR. Veď keď ho oblečie len raz tak sa to oplatilo. Mali totiž 90 % zľavu na ten zostatok, čo im tam ešte visel na vešiakoch. Zajtra asi budú dávať zadarmo. 😀 😀 😀

amatula
10. okt 2009

ivaz velke gratulko..teda 😵 😵 😵 😵

uz len lucaska,mami.... 🙂 😉

amatula
10. okt 2009

jej houby ved aj siska 😀 no sup sup na druhe 😉 😀
siska u nas je dobra kaderka a super lacna..to by si ale asi nesla.... 🙂

drobec.zz
10. okt 2009

mojkamirka, no ja si to teraz vravim, dufam,ze mi ta energia niekedy nedojde 😉

kacenka, ja som tiez bola na burze, ale tiez som nekupovala, lebo co som chcela, tak len na Romanka a to nemali a Tomasko bude nosit po Romankovi, v tom je vyhoda, dvoch pohlavi rovnakych, tak som aspon posetrila 🙂

amatula, veruze mas pravdu, druhe kolo pokracuje 🙂

mami.sk
11. okt 2009

no veru zabudla som na Sisku s tym druhym babom 😉
u nas asi tak skoro nebude 😔

a siska - ja som bola u kadernicky tu pri Bille, je tam aj kozemtika,aj nechty aj kadernicka. mne sa celkom pozdavala a aj mm takze my sme boli spokojni 😉

mojkamirka
11. okt 2009

siska, ja chodím ku kaderníčke hneď vedľa nás a som spokojná, ako poviem tak ma ostrihá 😉

erka12
11. okt 2009

siska, ja chodim ku kadernicke, oproti odevnej a som spokojna, vlastne aj mm a chalani 😉

dannynka
autor
11. okt 2009

ahojte 🙂

v prvom rade gratulko ivaz k tehulkovaniu 😵 veru aj ja som mala tusaka... 😉

erka aj ja chodim kadernicke k Vam za mosty...tusim je to blizko Teba 😉

ivaz veru vypredaj z mc nic moc.....ale aspon som tam capice Domimu kupila 😉

ivaz
11. okt 2009

Dievčatá, ďakujem. Vykuklo nám slniečko. 🙂 🙂 🙂 Čo teda dnes podnikáte?
Siska, keďže moji chlapci ma pustia ku kaderníčke len cez víkend, tak u mňa to istia obchoďáky. Zatiaľ som nezažila horor, ale nepodstúpila som ani výraznú zmenu. Ináč aj moja kolegynka bola spokojná s kaderníctvom oproti odevnému učilišťu a ty to máš za rohom. 😉

kala12
11. okt 2009

Ivka a ja som sa sa ta chcela vcera spytat,ci necakate babatko,lebo sa mi zdalo,ze mas vacsie brusko a tie minivecicky co si obzerala... 😉 😉 😉 Len som sa neodvazila,lebo vsak co ked si nahodou len pribrala,aby som ta neurazila,ze vyzeras ako tehoska. 😀 😀 😀 A ty predsa si. Super, blahozelam, drzte sa. 🙂 🙂 🙂

Tak uz len Lucaska zo starej zostavy je jednodetna.... 😀 😀

lucaska
11. okt 2009

kala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivaz tak sa pekne drzkajte....... 😉

ja som dness uplne vyriaden,ale este chcem dopozerat superstar, som spala dve hodky sme dosli z tej svadby a hned som bezala k nasimpre lucasa..........zabava bola super, nohy ma bolia riadne,tance boli az do rana,len ma trochu ofuklo ,lebo sme tancovali na terase len tak nalahko a predsa uz bola aj zima ale pri tych taneckoch to nikomu neprislo...xixixixi 😝 😝 😝 😝 uz sa tesiiiiim na segrinu svadbu, to bude divocina.......juchuuuuuuu

kala,ale neni som sama zo starej partie , mam to zmapovane .... 😀 😀 😀 😀 😀 lennie, yuya na koho som este zabudla?????????,,

siska_br
11. okt 2009

ahojte babulky

ivka - aj ja este raz velmi velmi gratulujem, snad to uz bude dobre, uz naozaj sypete z kopca 🙂 to je super, ze sa Filipko tesi na surodenceka, hadam mu to vydrzi..ja sa velmi tesim, ked bude nas Samik velky bracho, ale dovtedy musi este vela vodicky vo Vahu pretiect ☹

dakujem pekne za kadernicke odporucanie, hadam sa uz konecne bud. tyzden k daktorej dostanem, uz ma to stoji dost sil tvarit sa, ze tento odrasteny look je IN 😀

ja si burzu musim celkom pochvalit, celkom dobre sa mi podarilo vychytat co sme potrebovali, aj ked je kombineza cervena, no snad to ten moj syn prezije bez nejakej ujmy na psychickom zdravi.. a hlavne sa nam podarilo zbavit vanicky a autosedacky, co ma celkom tesi, hned sa v tej nasej chodbe lahsie otaca

mami.sk
12. okt 2009

ahojte 😉
siska - tak ty si dobre pochodila 😉

my sme boli v sobotu v Laugu, nakukli sme aj do Pred deti, ale bola som trochu sklamana ze cez vikend tam obsluhuje jeden clovek 😝 aj obsluha, aj pokladna a tak sme nemali sancu sa ani nic opytat 😝
chcela som malej pozriet autosedacku lebo z vajicka jej uz trcia nohy a sedia sa jej tam urcite nepohodlne, hlavne ked uz ma topanocky 😔
mali tak aj tu Britax Evolva co sa nam paci, ale nemohli sme ju vyskusat lebo ten jeden pan co tam obsluhoval sa nestihal venovat 10 ludom naraz a po polhod. cakani sme to vzdali 😝
no nic , hadam to Terezka este par tyzdnov vydrzi aj vo vajicku 😉

kala12
12. okt 2009

ahojte,

ja som vcera len tak narychlo nakukla, lebo som musela este dllllho do noci zehlit.Cely vikend sme mali navstevy, Terka oslavovala meniny,tak v sobotu tu boli svokrovci a svagrina,v nedelu zase nasa family.Uz nikdy nebudem organizovat oslavu na dvakrat,lebo to je zabity cely vikend. Mam pocit, ze som len okolo sporaku behala a upratovala... ☹ A Milanko bol taky zly, asi nieje moc spolocensky typ... 😝Este okrem troho zacalhrozne spavat, v noci je aj 5x hore, stale mrnci, dufam, ze to su len zubky.

Na burze som kupila len Terke zimny overal, sice tmavomodry,ale za smiesnu sumu.Na chalupu, do sanok a na znicenie fajn. Inak niektore ceny tam boli dost prehnane, za take peniaze aj nove veci kupim 😖.

Lucaska vidis, na baby som zabudla....Tak sa este mas na co vyhovorit. 😀 😀 😀

Siska, neboli ste vcera v kaufe? Som ta zazrela,ale potom si mi zmizla s dohladu....My sme len rychlo preleteli,lebo maly mi spal na rukach,len som ho vytiahla zo sedacky. Inak jedina nevyhoda vacsich sedaciek, ze ju nemozes zobrat do kosika,ako vajicko.
Baby v kauflande uz maju take original mandarinky, ziadne zrnace a take co sa tazko supu.Doteraz som len take vzdy kupila,ale vcera som sa potesila..Uz sa naozaj blizia Vianoce,ja si pamatam este z detstva,ze ked uz mama nosila domov mandarinky v hnedych papierovych sackoch a napisom OZ , tak to bol znamenie, ze sa blizil Mikulas a Vianoce 🙂 🙂Predtym to nebolo tak,ze kupis hocico hocikedy- juzne ovocie ol nedostatkovy tovar......

Mami my uz sme z vajicka vonku,lebo bol Milanko nervozny s toho maleho priestoru.

Alke mame dnes super pocko,asi sa zblaznim doma s tymi mojimi stuplami.

Minkak vy sa drzte. dufam, ze uz coskoro napises,ze mas po tom 😉

minkak
12. okt 2009

Ahojte kocky 🙂

Ivaz tak dobre ste kupili aj Vy 🙂
Kala dakujem 😵 ,tak Vy ste takto popredu uz aj oslavili,no veru rozlozit si to na dva dni nieje sranda....
aj my sme boli vcera v kaufe 😅
no s tymi mandarinkami to byvavalo.... 😅

Lucaska tak dufam,ze Ta neofuklo moc ,aby si bola fit na svadbe v sobotku 😉

Pekny aj ked uprsany dnicek Vam prajem 😵

mami.sk
12. okt 2009

kala - Milanko uz vazi 9 kg? uz ho mate v tej sedacke od 9-18 kg alebo ako?
lebo Terezka ma okolo 9 kg teraz a uz sa mi zda ze jej je to vajicko male 😕 a hlavne teraz ked je naobliekana tak mi to pride take malicke pre nu a o vytrcajucich nozickach ani nehovorim 😒
len dufam ze sa nam podari kupit dobru autosedacku lebo je to riadna veda 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre