Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
11. mar 2009

dobre ranko,
ja som uz od siestej hore, nejako mi nedalo spat, tak uz som podlahu na celom byte vyglancovala, este sa chystam na kupelku, aj ked ma ten klb boli ako svina. Musim tomu nejako pomoct, uvidime, co povie doktor na poradni. ☹

Danny staci kopia. Uz mae prerobene a upratane? Inak najyvssi cas, aby si sa zacala chystat, ja som uz v januari mala vsetko poprane a nachystane v komode, keby nahodou. Ale aj tak mam stale pocit, ze som na nieco zabudla. 😀

dannynka
autor
11. mar 2009

dobre ranko 🙂

kala no veru uz musis len vydrzat,mas to za par 😉 drzime palceky aby si mala malinkeho cim skvor pri sebe 😵

co sa tyka veceiciek akurat dnes sa chystam kupit komodu,a ked sa vymaluje tak hor sa do prania a chystania,dobre ze som nezacala skvor,lebo po prerabke som mala v celom byte prach aj napriek tomu ze som mala vsetko poprikrivane.... 😅

dienka
11. mar 2009

Kala to je na figu s tym nervom, aj ja som to mala 2 tyzdne pred Dankovym porodom, ani chodit som nemohla. Este aj po porode som krivala, ale potom to pomaly ustupilo. Drzime palce, uz to mas naozaj za par 😉

lucaska
11. mar 2009

ahojte................dnes je tu akosi ticho........... 😝

ivaz
11. mar 2009

Ahojky, na budúcu stredu 18.3 sme si s yuyou dohodli rande v cafe verde alebo interiérovom o 16 hod. Pridá sa niekto? 😉
Kala držíme palčeky.

lucaska
11. mar 2009

ahojky, doliecujeme sa s kaslika,ale ak budeme fit radi priiideme na rande... 😝 😉

minkak
11. mar 2009

ahojky 🙂 ivka mne sa nieco zda,ze vtedy mam.....ale neviem si spomenut..... 😅
ale asi to nieje az take dolezite 😅 takze sa pridavame 😉

kala no veru pekne sa Ti to blzi akurat na to stretko Ti to vychadza-drzkaj sa 😵

Lucaska budete urcite 😉 Drzkajte sa 😉

kala12
12. mar 2009

ahojte baby,

no stretko unas nehrozi, ja uz hadam aj doma z nemocnice budem. Pocitam, ze ak nie zajtra,tak v sobotu uz maly bude tu, lebo po vcerajsom vysetreni mi dost zacalo tvrdnut brucho, pomaly mi odchadza zatka, ale ja som uplne kludna. Este som aj muza pokojne poslala do roboty. 😀 😀 😀

jedna vyhoda je,ze uz ma prestal boliet ten klb,teda boli, ale uz o nieje take strasne. Maly sa mi asi posunul trozku nizsie, tak uz mi tam tolko netlaci. 🙂

kacenka83
12. mar 2009

jeeej kala, drz sa! uz to fakt vyzera, ze to mas za par... hodin 😉
ja sa na toho nasho drobca uz tak strasne tesim, ale potom pride panika, ze co s dvoma detmi??????? 😲
tak sa nam krati zoznam, uz len ty, danny potom ja 🙂 a potom este ven, ale ta ma este kopec casu... kto bude dalsi? bolo by dobre zacat dalsie kolo 😉

ivaz my v stredu nie, to by som rada isla cvicit, jedine ak by som poslala manzela...

kala12
12. mar 2009

baby a este jednu tehulku mame, tiez augustovku 😉

dannynka
autor
12. mar 2009

dobre ranko 🙂

u nas je to zase ako po vybuchu,vcera tu bol brasko a maloval 😅 a dnes manzel doobedu pokracuje 😅 lebo poobede ide do prace 😉 Vcera mi brasko stihol zlozit komodu pre mimi,a zajtra by nam mala prist velka skrina....uz sa tesiim,len pride v demonte takze zase bude musiet nabehnut brasko 😅 😀

veru kala,uz ta to caka kazdu chvilku...drzime palceky aby si mala co najrychlejsi porod 😉

martinano
12. mar 2009

kala drzime palce

dannynka
autor
12. mar 2009

ahojte 🙂
kto na kavicku?ja som si prave spravila cajik a dovaram polievku 🙂 😉

erka12
12. mar 2009

ahojte,
kala drzime palce 😉
danny ja na kavicku 😉

dannynka
autor
12. mar 2009

erka aspon niekdo..... 🙂 😉 ako sa dnes mate? 🙂

erka12
12. mar 2009

danny,dufam,ze nezacne prsat a pojdeme von,lebo doma mi uz ... ☹
super,ze uz mate ymalovane,len ty sa setri,aby si to neprehnala s upratovanim 😉

dannynka
autor
12. mar 2009

no veru vyzera to vonku vselijako,my sme boli von doobedu ked mangel maloval obyvku,a teraz rychlo spúratvame aby mohla ist Gabika spinkat,a manzel na poobednu do prace 😅 ,uz sa to tu konecnce zacina dostavat do finalnej podoby 😅 😅 😅

adkag
12. mar 2009

Ahojte,ja vas citam pri rychlom obede, kubka mam s babkou u nasich, natalka bola vcera dost nekludna cely den,dnes je to lepsie,ale aj tak place kazde dve hodky. boli sme aj u dr. lebo na pupceku sa jej spravil granulom, mokva jej to,tak jej s tym dr. volaco porobila a zajtra ideme zase.

Kala,tak to vyzera ze ti ten piatok 13-teho nakoniec ozaj vyjde 😉 . drzime palce nech to mas rychlo a co najmenej bolestivo za sebou 🙂 .

danny,tak super ze ste sa uz mohli pustit do tych prerabok, nech to mate cim skor hotove 🙂 .

inak vonku je fakt hrozne,ked sme isli k dr. tak padali ako keby male krupy alebo co to bolo, potom svietilo slnko,proste jak v aprili. my este von nechodime, zacneme ked sa trosku vycasi,kubko chodi teraz von s babkami.

lucaska
12. mar 2009

Kala drziiiiime palceky.......nech to mas cim skor a bezbolestne za sebou...............
adkag,drzkajte sa............

kacenka, mozes aj manzelika poslat s kubkom, nech ho konecne vidim ako vyrastol drobec..... 😉

ivaz
12. mar 2009

Lucaska, minka tešíme sa na vás. 😉 Pridá sa ešte niekto?
Kacenka, jasnačka pošli manžela, aspoň bude zmena.
Dannynka nepreháňaj to, ja som v 34 t.už rodila, tak s upratovaním pomaly. Nič ti neutečie.
Adkag, tak babičky pomáhajú. To je super, pekne sa držkajte.
Kala myslíme na vás.

minkak
12. mar 2009

ahojte,ivaz aj my sa tesime a zajtra idete?
kacenka no veru posli ho 😉 ved aj ten moj zase pride pre nas.....
adka no veru do takeho pocka,radsej nie 😖 nejake fotecky by si mala dat 😉
tak nech sa Vam pupcok rychlo zahoji 😉

martinano Ty sa pridas na stretko? 😉

zuzanamv
12. mar 2009

Ahojte,
aj my sa radi pridame na stretko, ak budeme zdravi.

lucaska
12. mar 2009

odkaz od kali: Ahojte, volam sa Milanko,moje miery su 3620g a 51cm.Dnes 17,55........

lucaska
12. mar 2009

Rodicom blahozelame k syncekovi,terezke k bratcekovi..... 🙂 maminke vela siil a vela mliecka............Milankovi aby bol zdravucky a co najviac prespatych noci.... 😉 🙂

erka12
12. mar 2009

kala gratulujeme 😉 to asi bola rychlovka,tak si sa aspon dlho netrapila 😉 malemu fesakovi prajeme vela zdravicka 😉

zuzanamv
12. mar 2009

Jeej, to je parada! Gratulujeme!

kacenka83
12. mar 2009

to je super spravicka, kala GRATULUJEME!!!
hlavne nech ste co najskor fit, zotaveni, prajeme vela zdravia a pre drobceka vela mliecka 🙂

minkak
12. mar 2009

Jeeeej aj my sa pridavame Srdecne G R A T U L K U J E M E !!!!!!! 😵 😵 😵

martinano
12. mar 2009

jeej aj my gratulujeme to bola rychlovka supis,jstretkostihate
minkak zajtra mame ockovanie,aknebude reakcia ridame kedy kde a o kolkej?

minkak
12. mar 2009

martinano je to tu kusok vyssie 😉
prispevok od ivaz 😉 v stredu 18-ho o 16-ej 😉
tak sa pekne drzkajte na ockovani 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre