Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
28. jan 2009

ahojte,ale sa nam vonku riadne rozfukalo 😝

kala12
28. jan 2009

ahojte, kavicka alebo caj? 😉

dannynka
autor
28. jan 2009

kala-mozes si vybrat ja som si prave zaliala caj, 😉
akurat ohrievam malej polievocku,a idem sa najest s nou a potom uvarit spagety.

kala12
28. jan 2009

my uz sme poobede, uz aj buvame. 🙂

No co Danny, ideme dnes cvicit?? 😀 Ja mozno pojdem kuk, ked budem stihat a muz stihne dovtedy prist z prace.

erka12
28. jan 2009

ksls,elma som v draciku videla,ale ten sa nam az tak nepaci 😉

kala12
28. jan 2009

jaaj erka, tak potom nic. ☹

Musim sa vam pochvalit, nasa Terka uz je cely den komplet bez plienky, aj na prechadzky, aj poobednajsi spanok. Len v noci sa este bojim, asi by este nevydrzala. Ako ste vy oducali v noci? Vycikat ju sice davam, predtym, ako ide buvat, ale predsa je to dost dlha doba, ked mi prespi celu noc.

dannynka
autor
28. jan 2009

kala dnes ee,posledne dni nemozem vecer spavat.je to na dlho...asi zajtra skocim k dr ☹

minkak
28. jan 2009

ahojky 🙂
kala no gratulko Terke 😵 aj cez poob.spanok 😕 no wauuuu,veronika este na spanie plienocku ma.

kacenka no ved uvidime snad sa tam nejako len zmestime....tak na 16-tu klasika????

lucaska
28. jan 2009

ahojte, mne je to v podstate jedno,ale zda sa mi to male pre viac deti su tam len tie gulicky.............. vo verde alebo oproti prioru sa mi to zda lepsie.................. 😝 😝

minkak
28. jan 2009

ja neviem ja som tam nebola....ja sa prisposobim...tak sa nejako dohodnime,teda kde?????

adkag
28. jan 2009

podla mna ak nas bude viac tak na juhu to bude iste male. ja by som bola za verde alebo tam za csob, tam som este enbola,len neviem ci je to vhodne aj pre take deticky ako je kubko.

lennie7
28. jan 2009

tak mohli by sme skusit teraz to csob, ja nemam nic proti verde ale nicolka tam nerada chodi odkedy sa tam zrazila s jednym chlapcekom dolu na smykalke ☹ 😒 ale ved uvidime podla vacsiny...kdo teda zatial ide?chcelo by to tabulku, yuya kde siii? 😀 😅

minkak
28. jan 2009

lennie no vyzera to tak ze vsetky co pisali mozu 😉 teda-kacenka,lucaska,adkag,erka,zuzanamv,kala,martinano,lennie a ja a predpokladam ze snad aj New 😉 snad som na nikoho nezabudla....

akurat dienka sa nevyjadrila-halooooooo 😅

dobre ja som za 😉 tak za csob 😉 v utorok o 16-ej 🙂

kacenka83
28. jan 2009

a ako to je za csob-ckou vyriesene s kocikmi? daju sa tam niekde odlozit, alebo ho budem musiet niest hore schodami... 😨

dienka
28. jan 2009

my sa bohuzial nepridame, mame vytvarku. Tak snad nabuduce 😉

lucaska
28. jan 2009

kacenka, kociky si nosia hore............... 😝

newyorkgirl
29. jan 2009

ahojte kocky, ja moc nestiham, lebo stale beham a vybavujem cosi... dneska mam ist prevziat byt na juh konecne, este danove priznanie ma dat za cestnu dan a tak...
co sa tyka letu, tak jedna madam mi buchla malu kufrom po hlave, potom sme si nemali kde sadnut na co mi letuska povedala ze nech si niekoho poziadam presadnut, pricom vobec nesedeli cisla na palubnych vstupenkach, akoze batozinu som mala celu dobu na kolenach aj kufre nase oba aj bundy a aby toho nebolo malo letuska mi odmietla dat pas pre malu bezpecnostny ked plakala ze chce sediet so mnou, lebo prvykrat musela sediet sama, kedze uz ma dva roky, no vysvetlite to malemu uplakanemu decku, tak nakoniec sme prezili ale tie letusky boli otrasne, chcem aj staznost napisat ale neni kedy
co sa tyka stretka tak by sme sa pridali, ale vcera ma cestou do cistiarne dobre prefuklo a mam nadchu takze neviem ci sa dostanem z toho do utorka

pocujte neviete niekto o lacnej autosedacke ze by ktosi predaval? potrebujeme na ten mesiac a pol co sme tu, lebo my mame v UK

erka12
29. jan 2009

new my mame doma a nepouzivame,ked chces poziciame 😉 je od 0-18 kg.

erka12
29. jan 2009

no dnes pijem kavicku sama?ved som uz aj vypila 😢

dannynka
autor
29. jan 2009

erka ja som akurat nakukla 😉

dienka
29. jan 2009

aj ja som tu 😉
dnes sme boli s Dankom v MC prvykrat na tie pesnicky a rozpravocky. Dankovi sa celkom pacilo 🙂

dannynka
autor
29. jan 2009

ahoj dienka 🙂

jeeej a to co v mc pesnicky a bysnicky?popis co sa dialo,mozno by sme nabuduce aj my skocili 😉

dienka
29. jan 2009

Ahoj Danny 😉
tak to je kazdy stvrtok od 10tej a deticky aj s rodicmi tancuju, spievaju, nakoniec bola aj rozpravocka a kreslenie 😵 Kopec deti tam bolo, asi zacneme chodit pravidelne, nech si Danko zvykne na vacsi kolektiv predtym nez pojde do skolky.

newyorkgirl
29. jan 2009

erka diky akurat sa aj chystame za mosty tak by sme sa stavili a nejako sa dohodneme 😉

dannynka
autor
29. jan 2009

dienka -tak dakujem za info,ak sa nam nabuduci tyzden podari urcite dojdeme 😉

dannynka
autor
29. jan 2009

new-ja mam doma akurat skrupinku co caka na mimi ale do tej by sa ti uz asi Nikolka nezmestila 😀 😀 😀 😀

ivaz
29. jan 2009

Minka, zajtra sa korčuľuje až od jedenástej.

minkak
29. jan 2009

ivaaaaaaz neprovokuj 😀 😀 😀 ale nie,dakujem 😉 ale uz to viem,lucaska ma uz na to upozornila-uz sme tu o tom pisali 😉
idete aj Vy?

newyorkgirl
29. jan 2009

danny vdaka za snahu, erka mi uz pozicala, aj sme hned vyuzili 😎 tak erka mooooc dakujeme 😵
dnes sme si boli prebrat kluce od bytika na vychodnej, tak uz len zariadit, keby viete o niekom kto hlada podnajom a vyhovoval by mu novy 3izbak tak sem s nim 😀

newyorkgirl
30. jan 2009

pekny dnik 🙂 tu nikto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre