Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
10. aug 2009

new netreba 😀 😀 😀
kto chce pozrie si pas 😉 😉 😉

miroslava72
11. aug 2009

Minka,to poznam...ked musis tak musis.... 😉
Ale ste krasna rodinka a ty si uplne ukazkova tehulka...pristane ti to...
Jeej minka,tak dievcence to budu....no bude sa mat veru tato co ohanat aby si taky babinec ustrazil 😀 😀 😀
len ci sa mudr.riadne kukal aby ste neboli prekvapeni...juuj to by mal tatik radost,keby aspon jeden pomocnik k nemu... 😀

kala12
11. aug 2009

dobre ranko,

vsetko naj zuzkam 😀

miri tak to budu baby, moj muz vravel, ze ,,chudak zdeno, tak predsa,,. 😉 ale v dobrom, neboj. hlavne ze ste v poriadku, pekne rastiete.

venone blahozelame k malej andulke. 🙂

uz ani neviem, co som chcela napisat,lebo maly mi tu pisti na kolenach. ak bude viac casu, ozvem sa.

michell13
11. aug 2009

je minka gratulujem k dievcatkam, na musi mat mala ale radost, ci chcela radsej bracekov?

mami.sk
11. aug 2009

minkak - srdecne graulujeeeeeem 😉 😉 😉

tak som si dobre tipla, juj ale to zacina byt zabavne 😀 teraz sa to rozbehne s tymi porodmi 😀

a ako sa citis? som zvedava zajtra na brusko 😉

vsetko najlespie zuzkam k meninam 😅

minkak
11. aug 2009

ahojte 🙂
mirka no tak-tak-fakt uz som letela....... 😀
Dakujemeeeee 😵
No bude to sranda 🙂 ale ved ja som to stale hovorila 😀 ,no videl jasne aj my kavove zrno 😀 aspon to jedno!to druhe sme my az tak nevideli,ale on ano 😉 ale vsak uvidime 😀

kala dakujeme🙂))))no aky chudak....ale mu bude-bude si kralovat 😀

(ale my budeme vladnut) 😀 😀 😀

michell,mami dakujemeeeeee🙂))))vcera povedala,ze bude mat sestricku a doktorku 😀 😵 no podarena je 😵

mami no vidis-tak Ty budes ta bosorka????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dobre sa citim,vsetko OK dakujem 🙂

Aj ja sa este raz pripajam vsetko len to najlepsie Zuzky!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

adkag
11. aug 2009

ahojte,
vsetko nalepsie Zuzkam prajeme 🙂

Miri tak super ze dievcatka,to budete mat doma riadny babinec 🙂 . Veronika je zlata ze doktorku, to ma tak rada tety doktorky? lebo u nas lekari moc v oblube nie su jedine moja svagrina 😀 .

mami to sa riadne trapite s tymi zubami,chuda Terezka. snad vam uz nejaky zyubok aspon vyjde ked su s tym taketo problemy. Natali ma dole take akoby ciarky na dasienkach,ale nemozem jej nahmatat zubok,tak nechapem co to znamena ci jej uz presvitaju a este nevysli alebo co. ale je dost mrzuta,noci mame nic moc, kazdu chvilku place, musim jej dudku podavat. u nas kojenie moc nezabera,ona nie je nejaky zavislak, ked ma okolo seba ine podnety tak ju to vobec nezaujima.

Jakubko sa konecne zacal pytat na nocnik,uz chodi bez plienky,jedine na spanie mu davam a na cestovanie. ale obcas sa nam stane nehoda,jasne. hlavne ked nestihneme dobehnut k nocniku. som rada,lebo uz som myslela ze sa to ani nenauci,tri tyzdne som furt len mlacky po byte utierala 🙂 .

Michell, no mozno by som aj nejake veci potrebovala,ale uz nie letne,skor nejake c.74 na jesen.

ivaz
11. aug 2009

Zuzkám prejeme všetko naj, naj, naj k meninám.
Minka, dievčence. 🙂 Super. Hovorí sa, že jedno pohlavie sa lepšie vychováva. Nemusíš jedno dieťa voziť na hokej a druhé na gymnastiku. 😉
Adkag, Jakubko je šikulka. 🙂
My sme dnes obuli gumáčky a hor sa na lov kaluží. Drobec mal hroznú radosť. Nevynechal ani jednu kaluž a poriadne si v nich zaskáka, 😀 ale ja som videla hviezdičky. 😠

minkak
11. aug 2009

Adka no vieeees,nie ze dve sestricky ale sestricku a doktorku 😀 to je hlavicka 😵 kazda doktorka ma predsa sestricku nie? 😀 tak aj u nas to tak bude 😀
no to snad uz budu tie zubky 😉
No Jakubka chvaaaaalime 🙂 teda tak to je na jednotku!!!!! 😵 super 🙂

ivaz vidiiiiis no to som este nepocula,fakt na tom nieco bude 😉
No vsak vcera ked sme sa tam stretli to sme akurat isli odtial...len sme boli este trochen mimo 😀

teraz rozmyslam ja som vas kolke vcera stretla 😕 😀
Tak Vy ste mali teda riadne veselo- Filipko si uzival 😀 🙂
Vam sa uz blizia aj narodeninky-to letiiiii 😵

kala12
11. aug 2009

ivaz a co ked zrovna budu chciet chodit na hokej,coo?

adkag aj nam idu zubky, uz dlhooo si vsetko pchado pusinky, je mrzuty, v noci tiez horsie spavame.Uz aby vysli, lebo to je strasne, takto vedia tie zubky narobit neplechu. super, ze kubko uz je bez plienky, zase mas o starost menej. 😉 Inak ak by si chcela, ja mam po Terke aj bundicky zimne, tusim 80 vekosti.

mami.sk
11. aug 2009

no veru minkak, manzel bude ako kral 😀
len aby ste nedopadli ako u nas doma 😉 nasi mali same dievcata az posledne dvojicky chlapec-dievca 😀 😀 😀
mozno aj manzel bude chciet nakoniec synatora a ty budes rodit a rodit a rodit........... 😀 😀 😀

mami.sk
11. aug 2009

adkag - no vcera sa zase s velkym placom zobudila okolo 23 hod a uz som sa uz pripravovala na dalsiu tazku noc ale trvalo to chvilku, nechala sa ukludnit cicikom a krasne zaspala a zobudila sa az rano o 7 😉
tie zuby nam asi daju riadne zabrat ked uz pri prvych zazivame take peripetie 😝
no a jakubko uz na nocniku 😉 to je fajn, sikovny je chalanisko 😉 teraz v lete sa celkom dobre uci na nocnik 😉

kala - aj vam uz idu zubky 😕 no ked to bude trvat tak dlho ako u nas tak si pockate este min. 2 mesiace 😒 drzim palce aby to bolo bezbolestne 😔

minkak
11. aug 2009

kala 😀 😀 😀 no neviem 😀 ale je to mozne,ze budu chciet chodit aj na hokej 😀 😀 😀
kala tak sa takto trapite ☹ drzkam palceky nech su rychlo vonku!!!!!!!!!

mami,nie mangelik je spokojny staci nam 😉 😵
tak ste si pekne pospinkali vcera-super 🙂

ivaz
11. aug 2009

Minka a kde ste boli na sone?
Kala, väčšinou sa súrodenci ťahajú rovnakým smerom, aj hokejistky môžu byť.
Minka, veru ten čas letí v sobotu oslavujeme a mám ťažkú úlohu. Malý si vymyslel tortu – vláčik. A keďže moje pekárske zručnosti sú mizivé, teraz šmejdim po nejakej jednoduchej variante aby bol oslávenec spokojný. Neviete kde zoženiem zelené potravinárske farbivo?

mami.sk
11. aug 2009

ivaz - akurat vcera som nasla v Dr.Og drogerke v Maxe potravinasrku farbu zelenu v prasku ale vraj maju aj v potravinach pri cukrarni Muk oproti Verde 😉

tak uz budete oslavovat 😅 urcite upecies nejaku dobrotku 😉

minkak
11. aug 2009

No ved tam kde sa to teraz chodi....tam blizucko ako sme sa stretli 😉 neviem si zmysliet ako sa to tam vola,nejako na C....
v tej budove su aj kominari 😀 😀 😀sme sa smiali a mala vyspevovala kom-kom.....ale ziadneho sme nevideli ☹ 😀
len ked sme sa stretli uz sme isli z opacnej strany ,lebo sme boli este v Seku 😉
uz sa to nerobi v nemocke 😉

hokejistky 😀 😀 😀 baby -baby Vy mi davate 😀 😀 😀 sa tu smejem 😀 no mozno budu po dedkovi-to je fakt 😉 😵

no dzkam palceky aby si to zvladla podla predstav-urcite bude chutnucka,eeeej ale som dostala chut na nejaku tu tortu 😀

adkag
11. aug 2009

ivi,to ja tiez smejdim po nejakej torticke co urobm kubkovi k narodkam,chcela som tiez vlacik alebo auticka,pozeram vselijake obrazky ale teda neviem neviem ako to dopadne,kolace napeciem,to problem nemam a le taketo torty no neviem.

mami veru sa super uci na nocnik teraz v lete,preto sme to vyuzili a sbnazili sa ucit. zacali s tym nasi,ked boli s nim a ja som pokracovala. dalo to zabrat,lebo fakt furt chodit s handrou popri dvoch detoch nie je nic moc ale tak aspon sa naucil 🙂 .

mami my sme pri jakubkovi mali prve dva dolne zuibky najhorsie,potom som vedela este o hornych a o dalsich uz moc nie.tak snad aj u vas to tak bude.aj ked niektore deticky znasaju vsetky zubky zle.

kala, no viem o com hovoris co sa tyka tych zubov. inak natali sa teraz zacala straaasne jedovat,tak jedovito krici, neskutocne decibely.to jakubko nikdy nerobil.som zvedava co bude robit v jeho veku,on je teraz strasne jedovity.
no vweru nejake bundicky by sme potrebovali na zimu, pripadne aj nejaky overalik. podla cislovania to vychadza na c. 80, uvidim ako bude natali velkostou,ale zatial nam to sedi,teraz nosi c. 68.

ivaz
11. aug 2009

Mami dík, zastavím sa v centrume.
Minka, vieš už nie som informovaná, za mňa to bolo ešte v nemocnici, ale spozorovala som tam novú ambulanciu. A ak chceš tortičku, zastav sa. Skúšobná varianta je v chladničke. 😉

ivaz
11. aug 2009

Adka, u nás to musí byť vláčik a musí sa dať zjesť, to je podmienka. Keďže času je málo a skúseností mizivo, vyhráva kruhová torta a na vrchu vláčik s perníkov. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11805 No uvidím ako to dopadne.

mami.sk
11. aug 2009

ivaz - to je super napad 😉 no vidis, sikovna mamina si vzdy poradi 😀 😀 😀

mami.sk
11. aug 2009

juj baby , ale zajtra ma cely den prsat 😕
skoda som sa tesila na stretko na Ostrove 😔

erka12
11. aug 2009

mimka,jej dievcatka,super 😉
ivaz,nas misko chcel na narodky poziarnicke auto,sice som mu aj taku torticku urobila,ale teda som sa potrapila 😉
mami,presne viem o co m pises,tie zuby ☹

minkak
11. aug 2009

ivaz no vsak ani ja som nevedela,ja som tiez este do nemocky chodila..... 😉
pockaj pri druhom uz budes vediet 😉
dobre si to vymyslela s tou tortickou 🙂

no mami veru.....no nic tak VERDE to isti!!!!!!!!!vsak ked tak cez obed sa este dohodneme.... 😉

erka dakujem 🙂

mami.sk
11. aug 2009

ved hej, VERDE to isti 😉 len som sa tesila na ten Ostrov 😉
ved uvidime zajtra 😉

idem spat..dobru... 😉

mami.sk
12. aug 2009

dobre ranko 😉

krasne slniecko svieti, dufam ze mu to vydrzi 😉

miroslava72 - krasne fotecky si pridala 😉

miroslava72
12. aug 2009

mmi dakujem
este musim stiahnut do pc i tie s Terezkou,potom ich hodim aj do albumu
🙂

dnes to vyxzera,ze bude pekne,takze ostrov asi plati

minkak
12. aug 2009

Ahojte kocky 🙂
no sa nam nejako zatahuje... ☹

zuzanamv
12. aug 2009

Mirka, veru, aj ja pozerám a čakám na inštrukcie.
Aj podľa predpovede by malo poobede pršať, aj keď nie veľa...
http://www.shmu.sk/sk/?page=769

minkak
12. aug 2009

Ja tiez neviem..... 😖

mami.sk
12. aug 2009

juj, tak aj ja som zvedava co nakoniec bude 😕
raz slniecko vyjde raz sa zamraci 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre