Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
29. sep 2008

ahojte vsetkym oslavencom prajeme vsetko len to naj naj naj........

boli sme na tej kontrole v nemocnici, ho povysetrovali a ze ma vsetko ciste,len v nosteku ma akehosi bacila,tak sa musime doliecovat,ale moze sa to hocikedy, necakane vratit ale aj nemusi, este kaslikujeme, tak dufam ze coskoro bude Lucasik celkom zdravy........... 😉

dannynka
autor
29. sep 2008

lucaska -tak to je super ze uz je Lucaskovi lepsie len tak dalej...aby ste boli cim skvor fit 😉 sme vas dnes videli pre južkou 😀

minkak
29. sep 2008

lucaska tak sa co najskor doliecte,tesim sa s vami,ze ja vam lepsie 🙂 hlavne,ze mozte byt pekne doma spolu 😵
drzte sa 😉
veronika ma este trosku soplik,ale uz sa jej to nastastie tak neupchava 🙂
tak sa nam dnes celkom fajn vycasilo,rano bola teda hrozna hmla 😒
nam tu stale vrtaju ,buchaju...konecne sa zacalo nieco robit,zatial robia okna,no som zvedava do kedy to budu robit...lucaska ,zuzanamv budete to mat tiez pestre z oboch stran naraz zatepluju☹ len neviem kedy sa k tomu my dopracujeme 😖

lucaska
29. sep 2008

danny, ja som vas nevidela , boli sme este u svojej doktorky , nakupit lieky a tak................. 😉
minkak mi hovor,uz teraz mam nervy ked len trochu buchaju......... 😠

minkak
29. sep 2008

no lucaska asi tak,ale malej to nastastie nevadi,ved my sme mali zacat zaciatkom leta....
teraz konecne zacali-uz je aj neskoro...prefukuje,no des

dannynka
autor
29. sep 2008

minka-aj my to mame pestre aj nam idu malovat barak,minuli tyzden to tu zlanovali na lanach a robili daco na stenach panelaku 😝
lucaska to neva ze ste nas nevideli,vidis a si mi pripomenula ze aj ja musim do lekarne 😉

lucaska
29. sep 2008

minkak no ani lucasovi to nastastie nevadi............... 😉
danny a ako ti je????

ivaz
29. sep 2008

Kacenka, Adkag, obidvom Jakubkom dodatočne všetko naj, naj k prvému rôčku. 🙂 Tešíme sa na fotečky. 😉 A nemôžem zabudnúť na dnešných oslávencov Miškov a Mišky, všetkým posielame pusinku k meninám. 😉

Lucaska, držím palčeky nech sa to už neopakuje.

Zuzkamv, jáj búračka. Ide mi mráz po chrbte. 😨 Hlavne že sa nikomu nič nestalo. Ja som taktiež raz búrala autíčko a dúfam, že sa to viac krát nezopakuje. Stane sa to v sekunde.

Minka, Lucaska, my máme už zatepľovanie za sebou prajem pevné nervy.

dannynka
autor
29. sep 2008

jeej ivaz ahojky ako sa dari,?dlho som ta nevidela naposledy na prechode 😀 😀 😀

lucaska zatial celkom fajn,byva mi zle iba vtedy ked zacinam byt hladna 😅 ,a to som pri GAbike nemavala 😀

ivaz
29. sep 2008

Dannynka , my sa máme fajn. Stále sa niekde túlame. 😉 Ale vy za chvíľku oslavujete. Tak čo darčeky nakúpené?

zuzanamv
29. sep 2008

Ahojte,
diky baby za milé slová. Stále si opakujem, že našťastie sa nikomu nič nestalo.

No, Veronike vadí, keď búchajú a vŕtajú, tak máme veselo, ale dám ju vtedy spať v kočíku do chodby, tam to nie je až tak počuť. Ale oproti spálni už lešenie navŕtali, ostatné už by nemalo byť také hlučné.

Lucaska, tak budete brať ATB na toho bacila? Držím palce, nech sa to neopakuje.
Ako si to napísala, tak som si hneď študovala, čo s tým, keby to prišlo, a zvlhčujem vzduch každú noc.

dannynka
autor
29. sep 2008

ivaz -a kade sa tulate?minule som ta rano videla ist samu uz sa ani presne nepametam kedy,ale vsimla som si ta az neskvor inak by som bola zatrubila 😀 😀 😀 😀 😀

no oslavujeme,a darceky?tie kupujem priebezne...takze ppolku veci uz GAbika ma,teda nosi... 😉

lucaska
29. sep 2008

zuzanamv,ja som zvlhcovala aj predtym a vidis nepomohlo aj tak to nanho prislo......
mame do nosteka antibiotikove kvapky, lebo ostatne vytery a vsetko ma dobre, len v tom nosteku robi sarapatu akasi bacil ale ze to sa prelieci...........

dannynka
autor
29. sep 2008

zuzka a ako sa dari MAťkovi v skolke?

kala12
29. sep 2008

Ahojte holky,
vsetko naj Miskom a Miskam.

Lucaska chudatko Lucasko , viem si zivo predstavit, ako vam bolo v nemocnici. ☹ My sme si to tiez prezili. Ja som bola tiez este viac vystresovana, ako terezka,ked som videla tu ihlu v rucke. Ale esteze tam boli take zlate sestricky. A doktorku ste mali ktoru?

Danny tak uz aj tebe byva zle? Mne to chvalabohu preslo. 😀 😀 😀

Baby, co vam zatepluju panelaky, nezavidim vam. A stavanie lesenia je len zaciatok. Pockajte ked zacnu navrtavat polystyren. My sme boli vtedy odstahovani,l ebo to sa nedalo s malym dietatom fungovat v takom randale. Prajem nervy z ocele.

zuzanamv
29. sep 2008

Maťko v škôlke super, dnes ráno síce trošku protestoval, ale to preto, že robil niečo zle a muž mu pohrozil neuvážene, nech prestane, lebo nepôjde do škôlky. (spoľahol sa, že sa tam vždy teší) Ale Maťko sa toho chytil a tvrdil, že nejde. 😒
Ale ukecali sme ho. Učiteľky ho chvália, že poslúcha, je šikovný. Tak sa teším. Len doma si to potom vynahrádza. 😉

dannynka
autor
29. sep 2008

kala no veru uz zacalo a dufam ze sa to dlho nezdrzi 😝

ozaj a ako ti dopadli vysledky co si bola naposledy na vysetreny?hmm?

dannynka
autor
29. sep 2008

zuzka tak to je super 🙂 ze sa Maťkovi paci... 🙂

minkak
29. sep 2008

kala no my nastastie mame mat iba tie lavicky na lanach ,miesto lesenia a na ten polystyren uz sa tesim...to bude vrtania 😖
zuzka tak super ,ze matko v skolke poslucha,takze je to cim dalej lepsie,ze? 😵

zuzanamv
29. sep 2008

Jaaj, baby, ale mám pocit, že Maťko tým, že je v škôlke dobrý, tak doma si to vynahrádza a vzdoruje skoro vo všetkom. ☹ Už si pripadám ako totálne hysterická matka, stále po ňom musím hučať a aj tak je to zbytočné, on keď si niečo zoberie do hlavy, tak koniec.

kacenka83
29. sep 2008

tak fotky uz mam v albume, je ich malicko, lebo mame viacmenej spolocne a tie som sem nechcela davat... ale torta a oslavenec tam su 🙂
zuzka ja mam kamosky co maju deti tiez v skolke a vsetky vystrcili rozky 😉
a dakujeme za gratulacie, kubkovi som odkazala 🙂

dannynka
autor
29. sep 2008

kacenka krasne fotto si vlozila a aj torticka vyzera krasne 😀 neni nad vlastnu vyrobu ze? 😵

kacenka83
29. sep 2008

danny dakujem, veru nie je nad vlastnu vyrobu, viem co som do nej dala 😉

minkak
29. sep 2008

kacenka kraaaasne fotecky 😉 a torta je uuplne super-si ty silkulka 😉
a co vlastne jakubko dostal?

lucaska
29. sep 2008

kacenka, tak prvu oslavu ste zvladli, torticka je fantasticka a Jakubko vyzera spokojny.............. 😉

drobec.z
30. sep 2008

kacenka, torta vyzera fantasticky, mnam 😉 marcipan si kupovala, alebo robila doma?

tamarka
30. sep 2008

ahojte, nepíšem síce do tejto témy, ale chcela by som vás poprosiť, neviete náhodou čo je s Verkou? IP mi v robote nefunguje a na sms mi neodpovedá.

dienka
30. sep 2008

Tamarka Verka tu uz davno nebola, ale baby z Juhu budu vediet mozno viac.
Kacenka dodatocne Kubkovi vsetko naj k narodeninam, aj Ivkinmu Filipkovi, pozeram, ze ste pred mesiacom oslavovali.
A ta torta Kacenka, tedaklobuk dole. Ja som este s marcipanom nerobila, ked mozes, hod receptik do placu alebo do IP 😉

kala12
30. sep 2008

Ahojte,
Kacenka velmi pekna torticka, ja by som nemala asi trpezlivost.

Teraz sa to veru zacne s tymi oslavami, tusim prva bude Dańkina Gabika, vsak?

Dnes som si volala na vysledky genetiky, su v poriadku, takze uz ma dufam len caka krasne obdobie tehotenstva. 😀 😀

kacenka83
30. sep 2008

dobre ranko 🙂
sa chystame von, vyzera byt celkom fajn...
tamarka, verka je OK, vcera sme boli spolu
oslava prebehla super, bolo nas 20, takze plny dom 🙂 kubko podostaval kopec darcekov, od oblecka, cez knizky a hracky...
marcipan som robila doma, bolo to v pohode, lebo mi ho vymiesala pekaren, len skoda, ze ho nevie aj ugulat, lebo to bolo pracne... este stale chcete recept? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre