Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

a tu maminu v modrej bluzke,to je tehulka..tu som nepoznala ani ja ale tusim ju doviedla adusa... 🙂

minkak
23. júl 2008

aaano danny dobre pises 🙂

muci aj to tu pisala lennie,ze berie susedku
a adusa tiez pisala Zuzke, ze zoberie tu Bardejovcanku tiez myslim susedku 😉
tak sme spravili prehlad

dannynka
autor
23. júl 2008

muci tu je link pre Teba,
je to tá slecna v pozadi na tejto fotto

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀

mucilienka
23. júl 2008

no dikes kocky za prehlad... 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

muci neni zac mi radi 😀

mucilienka
23. júl 2008

a ako ste dosli? u nas je dnes pocasie, ze ani pes nechce byt vonku... 😅 🙄

adusa
23. júl 2008

dobre info, lebo ja som tiez vela maminiek nepoznala 😅 .

No mne mala strajkovala v postielke do desiatej 🙄 , ani na internet sa mi nedalo, lebo spime v nasich spalni a tam je aj PC. Strasne bojuje a ani za svet nie spat 😠 .

Danny ani prist sa mi nedalo koli tomu, prepac, nasi nie su doma a segra ma svojich dvoch spuntov, tak som ju nechcela otravovat mi ju strazit 😝 . Napis IP ako ste na tom zajtra a ja sa zariadim.

Segra ma akusi hnacku a je jej stale zima, tak sa bojime ze ma nejaku korelu a aby to decka nechytili 😕 . Aj slivovicu sme hladali nech vypali cerva, ale nic sme nenasli 🙄

dannynka
autor
23. júl 2008

no muci vselijako,pre nas prisiel mangelik autom..som mala dost naponahlo lebo som este musela robit obed na zajtra 😅
a vy sa mate ako?hmm,Maruške je už lepsie?

adusa
23. júl 2008

AJ ja dam fotecky az zajtra, idem kuknut rychlo od vas 😵

mucilienka
23. júl 2008

danny, tak vselijako... pred spanim zasa kricala, ze ju boli brusko... tak neviem.. a uz aj manzel cosi stena... tak sme v tom kolotoci asi vsetci uz...

adusa, daj jej aspon nejaky alkohol - aj borovicka s ciernym korenim je dobra na zaludok...

drobec.z
23. júl 2008

adusa, prid k nam mne dnes kolega doniesol pre svokra domacu palenu 😉 ulejem jej 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. júl 2008

adusa si na mna dnes zabudla ze 😒

dannynka
autor
23. júl 2008

adusa az teraz som si precitala...idem ti ip poslat..xi xi 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

muci-co uz aj mangel?no prajem VAm aby to nebolo nic vazne a boli ste setci cim skvor fit 😉

zuzanamv
23. júl 2008

Ahojte,
tak my sme sa nakoniec nevyhrabali z domu v tom pocasi. Veronika rano trosku chrcala, tak som sa bala, aby sa jej nepustili sopliky.
A Matko ostal spat u babky, zajtra mi ho dovedu rano do MC.
Vidim, ze ste sa mali super. Snad nabuduce nam to uz vyjde.

newyorkgirl
23. júl 2008

ahojte kocky uz aj ja sa hlasim

muci teda este vas to drzi? a manzelik nejde na sluzobkuuuuu? 😅 🙂

lucaska
23. júl 2008

kala terezke prajeme skore uzdravenie......................a tebe drzime palceky nech si tehu........ 😉

adusa
23. júl 2008

Kala snad to vyslo, ak mas citaka 🙂 . Drzim palce a daj vediet ci je to na 100% 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

ahoj new-ty nemas nejake fotecky hmm?

newyorkgirl
23. júl 2008

danny ja veru nemam fotecky vies ze ja ani nikolkine nepridavam strojim sa na to uz pol roka 😅

minkak
23. júl 2008

muci,pre nas prisiel tiez MM takze v pohode 😉 tak uz aj mangelika to chyta ☹ juuuj ale toho je
adusa aj u vas ☹ boze v ktorej rodine to este nebolo?

zuzanamv-tak sa ratujte aj vy a snad uz to buduce stretko vyjde! 😉

a kedy dame dalsie?o mesiac?

dannynka
autor
23. júl 2008

minka u nas 😅 (klop-klop)

dannynka
autor
23. júl 2008

inak ked tak teraz dumam nad meggi,ked sa jej malinka narodila pondelok tak uz zajtra by ju mohli pustit s porodnice... 😅 veru som moc zvedava na fotto malej Kristinky 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanamv
23. júl 2008

Baby, držte sa s tými črevnými potvorami.
My sme to mali v marci, Maťko bol aj v nemocnici 4 dni. A to som nemohla byť s ním, lebo Veronika mala 5 týždňov a kojila som. Ona jediná z rodiny to nedostala.
A s Maťkom mohla byť našťastie svokra, tak to nebolo až také zlé. Neviem si predstaviť, že by musel byť sám. Ani muž s ním nemohol byť, lebo to mal tiež. ☹

dannynka
autor
23. júl 2008

no nic babulky idem ja haji lebo sa mi zase nebude chciet rano vstavat..pa pa a bruu 😉 😔

lucaska
23. júl 2008

new, peknucke fotto.................................

no ceru aj ja pojdem, aby som bola zajtra fit.............chystate sa do MC juzancek?????

zuzanamv
23. júl 2008

Lucaska, neviem, či sa pýtaš mňa.
My ideme do MC v meste, na tetu Aničku.

lucaska
23. júl 2008

zuzy ja som myslela tu na juhu ,pomahat...................

zuzanamv
23. júl 2008

Jááj, no, tak to by sme tiež niekedy mohli.

drobec.z
24. júl 2008

ahojte,
new, tak konecne nejake foto, super, tak mas doma maleho anjelicka, ja mam tiez, ale ma aj rozteky a vidly 😀 😀 😀 😀
my sme mali pernu noc, neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi, dnes som bola v MC malovat a romanko tiez pomahal, takze sa cely zaspinil, som totalne grogy, drzia ma len kavy, ale musim vydrzat, o chvilku idem k svokrovcom a uz si oddychnem od romanka, lebo sa mu bude venovat starka, starky, krstny a prastari rodicia, takze ja budem mat konecne klud a potom uz oddych v chorvatsku,tak to bude taky utlm po tomto tyzdni 😉

akosi sa nam zase kazi pocasie a to uz vyzeralo,ze bude krasne... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre