Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

michell13
31. júl 2009

diki erka, prave som sa vratila z poradne, vsetko je uplne super, a vyzera to naa chlapca, tak sa tesime, idme sa konecne najest, pa zatim

newyorkgirl
31. júl 2009

ahojteee 🙂 no my sme mali 2 notasy, ale manzelikov sa pokazil na jesen, vydrzal len nejake 3 roky, tak si kupte notebook za 50tis a potom ho mozte hodit do kosa, tak neviem no, teraz nejdem investovat vela, chcem vazne len male piditko na net, lebo ja potrebujem byt pomaly aj pri vareni online 😀

kocandy next co odchadza 10.8. ten uz asi nestihate az cosi ktosi chcete tak na konci augusta az 😉

erka12
31. júl 2009

michell,tak chalan,mala bude mat braceka 😉
new ty si zavislacka na nete 😀 😀 😀

mami.sk
31. júl 2009

ahojte 😉

michell - vitaj, pozeram ze termin mas podobne ako ja minuly rok 😅 a chlapcek 😉 juj, tak sa tesite 😉

new - veru ty si zavislak 😀

newyorkgirl
31. júl 2009

tak lidi praca doma to je tak ze ste furt v praci 😀

siska_br
31. júl 2009

ale zase new, super, ze pracu doma mas, ja si idem hlavu rozdrapit, co furt rozmyslam coby sa tak popri malom dalo a stale som na nic svetoborne neprisla ☹

erka - blahozelame k vybornym spravam poradnovym 🙂

newyorkgirl
31. júl 2009

ja viem ze na SK je to tazsie... tam jedine ako to co robim ja je mimibazar a tam sa toho predava,ja ten next potiahnem iba mesiac a dovi dopo strasne vela starosti za malo penazi a baby vymyyyyyslaju nie o 106 ale o 906 minimalne 😠

siska_br
31. júl 2009

new - tomu sa tusim hovori u vas ze: I LOVE MY JOB, ci nie? 😀 😀 😀 verim ti s tymi vymyslackami... 😝

newyorkgirl
31. júl 2009

no tak love ako love... to mam take vreckove z toho 😀 ale popri materskej je to urcite fajn, ani do prace sa mi ist nechce 😅 keby tu bolo totiz do akej, do fabriky za pas sa mi uuuuurcite nechce 😒

miauka
31. júl 2009

Ahoj Miska, tak aj ty si sem uz zavitala? Vitaj 🙂 ...ja sa tu objavim len sem-tam, akosi nie je cas, ale zbezne sledujem, co sa tu deje. Tak chlapca budete mat? No gratulujem.
Inak asi aj my, tiez to tak vyzeralo na podrobnom sono, aj ked doky povedal, ze to mame brat este s rezervou.
Takze baby, co tipujete pohlavia, ja som sa pri sebe netrafila 😅 ...ibaze by sa to este zmenilo, ale dufame, ze nie. Manzel sa hrozne tesi. 😀

michell13
31. júl 2009

mirka dik, no on to tiez este nepotvrdil na 100 percent, ale nadej tam je ,
a co mate nove, Eliska rastie, uz chodi sama?
juj som si pospala s malou,som teraz taka otapena, idem sa rozhybat 😀
mami a tebe sa kedy Terezka narodila? ja sa len bojim aby som tam nebola na Vianoce ☹

miauka
1. aug 2009

Miska, mame sa fajn. Eliska uz beha sama cca 3 tyzdne, ju to velmi bavi, uz skoro vobec nelozi po 4, hlavnu zabavu ma chodit z izby do izby, na chvilu sa pri niecom zastavi, nieco si zoberie a ide dalej...taky putovatel je to 😀
A rastu jej zubky, tak obcas je mrzuta, ale nie je to take hrozne, len slabo jedava, hlavne obedy. Trosku bola chora, asi ju prefukalo v bazeniku, tak sa teraz ani nekupe. Ma to velmi rada. A vy co nove?

mami.sk
1. aug 2009

miauka - zda sa ze som sa trafila 😀 no teraz to len s tym tipovanim zacne byt zaujimave 😀

newyorkgirl
1. aug 2009

hellou babule ako vikendujete, este hoooodinku a pol a mame tatina doma, uz sa musim prepracovat zas k netu, bo ma caka roboty 😀

pocujte kocandy co mate dievcata mam jedny nove rifle s vysitymi kvetinkami, este s visackami na 3-4 je to znacka TU to doma asi nepoznat, ale som prisla na to ze nam su tak o dobrych 7cm dlhe... Nika nosi stale 2-3 co je do 98 a tieto su 98-104, cize az mate ktosi zaujem pisnite do IP poslem fotky, nechce sa mi ich rok opatrovat v skrini 😀 😀 😀

mami.sk
2. aug 2009

caute zienky 😉
tak ako ste zvladli dnesne horucavy???
my sme boli len na stanici odprevadit navstevu na bus a myslela som ze umriem 😝 😝 😝 tak sme sa zasili na Brezinu a sedeli sme pod stromom pri pivku a kofole 3 hodiny 😀
Hore super bolo len ked sme zisli dolu tak este o 17.30 bolo hrooozne 😝 😝 😝

dannynka
autor
2. aug 2009

mami ahojky veru bolo tam hrozneeee ale my sme boli poobede u svokrovcov v bazene 😉

newyorkgirl
2. aug 2009

pošlite 8 stupňov a budme na rovnako aj my chceme bazén ešte vytiahnuť 😎

newyorkgirl
2. aug 2009

baby pre porovnanie my dlhé nohavice a tričká tiež s dlhým, nejakých 17 stupňov 😖

mami.sk
2. aug 2009

danny - tisko zavidim 😀 pri vode muselo byt super 😉

new - to akoze fakt taka zima? ved vraveli v Pocasi ze ake horucavy v celej Europe 😕 tu bolo skoro 36 stupnov 😝

newyorkgirl
2. aug 2009

no tak horucavy kde steeee? vraj buduci tyzden sa ma oteplit, to pisal ktosi v anglickej teme ze pri londyne mozno aj na sever to troska pride uvidime no, sak pozeram FB vsetci fotky ze LETO 2009 my to mozme nazvat tak JAR 2009 ked tam nebudeme isto v plavkach 😀 😀 😀

mami.sk
3. aug 2009

new - my sa nejako vecer vzdy minieme 😀
veru aj dnes je tu teplucko, ale lepsie ako vcera. boli sme s terezkou v meste asi 3 hodiny ale uz som mala dost 😝
pojdeme este tak okolo pol piatej ked uz nebude taky hic 😉

dufam ze sa dockate aj vy tepla, tu vraj budu prve 3 augustove tyzdne teple az potom sa ma ochladit 😕

martinano
3. aug 2009

new nic si z toho nerob u nas 16stupnov, leje ako blaznive ☹
nas leto na slovenksu asi tiez minie, my sme mali leto tento rok dva tyzdne 😠

miroslava72
3. aug 2009

Ahojte

A my sme dnes boli u znamych v Melcickej doline na bikoch a ponahlali sme sa domov,lebo vsade hlasili ze maju byt burky a vietor ako ked bola Pohoda a vidim,ze sa zatial nic nedeje....ale musim povedat,ze sa slo dobre ked nebol taky hic...mala bola skvela,vydrzala celu cestu.
A cez vikend sme trosku trenovali a boli sme v Nemsovej a odtial sme sli do Slavnice-Podhoria a spat potom cez Priles domov. Je to fajn chodit takto na bikoch. 😀 😀 😀

mami.sk
3. aug 2009

ahoj mirka 😉
tak predsa ste absolvovali Melcice 😉 super ze Melisska to tak zvladla 😅
som dnes stretla tvoju maminu v meste 😉

michell13
3. aug 2009

ahojte kocky, juj taka som nachodena, som bola dnes cely den za mostami u nasich som sla pesi, aj tam aj hore, a nasa slecna sa v meste vyzula a sla domou pesou ale bosa, tak som sa nasmiala 😀 😀 😀 , tak sa pekne okupala, napapala a s tatinom uz lezia, ja si idem nohy vylozit, uz ma bolia aj lonove kosti, no sila, a zajtra rano mam zubara, no super,
kocky neviete nic o tej akcii co bude na hrade, bude tam Bolek Polivka, je to aj pre deti, neviete kedy to zacina a kolko je vstupne?

mami.sk
4. aug 2009

ahojte, tak dnes nam prsi 😕 skoda, ja som potrebovala ist na staru polikliniku k internemu dr., chcela som ist s kocikom no budeme musiet ist autom 😒
len to trapenie s parkovanim v meste 😝
no aspon sa trochu zmyje ten prach 😉

mirka - esteze ste vcera boli na tom vylete, dnes by ste sa uz asi nevybrali,ze?

mucilienka
4. aug 2009

ahojte kocenky,

dlho sme tu neboli.... prosiiiim o radu - neviete nejake finty na otocenie babatka - otocili sme sa totiz KP 😢

erka12
4. aug 2009

ahojte,
dnes prsi,tak mam cas kuknut co mate nove 😉

minkak
4. aug 2009

Ahojte 🙂
erka dakujeme 😉

muci ,pink pisala vedla v teme-vraj svietit baterkou na brusko 😅 tak skus 😅

Mirka dodatocne Melisske vsetko len a len to najlepsie k prvemu rociku 😵 😵 😵 ako ste oslavovali?
teeeeda,pekne vyletikujete,super,ze sa melisske paci 😵

miroslava72
4. aug 2009

Mami,no dnes veru nie.Stihli sme to akurat. 😉
My sme dnes boli v meste a tam nas chytila burka okolo 11 😖 ,museli sme preckat schovani v takom podchode a tolko co sme prisli do maxu a odtial domov,zas sa spustila dalsia.Ale aspon je trosku vzduch sviezejsi.

Minka,dakujeme....oslavovali sme presne, ked bola Pohoda...vtedy mala 1.rok...bola torta,babky i dedkovia...bolo fajn...a na biku sa jej celkom paci,len castejsie prestavky robime,lebo Meli,ked nema co robit a nudi sa,tak stale mrnkoce...musi aspon rohlik hryzkat 😀....ona neobsedi len tak,stale musi cosi robit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre