Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
7. júl 2008

muci oki,moja este zatial spinka... 😵 😵 😵 klop-klop

tak si uzite vonku slniecka 🙂

mucilienka
7. júl 2008

no babule, mne mala druhykrat zalomila.. tak sa tesim, co to bude zasa za noc....

jurdinka
7. júl 2008

muci- mas krasnu dcerku a mna doma tiez volaju maruska 😉 😉

mucilienka
7. júl 2008

jurdinka, tak ahoj maruska...
dakujem pekne... tu tvoju si zatial len predstavujeme.. nepridas fotky? 😉

erka12
7. júl 2008

ahojte,
misko dakuje za gratulacie,budem mu to rano tlmocit,teraz uz spinka 😉

mucilienka
7. júl 2008

erka a aky ste vymysleli darcek k narodkam? co si zelal? my mame taku jednu super zlatu kamosku - Lucku, ta si na druhe narodeniny zelala zeleny balon - hrozne skromna, vsak?

erka12
7. júl 2008

misko chcel tatrovku,ale tu mu chceme kupit ako darcek do novej detskej,tak sme ho zobrali do dracika a ukazali regal s legom,nakoniec si vybral/vybrali sme lego duplo take odtahove auto 😉

maminkatn
7. júl 2008

cafko kocky dakujem za pozdrav muci aj ja budem asi zajtra robit ten recepis na tu resanku neviem od koho je ten recept ale vyskusam ho urcite ked mi dcera da ten recept cez skype a odskusam ho dufam ze sa mojim xlapom bude pacit 🙂

mucilienka
7. júl 2008

maminka, urcite sa im bude lubit, v stredu budes piect druhu davku... 😀

erka, tak mate o zabavu teraz postarane, maly moze skladat....

erka12
7. júl 2008

muci, velmi rad si sklada,a ja som rada,tak preto som aj chcela dalsie duplo 😉

dannynka
autor
7. júl 2008

ahojte babulky..este mam Gbaiku hore thak ked zaspi hned sa vam budem naplno venovat 😉

lucaska
7. júl 2008

ahojte, muci ano je viac druuhov cumlikov pre deticky na flasky, my kupujeme od canpolu uz trojku... 😉

drobec.z
7. júl 2008

muci, maruska je nadherna, s tou sliepockou a ked kuka tu telku, no uzas,ze to tak vydrzi, preco ju beries z kurnika, ked sa jej tam tak paci, to muselo byt placu 😀 😀 😀

dannynka
autor
7. júl 2008

tak ako kukam....moc ste toho nepopisali... 😅

lucaska
7. júl 2008

danny cakali sme na teba.......... 😉 aby si nemala vela citania,............ 😀

dannynka
autor
7. júl 2008

lucaska pekne od vas.... 😀 😀
ozaj babule coi ste robili pobede v takom uprsanom case?

lucaska
7. júl 2008

my sme vybehli von ked este neprsalo, a potom sme domov zmokli, teda ja ,lucasko mal kryt........a mali sme navstevu tak to ubehlo--... 😉

dannynka
autor
7. júl 2008

lucaska my sme mali babinku na navsteve a gabika si dnes vynimocne potiahla az do 16-nastej,potom sme babinu zaviezôli domov a den bol za nami xi xi,a ked bude zajtra takto isto tak pojdeme k nim na cely den.. 😉

jurdinka
8. júl 2008

muci-tak som pridala nejake foto na predstavu mojho maleho slniecka 😉

kacenka83
8. júl 2008

dobre ranko 🙂
jurdinka krasne fotky, ved vies, ze ninku ja mozem, anjelika krasneho 🙂
asi ste vsetky vonku? my este nie, lebo kubko mi zaspinkal a este sa nezobudil takze asi pojdeme az poobede... dnes mu idem skusit dat prvykrat polievku a rybku so zemiakmi, som zvedava ci mu to bude chutit, alebo budem narychlo otvarat kupovanu vyzivu 😀
tak pekny den vsetkym 😉

drobec.z
8. júl 2008

jurdinka, pekne fotocky 😉
kacenka, verim, ze to bude Kubkovi chutit, nas romco zboznuje tuniaka a ryby, to ma asi po mne, stale sa s nim musim delit, ked otvorim nejakeho tuniacika 😀 😀
tak co vravite na dnesne pocko? dufam,ze sa to k veceru nezhorsi ako vcera, uz mi lezie ten dazd hore krkom, hoci v noci sa aspon lepsie spi 😀 😀 😀
muci a co dobre mi dnes navaris? 😉
ivka, dosli ti fotocky?

kacenka83
8. júl 2008

ahoj drobec
a ako si robila romankovi prvu rybku? ja sa ju chystam urobit na pare so zemiakmi, sme si kupili parny hrniec tak idem vyskusat... doteraz som robila vsetko na pare, ale rybu teda neviem ako by som inak urobila...?
a fotky som pozerala, je pravda, ze je leto tak najlepsie je saty neriesit, tie talare vyzeraju dost teplo...

drobec.z
8. júl 2008

kacenka, ja som robila rybku na masielku, ale mozes aj na pare a k tomu zemiaciky bud s mlieckom svojim alebo trosku masla,aby neboli suche. A s tymi talarmi, vsetci sa potili a to oni mali este take zimsie pocasicko v piatok,ale neviem si predstavit pri horucavach a bez klimy. Z pod tych talarov nevidno nic, len nohy, takze si hlavne daj zalezat na krasnych topanockach a bude to tip top 🙂

lucaska
8. júl 2008

drobec, aj nas lucas zboznuje tuniaka............... 😉

mucilienka
8. júl 2008

caute babule,
ja sa sem dostavam az sem... prave som dopiekla svokricke tvarohovo-ananasovu tortu, teraz tuhne v chladnicke a caka na poslednu vrstvu - zele na vrchu... dufam, ze sa mi podari a nic nevytecie... 🤐
boli sme dnes v meste, zazreli sme new aj s nikolkou... inak, z konika mam taku deformaciu, ze az.... 😲 stale pozeram, ci vas niektoru nestretnem 😀
lucaska,
dik za tie cumliky,a ze si na mna aspon ty nezabudla, kupila som aj ja trojku - ale od baby nova, uvidime, je to na mlieko, tak vyskusame ... a tiez som kupila umele mliecko - Hipp vanilkove, kamoska mi ho chvalila, ze je super, a je aj probioticke, tak dnes v noci budem mat manevre - ked zaspi, ale po 2-3 hodkach jej skusim dat cucnut z flasky, co na to povie...
drobec,
Maruska by bola najradsej v bude, a v kurniku.. ale uz sa bojim susedov a socialky 😀
jurdinka,
mala je naozaj ako take male "slneno" (preklad slniecko) 🙂
drobec,
no a dnes som varila super rychlu vec, hned buchnem recept sem na sklo, vsak hadam adminky nevymazu, je to z cukiny z Trencina, tak je to k teme, nie? 😀

60dkg cukety nastruhat
4 vajcia
1/2 salky oleja
1 a 1/2 salky polohrubej muky
2 surove cibule - nakrajat
4 struciky cesnaku pretlacit
30dkg makkej salamy - ja som dala nejaku hydinovu, nastruhat ako cuketu
20dkg eidamu - nastruhat rovnako

- vsetko zmiesat, pridat petrzlenovu vnat, mlete korenie, vegetu, rascu, majoran a 1 prasok do peciva... supnut na vymasteny a struhankou vysypany plech a upiect. Obed za cca 40 min.
a k tomu som robila salat - cibulka, uhorka, rajcina, paprika ochuteny solou, cukrom a octom v pomere 1:2:3.. a mangelik sa isiel utlct, co mu chutilo aj malej....

tak, to je pre tuto chvilu asi vsetko... 😀

maminkatn
8. júl 2008

cafko babule my sme uz dopiekli tie resanky su uzasne len ja som nerobila z kazdeho ciestka 6 roztekov ale 8 takze som mala 8krat8 roztekov a to sme kazda zjedla 3 sme mali na veceru a su fakt doree mnam mnam 🙂 🙂 🙂 🙂 sa rozprsalo paradne to vam vravim ze...

mucilienka
8. júl 2008

maminka, som ti vravela, ze budu skvele 😝

dannynka
autor
8. júl 2008

muci veru su super,akurat teraz ich tu s mangelom vyzieram... 😀 😀 ,mamina mi dala par kuskov za to ze som jej s nimi pomohla 😉

mucilienka
8. júl 2008

danny, ja mam iba dobre recepty... 😉

maminkatn
8. júl 2008

su uzasne a j je ix dost ja som mala od nas z rob.taky isty recepis len sa natierali cele ciestka a zrolovali ako strudla a potom sa 2 ciestka zaplietli medzi sebou ako vianocka ale tato sa mti to viac paci je to ako bratisl.cokol.rozky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre