Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
15. sep 2008

ahojte,
tak pocasie hroza, 6 stupnov je teda riadna zima a este aj prsi ☹ ☹ ☹

minkak
15. sep 2008

drobec kraaasnucke fotecky 😵
babulky tak aky ste mali predlzeny vikendik?co ste robkali?

dannynka
autor
15. sep 2008

drobec krasne foto 🙂

erka aj tu je napodobne od rana prsi a je tu strasna ziiiiiiiiimaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😒

minkak
15. sep 2008

no zuzka sledujem,ze si pridala dalsie fotecky,fakt nadherne,tak vam teda bolo super 😵
danny no veru ,to je az neskutocne ako sa ochladilo....brrr,ja som stale uzimrena 😖

drobec.z
15. sep 2008

no mirka bolo super, rajecke teplice a okolity kraj na jednicku, taka romantikus 😉 tura sice dala zabrat, ale dako sme to na tie vrchy dotiahli a ten pohlad stal za to, 😉 😉 a romanko to tiez zvladol, aj sa niesol aj bezkal, bude z neho sportovec po maminke a tatinkovi 😵 😵 😵

lucaska
15. sep 2008

ahojte, drobec kraaaaasne foto................... 😉

minkak zubkov mame 11, tak este mame rusne dni len pre sebou............. 😉

minkak
15. sep 2008

no zuzka,dalsie fotecky 😵 nadherneeeee 😵 kde ste neboli??? 😕 tusim ste boli vsade 😅 nadhera fakt,ale ta aj obdivujem kde si vsade az isla aj s romkom 😕 tak ste si to riadne uzili 😉
lucaska neboj nic,ujde vam to ako voda 😉

lucaska
15. sep 2008

minkak no tak to dufam......................a vy ako?? veronika ako narastla , ved som ju nevidela sto rokov.... 😉

minkak
15. sep 2008

no veru lucaska,uz je to baba 😉 😵 ale aj lucasko uz riadny chlap-uz nieje take babatko 😉
kupili sme si dnes novy PCstolik,tak to tu riesime,prehadzujeme -stary uz je za dverami-chudacik 😒
ale tak sa vytiesame teraz z tohoto 😉 inak sa mame fajn ,dnes sme spali do 11-ej 😅 veronika sa zobudila spravila ee a ukecali sme ju a spali dalej 😅 ,taaaaak sme boli vyspinkani 😵

audreyd
16. sep 2008

jeeej, drobec, vy ste boli v čičmanoch? tam je krásne, máme tam chalúpku 😵 tak si užívate tatinka, kým je tu, však?!

erka12
16. sep 2008

drobec, krasne fotky 😵

dannynka
autor
16. sep 2008

ahoj erka dosla si na kavicku 😀

erka12
16. sep 2008

ahoj danny, kavickujem 😉
a co ty?

dienka
16. sep 2008

ahojte kavickarky 😉
Drobec tak vy ste taki horolezci 🙂 Super vylety a fotky samozrejme tiez. My sme skor hradovi, teda hrady, zamky, muzea... Aj s Ivaz, ze? 😎

dienka
16. sep 2008

Dannynka uz mas aj fotku z ultrazvuku, super, pekne pokracujete 🙂

dienka
16. sep 2008

Ako sa citis?

erka12
16. sep 2008

ahoj dienka 😉 ako ste to poriesili s laurikou 😉

dannynka
autor
16. sep 2008

no vy teda pisete 😀 nestiham ani odpisovat 😅

erka-som dosla na chvilku kuk,muz ma tyzden dovolenku tak je teraz s nami doma,akurat aj s GAbikou pozeraju toma a džeriho 😀 😀 😀 😀

dienka-no veru mam,uz mi aj termin posunuli takze to bude asi majovciatko 😵 .Zatial sa citim celkom fajn,len uz byvam viac unavenejsia a moc mi nechuti jest vlastne ked daco zjem tak hned mi je zle od brucha 😅

erka12
16. sep 2008

dienka ake cislo su tie oteplovaky,co mas na mmb? a este si ten golfac nepredala,rozmyslame,nad niecim takym pre miska,ked potrebujeme ist s oboma niekde a hlavne rychlo ☹

dienka
16. sep 2008

Danny takze maj- lasky cas 🙂
Erka golface este mame, mozes niekedy prist kuknut a na cislo sa ti pozriem vecer, lebo teraz uz ponahla, idem zobudit danika a s laurikou do vytvarky.
Druzina sa poriesila tak, ze som bola za riadietelom a teda moze znovu chodit, takze fajn, som rada.

dannynka
autor
16. sep 2008

dienka tak tak 😵 😵 😵 😵

erka a vy sa ako mate 🙂

erka12
16. sep 2008

danny mame sa fajn,len to pocasie mi lezie na nervy,vydrzat s nimi dnu je o .... 😉

dannynka
autor
16. sep 2008

erka veru to pocko je na dve veci,a navyse som ja zacala soplit a GAbika uz zacina tusim tiez...takze asi poodbede budeme pekne doma v teplucku 😉 bo sme boli doobedu a skoro sme odmrzli teda vlastne ja.. ☹

idem dat GAbike papat ked tak sa tu este potom ukazem 🙂

erka12
16. sep 2008

no kde kto 😉

augustovka
16. sep 2008

ahojte trencanky mozem sa vas opytat ci si niektora nechala pichnut epiduralku?a neviete kedy sa ma zacat cvicit v nemocnici?dakujem katka 🙂 🙂 🙂

erka12
16. sep 2008

ahoj augustovka, ja epiduralku nie,ani by som si ju veru nedala,moja teta robila porodnu asistenku,tak mi porozpravala o pacientkach a stacilo mi ☹

augustovka
16. sep 2008

ja som zas citala na konikovy len samu chvalu!neviem sa rozhodnut,bojim sa aby som babatku neublizila ale zas neviem ci je dobre trapit sa niekolko hodin v bolestiach

audreyd
16. sep 2008

augustovka, ja som mala epi dvakrát, ale nie v TN 😀 a supeeer!!! ja si len pochvaľujem!
cvičiť môžeš aj na dlhých honoch, vedie to tá istá pôrodná asistentka zuzka duncová 🙂 v kc dh to býva v stredu o 17,00h, v nemocke neviem kedy...

augustovka
16. sep 2008

a prosim ta kolko sa za to plati?takze ty epi odporucas?a mozem sa opytat kde si rodila?a bolel ten vpich?a kolko krat ti ju museli pichat?

audreyd
16. sep 2008

ja som rodila v topoľčanoch (odtiaľ pochádzam), stála 3.000 (tuším), vpich nebolel, najprv mo to umŕtvili mezokainom (jemný vpich) a pichali mi ju len na jedenkrát 🙂 ja epi odporúčam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre