Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
30. sep 2008

kacenka, ja som uz robila doma, len som sa namakala tym miesanim, ale mozes mi dat recept, aspon porovnam, ci nie je nejaky iny, ale to miesanie ma desi, ale torticka stala za to, u mna to zase s ugulanim nebol problem, lebo to slo dobre, len to miesanie ☹

kacenka83
30. sep 2008

drobec takze: 15dkg suseneho mlieka (plnotucneho), 30dkg prask. cukru a 1 Cera
inak som z neho vykrajovala srdiecka a pekne mi vyschli, ale ak by si chcela tvarovat ruzicky a pod. tak na to uz tento recept nie je moc dobry

ashley
30. sep 2008

Ahojte.
Boli ste niektora s detmi na trencianskej krytej plavarni? Rada by som tam isla s malym, len neviem aka je tam voda a ci tam neni moc zima? Za kazdy postreh dakujem. 🙂

dannynka
autor
30. sep 2008

ahojte 🙂
kde ste kavickarky,?

lennie7
30. sep 2008

tamarka, vierka je v poriadku, nema moc casu sem chodit.skus jej zavolat 😉

mucilienka
30. sep 2008

ahojte kocky,

prosim vas, neviete mi poradit, kde by som kupila v TN takuto odsavacku soplikov:

http://www.matko.sk/baby-shop/odsavacka-hlienov...

mame len tu na vysavac, a to je des v noci zapinat.... 😝

dannynka
autor
30. sep 2008

ahojte,
to je dnes ale pocasie ☹ poobede sme ani von nemohli ist 😝

dienka
1. okt 2008

dannynka vcera sa ako tak este dalo, my sme vymakli v meste aj slniecko, ak Verku sme s detickami stretli 🙂
Ale dnes je to otras, vyzera, ze bude prsat cely den ☹

dannynka
autor
1. okt 2008

dienka veru..mne sa nechce ani s domu nos vystrcit 😝

audreyd
1. okt 2008

muci, nekupuj to... ja ju doma mám a moc nepoužívam... nie je taká výkonná ako tá vysávačova. a tiež nie je najtichšia ☹ ale ak by si moc chcela, predám ti tú moju 😵

audreyd
1. okt 2008

kati, krásne fotos! teda, ten čas riadne letí! na deťoch najviac poznať, ako starneme 😖 keď si tak spomeniem, akos me sa prvýkrát videli hore na juhu, ja ešte pupkatá s adeli a kubko taký pidimužíček malinký 🙂 a teraz už riadny chalan 😵 a adeli už pomaly štvronožkuje 😵

dannynka
autor
1. okt 2008

všetko naj naj Matejkovi k dnešním 3-ročkom 😵 ,vela zdravicka stasticka prajeme a GAbika posiela velikansku pusinku 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
1. okt 2008

zuzanamv-som nevedela ze aj tvoj Matko je oktobrový ako moja Gabika 🙂

kacenka83
1. okt 2008

baby mna doma asi utrhne, dufam, ze zajtra bude krajsie, aspon na prechadzku...
danny my sme vcera boli poobede v meste, ale bolo to onicom, lebo som davala na kocik a z kocika prsiplast, na striedacku, nakoniec sme to vzdali a isli sme domov...
muci skus v elektre...
audreyd dakujem, veru, strasne to leti... inak mas peknu fotku v pase, nehodis aspon na chvilu fotku adelky do albumu? som zvedava ako narastla, sme vas dlho nevideli...
a pripajame sa aj my, matkovi vsetko najlepsie 🙂

dannynka
autor
1. okt 2008

kacenka my sme vcera pre istotu s domu ani nos nevystrcili a nelutujem 😅 ,take pocasie o nicom... 😝
aspon ze zajtra idem k dr. a malu rano zanesiem mame,aspon bude v inom prostredi ak bnude znova taketo hnusne pocasie 😝

mucilienka
1. okt 2008

audreyd, tak ked pises, ze nie je taka dobra, tak ju nechcem.. chcela som volaco take nocne a postelove... nuz ale tak uz teda nechcem... 😖

mucilienka
1. okt 2008

babulky, este mi poradte, ak si objednam cez net a nie som spokojna, mozem tovar vratit? dokedy? malej prisiel kociarik z anglicka - pre babiky, no, ale nic moc, este je aj jedno koliesko vo vzduchu.. takze tak.. a staaaaal nekrestanske peniaze..... 😢

dannynka
autor
1. okt 2008

je tu niekdo na kavicku? 🙂

kala12
1. okt 2008

Danny mozem aj z cajom?

dienka
1. okt 2008

a ja s dzusom? 🙂

lucaska
1. okt 2008

ahojte, tak mne to pocko ani moc nevadi, my sme doma uz zavrety skoro tyzden ak neratam pondelok,ked sme boli na kontrole................... 😉 uz ani neviem co mam vymyslet krpcovi, tak dnes mal modnu prehliadku, som mu skusala veci, vzdy sa poprechadzal po byte, poobzeral v zrkadle............ 😀 😅 uz mi tu hrabe,....

kacenka83
1. okt 2008

danny ja mam len cistu vodu, mozem aj ja?

kala12
1. okt 2008

Muci tusim do 7-ich dni mozes vratit bez problemov. Len musi byt neposkodeny a v povodnom obale.

Dienka jasne ze aj z dzusom. 😀

kacenka83
1. okt 2008

lucaska ako, lucasko este kasle?
u nas to tiez vyzeralo, ze kubko bude chory, ale nakoniec to zvladol a je v pohode...

mucilienka
1. okt 2008

kala, a nevies ako sa to posiela do CR?

dannynka
autor
1. okt 2008

jasne ze mozte vsetky....apropo ja si kavicku este len pojdem spravit ked ulozim Gabiku 😉 teraz akurat papa spagety 🙂

kacenka83
1. okt 2008

muci pozri obchodne podmienky, musia to tam mat spomenute, ak nie tak tusim do nejakej lehoty to zakona, ale neviem presne kolko to je dni...

kacenka83
1. okt 2008

a najlepsie je poslat to doporucene, aby si mala doklad

dienka
1. okt 2008

Muci skus sa s nimi najskor spojit a uvidis, ci su ochotni.

kala12
1. okt 2008

Podľa § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov (ďalej len "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji") má každý kupujúci právo odstúpiť v lehote 7 dní od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku a vrátiť tovar predávajúcemu.

Predávajúci má povinnosť vrátiť kupujúcemu náklady na tovar.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre