Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-drzime palceky,mne ta polievka veru moc nechutila ked som chudla este pred tym ako som bola tehu tak 90-dnovou dietou,a celkom to islo dala som 12-kg dole a teraz uz mam vramci tehu 4-spet 😅 😝 😀

dannynka
autor
20. jan 2009

kala tak to musime byt dve 😀 😀

zuzanamv
20. jan 2009

Kala, neboj, budeš kojiť a pôjde to dole!
Nám kojenie s Veronikou veľmi nevyšlo, tak to musím riešiť inak. 😉

erka12
20. jan 2009

baby ja som schudla teraz aj bez diety 😀 ale este by som trosku mohla ☹

erka12
20. jan 2009

kala neboj pri dvoch detoch,pojdu kila hned prec 😉 teda ak budu taky aktivny,jak moji 😉

kala12
20. jan 2009

pri terke som sa veru rychlo dostala do normalu, a to som vobec nedrzala dietu, dokonca som jedavala niekedy aj o desiatej vianocku s maslom a k tomu kakao. Dufam, ze aj teraz to tak bude.

Baby a palnujete na leto nejaku dovolenku? Ja by som chcela ist k moru kvoli Terke, lebo ona ma alergiu na chlorovu vodu, more jej nic nerobi a ked sme boli minuly rok na Krete,tak mala krasnu kozicku. Len este neviem, ako to bude, ked uz bude aj maly na svete. Sice uz bude mat skoro pol roka, no uvidime. 😒

dannynka
autor
20. jan 2009

erka bodaj by si mala pravdu 😉

erka12
20. jan 2009

aj my by sme uz sli na dovolenku,ale chalani su podla mna este krpci,teda filipko 😉

dannynka
autor
20. jan 2009

ozaj kala uz si vychutnavas druhu matersku vsak? 😀

zuzanamv
20. jan 2009

Danny,
mne včera ešte tá polievka celkom aj chutila, ale dnes už teda nie.
Ja potrebujem len také 3-5kg, hlavne na bruchu, musim k tomu aj cvičiť.
Ale to je super, že si schudla 12 kg!

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-ani sa ti nedivim...ale ked si sa na to dala drzim palceky 😉
a este som zabudla napisat ze tych 12-kg islo dole za tych spominanych 90-dni 😉

kala12
20. jan 2009

Zuzi no veru, od nedele som oficialne na MD. 😀 😀 😀

zuzanamv
20. jan 2009

Mne ostali kilá navyše ešte od prvého tehu, pri druhom som pribrala len 4kg, lebo som mala diabetickú dietu. Takže teraz mám o 6 menej ako po Maťkovi, ale aj tak ešte musí ísť pár dole.

kala12
20. jan 2009

ze styri kila, a Veronika kolko vazila? Ved to si isla z nemocnice hadam este lahsia, ako pred tehu. 😀 😀

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-ja mam teraz uz 4-kg na sebe 😀

zuzanamv
20. jan 2009

No, Veronika mala 3700g 😉
Ale ja som mala riadnu zásobu spred tehu, takže v tehu som fajn schudla aj v stehnách a bokoch, presunulo sa mi to do brucha. To kvôli tej diete, lebo som nemohla nič sladké, a nemohla som jesť večer po 6.
Ale potom po pôrode som si zase dopriala, tak som nabrala späť. ☹

dannynka
autor
20. jan 2009

zuzka-aj Gabika mala podobne teda presnejsie 3950-g 😉 ,pri prvom tehu som pribrala 8-takze po porode som sa vratila na povodnu vahu....ale ked som bola s Gabikou doma veru som riadne nabrala 😝

kacenka83
20. jan 2009

ked to citam ako vam tie kila idu lahko dolu... aj ja by som chcela 😒 ja som asi nejaka vynimka, lebo ja pokial som kojila tak som neschudla ani gram a hned ako som dokojila to islo zo mna same dolu a to som uz bola tehotna... takze dufam, ze ked dokojim druhe tak sa nejako upravim do normalu skor ako pojdem do prace... 😉

danny ty si nahodou nemala najskor termin na maj??? lebo teraz mas v pase aprilove babo...

kala12
20. jan 2009

danny ja uz plus osem. ☹ ☹ ☹ .Ale vzdy lepsie, ako pri Terke, to som pribrala 15. Tak mam este co robit. 😀 😀
Mne teraz strasne chuti sladke, prve mesiace som to ani vidiet nemohla a teraz len v kuse cokolady, kekse. A to mi este doktor vravel, ked mi robili test na tu tehotensku cukrovku, ze ci nejem nic sladke lebo som mala hodnotu 3,57. Vraj skoro take uz maju diabetici. Keby vedel, ze som pozrala Terke vsetky cokoladky od mikulasa 😀 😀 . Hadam nenecham, aby si zubky pokazila, no nie??? 😀 😀

zuzanamv
20. jan 2009

Kala, ale ty si chudučká, tak to je v pohode, ak priberieš viac.
Ja som sa tak nekontrolovala so sladkým na začiatku tehu, až do toho testu, mala som hodnotu skoro 8 😖
Pritom pri prvom tehu žiadny problém nebol.

dannynka
autor
20. jan 2009

kacenka mala ale dr mi ho posunul spet 😉

dannynka
autor
20. jan 2009

kala- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,aj mne teraz ide strasne sladke keby mozem tak len cokolady vyjedam....a to mam este plne krabice vianocneho peciva na balkone nechces dojst?podelim sa 😀

kala12
20. jan 2009

tak baby takze sa tu bude rodit kazdy mesiac- marec,april,maj. Ja len dufam, ze sa maly do 21. marca vypyta von, lebo mat doma troch baranov, to by som asi nezvladla. 😀 😀 😀

zuzanamv
20. jan 2009

Jej, baby, tak ma chytá nostalgia pri vás, o chvíľu to bude rok, čo som rodila.

dannynka
autor
20. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,neboj zvladnes co ine ti bude ostavat 😅 😝 😀

elika
20. jan 2009

Ahojte Trencanky, dolezite info pre vas na strankach MC Srdiecko a tiez na www.znakovanie.sk
31.1. v sobotu bude vo vasom MC seminar Baby Signs - je to uzasny program, ktory pomoze vasmu dietatku hovorit ovela skor, ako zacne pouzivat hovorene slovo 😉 mam to vyskusane so svojou dcerkou a je to skutocne perfektne.

martinano
20. jan 2009

ahojte, prajem krasny den
tak my mame uz z pol metra snehu skoro meter, som z toho na prasky neznasam zimu
citala som co pisete, ja som tusim pocas tehotentva nepribrala, lebo z porodnice som sa vratila v rifliach, ktore som nosila pred tehotenstvom,ale okolo deti sa hcudne stale 😉
kala planujes dovolenku, vobec sa nemusis bat ist aj s malym, nas drobec prvy krat letel, ked mal 2mesiace a uplne super, od vtedy cestujejme stale a pohodicka, ak si ho do vtedy udrzis na svojom mliecku bude dovolenka raj na zemi
mne vadilo len to,ze sme sa prestali po pol roku kojit a musela som si na cestu papanie chystat ☹

dannynka
autor
20. jan 2009

ahojte kto tu? 🙂

erka12
20. jan 2009

ja na chvilku 😉

dannynka
autor
20. jan 2009

erka aj ja.zachvilku asi pojdem haji za GAbikou 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre