Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dienka
21. jan 2009

Erka 😀 😀 😀

dannynka
autor
21. jan 2009

ahojte 🙂
ste toho veru popisali 😀 😀 😀 my sme sa akurat vratili od nasich,Gabika sa zahrala s krsnym a ja som si kus oddychla,tak teraz idem Gabike ohriat polievocku,tak dufam ze spapa a zalomi 😅 😝 😀

erka12
21. jan 2009

ahoj danny,,
to je fajn,ze si si oddychla,ved to teraz potrebujes 😉

dannynka
autor
21. jan 2009

erka-veru uz pri tej mojej duracelke nevladzem,a to som zase v noci nemohla spat tak uz som total grogy 😝 😝 😅

erka12
21. jan 2009

verim ☹

dannynka
autor
21. jan 2009

nie ze by som v noci nemohla spat kvoli Gabike ale akosi mi to mimi nedovoli 😅 😅

erka12
21. jan 2009

ved som to pochopila 😉

dannynka
autor
21. jan 2009

a Vam sa ako dari,co nove?uz ste sa zabyvali?

erka12
21. jan 2009

nove nic 😉

kacenka83
21. jan 2009

ahojte 🙂
sme sa vratili zvonku, je tam prijemne, konecne 😉
danny nevidim ta na skype... len som chcela, ze v juzke v tom velkom obchode (maximo ci ako sa to vola) maju krasne overaliky, aj neutral za 300,- skk ak by si chcela...

dienka
21. jan 2009

aj my sme boli doobedu von a je prijemne teplucko, ale to blato 😕

erka12
21. jan 2009

dienka,veru to blato, a misko ma najradej mlaky,ako vsetky deti ☹

dannynka
autor
21. jan 2009

kacenka dakujem za tip,poobede pijdem kuknut 😉

veru konecnce je vonku celkom ok,aj sneh sa potopila teplucko 😉

dienka
21. jan 2009

no to mi hovor 😀 pozname 😀 😀 😀

zuzanamv
21. jan 2009

Ahojte,
aj my už asi konečne pôjdeme von, Veronike soplíky zdá sa ustupujú.

Tak môj syn mláky obchádza. 😀

adkag
21. jan 2009

ahojte,
my sme boli tiez doobeda vonku, bolo super,ale kubko tiez musi byt v kazdej mlake.

ste toho riadne popisali, aj som chcela reagovat ale som zabudla na co,kym som docitala posledne tri strany 🙂 .

danny,ja tiez nemozem spat,vobec sa neviem ulozit,stale ta ista poloha,no hruza.tuto noc dost aj kubko buntosil, snad dve hodiny sa prehadzoval,tak som sa moc nevyspala.ale to v podstate uz posledny tyzden malo spim,tak som tiez jak matoha. chcela som zase zehlit dalsiu kopkupidi veciciek,ale asi si pojdem k nemu zalahnut.

inak co sa tyka porodu, s oxytocinom to poznam,ja som mala riadne bolestive kontrakcie po nom,akurat to aj dlho trvalo a nebolo to tak rychle ako pisete.

adkag
21. jan 2009

a co sa tyka priberania,ja som pri kubkovi pribrala celkovo 15 kg, z toho mi ostali 3 kym som znova otehotnela a teraz som pribrala zatial cca 10 kg. vcera som bola na cviceni a zrovna sa tam o tom rozpravali dve baby a jedna vravela ze je v 25 tt a pribrala 10 kg. jej sa to zdalo akurat, no mne sa to zdalo dost ale zase ona vyzerala predtym asi jak tintitko lebo vobec nevyzerala na to,ze tolko pribrala.

pocas kojenia som ani ja neschudla, co som neschudla prve tri mesiace,to mi uz zostalo,dufam,ze ked dokojim druhe a zacnem so sebou cosi robit tak schudnem. a to mi kazdy vravel ze ked budem kojit viac ako pol roka tak kila pojdu dole kozmickou rychlostou.no u mna teda nie. ale verim ze pri dvoch detoch pochudnem 🙂 .

inak tusim sme zakrikli to fajn pocko,ked tak pozeram,tak vonku prsi,takze dnes uz prechadzka asi nehrozi ☹

dannynka
autor
21. jan 2009

veru aj GAbika je v kazdej mlake 😅 😝 😀 😀 😀

akurat mi dosla domov skrupinka,tak sa tesim ze som pre nu nemusela na postu ale pekne mi ju domov doniesli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
adkag-no ty si na tom aspon o to lespsie ze uz to mas za par.......snad sa nase babuliatka ukludnia a dovolia nam vyspinkat sa 😅

ja som akurat doobedovala a idem sa natiahnut za GAbikou,bru noc 😀 😅 😔

zuzanamv
21. jan 2009

Baby, to nespanie je tréning na to, čo príde po pôrode!
Aj keď vám samozrejme želám, aby ste mali ukážkové bábätká, čo budú zo začiatku len papať a spinkať, a po pár týždňoch k tomu pridajú usmievanie sa. 😉

dannynka
autor
21. jan 2009

zuzka-asi mas pravdu, 😅

bola som si skusit lahnut za malou a vobec sa mi nedalo spat,tak som tu 😅 .Chudatko GAbiku tak moc chytili tie sopliky ze ked spinka tak len chrapci...... 😝 ,ked sa zobudi nasadime coryzaliu a kvapky do nosteka 😒

dannynka
autor
22. jan 2009

😅 😅 😅 😅 😅

erka12
22. jan 2009

ahojte 😅

dannynka
autor
22. jan 2009

hojky,deti ti uz buvaju?

kala12
22. jan 2009

ahojte, aj ja uz siestujem. 😀 😀 😀

erka12
22. jan 2009

mne sa zchvilu zobudia ☹

kala12
22. jan 2009

erka tvoji drobci chodia kedy spavat?

dannynka
autor
22. jan 2009

erka to uz?

kala ja som este ani nezacala,akurat mam Gabiku v kuchyni pod stolom a chladi sa jej poolievka,snad ju do 14-00 dostanem do postielky 😅

erka12
22. jan 2009

11.30

dannynka
autor
22. jan 2009

to sme sa tusim akurat z vonku vratili 😅

zuzanamv
22. jan 2009

Ahojte,
Erka, to aj Miško ti tak skoro zaspí? Kedy ráno vstávate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre