Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dienka
9. mar 2009

Ahojte,
tak my sme sa vcera vratili z Popradu, boli sme po Lauriku, bola na prazdninach u babky 😉 este sme vystihli aj lyzovacku, este dnes ma bolia nohy 😒 , ale bola super 😎

dienka
9. mar 2009

NYgirl uz mate vymalovane? Ako to dopadlo?

lucaska
9. mar 2009

ahojte, tak uz aj soplikujeme a kasleme , boli sme u doktorky-davam sirupcek na kasel tak uvidime....
kati my pero,fixi,peciatky bezne odstranujeme vanishom alebo ariel na skvrny tekuty.........

kala,ja si myslim ze sa nemusis bat ze su chlapci nejako zly.............lucas ked bol ako babatko som ani nevedela ze ho mam a so spankom sme mi nemali ziadne problemy, to je podla mna individualne..........brusko nas bolievalo minimalne a to len jeden mesiac......kazde dietata je ine......niektore potrebuje viac pozornosti a vsetkeho ine menej.................uz sa urcite tesis ako ho budes drzat prvykrat..... 😉 😉 😉 😉 sa ti to kraati.

dienka
9. mar 2009

Lucaska skore vyzdravenie prajeme Lucaskovi!
Kala aj Danko bol super babo, ziadne problemy, ani s bruskom sme nemali. Do 2 mesiacov spinkal dobre, potom sa to zacalo zhorsovat, v noci chcel stale cuckat mliecko 🙂

lucaska
9. mar 2009

dienka--dakujeme. tak ste si spravilli vyletik,danko ako zvladol cestu???

erka12
9. mar 2009

ahojte,
lucaska, prajeme lucaskovi skore uzdravenie,chudatko 😉
dienka a na tej lyzovacke ste boli?uz nepamatam,kde ste to mali ist 😉
misko mal ako babo problem s kakanim,aj 10 dni nekakal,tak som si normalne pisala,z kedy sa mu podarilo vykakat,lebo som stresovala,ale brusko ho nejako velmi nebolievalo 😉

kala ja na tn nic zle povedat nemozem 😉

dienka
9. mar 2009

Lucaska Danko je perfektny cestovatel. Sli sme vo stvrtok az o stvrtej poobede, takze v aute vobec nespinkal, ale ani sme nevedeli, ze je v aute. Pekne pozeral z okna, sem tam nejake papanicko, no parada.
Erka boli sme lyzovat v okoli PP, ale asi este pojdeme do Semmeringu. Musim zistit ako to tam teraz vyzera.

kala12
9. mar 2009

no veru uvidime, aky bude maly. Dufam, ze tie ,,mudre reci,, sa nepotvrdia.

Lucaska tak ste chorucki? To je tym hnusnym pocasim, ked sa pozriem z okna, ani sa mi nechce nos z domu vystrcit. Ale ked sa Terka vyspi, musime ist na nakup. 😝

Dienka tak si si uzivala len jedno dieta,vsak? Nebolo vam smutno? My ked davame malu k babke na sobotu(lebo svokra ma teraz take obdobie, zvykne nam rano zavolat,ze ci jej nedovezieme malu), tak je byt bez nej taky smutny, prazdny. Ale zase ked vecer pride domov, nevie sa vpratat do koze, lebo tam jej vsetko dovolia, skacu ako piska. Asi budem musiet taketo navstevy zatrhnut, alebo povedat muzovi, nech si pohovori so starymi rodicmi. 😠

dienka
9. mar 2009

Kala veru bolo ☹ , ale Laurika sa strasne tesila, babka jej urobi vzdy super program 😉

dienka
9. mar 2009

Kala tieto rozhovory su neprijemne, poznam to 😨

kala12
9. mar 2009

Na druhej strane, budme rady,ze maju nase deticky kam chodit na prazdniny a ze maju so starymi rodicmi super vztah. Ved kto iny nam pomoze?

lucaska
9. mar 2009

teplotky nam chvalabohu presli teraz ten soplik a kasel, ale chvalabohu sme bez antibiotik..................
ja som bez lucasa dve hodky a uz vyvolavam a chodim od okna k oknu kedy dojde domov...............ale laurika uz je velka a asi je to ine ked uz su dve deti 😝

kala12
9. mar 2009

Dienka ja nemam to srdce nieco im vycitat, to nech si vybavuje MM. Ja zase pucujem moju mamu,ked sa mi hrabe do vychovy 😀 😀

ale inak som rada,ze Terku tak zboznuju, lebo ona je ich prve vnuca.

kacenka83
9. mar 2009

lucaska tak nech je lucasko co najskor zdravy, s nami sa to tiahlo na striedacku mesiac, ale vsak nie je sa ani co cudovat pri takomto pocasi 😒

ja som mala kubka aj s manzelom u svokrovcov, od soboty poobedia az do nedele vecera, samozrejme, ze mi chybali, ale uz som si tak nejako potrebovala oddychnut, manzel 6 dni v tyzdni v praci tak je to zaberacka, hlavne psychicky, aj napriek tomu, ze kubko je dobry, ale kym som ho pustila prvykrat na den k nasim mal dobre po roku a dlho som to predychavala, ale jemu dobre padne zmena prostredia... no ale tiez si ho musim potom davat dokopy 😉

kala12
9. mar 2009

kacenka veru teraz je dobre, ked si mozeme trosku oddychnut. 🙂 A kubka uz pripravujes na prichod babatka?

Baby prave mi volala moja doktorka,ze treba Terezku preockovat prevenarom, comu nechapem, lebo vsak my sme sa davali ockovat pred rokom, potom v 15.mesiacoch. Deti od deviatich mesiacov sa len dvakrat ockuju, ci nie? ☹ Ale vraj to mame zadarmo, tak mame prist, vraj aby mala istotu,ze ked pojde do kolektivu tak nebude tak casto chora.

lucaska
9. mar 2009

kala u nas je to prve vnuca aj u nasich aj v manzelovej rodine, tak to poznam,vsetci by mu dali aj modre z neba a to tiez neni vzdy dobre...........ale ked to sa neda aj ja mu stokrat poviem ze to alebo to mu nedovolim alebo nekupim ale ked on vie uz ako namna ,kuk namna tymi jeho okalmi a mamina je hotova.......

kala12
9. mar 2009

lucaska, alebo ked sa ma tak zlato opyta ,,maminka mozem ,, a este si pritom pokyvuje hlavou. Vtedy hned zmaknem. 🙂

kacenka83
9. mar 2009

kala vsak prave, obcas ten oddych fakt dobre padne... no a pripravit ani neviem ci to ide, asi to este tak nechape, ale ked mu poviem aby urobil "moje babo" tak sa mi k brusku prituli a na babatka reaguje velmi dobre, stale by ich len hladkal, nie bil tak snad si zvykne aj na to nase co budeme mat doma 😉

a co sa tyka prevenaru, deti, ktore boli prvykrat ockovane do roka sa ockuju 3x, ak po roku tak len 2x

lucaska
9. mar 2009

kala, su to male opicke,aj u nas to tak je.......... 😝 ......ale hlavne nech su zdravucky.......

lucaska
9. mar 2009

kati,pohlavie neviete ????teraz som kuk tvoj pas,ze tam neni napisame.... 😝

kala12
9. mar 2009

Aha,my sme boli ockovani 29.3. a rok mala az 13.4. Som si myslela, ze to tych par dni nejako neovplyvni, ale asi predsa.

Kubko je este malicky,terezka si uz dost uvedomuje, ze nebude sama, doterazbolo vsetko jej, aj postielka. Ked uz som ju chystala pre babo, tak sa mi do nej vpratala a nechcela ani za svet ist von,aj ked v nej uz davno nespava. Ale deti ma tiez rada, tak uvidime. Teraz najnovsie vsetko co kupim domov,je ,,babatkovi,,. Dokonca aj muzove kosele z pratala do komody pre babo. 😀

kacenka83
9. mar 2009

lucaska vraj to je opat chlapcek 😉 ale spolieham sa este na dalsie sono, ze nam to potvrdi, lebo v 20.tt nam povedala, ze je to dievcatko a v 24.tt ze chlapcek... zajtra mam poradnu a bude mi robit podrobne sono tak snad nam uz povie na 100%

co je ale horsie, my nemame meno 😒

lucaska
9. mar 2009

my sme boli po roku ockovani 2krat................. 😉
kosele babatkovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
9. mar 2009

kacenka ani dievcenske ani chlapcenske???????? 😕

kacenka83
9. mar 2009

no prave, ze dievcenskych by som mala na zozname viac, ale chlapcenske ani jedno ☹ uz pri kubkovi sme sa zapotili a vycerpali akosi vsetky moznosti 😝

kala12
9. mar 2009

kacenka mi nieco hovor o chlapcenskych menach. 😝

kacenka83
9. mar 2009

kala a vy ste ako prisli na milanka? po manzelovi?

lucaska
9. mar 2009

no aj ja som pri lucasovi mala viac dievcenskych a chlapcenske jedno-dve 😝 😝 ........do maja nieco vymyslite..

lucaska
9. mar 2009

kati,ak by si chcela mam doma taku mensiu knizku s menami,sice mne nepomohla ale ak chces mozem ju kuk a pozicat ti ju..... 😉

kala12
9. mar 2009

no po muzovi, ja som sice chcela Kristofa alebo aj Gabriel sa mi pacil, ale MM mal ku vsetkym komentare typu,,kristof kolumbus alebo vtak gabo. 😝 😝 😠 . Este sa mi aj Viktor paci,to by sa nam hodilo k priezvisku,ale uz to bude Milik. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre