Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
8. okt 2008

babule a hadajte kto je na tejto fotto 😀 😀 😀 😀

http://www.expresfoto.sk/gallery/foto-100/#imgh

dalsia star s konika 😀

lennie7
8. okt 2008

babule aj ja asi vieeem ale nepovieeem 😀 😀 😝
KACENKA Gratulujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 😉 😵

drobec.z
8. okt 2008

no teda, samé hviezdy 😉

mirka, ja som len rada, človek nikdy nevie kedy on bude potrebovať pomoc a hádam aj mne niekto raz pomôže 😉

dienka
8. okt 2008

Kacenka gratulujem! Tak Vas veru mamiciek na kocikovanie bude dost 😉
Drobec ako Romanko, uz lepsie? Co vravel Dr.?
Baby ja som tu asi jedina mimo, vsetky bud tusite alebo viete, ja ani jedno ani druhe ☹ 😀 Tak uz niekto prezradte kto je ta stastna mamina 🙂

audreyd
8. okt 2008

ahojte 🙂

drobček, krásne fotos 🙂 verím, že sa vám to stonásobne vráti 🙂 inak my teraz budeme robiť tú burzu detského ošatenia a potrieb http://www.mcsrdiecko.sk/page1.php a vždy poostáva kooooopec vecí, čo sa nepredá a maminy to už nechcú späť. skúsim hodiť do pléna, či by tentoraz veci nemohli ísť týmto smerom 🙂 neviem, či už nie je vybraný nejaký iný adresát, zistím 🙂

muci, teeeeeda, hotová modelka 😵

drobec.z
8. okt 2008

tak romankovi je už lepšie, len ma krvné zrazeninky v nošteku a spuchnutú peru a noštek, ale teraz ho to viacej boli ako včera, na to sme boli aj upozornení, ale on cez deň je v pohode, len keď má spinkať, tak je to strašne, on už aj bez toho stále vstáva a teraz sa mu nedá ani veľmi dýchať a piť mliečko,tak je taký v noci nijaký, ale to prejde, len musíme mastičkovať a striekať, len keď ho to bolí,tak si moc nechce dať, ale keď zbadá tatika na dvd,tak si hneď nechá našťastie 😉

dienka
8. okt 2008

niekto na kafe? 😉

kacenka83
8. okt 2008

baby-tehulky, DM-ka ma akciu, ak prinesiete tehot. knizku a vypisanu prihlasku, dostanete bonusovu knizku na zlavy pre nastavajuce mamicky... mate to niektora?

maminkatn
8. okt 2008

ahojte 🙂
som u nasich tak pisem z maminho nicku.. 🙂

kacenka dik za tip,v piatok sa chystame do mesta tak sa tam zastavim.... 😉

minkak
8. okt 2008

no tehulky tak to mate super,potom dajte vediet co tam budete mat 🙂

audreyd
8. okt 2008

kačenka, ja mám tú knižku babybonus 2008 🙂 je tam koooopec zliav, určite sa to oplatí 😉

minkak
8. okt 2008

babybonus som mala aj ja 😉 aj teraz mi prislo k 2 narodeninkam-seky so zlavami 😉

mucilienka
8. okt 2008

caute kocky,
tak mne uz mala skoro hodku spi - boli sme u starenky v Miticiach - ty kokso zrobena som ako mulica, oberali sme jablcka, mala makala ako fretka, poobede mi nespala, tak sme dosli vsetci grogy, ona ako prva... ale bol to skvely vylet - vzdy nam tam je vyborne - tam je uplne iny vzduch ako tu... este taky neposkvrneny smogom... 😵
minka,
co chystate za prekvapko pre malu k narodkam?

minkak
9. okt 2008

ahojte 😵
muci my uz sme co to pokupili...papucky,topanocky,puzzle,sponecky,oblecko....a neviem co este,snad to vsetko najdem 😅 ked nie dostane na vianoce 😅
este chceme asi hlboky kocarik no nevieme sa rozhodnut 😉
MM vcera zahlasil ,ze jej kupime este aj autodrahu 😅 no tak neviem....teraz ma napadlo,ze vlastne uz jej aj nejake auticko kupil 😅 ,musim to popozerat,lebo uz fakt ani neviem co sme jej to vsetko kupili mam to schovane,tak to musim zhromazdit 😅
a este by som chcela kupit koberec do jej izby 😉
a vy ?daj nejake inspiracie 😉

kacenka83
9. okt 2008

baby, blokli nam drobca ☹ 😒 😠
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

audreyd
9. okt 2008

a čo spravil náš drobček? nejako tomu nerozumiem 😕

kacenka83
9. okt 2008

asi niekde davala link aby za nu hlasovali... ale neviem, u nas som nepostrehla

lucaska
9. okt 2008

a preco??? nerozumiem tomu............

minkak
9. okt 2008

no asi to tak bude,dala link na hlasovanie do temy do ktorej sa to podla niektorych nehodi ☹ 😢
takze vyzera to tak ze tu mesiac nebude 😢

lucaska
9. okt 2008

😠 😠 😠 😠 😠 😠

minkak
9. okt 2008

no asi tak lucaska nechapem ani ja.lebo tam mala kamaratky s ktorymi si dlho pisala,neprisla len tak z cista jasna a nedal link 😖 😠

lucaska
9. okt 2008

a to ake hlasovanie???? som mimo obraz.......

minkak
9. okt 2008

lucaska ten link co dala kacenka,tam je to dost rozpisane.....ide o to ,ze ked mas dieta v nejakej sutazi,nemala by si davat hlasovat za svoje dieta kade tade....mozes iba do temy kde chodis,kde ta kocky poznaju a ak chcu zahlasuju....
a to mi je nejasne ,zuzka tam chodila... 😠 😠 😠

lucaska
9. okt 2008

minkak uz som to kuk......ale vdaka uz som v obraze................. 😉

minkak
9. okt 2008

lucaska inak na paradu vyslo to zateplovanie.............ze?
oba baraky sa robia naraz z tej istej strany......je to tu blazinec.........a este to radio.....

lucaska
9. okt 2008

minkak cista psychiatria.................... 😖

minkak
9. okt 2008

no presne 😖 😅
ja som si myslela ,ze u nas zacnu vpredu 😠 no kym sa k nam dostanuuuuuuuu 😖

dannynka
autor
9. okt 2008

co takze drobec tu mesiac nebude?fnuk ☹

mucilienka
9. okt 2008

booozenky baby, teraz som si to precitala, teda ten link, co hodila kacenka...
no, tvrde pravidla... 😝

minkak
9. okt 2008

babulky odkaz od drobca:pozdravuj odo mna baby na MK, ze tehulkam drzkam palceky a ze ja sa vratim hadam raz, a ze som stale s nimi.Misko dakuje vsetkym za prispevky.

a odkaz od dobca pre Audrey:tie veci by bolo super, ale teraz uz sa skor zidu take vacsie veci ako od 4 rokov a vyssie a take asi na burze nebudu, ze take babatkovske zatial nie, lebo porozdaval dospelacke a take vacsie,takze tie detske jej dam este vediet,ale zatial take miminkovske az nee.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre