Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
6. okt 2008

dienka dakujeme 🙂
a Vy kedy oslavujete?

dienka
6. okt 2008

Danko ma narodky buduci tyzden v utorok, takze budeme oslavovat v sobotu 18- teho 😉 Nasi boli Dankovi gratulovat uz tento vikend, lebo mamka ide do nemocky na vymenu bedr. klbu. Ale potom pride moja segra z Blavy, takze to mame na etapy 🙂

minkak
6. okt 2008

ahojte 😵
dienka dakujem velmi pekne 🙂 no bolo tam uzasne 😉 urcite si to tam pojdeme zase niekedy zopaknut 😉
no mate to pekne rozdelene 😉 aj my to tak nejako poriesime 😉 a co dostal danko?

dannynka
autor
6. okt 2008

dienka tak aspon rozdene na viac krat 😀

dienka
6. okt 2008

Od nasich dostal bager a zimnu vetrovku s rukavickami a ciapkou 😉 a my mame pre neho pripravenu drevenu autodrahu, hracku Ucime sa riekanky a tabulku na pisanie, ako Dannynkina Gabika 🙂

dienka
6. okt 2008

Mirka a Veronika ma kedy 2 rocky?

minkak
6. okt 2008

dienka danko dostal uz pekne darceky a este len dostane 😉
myslim ze sme si to tu pisali nedavno,Veronika je 20-ho 🙂 par dni po dankovi 😵

audreyd
6. okt 2008

ahojte baby, dnes sme boli kuk v južančeku, trošku neplánovane 😉 musím pochváliť, máte to tam pekné 🙂 super priestory aj vybavenie 🙂 držte sa, nech sa vám darí... 😵

drobec.z
7. okt 2008

dobre ranko všetkým,no baby mi sme včera mali taký úraz, že až, ani neviem ešte následky, dúfam,že žiadne, maličký spadol a všade kopec krvi, z nosa z úst a nemohol sa nadýchnuť, tak ja som si myslela, že som už o neho prišla 😢 mne z toho prišlo tak zle, že som sa dva krát sklatila k zemi a ešte aj dnes som zelená a krvi by sa mi včera nikto nedorezal, ale je všetko v pohode, v noci spinkal celkom dobre, len sa mu ťažšie dýchalo, tak hádam z toho, že má spuchnutý noštek ☹ dnes kuknem, čo to vlasnte bolo,kde si čo nabil, lebo včera sa to ani nedalo, júúúúúj ako mi je z toho zle, normálne ešte dnes idem odpadnúť keď si na to spomeniem ☹

mucilienka
7. okt 2008

joooooj drobec, a co maly robil? 😲 😲 😲
boli ste aj u lekara?

drobec.z
7. okt 2008

muci, ťahal si svoju perinku, že ide spinkať a nejako sa podkol a naletel na dosť blbú hranu, no to ja keď som videla ten pád, tak to bolo strašné, on ostal len tak ležať a nič, nedokázal sa ani postaviť, k lekárovi skočíme dnes, ale vyzerá všetko okej, akurát, že bude mať trošku modrú tváričku, mne sa to tiež stalo keď som bola mala, ale s tým, že ja som vystrájala a ja som skončila s rozťatým vrchom nad perou ☹

minkak
7. okt 2008

zuzka no to mi je strasne luto,tiez ma hned napadlo ci ste boli na vysetreni a co sa vlastne stalo?
drzkajte sa ,posielame romkovi pusku ,nech sa mu to rychlo zahoji 😉

minkak
7. okt 2008

boze no je to strasne zuzi,nasa Veronika stale beha po posteli a hadze sa do perin ,tiez sa stale bojim ,kedy sa buchne o celo postele... 😒
potom daj vediet ako ste dopadli o dr.

kacenka83
7. okt 2008

ahojte, drobec to museli byt nervy, dufam, ze uz je lepsie...
inak mame novinku, kubko dostane surodenca 🙂

venonna
7. okt 2008

kacenka, gratulujem!!! 😵

dannynka
autor
7. okt 2008

kacenka jeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ty...G.R.A.T.U.L.U.J.E.M.E. 😵 😵 😵 😵 ,vyzera to tak ze budeme spolu kocikovat 😀 😀 😀

drobec.z
7. okt 2008

kačenka gratulujem 😵 😵 😵

no my sa máme už lepšie, vlastne super, Romanako je vleľký bojovník, on všetko zvláda, len má spuchnutý noštek a hornú peru a bude trošku trvať kým mu to odpuchne a tiež ma krvné zrazeniny v nošteku a to musíme odstrániť, ale ináč je okej, našťastie žiadna zlomenina, len sa teraz trošku ťažšie dýcha 😒

dannynka
autor
7. okt 2008

drobec-posli Romankovi velku pusinku od nas nech sa mu boliesta rychlo zahoji 😉

lucaska
7. okt 2008

KACENKA, GRATULUUUUUUUUJEM................................ 😉 😉 😉 😉 😢

Drobec , boze az mi je tazko z toho chudatko romko, ale vy ste silaci zvladnete to v pohode, drzkajte sa.....

minkak
7. okt 2008

kacenka srdecne gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

drobec tak aspon,ze to nieje vazne 😉 drzkajte sa 😵

kala12
7. okt 2008

Ahojte baby, ako sa mate? My mame zase problemy, btentokrat s ritkou, mame plienkovu dermatitidu, chudatko moje to cez vikend chytilo. Dostala alergiu na plienky, aj na pohotovosti sme boli, normalne som sa hanbila, ze co som to za matku, lebo tu ritku mala taku strasnu, ze si lekarka musela pomysliet. Ale vravela, ze uz aj horsie videla. Tak sme uz od soboty bez plienok. Ma to jedno pozitivum,pekne chodime uz cikat na velky zachod. 😀 😀 😀

Dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom: Aj malymaj velkym 😀 😀
Kacenka SUPER, blahozelame, dalsi partak na kocikovanie. 😉 😉 😉

Ale sa nam to tu pekne rozrasta 🙂 🙂 🙂.

drobec.z
7. okt 2008

dakujem, ved to, ja si myslím, že on to zvláda výborne, že iné dieťa na jeho mieste by vkuse plakalo, ale on nie, možno aj pretože zastáva teraz rolu chlapa v rodine, tak musí byť silný, keď už ja nie som 😵

dannynka
autor
7. okt 2008

jeeej kala ako sa mate? 🙂
drobec a ty?

kala12
7. okt 2008

drobec ved Romanko je uz velky chlap, chvalabohu, ze to nie je nic vazne. Dokedy sa ozeni............ 😀 😀 😀

dannynka
autor
7. okt 2008

kala -posli od nas Terinke pusinku nech sa jej rychlo ritka zahoji, 😉

my sa akurat zajtra chystame na ockovanie prevenarom a aj 2-rocne naraz..tak sa mam na co tesit 😅

kala12
7. okt 2008

Danny, dakujeme za pusinku, uz sa jej ta ritka hoji, takze je to fajn. Uz ani nekrici, ze ju to boliii ☹ ☹

dannynka
autor
7. okt 2008

kala tak to je super,ze uz sa hoji...a ako sa inak mate?
zajtra budeme asi az do vecera na kvetnej,lebo ked ideme na to ockovanie a mangel ma poobednu doma by sme sa nudili a kedze Gabikin krsny je momentalne PN tak sa na GAbiku moooc tesi 😀

kala12
7. okt 2008

Danny my sme boli dnes, zajtra asi tiez pojdeme, lebo chcem ist aj do mesta kuknut.

dannynka
autor
7. okt 2008

no my sme boli vcera,a zajtra ideme zas....lebo chodime k dr.chudemu tak ked uz budeme blizko nasich tak tam aj ostaneme do vecera...ved mozno sa aj stretneme...a ozaj ako sa citis?ja som bola akurat vcera u dr na krv,na nejaky screening..vysledky o tyzden... 😉

audreyd
7. okt 2008

ahojte 🙂 gratulujem, kačenka 🙂 sa o tu pekne rozrastá 🙂 a ja stále čakám, kedy sa konečne pochváli ešte jedna mamina 🙂 vás všetky tehotky predbehne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre