Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
11. feb 2009

minkak , nevidela.................coze sa stalo..........
aj my sme minule boli s lopatou vonku,len este celkom dobre lucas nezdvihol nozicky,tak potom sa spustal so mnou aspom som sa povozila............... 😅 😅 😅

minkak
11. feb 2009

a ani nas si nevidela za barakom ako sme santili 😀
ja som ju pre istotu za nozky trosku tahala 😀 ale len kusocek 😉

lucaska
11. feb 2009

to ste asi doobedu santili,zeeeeee???? my sme boli s lucaskom u doktorky,tak sme vas nemohli videt 😉

lucaska
11. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=3&albu...
niektore ste tu zhanali tielka,sice ich nemam odskusane ale 100bavlna,tak by mohli byt o.k

minkak
11. feb 2009

no tak nejako pred obedom😉

erka12
11. feb 2009

zo snehu sme sa veru velmi netesili ☹

newyorkgirl
12. feb 2009

ahojte, dneska nam krasne svieti slniecko, my sme uz od rana boli na byte menili nam doskriabane okna a ako som umyvala tie nove, tak som videla aj verku aj lennie co isli okolo 🙂

dannynka
autor
12. feb 2009

new-veru krasne svieti,len by nemusel ten vetrisko fukat 😝

dienka
12. feb 2009

ahojte,
my sme sa pred pol hodkou vratili z MC, Danko sa najedol a uz spi, tam sa vzdy vyskace, vytancuje, tak ho to zmohlo 🙂
danny pridete niekedy?

lennie7
12. feb 2009

new co si na nas nezakricala 😕 😀 😀 no to potesi hned v novom byte menit okna, to vam oni doskrabali ako robili? 😠 ak budete mat niekedy cas pridte nas pozriet do juzanceka, mate to hned oproti 😵 😉

dannynka
autor
12. feb 2009

dienka-no snad sa nam podari a dobehneme,inak dnes sme sli okolo mc a vobec ma nenapadlo ze by ste tam mohli byt 😅 .Gabika mi posledne dni nejako rezignuje a tak nespi 😅 😅

zuzanamv
12. feb 2009

Ahojte,
tak my sme doma už všetci komplet chorí ☹
Maťko má prvýkrát v živote ATB, kašle strašne, od soboty sme skoro nespali.
A dnes ráno sa pridala aj Veronika, tak som s ňou bola u dr., našťastie len kvapky na kašeľ zatiaľ, hádam to zvládneme aj bez ATB.
A ja už kašlem tiež, a muž tak isto, ale do roboty musel, lebo niečo dokončujú.
Našťastie nás príde poobede zachrániť babina, lebo už som s nervami aj silami v koncoch.

erka12
12. feb 2009

zuzka,prajeme skore uzdravenie 😉 uplne ta chapem,nas to tiez pred par tyzdnami takto laplo ☹
danny aj misko niekedy strajkuje so spankom 😉

erka12
13. feb 2009

ahojte,nekavickujeme? 😀

dannynka
autor
13. feb 2009

ahojky erka,ja som prave nakukla 🙂 😉

erka12
13. feb 2009

ahoj danny,ako? 😉

dannynka
autor
13. feb 2009

celkom fajn a vy?
my sme akurat prisli z vonku tak sa ideme pomalinky chystat obedovat 😉

erka12
13. feb 2009

my spinkame a potom pojdme von 😉

dannynka
autor
13. feb 2009

tak hovoris ze si vychutnavas svoju chvilku 😉 ,som zvedava ci aj mne budu detuchy naraz spavat..asle asi ee 😅

dienka
13. feb 2009

my uz tiez spinkame 😉 , boli sme dnes na urade soc. veci a rodiny po jeden papier a este v obchode, kupila som mojim 3 😀 detom valentinske srdiecka na zajtra 😎
Zuzka prajeme skore uzdravenie celej rodinke. Inak Matko pekne vydrzal, do 3 rokov bez ATB.

erka12
13. feb 2009

dienka ja som tiez potrebovala jeden papier z toho uradu a tak ma ta pani vytocila 😒 menili sme trvaly pobyt,tak si nas teraz podavaju medzi piestanmi a trencinom 😉

erka12
13. feb 2009

danny na zaciatku spolu nespavali ☹ ale kedze filipko je slaby spac a ma jeden spanok,prisposobila som im to 😉 dobre padne chvilka volna 😉

ivaz
13. feb 2009

Tak aj my spinkáme, 🙂 🙂 🙂 dnes sme boli na korčulku, teda Filipko s tatinkom korčuľovali, maminka je športové drevo. 😉
Dienka máš IP, kuk prosím.

dannynka
autor
13. feb 2009

erka tak to ti verim s tym spanim 😉 a aj s tou chvilkou volna....mna akurat vytocil "ujo"na stavebnom urade....takze pekny vikend úred nami 😝

dienka
13. feb 2009

Erka veru na uradoch je to hrozne, hlavne ked musis ist s detickami. My sme to nastastie dnes vybavili rychlo 😅

dannynka
autor
13. feb 2009

veru dienka urady ani nespominaj 😠 😠 😠

minkak
13. feb 2009

ahojte 🙂
ivka ,my sme este len pred chvilkou prisli 😉 boli sme este u nasich,snad za chvilku spime aj my -ja sa idem tiez pridat dnes mam dost 🙂

ivaz
13. feb 2009

Minka, vy ste už poriadny korčuliari. 🙂 🙂 🙂

minkak
13. feb 2009

oooo dakujeme 😵 no dnes sme skusali nove korculky-tak sa vytiesame ze jej to pekne islo 😵
ale aj Filipko pekne isiel 😉 😵
a mamina obuj aj Ty korculky,ved je to super moznost 😉 ake sportove drevo,prosiiim Ta-len do toho 😉 😉 😉

ivaz
13. feb 2009

Filipkovi sa najviac páči behať okolo ľadovej plochy. 😠 No dnes dostal pochvalu aj za výkon na lade. 😉 Ja som mala zo sebou korčule ale keď ten náš chrúst je loptoš a na lavičke neobsedí, tak sme volili variantu jeden na korčuliach a jeden na suchu. No keď sa Filipko ako tak adaptuje vyskúša to aj maminka, to len budete oči otvárať. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre