Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
16. feb 2009

Ahojte,
vitam novu tvar. 😉

Ako sa mate? Deticky su zdrave? Taketo pocasie je otras, uz aby bola jar,lebo mi ten sneh uz zacina vadit. 😠
Ja som chytila nadchu, hlava ma boli, kasel, nos upchaty, no parada. Dufam,ze mi to Teri nechyti.

Ivaz v Novom Meste je pradiaren, tam maju pekne latky, aj ti usiju potah na postel, taky hrubsi, z jednej strany latka, aku si vyberies, z druhej strany taka fleece dekovina teplucka, k tomu ti usiju aj bocny chranic na stenu okolo postele, sestra za to platila tusim 33E.

ivaz
16. feb 2009

Kala dík za typ. 33Eur nie je veľa. Uvidím, zatiaľ sa chystám realizovať sama, chcela by som aj vankúše zásobníky.... Veď uvidím. Len som ešte neobjavila látku, ktorá by mi vyhovovala a tak hľadám. Ináč ako sa máte? Ako to zvládaš?

ivaz
16. feb 2009

Kala a u vás na juhu ten obchodík s látkami ešte je?

kala12
16. feb 2009

Ivka v Juzanke je jeden obchod,tam maju zaclony, aj nejake latky, ale to skor take zavesoviny. Kedysi tu bol aj taky iny obchod ale ten je zruseny a su miesto neho domace potreby. A na sturaku oproti mestkympolicajtom si bola pozriet? Tam maju tiez dobry vyber.
Inak sa mame fajn, ale uz asi dlho nevydrzim, straasne ma bolia krize, brucho mi uz zacina tvrdnut, tak neviem, neviem. Esteze Terezka je taka zlata, aj sa sama zahra, ked potrebujem trochu oddychovat, tak si kresli, alebo lezime spolu na gauci a citame knizky. Tak ma so mnou trpezlivost. 😉

ivaz
16. feb 2009

Mesto to som prebehla. Ale zatiaľ nič. Len v Kike sa mi jedna látka páčila. No to je trošku ďaleko tam bežať.
Terezka je teda poklad. Pekne sa opatrujte nech to ešte aspoň dva týždne vydržíte. Držím palčeky.

kala12
16. feb 2009

no veru, este do 13.3. vydrzat, to by som mala obidve deticky piatkove 13.kove 😀 😀 😀.

adkag
16. feb 2009

ahojte,
kala ty chces tusim silou mocou piatok 13.-teho rodit 😀 . ja by som rada na moje narodky 6.3.,to by bola sranda, kubko je na nase vyrocie svadby narodeny a druhe by bolo na narodky 😀 . ale tiez neviem kolko vydrzim,sice krize ma nebolia ale brucho tvrdne uz davno a aj dost casto.malicke je uz poriadne dole,tak uvidime.som aj otvorena,ale nepostupuje to moc tak to doki vidi az na termin.

zuzanamv
16. feb 2009

Ahojte,
my ešte stále maródime. Maťko už lepšie, teraz riadne soplí a kašle Veronika. Uvidíme, čo povie zajtra dr. snáď sa zaobíde bez ATB.

Tehulky, držte sa!
Adkag, my to máme presne tak isto, Maťko je narodený deň pred našim 1. výročím svadby a Veronika na moje narodeniny. Je to super, spolu oslavovať, držím palce, nech vám to vyjde!

erka12
16. feb 2009

ivaz,veru v tn nie je nejaky dobry obchod s latkami,aspon ja neviem,ja ked nieco potrebujem usit,tak idem kupit pri uspechu 😉

zuzka drzte sa 😉

adkag pozeram,ze ty uz zachvilocku rodis 😉 a vlastne aj kala 😉

adkag
16. feb 2009

zuzka, tak to je nahoda ze vam to tak vyslo, tak to by bola fakt sranda keby aj nam t tak vyslo 😀 .

erka veru uz cochvila rodim, som zvedava dokedy vydrzim. ale uz by som mala celkom rada aj za tym, aj ked potom si budem hovorit ze este mohlo babo pobudnut v brusku 🙂

erka12
16. feb 2009

adkag,vies ako je to super s mojimi chalanmi,aj ked niekedy mam nervy jak 😠

erka12
17. feb 2009

ahojte,
kavickujete,ci zasa sama 😉

zuzanamv
17. feb 2009

Ahoj Erka,
ako si na tom s opatrovateľkou? Našla si už niečo? Ja mám doma prihlášku do jaslí, ale váham.

adkag
17. feb 2009

erka,tak to ja mam niekedy nervy aj na samotneho kubka, tak som zvedava co budem robit pri dvoch 😅 .

ja kavickujem ale az teraz,ja najprv uspim drobca,navarim obed,najem sa a az potom mi vyjde cas na kavicku a to byva tak okolo tej 2 🙂 .

zuzka aj ty sa uz chystas pomaly do prace? ja som zvedava kedy budem musiet nastupit, teraz sa to financne este ako tak da zvladat,ale neviem dokedy. ale rada by som bola do troch rokov doma aj s druhym drobcom,tak uvidim.

minkak
17. feb 2009

ahojte 😵
c.o.l.a. vitaj medzi nami 😵

kala,adka teda Vam sa to uz riadne blizi,ale to letiiii-drzkajte sa 😉

my sme sa boli doobedu vysantit v snieziku 😵 ale je tam kraaaaasne,ze? 😵

zuzanamv
17. feb 2009

Adka, no ja pracujem aj doma popri MD celý čas, ale stále len sama za počítačom, už mám toho plné 😀
Chcela by som ísť trochu medzi ľudí, aspoň na polovičný úväzok, od septembra.
Finančne mi to ani veľmi nepomôže, skôr zarobím doma na prekladoch ako v školstve, ale už mi je fakt doma dlho.

lucaska
17. feb 2009

ahojte, minkak sme vas videli z okna.............nam sa akosi doobeda nechcelo ist von,pojdeme az teraz,lucas uz chvalabohu od piatku nema teplotky,tak to bola asi len nejaka viroza................ 😉

minkak
17. feb 2009

lucaska no tak super,ze uz je OK 😵
hej ste nas videli 😀
no my momentalne strajukujeme,mala este nespi ☹,ale este urcite vybehneme 😉

dienka
17. feb 2009

Kala aj nasa Laurika sa narodila piatok 13 teho 🙂 a chceli sme tak aj Danka, presvihli sme o jeden den, narodil sa v sobotu 14 teho :-

lucaska
17. feb 2009

minkak, Lucasko sa prave zobudil.....................ste sa malo vysantili v snehu,ked sa jej nechce spinkat.. 😕

minkak
17. feb 2009

no to prave nechapem ...co sa robi.....praveze som si myslela,ze zaspi hned!!!!
ale stale rozprava o snieziku,tak asi sa nevie dockat 😅
uz ostalo ticho-tak snad 😉 idem sa pridat aj ja mam teda na rozdiel od nej dost 😅

adkag
17. feb 2009

Zuzi, verim ti ze je ti doma dlho.aj ja som pracovala popri MD a ked bude prilezitost este iste budem, ale len doma. je to take spestrenie a vlastne popri MD mam pracu ako relax, co sa neda povedat o tom,ked sedim v robote 8 hodin denne,respektive vacsinou viac.

adkag
17. feb 2009

my sme boli tiez doobeda vonku ale kubka ten sneh az tak nefascinuje,takze sme sa len nosili na rukach a potom mi pomohol metlickou poodhrnat auto. chcela som ist poobede k nasim,ale neviem ci sa dovazim ist autom ked su take zasnezene cesty, uvidim co povie muz ked pride z prace,ci sa moc smyka. minuly tyzden ked tak nasnezilo som isla a bola to hruza,pri tescu na kruhaci som sa skoro nerozbehla,za mnou stalo uz dalsie auto,tak som mala nervy.

zuzanamv
17. feb 2009

Adka, no veď preto ja ani nechcem plný úväzok, chcem len učiť na pár hodín, aby som mala zmenu a vypadla z domu.

Sánkovačky závidíme. My sme kúpili sánky a Maťko si ich užil len raz, potom nebol sneh, a keď napadol, tak sme chorí. ☹

lucaska
17. feb 2009

adkag ,ani lucaska najskor sneh vobec nezaujmal ale casom ho to chytilo.........prvy krat ked zbadal sneh tento rok tak ze kakoo........ 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanamv prajeme vam skore uzdravenie............... 😉

adkag
17. feb 2009

lucaska tak ja uz od kedy napadol prvy sneh cakam ze kubka to chyti ale furt nic. zo zaciatku sa ho aj bal,ani krok po snehu nechcel spravit,teraz chodi po nom,aj ho chyti,ale zeby si ho uzival to nie.,snad buducu zimu sa toho dozijem 🙂

Zuzi,no uz aby ste boli zdravi,nech si mozte aj vy uzivat snehu.

zuzanamv
17. feb 2009

Diky baby, ideme bud. týždeň k našim do BA, tak uvidíme, či ešte snehu bude.

erka12
17. feb 2009

ahojte,
baby nemate nejake info na skolku v istebniku alebo v zlatovciach 😉 ci neviete o niekom kto tam dava deti,ako je spokojny 😉 ja som uz z toho 😒

c.o.l.a
18. feb 2009

Ja už neviem čo mám s tým mojím čertom robiť. Celý deň mrnčí, plače,kričí, škrieka, spí max. hodinu asi 3x denne. Je to poriadny výkon na takého štupla. Som z nej unavená už ráno , pritom v noci spinká krásne bez prestávky. Pod hrazdičkou dlho sama nevydrží ☹ . Von teraz nechodíme, lebo sme boli obe choré, ale budúci týždeň vyrážame do ulíc, tak snáď to bude znesiteľnejšie. Nemáte nejaký osvedčený recept ako ju zabaviť?

martinano
18. feb 2009

ahojte dlho som tu nebola sme este na slovensku pre zdraotne problemy
vitam c.o.l.u ak nemate s malou teplotu chodte von a neboj to bude len obdobie to prejde 😉 , aj nas maly mal tuto fazu,ale nie dlho,ale dobvre si pamatam ake to bolo namahave
ako sa maju tehulky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre