Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
15. okt 2009

Jejda to je správička, 🙂 🙂 🙂 minka moc gratulujeme a držíme palčeky.😉
Drobec, čo sa týka problémov s prsníkom, plne súhlasím so siskou. Najlepšia pomoc je malý.
Stretko v piatok? 🙂 My radi dorazíme, pokiaľ nám to niečo neprekazí.

ivaz
15. okt 2009

A zabudla som - Terezkám všetko naj, naj, naj k meninám.

drobec.zz
15. okt 2009

vdaka , budem skusat, tu som to nastastie podchytila na zaciatku, tak to hadam pomoze, ale pri Romankovi prvykrat som to dost neskoro a uz boli vysoke 40-tky horucky, tak len atb a to som mohla byt vraj rada, ze mi zabrali, lebo niekedy to vraj treba az chirurgicky odstranit, tak skusam vsetko... siska a ten kapustny list si mam prilozit a nechat ho tam alebo ako??? 😲

siska_br
15. okt 2009

ano, hod si ho po kojeni do podprdy, malo by to pomaly vycucnut zapal, ulavit ti. a kludne si daj aj ten paralen, paracetanol je protizapalovy a aj od bolesti...mozes kazdych 6 hodin

minkak
15. okt 2009

Ahojte vsetci! Tak uz sme tu,Vieroslava -2890g- 46cm o 8:21,Soňa -2400g- 46cm o 8:23. Sme kočky! Sestricka Veronika a rodičia sa z nás veľmi tesia!!! Mangel Zdenko.

siska_br
15. okt 2009

mangel zdenko - velmi blahozelame a pozdravujeme vsetky tvoje baby 😉 nech ste cim skor vsetci spolu v poriadku domka

lucaska
15. okt 2009

zdenko vsetkych vas pozdravujeme, babulky suuu kraaasne............ 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 az mi tu slzy tecu...

amatula
15. okt 2009

OK tak ja zajtra sedim v cafe verde..ved niekto uz len pride 😀 lebo ja uz som deti rozdelila Bobo ide somnou a Mato nech si ide s tatikom kde chce 😎

drobec tak ako pise s siska vinny obklad je velmi dobry a neprestavat kojit aj ked mozno s bolestami 😒 ☹ nesmie to tam ostat bez pohybu..aj sprcha vyborna..paralen kludne.... 😉

babulky Kavecke su nááádherneeeeee.a vsetky...ja vobec nechapem ..Mirka ich musela kdesi kupit alebo co 😀 😀 co tam v tej porodke s vami teraz robia ze tak dobre vyzerate vsetky 😕 🙂 ..aj ja stem take dievcatko 😵 😵 😵 aj Sonicku som chcela 😵

krasne su vsetko len to najlepsie im prajem 😵

idem do skolky...mozno odfotim a hodim vam na fejs ten sneh 😀

lucaska
15. okt 2009

amatula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak zajtra si aj kavicku stihneme dat ked budes mat len jedno dieta....
no veru mohla by si sa s nami podelit o sneh aspom cez facebook..... 😉 😉 😉 😉 😉

mami.sk
15. okt 2009

ahojte 😉
mangel Zdenko - veeeelka gratulacia 😉 paradne ste to zvladli 😉 veru mas sikovnu zenu 😅

drobec.zz
15. okt 2009

babky a teda biele vino ???? znacku sa uz nepytam 😀 😀 😀

amatula
15. okt 2009

zuzka biele!!!a najlepsie dake suche 🙂 😀 😀

drobec.zz
15. okt 2009

a nebolo by lepsie vypit ho ??? 😀 😀 😀

lucaska
15. okt 2009

no tak ja by som ho radsej vypila....xixixixiixixixi

dannynka
autor
15. okt 2009

ahojte 🙂

idem k Vam s prosbou...nemate niektora nahodou overal pre chlapceka vo velkosti 80? mysli tie co maju vacsich chlapcov... 😅 😝 😀

dannynka
autor
15. okt 2009

lucaska dobre fotto 😀 😀 😀 😀 😀 Lucasko aky podareny v tej maske,keby som ho stretla by som sa hadam ani nespametala...hi hi

drobec.zz
15. okt 2009

lucaska, to potom by kazda jedna by sme mali zapaly, kebyze sa to pije 🙂))

lucaska
15. okt 2009

drobec,ale ved to tak decentne, deci-dve........... 😉 😉 😉 😉

danny dakujeme....... 😉 😉 😉 😉

kto sa chystate zajtra na stretko???

drobec.zz
15. okt 2009

no my zatial nie, uvidime ako bude prebiehat ten zapal, ale skor nie ako ano 😒

kala12
15. okt 2009

ahojteee

minkak blahozelame este raz k dievcatkam. Dnes ked mi prisla SMS,tak mi az srdiecko od radosti podskocilo. 🙂 🙂

Ja som dneska brazdila po obchodoch, tak som si urobila radost a nakupila kozmetiku a spodne pradlo.V tescu maju zlavy, za polovicu, ak niektora nosite znacku Belinda,tak este si hadam nieco vyberiete..Ja mam o 4 podprdy viac 😀 😀 😀.

prajeme pekne stretko,my zajtra nemozeme, ale radi by sme prisli ☹

Drobec vsak aj zvnutra aj zvonku,nie? 😀 😀 😀

mami.sk
16. okt 2009

ahojte 😉

ak nebude hnusne pocasie tak my by sme na stretko prisli 😉
autom nemozem ist lebo nemam prezute pneumatiky ☹
ale pesi, mozno busom asi prideme 😉

amatula
16. okt 2009

bre ranko

tak pocasie otras no tak neva ja mám stejne v meste dake vybavovacky tak ja idem .....ked tak posedim aj sama 😕 😅 😀
mohli by ste to este upresnit co teda niekto ide 😉

drobec ako zapal....ci dnes mas bolenie hlavy 😀 😀 😀..vraveli sme obklady nie pit 🤐 😀

danny ja mám taku v bazare tu na koni 😉 zabalim ju muzovi do roboty v pondelok ?nech sa toho zbavim 😅

drobec.zz
16. okt 2009

no zapal lepsie, ale este stale davam obklady... no ved by som radsej z vnutra davala ako z vonku, aj muzik pozeral, a som povedala, ze to je moja medicina, nech sa ani nepozera 😀 😀 😀

kala, hned by som isla nakupit, ale si netrufam, lebo mne po Romim mi ostali este mensie prsia ako som mala predtym, ten vycical aj to co nemal 😀 😀 😀 a potom by som zbytocne vsetko vyhadzovala 😒

no my na stretko urcite nie kedze menim stale zabaly a aj Romanko ma sople, tak aby sme nikomu neodovzdali a hlavne on by tam urcite este viac prechladol pri tom jeho behani...takze prajem pekne stretkovanie 😉

siska_br
16. okt 2009

zuzi, tak super, ze ti je trochu lepsie...hlavne nechaj tomaska, nech ti ten zapal vytiahne, to je najlepsia pomoc 😉

my snad dorazime, ak nebudu tanky padat

mojkamirka
16. okt 2009

drobec, za nedlho, si ani nespomenieš na zápal. Ja som si natierala prsník s calciovou masťou na hrubo a prekryla s plienkou, a veľa kojila. No pred kojením sa prsník musí dobre umyť od masti.

my asi dôjdeme na stretko

lucaska
16. okt 2009

ahojte, tak aj my dnes dorazime............uz sa na vaas tesiiime... 😉 😉 😉 😉

kacenka83
16. okt 2009

ahojte, tak my dnes nie, ak sa niekam vyberieme tak na nakup, lebo mame prazdnu chladnicku a neobute deti, ani samkovi nemam moc co na nozky a nejako ani neviem co by som mu poriesila, poradite? vsetko skopava z noziciek ako s nimi stale kope...

mami.sk
16. okt 2009

my prideme busom, ak sa zmestime s kocikom 😀
Terezka ma 10 mesiacov a my sme este nikdy nesli busom s kocikom tak som zvedava 😀 mala by prist s nami aj miroslava72 tak 😉
tesime sa 😉

siska_br
16. okt 2009

my prideme peskom, zaciname sa aklimatizovat na pocasie 😝 mami, ani my sme este busom kocikom nesli, vzdy ho napcham do manduci, ked busujeme 😉

kacenka - a co by si samikovi chcela na labky? neviem, ved v kocicku budete zabubuseni, ci? alebo myslis do satky? v deichmane mali take teplucke capacky, s kozusinkou vo vnutri, take vyssie, to by vam bolo mozno fajn

yuya
16. okt 2009

Aj my by sme mali prísť. Síce máva slečna nápady, že sa jej nechce, ale dúfam, že ju ukecám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre