Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

miroslava72
30. mar 2009

mami,byvam smerom k vystavisku Expo center aj ulica sa tak vola a ty kde presne?

adkag,pochadzas z Novin?
ja som tam byvala za mlada

mimi100
30. mar 2009

caute baby no vy ste toho popísali, zasa som uplne mimo ked mne Katka nedovolí sedieť za PC a ked spí tak spím aj ja začala som byť strašne unavená ale to bude asi tým jej skorím vstávaním 🙂
teraz sa chvílu okolo mna motala a ked som sa nepozerala vyhádzala všetky veci čo mi kamoška doniesla pre mimi a samozrejme si ich chcela všetky skušať.
mami ja chodím s malou do HUPsu asi od pol roka nám sa tam velmi páči aj ked je pravda že je to trochu drahé ale mi to riešime tak, že ked sa babky domáhaju čo treba malej tak sa vždy prihlásime nech jej prispeju na plávanie 😉, je pravda že si nemožeš vybrať kedy budeš plávať jednoducho ťa pridelia,to je ozaj nevýhoda my sme dlho chodili na 1200 a malá vtedy chodila akurát spávať takže sme to museli v ten den nejak zoraganizovať.
a ked vymeškáš tak si možeš 2 lekcie nahradiť kedy ti to vyhovuje iba v ten den napíšeš sms či je volno.
ale je to na tebe, viem že sa pláva aj niekde na sihoti neviem či sa to volá Kryovital? a aj v dubnici...
a inak do HUPsu sa treba dosť skoro zahlásiť ak áte záujem tak už aj teraz

mucilienka
30. mar 2009

booozenky babenky, ale ste toho tu popisali....

ivaz, som sa naaaramne pobavila na tvojom prispevku, veru sem-tam ak nie aj stale mi to pripominalo moju drahu polovicku, nevynimajuc kala tvoj pribeh s klobaskami.... 😀 lebo obdobne mame aj my.... ale tak co uz, aspon je veselo...

minka, dakujem za pochvalu... som sa snazila, ved kuchyna je moj oblubeny revir... a ty tiez - dobra voda, zo zachoda, kto ju pije dlho zije... 😀 😀 😀

kacenka, na zahradkarovi kupis aj stromceky, aj ovocne aj okrasne, aj kvetiny, len je lepsie ist az ku koncu, lebo zo zaciatku rubu nehorazne ceny....

danny, ten UZV je tam, kde bol predtym chlapecka - v tej budove oproti hasicom hned od cesty, oproti je lekaren Arnica...

dannynka
autor
30. mar 2009

ahojte 🙂
tak kocarik pre mimi po GAbike mam uz vyumyvaní uz caka na"mimitko" na balkone 😵 😵 😵 😵 ,samozrejme ze mi pomohol aj manzel,dofukal kolesa,pozatahoval sroby a samozrejme Gabika pomahala 😉 pojdem vlozit aj fotto malej pomocnicky 😉

adkag-tak predsa to nocne vstavanie bude asi na nieco dobre 😅 ,ozaj kde na novinach je ihrisko?hmm,neviem a to som trencanka 😅 😅 😅

mucilienka
30. mar 2009

jo, a este som sa zabudla opytat:

kala, nerozmyslas radsej nad kupou toho skejtiku ko kociku, ako o novom kociari? ked uz neplanujete dalsie, zbytocne budes preplacat a investovat do kocikov, a takto tie korunky mozes minut na volaco lepsie - na nejaky pekny spolocny zazitok - wellness, alebo tak... cooo?

mami.sk
30. mar 2009

mirka v tom poslednom vysokom panelaku co je pri Konstrukte? alebo v este predtym?
ja byvam medzi renaultom a maxom - na Kukucinke 😉
a dost casto chodim na Brezinu hlavne cez vikend aj s muzom 😉
a na Juh je to uz len kusok 😀

mimi - ja som myslela ze to je len 8 lekcii a dost a vy tam uz chodite pol roka? nasa terezka sa rada kupe tak sme jej chceli urobit radost..ved uvidime 😉 ale dakujem za tipy
a kde presne je ten Hups?

dannynka
autor
30. mar 2009

muci-dakujem ze si mi to upresnila teraz uz viem kde je to UTZ 😉

mami-v biskupiciach za kostolom 😉

dannynka
autor
30. mar 2009
miroslava72
30. mar 2009

mami,kusok pred nim-v tom nizkom 4-poschodovom-byvala slobodarka Konstrukty
imac my tiez obcas chodievame na prechadzku na Brezinu,hlavne ked je pekne pocasie
a tak isto sme sli aj na juh s kocikom

amatula
30. mar 2009

danny pekne ste mu ten kocik pripravili 😉 a to takto hned spotrovi chces pouzivat 😀 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

amatula ee sportovy pouzivat este nebudem....ale nahradne diely na hlboky su oprate a sa susia 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
30. mar 2009

idem kukat panelak,potom sem este pozriem 😉

erka12
30. mar 2009

ahojte,
precitala som,co ste ppisali,uf,aj som zabudla na co som chcela reagovat ☹
spominam si,bavili ste sa o strihani,tak aj my sme dnes boli,misko pohodicka,filip ten tam riadne koncertoval,ale kadernicka sa nevzdala a strojcekom ho rychlo ostrihala 😉 ja to doma neviem ostrihat 😉

mimi100
30. mar 2009

mami, všetko sa dozvieš na internetovej stránke Hupsu, myslím že danny ti to tu už písala a my chodíme už vlastne rok a ono sa náročnosť tých lekcii postupne zvyšuje.
danny mi máme podobný kočík po Katke aj rovnaké farby tiež mu budeme musieť spraviť generálku len malá v nom opčas ešte spí ked sa nevie doma uložiť

mimi100
30. mar 2009

chcela som napísať občas 😀

mami.sk
30. mar 2009

super , kuknem to 😉
mimi a ty kde byvas ? si mi velmi znama 😉
danny ty mas iny syndrom pripravy hniezda 😀

mimi100
30. mar 2009

ja bývam v Zamarovciach, neviem možno sme sa niekde stetli 🙂 🙂 🙂

erka12
30. mar 2009

mimi aj mne sa podla tej fotky zdas znama,mozno sme sa niekedy stretli na hradzi,kde chodievame na prechadzky alebo v materskom centre 😉

mimi100
30. mar 2009

možno v materskom centre ja tam s malou dosť často chodím, som aj členka takže možno sme sa stretli aj na nejakej akcii čo poriadalo mc 😉

lucaska
30. mar 2009

ahojte,tak uz som vas docitala........... 😝
ja som poobede mala pre seba manzelik zobral lucaska von boli spolu na prechadzke a potom u svokry..........

mimi,my sme chodili plavat do dubnice do salusu,za 20min.sme boli tam, velmi sa nam tam paciilo aj pristup aj vsetko,da sa pekne dohodnut,aby plavanie bolo prisposobene rezimu dieta,ak sa da.........lekcie sme si mohli nahradit kedy sme chceli a vsetky..... 😉

lucaska
30. mar 2009

http://www.salusdca.sk/---------cena bola tusim 1600,sk.......ved kuk stranku tam to najdes

lennie7
31. mar 2009

ahojte tak to stretko sa tusim este nedohodlo 😕 tak co tak dat stretko v juzanceku-pre tych co nepoznaju je to rodinne centrum na juhu, buduci pondelok o 16:00 ?? deti sa tam pohraju, budu mat miesta habadej a mi aspon pokecame 😝 😉 kdo sa prida??? 🙂

inak vitam nove baby 🙂 😉

mucilienka
31. mar 2009

ahojte kocky,

no ako hladam, tak hladam u nas po slnku ani znaku.. a to hlasili tak uzasne krasne....
prave riesim dilemu, co varit, poradte miiiiiiiiiiiiiiiiii! 😅

mimi100
31. mar 2009

ahojte, u nás to vyzerá podobne o slnku sa nám ani nesníva a ešte aj fuka 😠 snád sa tento týžden dočkáme tých 18 stupnov 😉
muci ja som uvarila šošovicovu polievku a palacinky, tak neviem či som ti dala tip 😝
inak ak by bolo fajn počasie tak by sme možno prišli na stretko v pondelok nič nemáme len by som musela nejak zorganizovať dopravu lebo my sme až zo Zamaroviec a neviem či budem mať doma auto. ale v JUžančeku som ešte nebola, tak by som aspon okukla ako to tam vyzerá 🙂

mucilienka
31. mar 2009

mimi, so sosovickou urcite.. mna to napadlo podovne - varim zemiakovu omacku s rozhabarkovanym vajickom, to ma rada mala a sosovicovy privarok s parkom a chlebikom... raz za cas mozeme zhresit aj s parkom, nie? 🤐

no, pre nas je tiez Juzancek pase ako asi pre vsetky nejuzanky... my sme radsej za volaco v meste... 😅

mami.sk
31. mar 2009

caute babenky, no ja sa prisposobim. mala je len v kociku a je jej jedno kam ju odveziem 😀 😀 😀
teda dufam ze to nebude vadit ze sme taki malicki 😉 mala sa sice aktivne nezapoji ale ja mozem, ze???
ale neviem kde je ten Juzancek presne... musite ma nasmerovat... asi sa dotrepem cez Brezinu, teda dufam ze bude pekne pocasie 😉
akurat sa chystam s malou vonku a ta mala potvorka mi zaspala... asi ju len nejako prelozim do kocika lebo potrebujem urobit nakup, cakam kamosku na navstevu 😉
tak zatial pa

dannynka
autor
31. mar 2009

ahojte 🙂 mami prosim ta posles mi cislo na tu ambulanciu kde sa robia prietoky,mooc dakujem 😉

kala12
31. mar 2009

ahojte,
vyzera, ze sa nam uz zjarnieva. 😀

Danny ako u lekara?

Na stretko by´sme aj my hadam na chvilku dosli kuk. 😉

miroslava72
31. mar 2009

Mozno by sme aj my sli,hoci v meste by to bolo lepsie.
Mami,pripadne mozme ist spolu.

dannynka
autor
31. mar 2009

kala-u lekara dobre vsetko oki 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre