Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dienka
23. sep 2008

Erka to by si mala veru blizko 🙂

venonna
23. sep 2008

baby dik za rady, chvilu sedim, malej som dala zabrat, motali sme sa po zahrade a zbierali orechy, kym sme na ne videli. Ma toho a teda aj mna na chvilu plne sane, tak sa hra sama (NEUVERITELNE) 😲 😲 😲 😵

drobec.z
23. sep 2008

ahojte, tak ako sa mavate? my tak este trosku soplikovo, ale rychlo to prechadza, roboty kopec, takze neviem kde mi hlava stoji 😉 ale dufam,ze sa pocasie umudri a cez vikend bude krasne a budeme moct ist niekde na vyletik 😉 neviete niektora ako velmi je znicene to ihrisko v Tr. Tepliciach, co o tom pisali??? 😲 😲 😲

erka12
23. sep 2008

ahoj drobec,
pocasie radsej nekomentujem a tichucko cakam,kedy zasvieti slniecko 😀 😀 😀

drobec.z
23. sep 2008

erka, tak to aj ja cakam, uz by som brala zase tie 30-tky, hoci som horucavy nikdy nee, ale radsej ako taketo 😵

dannynka
autor
23. sep 2008

ahojky 🙂

drobec to by veru zaujimalo aj mna ako to v Teliciach vyzera... 😒

audreyd
23. sep 2008

danny, podľa čínskeho kalendára ti čo vychádza? dievka alebo chalan? mne to vyšlo pri oboch 😵

dannynka
autor
23. sep 2008

audreyd baba,a aj podla ovulky ako som ciitala niekde tiez baba 😉

dannynka
autor
23. sep 2008

inak aj GAbika mi podla cinskeho vysla 😵

drobec.z
23. sep 2008

no tak podla cinskeho mame my doma babu 😲 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. sep 2008

drobec-ale fesnu 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. sep 2008

no nic babule musim vas opustit,dokukam panelak a idem haji..bo mam toho za dnesok dost,pa pa a bru... 😔

lucaska
23. sep 2008

ahojte, prosim vas neviete kde by som kupila kraaaasne saty na svadbu pre mna......dnes sme obehli tn , ale hroza....... 😠

audreyd
23. sep 2008

lucaska, nechceš si radšej požičať? ja som kedysi kúpila taký feši overal na sestrinu svadbu oproti prioru tam hore... neviem, ako sa to volá... neskúšala si pávu? 😉

baby, aké máte skúsenosti objednávania si oblečenia cez katalóg? nemám čas behať po meste a chcem "vyriešiť" môj šatník 😖

lucaska
23. sep 2008

audrey obehla som cele mesto, max a vsetko.....najradsej by som si saty kupila.................... 😉

audreyd
23. sep 2008

čo ta páva? tam ti ušijú na mieru 🙂 ešte nie je sezóna, stužkové a plesy ďaleko.... ťažko niečo zoženieš ☹

lucaska
23. sep 2008

audrey , len ja by som to potrebovala najskor vyskusat a skor by som chcela take koktailove..........vsade maju korzetove a to mam aj doma take............. 😉 viem ze by mi v pave usili na mieru len este ked presne neviem ake.......... 😒

minkak
23. sep 2008
audreyd
23. sep 2008

minka, dík 😵

kala12
24. sep 2008

Ahojte,
no baby, velmi ste ma s tymi skolkami nepotesili. ☹ ☹ Ved uvidime,pojdem preverit situaciu.

Erka skolka je este aj v Detskom Mestecku, ta je velmi dobra.Len by ste to mali asi od ruky. Toje inak sila, ze po komunistoch porusili skolky a teraz by sa veru zisli. ☹ ☹ Na kvetnej bola perfektna, mama len na mna z balkona zakyvala, ze uz je doma, ked sme sa hravali poobede vonku a ja som sa uz zacala chystat domov. 😀 😀

Audrey v Neckermanne a v Otte su pekne veci, aj Quellle je fajn,ale tam dost nesedia velkosti. Moja svagrina si vela objednava z katalogu a chvali si. Aj ja sa chystam objednat si nejake tuniky, ked uz budem mat brusko, ale zatial sa zmestim do mojich veci.

Lucaska tak to ti prajem pevne nervy pri hladani siat, ja somsi uzila, ked som hladala na promocie. Nakoniec som to vzdala a obliekla som si svadobne popolnocne. 😉

Tak podla cinanov, my mame doma chlapca, co aj niekedy sedi. 😀 😀 😀
😀 😀 😀

drobec.z
24. sep 2008

no kala, nam podla cinana, tiez niekedy ta baba sedi, dost cistotny a poriadkumilovny, takze asi to sedi 😀 😀 😀 a s tymi skolkami to je fakt o nervy, zeby sa clovek staral ked dieta nevezmu, kde ho da, teraz by sa uzivilo aj ovela viac skolok 😉

lucaska, tak tie koktailky sa asi nahladas, teraz letia kadejake tie princezovske a korzety, takze tazko zhanat nieco ine, ale skus nejake kuknut mozno na nete a moznoze este len teraz zacnu dostavat tovar, lebo stuzkove az tak najskor v oktobri, ale uz som videla, ze do obchodov dostavaju saty, len vsetko korzety 😒

dienka
24. sep 2008

skolky- tiez to nechapem, najskor porusia a teraz ich je malo 😕

drobec.z
24. sep 2008

ahoj dienka, no veru, s tymi skolkami si clovek uzije stresy, aj mangelickov kolega chcel dat maleho do skolky a oni im ho nevzali, a co s nim teraz, ked matka nastupuje do prace, tak co s malym, veruze tazke to bude, je vela deti a preto som aj ja pocula, ze zenam co su na MD nebudu brat deti do skolky, ak bude vysoky zaujem, pretoze maju s kym ostat doma, ale v opacnom pripade, ze nebude zaujem, tak ich vezmu 😉
a najhorsie je to,ze moj maly bude mat len 2 roky a 7-8 MESIACOV ked by som ho chcela dat do skolky, tak asi zohladnuju aj vek,ze najprv 3 rocne deti a potom tie ostatne 😉 aspon viem,ze v inych mestach to takto robia,tak asi aj tu 😒

dienka
24. sep 2008

ahoj Drobec. Tiez som to pocula, najskor beru preskolakov, ti musia chodit a potom sa uz vybera 😒

drobec.z
24. sep 2008

no ved a teraz tieto roky boli take plodne, ze deti je az az, takze budem rada, ak sa dostaneme, lebo inac neviem ako sa to bude riesit 😒

dienka
24. sep 2008

mne je luto, ze sa zrusila ta skolka vedla gympla, Laurika mi tam chodila, bolo tam fajn, aj som to mala naskok od roboty ☹

drobec.z
24. sep 2008

no ved to, este zeby clovek z roboty utekal, ja sa najviac bojim toho,ze ked budem aj ja na sluzobke, aj mangelicek, alebo len on, tak ako sa to stihne, babka s dedkom by sa tu sikli, len nam ujo nejako v ich stahovani prekazil plany, tak uz ostava jedina sanca, odist za nimi 😉

dienka
24. sep 2008

tak to ste drobec na tom tak ako my. Tiez sme tu sami, aj mi to tak vyhovuje, ale niekedy by sa mi tu babka veru zisla.

lucaska
24. sep 2008

ahojte, drobec presne si to vystihla vsade len princeznickovske, korzt -sukna a to mam aj doma............ale by som chcela nieco take exoticke....................... 😀 😀 😀 😀 😀

drobec.z
24. sep 2008

lucaska, ked to asi len ty, kazda stuzkovkarka by najradsej co najviac spodniciek, ved ktora by nechcela byt ako princezna??? ale moznoze teraz zacnu, v meste som uz videla,ze zacinaju aj take ine druhy, tak hadam to dovtedy zozenies 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre