Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
16. apr 2009

no ja si idem dat okuliere,jasne,ze je dakujem poriadim si to,ked prideme na slovensko, to pouzitie je siroke, urcitre sa to zide a nic take nemame

minkak
16. apr 2009

teraz som celkom nepochopila,nasla si to tam?

minkak
16. apr 2009

ak nie je to aj tu posledna veta 😉
http://www.jvshop.sk/product_info.php/products_...

martinano
16. apr 2009

ano nasla dakujem

minkak
16. apr 2009

nemas za co 😉
tak nech to len uz pomoze 😉

martinano
16. apr 2009

dakujeme
mne uz kazdu chvilu prifrci manzel, zas mi slohne pc 😠

minkak
16. apr 2009

😀 😀 😀
ten moj zaspal pri malej ,nemohla som ho zobudit,teraz okolo polnoci sa mi to podarilo 😉 tak ja cela happy,ze nech ide rovno spat....
ja som si isla sem k PC on este do obyvky a zase zaspal tam 😀 ,teraz som ho budila,ze uz ho budim poslednykrat,nech ide hned do spalne,no co myslis,zase tam spi 😀
ja sa zblaznim,zase ho pojdem budit,nech ide do splane 😀

miroslava72
17. apr 2009

Ahojte kocky.
Vidim,ze ste tahali do polnoci.

Minkak,Veronike zelam skore uzdravenie a tebe rychle zahojenie herpesov.
Mne ked sa vyhodi,tak doma potieram slivovicou...aj to dezinfikuje a zaroven vysusa a pomaha to.

Martinano,malemu tiez rychle zahojenie ranky v pusinke a nech su uz zubky rychlo von.
Erka aj Filipkovi prajem, nech uz zubky rychlo vylezu a prestanu trapit.
Nas to vsetko este len caka,zatial mala nema este ani jeden.
Mala slinta a zuzle vsetko hadam od 4 mesiacov a stale nic.
I noci mame nepokojne poslednu dobu,no zubom sa nechce.

Danny,drz sa...snad to uz coskoro pride.

Inac o tych homeopatikach by som aj ja rada viac vedela.

minkak
17. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Miroslava dakujeme 😉
no teda o slivovici som este nepocula 😉

nam vysli prve dva zubky v 8 mes.ale tiez sme vsetko zuzlali a poslintavali uz od 3 mes. 😉
a dalsie 4 hore nam potom vysli az v roku 😉

ja mam s homeopatiou len dobre skusenosti,mami Ty si sa tusim pytala na tu chamommillu,kamosky ju detom davali a pochvalovali si 😉

nasla som tu par zaujimyvych tem 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dannynka
autor
17. apr 2009

dobre ranko,dnes to vyzera ze bude asi prsat 😅

Marodom prajeme skore uzdravenie,a aj zubadla nech vyjdu cim skvor a co najviac bezbolestne 😅

inak s homeo mam aj ja celkom dobre skusenosti,mne zabera na nadchu coryzalia,a minule mi kam,aratka poradila vyskusat ju dat aj GAbike ked ju trapil soplik a super jej pomohla 😉

mucilienka
17. apr 2009

hellou kocky,

prajem vam pekny, i ked uprsany dnik 🙂

miroslava72
17. apr 2009

Kde uz prsi?
Tu este nie

dannynka
autor
17. apr 2009

muci ahoooj ako sa dari? 🙂

mami.sk
17. apr 2009

dobre ranko 😉
prave ze aj ja mam s homeo len dobre skusenosti 🙂 ked som bola tehu a aj po porode na bolave hrdlo Homeogene 9 😉 a preslo to za chvilku 😉
no ale muci teraz nieco pisala o tom ze nie su homeopatika dobre pre deticky 😒
a terezku tak hrozne bolia dasienka, dost vela place a tak jej chcem pomoct ☹

newyorkgirl
17. apr 2009

ahojteee 🙂 veru aj my dnes rozmyslame kam zajst ked vonku to velmi nevyzera, tak uvidime poobede, Nikolka chcela ist hrozne na piesok tak az by to este chvilku vydrzalo iba pod mrakom, mozno to stihneme este 😒

mami.sk
17. apr 2009

ideme s Mirkou vonku, dufam ze nezmokneme 😀
terezka doteraz plakala hrozne, od 5 rano 😝
idem do lekarne, dufam ze mi nieco na to daju 😉
skusim ten viburcol cipky - diky martinano, dufam ze zaberu lebo tak hrozne place ze ani koliky neboli take hrozne ☹

mucilienka
17. apr 2009

ahoj dany,

dakujeme dobre, bola som sa dat pichnut na hematologii, hadam budu vysledky OK..

mami,

existuju aj nehomeopaticke lieky pre deticky.. ja vam o tych homeopatikach napsisem poobede...

u nas prsi, tak uz mame navareny aj obedik - hlivovu polievocku a zeleninove lievance s uhorkovym salatom 😝 mnam, ja som taka sikovna maminka !!! 😀

amatula
17. apr 2009

ahojte

tak sa nam rozprsalo ☹

muci hod recept na tie lievance 😉 znie to dobre 😉


vcera som bola na tie sandalky,,no s tej lekarne to nieje tak jednoduche 😒 nemaju nase cislo a ze ked aj objednaju nemusi sediet tak ma odhovorila.....
a v TN strasny vaber........ja som chcela len cele v predu,aby mal schovane prsteky a takich je málo 🙄vel.20 a tak nakoniec sme kupili v Garfielde

tatanya
17. apr 2009

Ahojte babulky,
neviete mi poradit dobreho pediatra niekde na Sihoti? + kde to je? Kamaratka caka v septembri babo a nie je z TN, tak to tu nepozna... a ja tiez o Sihoti nemam prehlad... Dakujem 🙂

mucilienka
17. apr 2009

kocky, poslala som vam to o tej homeopatii v IP...

amatula, normalne palacinkove cesto, iba slane, dochutene vegetou, pazitkou - plus mexicka zeleninova zmes, struhany syr a mozes pridat aj sunku... Zamiesas vsetko spolu a robila som to na malickej dolkarni... 😵 bolo to vyborneeeee

dannynka
autor
17. apr 2009

muci dik za tip na tie lievance asi vyskusam 😉

mucilienka
17. apr 2009

danny, vies ake boli? 😝
urobila som aj nove zemiaciky k tomu, mala bastila o dusu... 😵

dannynka
autor
17. apr 2009

muci a musi byt mexicka zelôeninka ci moze byt aj nejaka ina?napis ja si potom precitam teraz musim ist rychlo zehlit,mam tam plny kos aby som ho stihla ozehlit skvor ako porodim lebo on si na mna aj tak pocka potvora 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
17. apr 2009

danny, daj aku mas

mimi100
17. apr 2009

Ahojte baby, ste toho zas popísali 😉 ale moja chyba akosi vás nestíham sledovať odkedy sa oteplilo tak Katka chce byť len na dvore a naljepšie už ráno o šiestej 😀 😀
miauka gratulujem k tehu a neboj určite to zvládnete a na prechádzky su teraz super vymyslené tandemové kočíky
danny ti ticho závidímm , že už si v termíne ja sa už nemožem dočkať juna hlavne v noci ked hladím do stropu a nemožem spať 😢

mami.sk
17. apr 2009

caute kocky 😉
muci diky za info v IP.

ja som dnes kupila malej tie cipky Virbucol co Martinano pisala ale zatial som jej ich nedala. su tiez homeopaticke.

a inac tie lievance vyzeraju byt fajn 😉 a to uz su nove zemiaciky???
ja akurat rozmyslam co varit cez vikend 😀

mami.sk
17. apr 2009

danny ako zehlenie?
ja priam nenavidim zehlit 😝

dannynka
autor
17. apr 2009

mami uz mam nastastie po...mangel a dcerka isili spolu hajat a ja som si akurat sadla za pc 😀 a chystam sa robit teda zvazujem ci idem robit zelatinovy kolacik,kedze som bola vcera oslavenec a dnes je svokor aby sme si obaja spolu zmlsli 😀 😀 😀

erka12
17. apr 2009

danny dotatocne vsetko naj 😉
muci aj ja chcem tie info o homeopatikach 😉
zehlenie u nas nehrozi,aj ked mame obrovsku kopu, vcera som zistila,ze zehlilcka nefunguje 😉 musim zajtra mm vyslat najeku kupit 😉
lievance vyzeraju fajn a mate nejaky recept na dobre palacinkove cesto,ja som minule robila a strasne sa mi lepili,tak som nervacila,lebo misko chcel aby som ich vyhadzovala/ako v rozpravke prasatko pepa/ a filip ma tahal za teplaky ☹

dannynka
autor
17. apr 2009

erka dakujem ak chces preposlem ti tu ip od muci oki?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre