Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
4. feb 2009

danny aj nase dnes kope jak najate, v cakarni u dr., som sedela dve hodky a vkuse sa metalo.

snazim sa na to nemysliet, ale moc sa to neda. hlavne ked ma uz obcas chytaju cvicne kontrakcie,tak vzdy mi pripomenu,co ma caka 😝 .
ja som zacala vecicky chystat po vianociach,v nejakom 32 tt, ale je to hruza, snad 7 praciek som oprala a vyzehlila a este stale ma caka dalsie pradlo, lebo mi kamoska doniesla co mi pozicia. do toho este prichystat kocik,autosedacku,vanicku,poumyvat hracky, no je toho dost. predtym som nechapala ako to budem pri kubkovi stihat,ale tak nejako som musela.

ja tiez neviem ako vydrzim bez kubka v tej porodnici, ale aj on bezomna som zvedava.teraz ked ho necham niekomu tak je v pohode,ale to je na par hodin,ale vkuse par dni neviem.

adkag
4. feb 2009

zuzi tak to mate veru nic moc den.my sme mali noc hroznu,tak sa prave kavou nadajam 😝

lucaska
4. feb 2009

ahojte, adkag ,tak to pekne ubehlo,uz coskoro bude mat kubko surodenca...................nech ti vsetko dobre dopadne.............. 😉 😉 😉 😉
zuzanamv,tak dnes budes mat veselo............ 😝

dannynka
autor
4. feb 2009

zuzka-tak prajem aby Vam to do vecera rychlo ubehlo 😉

adkag-to tvoje mimi sa uz veru chysta von,teda chce ist von 😵 😵 😵 ,co sa tyka veciciek aj ja tak nejak planujem zacat,ale najskvor by som bola rada keby sme si ten nas bytik stihli prerobit a to nas drzi v sachu stavebne povolenie,na to sa dlho caka kdezto roboty je tu na den mozno na dva 😝

zuzanamv
4. feb 2009

Adkag, drž sa tie posledné týždne! Držím palce, nech to ide rýchlo a bezbolestne!

Ideme von, možno Veronika ešte trochu zdriemne a Maťko vonku poslúcha viac ako doma. 😉

adkag
4. feb 2009

danny a co chcete prerabat? to budu take velke prerabky ze treba povolenie? no davaju si nacas, hroza s byrokraciou 😠 .

lucaska, dakujem, veru to strasne rychlo ubehlo 🙂

dannynka
autor
4. feb 2009

adka-potrebujeme stavebne povolenie preto,lebo ideme preburavat stenu a ta stena je nosný mur 😝 tak preto,keby to nebol tak by stacila len ohlasovacia povinnost 😒 .Tak teraz len cakat snad sa to tam pohne a do mojho porodu to stineme 😅

adkag
4. feb 2009

aha a nic sa nestane ked preburate nosny mur? bude to drzat vsetko pokope? 🙂

dannynka
autor
4. feb 2009

adka-jasne ze bude vsetko oki,mame na to znalecky posudok od statika 😉

erka12
4. feb 2009

adka ved to uz zachvilocku,ale to leti,neboj vsetko v poriadku a rychle 😉 aj ja som pred porodom mala take otazky,ci manzel stihne z prace z piestan prist,co keby,co urobim s miskom 😉 radsej som nad tym ani nerozmyslala,lebo neviem kde by som miska dala,ked by som musela rychlo ist.vyslo to super,lebo na vikend k nam prisla moja mamina a v sobotu rano som sla pre filipka 😉 😉 😉

zuzka nas misko dnes spat nechcel,filip spinkal chvilu,tak cely den ☹ a okrem toho ma 1 stolicku von,este 3 ☹

zuzanamv
4. feb 2009

Erka, Filipko už má stoličku? Koľko má dokopy zúbkov?
Veronika len 6.

dannynka
autor
5. feb 2009

😕 😕 😕 😕 😕

erka12
6. feb 2009

no teda,kde ste 😕

dannynka
autor
6. feb 2009

erka ved to aj ja sa divim,inak ako sa mate? 😅

erka12
6. feb 2009

😕

zuzanamv
6. feb 2009

Ahojte,
my máme veselo, Maťko je chorý, tak sa mi ani nechcelo písať.
Konečne víkend, tak na nich nebudem sama. Len dúfam, že to bude len obyč. nádcha a nechytí to aj Veronika. 😒

erka12
6. feb 2009

zazka,matkovi prajeme skore uzdravenie 😉

erka12
6. feb 2009

zuzka,prepac skomolila som ti meno 😀

zuzanamv
6. feb 2009

V pohode 🙂
Dakujeme

erka12
6. feb 2009

my sme dnes konecne boli v meste,po dlhom case 😀,chcela som chalanom nakupit pancuchy,tielka,... ved to nikde nemaju alebo som taka narocna 😉

zuzanamv
6. feb 2009

Erka, ja kupujem pančuchy v Južanke, na prízemí je taký obchod ponožky a pančuchy, vždy majú dobrý výber.
A menšie čísla aj v predeti.
Tielka mám od kamošky z UK, z Nextu, ale zopár aj z Maxima, je to fajn bavlna za pár korún.

erka12
6. feb 2009

zuzka nasla som len pancuchy tatrasvit a tie ☹ a tielka,tie rebrovane,ci ako sa to vola,tiez ☹ maximo je kde? rozmyslam,ze este zajdeme na prechadzku do maxu,tam boli tiez 2 detske obchody ale ci este su neviem 😉

zuzanamv
6. feb 2009

Maximo je tiež v Južanke 🙂 Je to taký kvázi Číňan, ale detské veci sú tam aj naše aj poľské, bavlnené.
Dajú sa nájsť fajn vecičky za pár korún. Pre Maťka mám odtiaľ pyžamká.

dannynka
autor
6. feb 2009

ahojte babulky ste tu este? 🙂

erka12
6. feb 2009

ahoj danny a vy ako?

dannynka
autor
6. feb 2009

erka my v pohodde celkom,dnes sme boli poobede tiez z Gabikou v meste 😉

erka12
6. feb 2009

a babatko ako?este stale neukazalo pohlavie? 😀 😀 😀

dannynka
autor
6. feb 2009

erka zatial ee poradna je az v pondelok 😉

adkag
6. feb 2009

ahojte, citam ze riesite pancuchy a tielka, ja som velmi spokojna s pancuchami z tesca, maju dvojpack za fajn cenu a su uplne jemnucke. akurat farebne nic moc ale to neriesim,aj tak ich kubko nosi pod nohavicami. ale neviem ake max. velkosti maju,neviem ci nie do 2 rokov.
a tielka v seko dapa v slovenke by mohli mat.

dannynka
autor
6. feb 2009

adkag-v tescu pancusky?rto som nevedela,a ake maju velkosti a co vyjdu?daj tip prosiiiim 😅
a Ty sa ako citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre