Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
4. aug 2009

ahojte 🙂

erka nestretla si sa nahodou cez vikedn s Gabikou a mojou maminou?lebo mi spominala ze sa jej jedna mamicka prihovorila tak tipujem ze si to bola ty 😀 víkendovala totiž u nasich a my sme oddychovali 🙂

dannynka
autor
4. aug 2009

aj od nas dodatocne meliske vsetko naj 😵

dannynka
autor
4. aug 2009

a aj meggi-nej Kristinke k rocku 😵 dodatocne blahozelame 😉

mucilienka
4. aug 2009

minka a kam?

mami.sk
4. aug 2009

danny - vsetko najlepsie Dominikovi k meninam 😉

mami.sk
4. aug 2009

muci - asi treba svietit tou baterkou dolu aby miminko islo hlavickou za svetlom 😕
inac si neviem predstavit tehulku ako pravidelne svieti baterkou po brusku 😀 😀 😀

dannynka
autor
4. aug 2009

mami dakujeme 😵

erka12
4. aug 2009

vsetko najlepsie meliske 😉 a kristinke 😉
danny,ano stretli sme gabiku s babkou a s dedkom na prechadzke😉

dannynka
autor
4. aug 2009

erka tak som dobre myslela 😉

minkak
4. aug 2009

Mirka tak ste mali peknu oslavu 🙂

muci tak to neviem ,dobra otazka 😉 musime sa pink opytat ci vie viac.....

mami ved to ani ja 😀 ale tak za pokus to stoji 😀

newyorkgirl
4. aug 2009

jaaaj lidi tak tu sa keca dneska 😀

newyorkgirl
4. aug 2009

muci ty mas znova to co s Maruskou? aj ta bola otocena ak sa dobre pamatam, ono sa umudri do porodu babo, ako to prve 😀

michell13
5. aug 2009

babulky neviete mi poradit kde robia najlacnejsie foto, diki

mami.sk
5. aug 2009

michell - ja si davam vzdy robit fotecky cez internet - Fotolab, zaregistrovala som sa na ich stranke, vzdy ked maju akciu tak mi poslu mail a odkedy sa mala narodila tak som dala vyvolat fotky za 5 centov 😉
a necham si ich dorucit do zberne , napr. do Prioru a je to bez problemov 😉
mozem len odporucat 😉

erka12
5. aug 2009

michall,aj ja davam cez fotolab a som spokojna 😉 niekedy sa vyplati pockat na akciu a potom dat vacsie mnozstvo naraz 😉

miauka
6. aug 2009

Miska, ja si tiez davam cez ten fotolab cez internet. Tym ze ti to dorucia do predajne, neplatis postovne. Vzdy si davam robit vacsie mnozstvo naraz. Alebo este obcas pouzivam stranku happyfoto, ked maju akciu, tak tam mavaju taku cenu ako vo fotolabe a neobmedzuju to minimalnym poctom fotiek 100 ks, cize ta akciova cena plati na akykolvek pocet fotiek. Akurat ze tam platis postovne, lebo to pride na dobierku. Cez to happyfoto si to objednavame vacsinou spolu s kamoskou a rozdelime si postovne na polovicu. Je to vyhodne.

michell13
6. aug 2009

babulky diki idem sa tam zaregistrovat, mam vela fotiek malej a musim dokoncit album, doma tlacit to vyjde draho, diki moc

mami.sk
6. aug 2009

no veru, aj ja som si povedala ze budem poctivo davat vyvolat fotky Terezky, lebo svadbu sme mali pred 3 rokmi a album som si urobila teraz v aprili 😀 😀 😀

uz som sa aj hanbila ked niekto chcel vidiet fotky 😀
dali sme hned po svadbe urobit kopec fotiek ale vsetko sme rozdali 😉 a do svadobneho albumu nic neostalo 😀 ale uz som sa polepsila 😉

erka12
6. aug 2009

michell,prepac vcera som ta premenovala 😀

mami.sk
6. aug 2009

baby, u nas je hrooozny plac 😝 asi zuby 😕

malej sa spustili poobede sople jak hrom, ale uplne prudom. som nechapala 😢

a okolo 8 zaspala v pohode a teraz sa zobudila ale s neskutocnym placom ☹ ani prso nezabralo a to je uz co povedat ☹

dala som jej cipok a po 15 min placu zaspala tak dufam ze sa jej ulavilo

tesim sa na noc 😝

newyorkgirl
7. aug 2009

teda mami, dufam, ze ste to v noci zvladli, nam uz idu posledne zubky teraz a Nikolka strajkuje s papanim v poslednej dobe 😖

erka12
7. aug 2009

mami,jaj zasa tie zuby ☹ chudatko terezka 😉

ja som bola v pondelok s filipkom na urologii za mostami,dr.pristic a tam ma uz veru nedostane nik,z pristupu sestricky,nervozna,hrozna zenska a dr.to nebudem komentovat 😠 tak som dnes bola s filipkom pri dr.sokolovi a som velmi spokojna,mozem iba odporucit 😉

adkag
7. aug 2009

ahojte, nakukla som co noveho,teraz moc nestiham, vkuserobime volaco na dvore, vcera sme malovali balkon,nech si tam mozem dat konecne susiak na pradlo a nemusim vselijako krkolomne periny susit vnutri. len este musim zohnat ten susiak, neviete niekto nahodou kde by som zohnala takyto:
http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/susiaky/s...

viem ze v baumaxe ho maju,ale len metrovy,ja by som chcela co najdlsi.

Muci,Natali bola tiez dlho KP, aj sme sa s doki bavili o moznosti ze budem rodit sekciou,ale nakoniec sa sama otocila. su na to aj nejake cviky,len uz si presne nepamatam,tusim macaci chrbat. skus sa poradit s pani Hromnikovou v MC,mozno bude vediet.

minkak
7. aug 2009

ahojte kocky 🙂

mami,juuuj sa s tymi zubkami nieco natrapite 😖 ach jooo ☹ chudatenko Terezka,ale aj Ty...musis mat dost,dufam,ze predsa len ste mali noc dobru 😉

ja sa musim pochvalit,min.tyzden som objavila Veronike posledne stolicky-tak uz ich mame vonku,ani sme nevedeli su este male ,ale uz su prerezane 😉 co sa tyka zubkov-u nas si to odtrpim ja 😅 som rada,ze sme tie zubky tak stastlivo zvladli 😵 new tak drzkam palceky aj Vam nech ich mate rychlo vonku 😉
erka no hlavne,ze ste nasli toho spravneho dr. 😉 a mate to v poriadku?

adkag
7. aug 2009

Michelle, pozeram ze aj ty uz konecne prispievas sem na Trencin 🙂 . ako sa mate? niekedy nas pridite kuknut,ked pojdete na chatu 🙂 .

mami, tak zubky vas trapia? to prve ci uz ma Terezka nejake? Natali je tiez nejaka nervozna posledne dni,furt si myslim ze zubky a stale nic. boli sme aj na ockovani v utorok,chuda dostala dve injekcie,tak mala na druhy den teplotu 37,9, ale potom jej to preslo,tak som jej nedavala ziadne lieky. Kubko nikdy nemal pri ockovani teplotu,tak som bola prekvapena ze Natali mala.

adkag
7. aug 2009

Miri, to je super ze Veronike tak sobre vysli stolicky. Ja som tiez ani nevedela o Kubkovych zuboch,len o prvych, nas netrapli ani ocne ani doterajsie stolicky. dost som sa toho bala lebo ma kazdy strasil ze ked mu pojdu ocne to bude hruza a nic.dufam,ze aj Natali to dobre zvladne.

adkag
7. aug 2009

erka, vazne ten dr. Pristic ma taky rozny pristup? ja som par krat bola na urologii a odporucali mi ho,ale isla som tiez k dr. Sokolovi,lebo som to mala blizsie. dobre vediet,veru k nemu ani nepojdem.
pisem na etapy,lebo furt cosi zabudnem napisat tak sa vraciam k prispevkom 🙂

minkak
7. aug 2009

adka no dakujeme,tiez som sa obavala vzdy aj ocnych aj tych aj tych.....ale pekne sme to zvladli,obcas nejake sopliky alebo tak,ale musim povedat,ze celkom dobre v podstate bez problemov-nech jej to len tak drzi aj do buducna!!!!!! 😵 narozdiel odomna 😖 ☹

tak natalka mala teplotku,ale nevadi hlavne,ze to mate za sebou!!!! 😵 inak sme boli aj na zmrzlinke 😉 😉 😉 som sa obzerala,obzerala.... 😅
len to bolo tak narychlo,sme nevedeli ,ze sa tam zastavime vopred.... 😉 tak nabuduce cinkneme 😉

dannynka
autor
7. aug 2009

ahojte 🙂

mami-veru zubadla vedia potrapit 😒 prajeme Terezke aby vychadzali bezblestne 😉

adkag-ja mam taky susiak v kupelke a je super,ale neporadim kde sme ho kupili lebo uz tu bol ked sme kupili tento byt 😅

erka-dik za echo na toho dr.ked sa budem rozhodovat veru radsej pojdem k inemu dr 😉

mami.sk
7. aug 2009

ahojte 😉

no veru ako som si myslela tak sme mali hroznu noc 😝 mala sa budila kazdu hodinu s hroznym placom ☹

chudiatko moje sa riadne vytrapila ☹ mali sme ju pri sebe na posteli aby sme ju rychlejsie utisili no aj tak tazka noc 😝

no najhorsie je ze mala celu noc horucku 38,9, stale som jej davala cipok, po chvilke teplota klesla ale po 3 hodinach horucka zase 😝
aj teraz ma 38,5, uz neviem co robit, ci skusit nejake zabaly alebo nejaku chladnejsiu sprchu 😕

oci ma uplne cervene, slzicky je obcas vyjdu a tie sople........ no comment 😢 a zuby nikde 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre