Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
21. apr 2009

Zuzka, daj prosím vedieť, či tam majú pre chlapov veľkosť 26 – 27. Nech sa tam nemusím zbytočne štverať. 😉

zuzanamv
21. apr 2009

Ivi, jasne, aj my take potrebujeme.

mami.sk
21. apr 2009

ahojte,
tatanya ja nepoznam ziadneho pediatra na Sihoti, ja sice byvam pri Maxe ale chodim k lekarovi s malou za mosty, k dr. Chudemu 😉
a Mirka co byva Pod Sokolicami chodi k dr. na Suvoz
😉

lennie7
21. apr 2009

ivaz urcite maju platenky v tej hornej obuve v juzke, len tieto cisla 26-27 su teraz zevraj dost rychlo vypredane..ja som teraz malej tam kupovala tenisky nie platenky a mali posledne 27 😅 ale myslim ze by ste tam urcite nejake vybrali, maju tam vela druhov plateniek 😉

dannynka
autor
21. apr 2009

ahojte 🙂
mami-dobra spravadr.chudy uz ordinuje 😵

mami.sk
21. apr 2009

jeej, dannynka ty si mi urobila veeelku radost 😀
asi som divna ale nechcela som velmi ist k inemu lekarovi 😉
si predstav ze on si nas bez problemov pamata, aj ked chodievame len na poradne 😉 dvakrat som mu volala a on hned vedel o koho ide 😉 😉 😉 / a pritom ma velmi vela pacientov/
asi preto ze ked bol u nas hned po Terezkinom narodeni tak sa skoro prizabil v nasej obyvacke, mame tam taky schodik a on si ho nevsimol 😒
a ja som ho nestihla varovat 😒

zuzanamv
21. apr 2009

Ahojte,
no ja som si v Juzanke platenky nevybrala. Pre dievcatka este nieco mali, ale pre chlapca tieto velkosti vobec.
Akurat v tej dolnej obuvi, ale maskacove a to ja nemam rada, a este take, co vyzerali skor ako papuce.
Tak musime asi do mesta.

miroslava72
21. apr 2009

Mami,mna to slniecko na hradzi dnes normalne chytilo...ruky i krk mam dost cervene.A pritom sa zdalo,ze az tak nepali,ved aj vietor fukal taky chladnejsi.Ty si ako na tom? Za chvilu uz budeme musiet obedne vychadzky obmedzit alebo zrusit.

Tatanya,myslim,ze na Sihoti nie je detsky lekar.Bola tam jedna,ta uz skoncila,sla do dochodku a dalsi sihotari chodia na Suvoz,tam patria mudr.Berthotyovej.

mami.sk
21. apr 2009

mirka - ja som uplne chytena, ruky aj dekolt 😉 no holt budeme sa musiet natierat vysokym faktorom 😀
alebo budeme chodit rano o 7, ved deti nam vstavaju o 5 a 6 😀 😀 😀

my sme sa vratili z Lauga, boli sme na mensie nakupy 😉
a stretli sme Simku 😉
tak som celkom spokojna , aj manzel si kupil 2 nohavice, aj ja 2 jeansy a aj tricka 😉 juj taku radost som si uz neurobila odkedy som otehotnela 😀

erka12
21. apr 2009

mami no pekne si nakupila,ved treba 😉
danny ahoj,ako?

dannynka
autor
21. apr 2009

ahojte 🙂
tak si dobre nakupila,super 😉 aj ja sa chystam po porode nejake nove vecy pokupit na seba lebo teraz to zanedbavam ked som tehu 😅

erka-no vselijako,a Vy?

kala12
21. apr 2009

ahojte,
ja len na skok kuknut, ci sa tu este nerodi. 😀 Ale vidim, ze nie.

Mami to je fajn, ze ste tak nakupili. Ja by som potrebovala tiez nieco na tu moju rit... ale nemam cas a ani chut behat po obchodoch. Ja mam predstavu, co by som chcela, ale take este nevyrobili. 😀 😀

Baby dr.chudy uz ordinuje,bol na operacii, ale uz je spat v praci. Ked uz o nom, tak ja si vzdy spomeniem, ako ked segra prisla s malym s porodnice a mal prist pozriet babo. Vtedy im mali prist aj robit skrinu, tak sa cakalo aj na majstra. Doktor prisiel skor, este vtedy moj tatino mu otvoril dvere a od branky nanho krical ,,no podte majste uz na vas cakame,, a ked videl, ze si nesie len kufrik, tak este ho podpichol, ze co tak nalahko ide. A doktor mu nato, ze vsak tam ma vsetko, co potrebuje. Az ked zacal Simonka prezerat, tatino pochopil. 😀 😀 😀

Erka kde ste si nakoniec dali robit tie skrine? 🙂

Baby idem spat, dnes som ako zbity pes. Kto ide zajtra na kamienky, aj my dorazime, bo musim ist do lekarne a na postu. 😉

Dobru nocku.

mami.sk
21. apr 2009

joj baby, ja som mala v tehu 2 nohavice a suknu a par triciek, kt. neboli pre tehu, ale taky dobry strih 😉 a nosim ich aj teraz 😉
no a ked som otvorila satnik, ze reku leto ide - hrozna bieda 😢
no povodne sme isli kupit manzelovi rifle a topanky 😉 ale som sa sikovne pri nom zviezla, ze? 😀 😀 😀
kupila som si aj kabelku a koselu s kratkym rukavom 😉 a muzik si kupil tenisky a tie rifle tak v konecnom dosledku som si kupila viac veci ako on 😀 😀 😀
a aby sme nezabudli aj na terezku tak som jej kupila v C&A 2 bodynka 😉
juj, ked som videla kolko maju krasnych veci a za celkom fajn ceny pre stihle zeny tak som sa hned odhodlala nieco s tou mojou velkou ritou robit 😀 😀 😀

s.i.m.k.a1
21. apr 2009

mami ahoj, no stretli sme sa 🙂 ja som si sla kupit knizku a malickej take polohovacie lehatko co je aj hojdacka. potom sme boli v tescu a ja by som jej najradsej cele tesco kupila... kupila som jej nove satocky a capicku a fotoalbum... mama zatial doma strazila a malicka spinkala. takto navecer tam v tom laugu uz nikoho nebolo, ze?? 🙂
baby ja ked som bola v tehu som mala jedny tehotenske rifle a jedno tehu tricko... nic ine som v podstate nosit nemohla.. no ete tricka L, ale nic vyse. len jedny rifle... to bolo na porazenie, tak teraz som si pokupovala na seba veciiii 🙂

mami.sk
21. apr 2009

kala 😀 😀 😀
zda sa ze doktor si pri navstevach doma riadne uzije 😀
a v C&A by si si kupila isto na seba nieco, ja som si kupila tie rifle po 17,9€ a to mam problem si kupit rifle za normalnu cenu, lebo moje cislo nikdy nemaju 😒 a ked maju tak za ne chcu neskutocne prachy 😒

simka - a ty ako? tiez si behala po nakupoch ci len tak si vybehla 😉

inac celkovo je v TN nejako malo detskych lekarov, nie?

mami.sk
21. apr 2009

simka 😉 tak si si urobila pekny podvecer 😉 ved aj my sme s manzelom skonstatovali ze nejako malo ludi tam bolo na to, ze je to take ospevovane 😀
no ale nam to vyhovovalo, ja velmi nemusim take davy ludi a ani pre malu to nie je dobre 😉
inac ja ked idem niekam vzdy malej nieco kupim a tak sme si dnes urobili radost my s muzom 😀

s.i.m.k.a1
21. apr 2009

ja som tam bola aj v sobotu a vnedelu poobede a boli tam neskutocne navaly ludi. a dnes to bolo take prekvapko... klud... ja som len vybehla rychlo to lehatko som chcela a knizku, a taky napad potom prisiel, ze pome ete do tesca, s tetou mojou som bola, tak sme behli ete tam 🙂 v tom c&a maju dobre ceny, ja som tam v nedelu kupila Liluske satocky :P

s.i.m.k.a1
21. apr 2009

mami ale aj na juhu su 4pediatricky, no ta, ku ktorej sme sa prihlasili konci a som aj rada, bo som s nou neni spokojna. ked bude mat Lilly 6mesiacov, pojde ku mojej Opoldusovej

dannynka
autor
22. apr 2009

dobre ranko 😉 🙂

kala dobra prihoda,veru ked bol pozret GAbiku sa nic nestalo 🙂 ale som mooc rada ze uz ordinuje 😉

s.i.m.k.a1
22. apr 2009

danny zmena foto?? pekneeee 🙂🙂🙂

dannynka
autor
22. apr 2009

simi dakujem,a hlavne aktualne,vcera sme sa fotili 😀 😀 😀

miroslava72
22. apr 2009

mami,tak to ste veru dobre nakupili...hovoris,ze spokojnost na oboch stranach

danny,pekne foto 🙂

mami.sk
22. apr 2009

dobre ranko 😉
my sme dnes vstali az o 5:45 😉 aky uspech 😀

danny - super fotecka, taka umelecka 😉

simka - tak sa vam aj dobre pritrafilo ze dr. konci nie? a coze ide do dochodku?

ja musim priznat ze v TN som nepoznala ziadneho lekara a uz vobec nie pediatra tak som vobec nevedela kam terezku prihlasime 😒 ale susedka mi odporucila Dr. Chudeho / a ani jej deticky k nemu nechodia len mala dobre referencie aj ona 😉 / a teraz som max. spokojna 😉

mami.sk
22. apr 2009

mirka - ti poviem ze veru dobre 😉 aj ked som bola riadne unavena po tych nakupoch 😀 ale to je jedna z ciest ako zhodit tie kilogramy 😀 😀 😀

erka12
22. apr 2009

ahojte,
kala,skrinu nam nakoniec robil stolar z dubnice a som spokojna 😉 casom chcem taku este do spalne a do detskej ale tam aj s kniznicou 😉
mami aj moj manzel si vcera bol kupit rifle a nekupil,ale ja som si kupila dlhu riflovu suknu,sice som chcela kratku ale tu si este kupim 😀 😀 😀

ivaz
22. apr 2009

Zuzanamv, dík za info. Skúsim zajtra obehnúť mesto. Dnes sme boli kúpiť sandálky. Niekto tu zháňal s uzavretou špičkou, tak v družbe v zdravotníckych také majú od čísla 19. Ale zajtra je zavreté a v piatok otvorené len doobeda.

ivaz
22. apr 2009

Erka, chystáte sa poobede na ihrisko? Prišli by sme na vás kuk. 😉

erka12
22. apr 2009

iva mozme,len na ktore ihrisko myslis?my sa vacsinou teraz hrabeme v piesku na dvore 😉

ivaz
22. apr 2009

Musí tam byť aspoň šmýkalka, na piesok ho nenalákam. Ten máme pred domom.

erka12
22. apr 2009

tak mozme na kvetnej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre