Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
23. jan 2009

danny,tvoj prispevok som nejako prehliadla ☹ von sme neboli, musela som nieco vybavit ce telefon,co mi trvalo asi hodinu,lebo tie nase urady 😠 a zatial mi chalani prevratili byt hore nohami 😠 tak som musela upratovat,lebo v celej obyvacke boli rozmrvene "bebecka"

erka12
23. jan 2009

a tera poeram,ze prsi,nieeeeeeeeeee ☹

dienka
23. jan 2009

no veru hnus pocasie je 😒 My sme boli na chvilu von, boli sme kupit cibulu tatinkovi k huspeninke, ktoru si vcera urobil 😵

erka12
23. jan 2009

sorry,za chyby,ale musela som opravit klavesnicu,este aj klavesu z mi pokazili 😒

erka12
23. jan 2009

ahoj dienka,som myslela,ze si pisem sama 😀

dienka
23. jan 2009

nene, som tu 😉

erka12
23. jan 2009

siesta 😀

dienka
23. jan 2009

tak tak 😎 Akurat som doobedovala, Danko uz spinka, takze pohoda 🙂 A vy ako?

erka12
23. jan 2009

no teraz pohoda,len co im zasa vymyslim,ked je vonku skaredo,neviem ☹

erka12
23. jan 2009

porad 😀

dienka
23. jan 2009

ja tiez neviem, manzel s Laurikou idu poobede na vecerne lyzovanie do Hornej Marikovej, tak budeme s Danielkom sami. Ked nebude prsat pojdeme von 😵

erka12
23. jan 2009

aj ty by si sla zalyzovat,ze? dones danka k nam a chod 😀

dienka
23. jan 2009

Erka dvaja chalani su Ti malo? 😀 😀 😀 Este budu prilezitosti na lyzovacku 😉 Vo februari sa chystame do Semmeringu, tak sa vylyzujem az az 🙂

erka12
23. jan 2009

my lyzovat,eee 😉 ale milujem hory a slovensky raj 😉

dienka
23. jan 2009

my zase ano,. len je to tu s tym snehom slabota ☹

martinano
23. jan 2009

caute baby, erka mrzi ma to,ale este stale je to tu po vianociach ako vykradnute v hrackarstve dostanu tovar 2.2a vraj tu postavicku co chces budu mat, lebo je to tu velmi oblubena rozpravka aj na pamperskach su tie postavicky.maly ma rocik za chvilku.ja idem zajtra na slovensko,ale ak budes chciet kupim ti ju,ked sa vratime a poslem.mrzi mato 😢

erka12
23. jan 2009

marina,nevadi,vymyslime nieco ine,alebo pockame.aj tak velka vdaka 😉

martinano
23. jan 2009

vobec nemas za co len ma mrzi,ze to nemam.ja som to tu videla a vraj aj boli,ale este nedostali novy tovar aj e vypredane, ja som si myslela,ze to sa len na slovensku moze stat a aha aj tu 😝 , ked sa vratim pojdem top ozriet ci to prislo a urcite ti dam vediet 😉

erka12
23. jan 2009

prepac skomolila spm ti meno 😉 klavesnica mi nejako strajkuje ☹

martinano
23. jan 2009

erka nic sa nedeje, ja mam vecne kopec chyb, jednou rukou tukam a druhou drzim maleho, lebo on mi musi pomahat,aj ked sa hra, ze si sem konecnem sadnem rozpisem nieco a uz je aj pri mne.takze mam takeho super pomocnika 😠

erka12
23. jan 2009

martina,aj moji chalani su rychlostou blesku pri mne,ked zapnem pc 😉

martinano
23. jan 2009

tak nie som sama si ma potesila 😉 , balim som nervozna caka nas 24hodin v aute, strasne.vsetky pozdravujem.caute 😉

erka12
23. jan 2009

stastnu cestu a nech ste co najskor na sk 😉

martinano
23. jan 2009

dakujem si zlata, idem to dorobit,drzte sa pa 😉

erka12
23. jan 2009

balenie este celkom ujde,ale strasne nerada vybalujem 😉

martinano
23. jan 2009

tak ja naopak, neviem nikdy co mam malemu zbalit, musim mu veci rozdelit, co je na cestu to si davam nemu pod nohy, male veci bravam na slovensko, to musim zabalit, no nemam to rada 😝

erka12
23. jan 2009

ja tiez doma neskladujem veci,ktore filipko neoblecie 🙂 skladuju ich moji rodicia na orave 😉 ved maju velky dom 😀 😀 😀

minkak
23. jan 2009

ahojte kocky 🙂
martinano stastnu cestu 😉 uz by sme mali nejake stretko zorganizovat 😉

lucaska ako?????zvladli ste este aj lopty?

erka12
23. jan 2009

minka ahpj,minule som rozmyslala,ze drobec sa tu davno neukazala,co je s nou,vlastne ani muci a venona,davno nic 😉

lucaska
23. jan 2009

minkak, pohoda,lopty sme zvladli a este doma sa blaaznil ale potom spal 2,5 hodky.........za 2 minuty spal..........
nabuduci tyzden je az o jedenastej ze?????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre