Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

muci ja som este tu ☹

minkak
21. aug 2008

muci ajojky 😵 tak si to tam uzite,prideme vas kuk 😉

kacenka83
22. aug 2008

dobre ranko 🙂
baby vy ste zase potiahli, no ale uz som vas docitala, len som zabudla na co som chcela reagovat 😅
lucaska v HaM mali dopredaj letneho oblecka, inak dobre zlavy, ale letne som uz nekupovala a z novej kolekcie tam nemali nejako vela kusov... ale mali tam vsetko to tigrikove, inak krasne, ale zase to bolo moc tmave pre take male deti... a maju tam taku bledomodru zimnu bundicku, nazivo sa mi az tak nepacila, je strasne bledunka
my sme kupili tuto supravicku http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindo... lebo nazivo je naozaj krasna a jemnucka...
inak z CaA som bola sklamana, tam vyber nic moc...
ale ak by ste niekto isli do HaM, chcela by som este tento salik http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindo...
...ze by mi ho niekto kupil 😉 mame k nemu aj ciapku aj rukavicky, ale sal nemali... 😉

kacenka83
22. aug 2008

drobec ako ti romanko spinkal? urobil svoj rekord a spinkal celu noc? 😉

erka12
22. aug 2008

ahojte,kto kavickuje?

lucaska
22. aug 2008

ahoj, ze by ja,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀

erka12
22. aug 2008

lucaska a kavicku mas?

lucaska
22. aug 2008

nie, ja ani kavu nepijem.................. 😀 😀 😀

akurat som dojedla zavinace, manzel uz mi tu nadava ze som s tym vymorila cely byt, on to nemusi...............nooo a ja keby si ich nedam tak by som aj odpadla................. 😝 😅

a vy ako????

erka12
22. aug 2008

no aj lucaska sa mi stratila,tak idem ja za mojimi chlapmi,na chvilku si lahnut 😉

drobec.z
22. aug 2008

ahojte,
kacenka, tak romanko spal vkuse tri a pol hodinky, iinac iba pomrnkaval, ale potom spinkal tak po hodinke a pol, takze to bola nase skvela noc 😉
dnes som sa dosttala rano o siedmej k dokimu a prisla som o dvanastej, no hruza ☹
este niekto kaficko???? alebo zavinace? 😀 😀 😀

lucaska
22. aug 2008

drobec uz je po zavinacoch...................... 😀 😀 😀 😀 😀

drobec.z
22. aug 2008

tak aky ste mali dnes dnik, dufam,ze lepsie ako ja 😉 ja som vycicana z krvi, ako keby ma sam grof dracula chytil 😀 😀 😀

lucaska
22. aug 2008

ani moc nie, noc bola hrozna ,lucas zacal okolo 1.30 kaslat mal tristvrtehodinovy zachvat kaslu, potom lezal s nami v posteli, vytlacal ma spostele, nohy si mi vykladal na hlavu a tak,potom som ho preniesla do postielky aby som si trochu schrupla..............rano som s nim bezala k doktorke ale ze to ma len kaslik tak nam dala este jeden sirup, potom sme boli v tescu a teraz uz ledva drzim oci otvorene,,,,,,,,,,,,,,,


a romco bol s tebou???

drobec.z
22. aug 2008

hej, cely cas som ho vlacila od masaryciek do nemocnice, potom zase k masaryckam a zase k nemocnici, takze super, esteze mam manducu, ale bol tisko, len sa usmieval a bol rad, lebo dole a spat sme sli busom, ale naozaj ako anjelik, tak pocuval ani nemrnkol aj tam papkal, asi vedel, ze treba cakat 😉

lucaska
22. aug 2008

si ho mala doniest, by som ti ho postrazila.................... 😉

lucaska
22. aug 2008

a to auto co???? ma ti ho kto spravit???

drobec.z
22. aug 2008

hej, uz mam aj baterku, vecer mi ju vymeni, nakoniec to je mirkin zdenko, teraz tu bol kuknut na to a v pohode 😉
lucaska po takej noci strazit dvoch, no to by si mala co robit, ved on to zvladol v pohode, hoci vacsinou u cudzich pocuva,, ale on je zvyknuty chodit so mnou po doktoroch, ved co ma chudacik robit 😉

lucaska
22. aug 2008

drobec ved by sa zahrali, nabuduce ho len pekne dones...................... 😉

drobec.z
22. aug 2008

lucaska, ved ani neviem kde... 😀 😀 😀

lucaska
22. aug 2008

vies kde byva mirka??? tak ja byvam hned vedla nej..............j.halasu 3..........

drobec.z
22. aug 2008

a okrem toho, kvoli takymto veciam ako je auto a pomoc s tym a dietatkom rozmyslame, ze by sme si pomaly zacali hladat miesto niekde v PO alebo podobne, lebo to je tazke s jednym babom a nie s 2, a tak niekde ist blizsie k rodine, takze uvidime ako to dopadne, mame dilemu, ale zvazujeme pre a proti 😉

lucaska
22. aug 2008

tak nas opustis?????????????? 😢

drobec.z
22. aug 2008

lucaska, neviem isto ale skor ano ako nie, uvidime co bude ked dojde MM, je to tazke byt v cudzom meste sam a kebyze su nasi aspon blizsie, ale jedny 180 a druhy 350 km, to je moc a niekedy treba pomoct a tusim, ze cim vacsie dieta, tym skor, aj ked budu prazdniny v skole napr. len jeden den v strede tyzdna a este ak nam spolu s MM vyjde naraz sluzobka niekde uplne mimo, tak co s detmi?? takze budeme zvazovat a uvidime, zatial je to take 60/40 odist/ostat, ale ak by bolo dalsie mimco, tak sa % na odchod asi zvysia, fakt neviem, je nam tu dobre, ale ked su problemy, tak je tazko ☹

lucaska
22. aug 2008

drobec to ti verim,a urcite by bolo lepsie keby mate rodinku niekde blizsie................. 😉 ale zas by mal kde romco chodit na prazky............u nas svokra je cez ihrisko, nasi pod skolov ani nebude kde mat ist na prazdniny k babke................ 😅

audreyd
22. aug 2008

baby, normálne nestíham 😲 lucaska a drobec tu majú chat 😀 😀 😀

drobček, kedy je deadline na tie veci? nejako nestíham 😖 mám zbalené tak na tretinu... 😅 ženská na materskej má najmenej času 😖 😖 😖

lucaska
22. aug 2008

audrey drzime to tu nad vodou,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale dufam ze coskoro bude lucas fit a budeme chodit na vyletiky................ 🙂

drobec.z
22. aug 2008

no lucaska, tak to ti verim, za to romanko najprv precestuje polovicu prazdnin, ja som tiez mala babky blizko sice nie ako lucasko, ja cez 30km, ale to bolo take optimum, ani daleko ani blizko, a este na dedine, tak to bol pre nas zazitok, ono vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, takze ako vravim zvazime a bude, je tu sice este jedno plus pre mna, skor miesto na vychode ako tu, ale clovek nikdy nevie co sa stane 😉
a co planujete poobede? 😉

drobec.z
22. aug 2008

audreyd, tak ak by sa dalo do toho 10.9, lebo mangelicek pride vtedy a my to musime este pobalit do krabic, tak nerada by som, ked bude tu, vies, chceme si trosku pouzivat jeden druheho a nielen balit, ale kto nestiha, tak do 18.9, lebo na druhy den uz odchadza a okrem toho pocas tych dni medzi tym, neviem ci budeme doma, kedze chceme cestovat po slovensku, tak podla moznosti do toho 10. 😉

lucaska
22. aug 2008

drobec no asi ani nic, lebo predpokladam ze lucas bude spat dlhsie, kym sa napapa, rozobere, zbehneme na postu , trosku sa prejdeme a bude kopec hodin.................

a ty???

drobec.z
22. aug 2008

ani neviem, asi nejake ihrisko alebo piesok,kedze sme doobedu neboli, ale pojdem kuknut zase niekde hore, nech si aj ja oddychnem, lebo nejaka som schodena, do mesta asi nee, kedze uz mam dnes toho po krk a zaspinkal tiez az o pol jednej 😉 vy ste kedy zabuvali?

a este sa chcem spytat, u nas sa vravi, ze ked dietatko spi, tak haji alebo buva, a tu nejako balili, moze to byt ono, ja som to pocula od jednej na plavani a neviem co to znamena, moze to byt akoze lezkaj alebo spinkaj???? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre