Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
6. nov 2008

danny ty inak stihas tie fotky menit v profile, ale kraasnu tam mas teraz 😉

dannynka
autor
6. nov 2008

new-dakujem,ked sa clovek nudi vsetko porobi 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
6. nov 2008

aj ja sa chcem nudit 😀 to pri Nike ani nejde 🙂

dannynka
autor
6. nov 2008

no ved ani mne moc ee,a ked sa narodi druhe mimi tak to sa uz obzvlast nudit nebudem... 😝 😀 😅

newyorkgirl
6. nov 2008

teeda dneska nikto neponocuje, nam uz odbilo 22 tak hadam coskoro dorazi tatinko z prace a Nikolka bude unavovat jeho konecne 😀 bru noc 😔

kala12
6. nov 2008

Ahojte babule,
konecne som vas docitala. Vitam vsetky ,,nove trencanky,, 😀 😀 . Sue aj ja som povodne s kvetnej.
My sme mali pracovny tyzden, makali sme na Terezkinej izbicke, malovali, kreslili, triedila som vsetky vecicky, co mam po terezke do krabic a oznacovala, aby sa mi lepsie orientovalo,ked budem hladat pre druhe mimi. len dufam,ze to bude holka,lebo neviem, co s tymi krasnymi ruzovymi vecickami urobim. ☹
Takze baby, co budete mat holku, potom si kludne pridite ku mne povyberat, mam vsetko krasne zachovale. 😉
Doma som mala ako po vybuchu, neznasam ked je taky neporiadok. Ale uz sa to nejako dava do normalu.
K tomu stretku: v pondelok 10.mozeme, ale to nocne neee, lebo tatik ide chatovat s kamosmi, tak budem slamenna vdova. 😀 😀

minkak
6. nov 2008

ahojky 🙂
kala a kde su fotecky?som zvedava 😅
tak super,ze na stretko mozes 😉 a to nocne tam este nejako dohodneme 😉

lucaska
6. nov 2008

ahojte, aj ja som zvedava na fotto..................................tak babulky v pondelok o 16.OO verde..... 😉

kala12
6. nov 2008

minkak cez vikend pofotim a potom sem dam. este nemame koberec, v sobotu sa chystame na nakupy. len dufam, ze ju terezka nejako nepretvori,lebo uz pisala po stene, opica mala. 😀

kacenka, danny ale to bezi, ked kuknem na vase tyzdne v pase. ved za chvilku uz budeme rodit. Ja sa taaak tesim. 🙂 🙂 Len dufam, ze budem mat taky skvely porod ako pri Teri.

zuzanamv
7. nov 2008

Ahojte,
tak my stretko v pondelok nestíhame.
Veronika má zapálené uško. ☹
Naša doktorka nenašla nič, ale spravila z krvi sedimentáciu a bolo to hrozne vysoké, tak nás poslala do nemocnice na ORL, s tým, že ak tam bude nález v poriadku, tak musíme na hospitalizáciu a celkové vyšetrenia.
Našťastie na ušnom to doktor potvrdil, prepichol jej to a vytiekol hnis, dostali sme ATB a mohli sme ísť domov.
Ale aj tak je mi nanič, že už taká malinká musí brať ATB. ☹ Maťko ešte nemal, klop klop.

minkak
7. nov 2008

kala ,tak vasa terazke pridala ruku k dielu 😉 sikulka 😅
neboj sa zvladnes porod,este na to nemysli aj ked to fakt letiiii 😵

zuzka tak vy ste takyto marodi-juuuj pozdrav od nas Veronicku 😉 a nech je rychlo zdravucka 🙂

my sme boli dnes na tom ockovani,zvladli sme to na vybornu---ani jedna slzicka 😵 😵 😵
este nam dr.odporucila 2ockovania proti zltacke a zapalu mozg.blan-tak asi pojdeme v decembri 😉
a co vy babulky davali ste aj vy proti tomu ockovat???

adkag
7. nov 2008

AHOJTE,
Minka ja nad tou zltackou rozmyslam, ale my mozme az po tych povinnych ockovaniach, co nas caka teraz po 15 mesiaci a po poslednom prevenare.tak uvidime.vraj jedna vakcina stoji 900 sk. a proti zapalu mozgovych blan sa ockuje zvlast? ja som myslela ze to vsetko obsahuje prevenar, myslim teda ockovanie proti pneumokokom.

kala12
7. nov 2008

Minkak tak veronika je statocna, ked ani nemukla pri ockovani.

Ja osobne nejako neuznavam vsetky tieto nove ,,doplnkove ockovania,,. doktorka sice vzdy o tom poinformuje, ale ja nebudem do malej pchat zbytocne vselijake vakciny. Minule som citala jednu studiu, ze odkedy sa zaviedli rozne ockovania, tak generacia po generacii zacina vzdy trpiet na inu chorobu, napr.nad rotavirusmi sa kedysi ani len ludia nepozastavili, teraz z toho robia doktori strasnu katastrofu. A je to vraj sposobene tym, ze tie ockovacie latky v tele posobia na rozne virusy, ktore sice zneskodnia, ale tym sa vyprovokuje metabolizmus a telo nedokaze odolavat inym formam virusov a tym padom vznikaju rozne nove druhy ochoreni. Tak stale vymyslaju nove vakciny. Neviem si predstavit deti nasich deti, vsak tie budu hadam uz ockovat aj proti ,,blbosti,,. 😀 😀 Aj tak je to len boj medzi vyrobcami liekov.
Vsetko je to sice postavene len na slovach doktorky, ze nemusi to dostat,ale co ak by nahodou. Ved tak to ani ja radsej nemusim nikde chodit autom,lebo co ak by som nahodou naburala. ☹

minkak
7. nov 2008

adakag ano jedna stoji 900,- a treba dat 2 druha sa dava po 9mes. 😉
a ta druha vakcina stoji tiez 900,-proti tomu zapalu,povedala,ze by jej to dala naraz.....

kala presne o tomto có pises viem,vela som toho citala aj ja a preto sa neviem rozhodnut 😖
preto som to sem aj nahodila tuto debatu,ze ako ste na to vy a co vy na to....
ale som asi nalomena,ze to dame.....tak neviem -babo rad 😅

ivaz
7. nov 2008

Ahojte, ja tento týždeň ako si nestíham. 😖 Preletela som predchádzajúce stránky. Tak všetci maródi rýchlo sa vyzdravte. Stretko budúci týždeň my nezvládneme, 😢 pekne si ho užite. A večerné sa chystá kedy? Nezachytila som termín.
Aj my už máme nálepku doma. 🙂 Dnes som si pre ňu bola. Muci pani mi ponúkla zákonné poistenie auta. Pekne som poďakovala a pálila domkov.
Kala, teším sa na fotečky Terezkinej izbičky 😉 . My sa chystáme začať s realizáciou detskej na jar, tak uvítam inšpiráciu a dobré rady.
Minka, my sme očkovanie proti žltačke už absolvovali. Kamarát si totiž žltačku A doniesol z Anglicka a aj v Čechách bolo v poslednej dobe dosť výskytov. Tak sme neváhali a už sme zaočkovaný. Je určite veľa názorov za ale aj proti očkovaniu. Líšia sa od pediatra k pediatrovi. Treba si zvážiť podľa seba.

dannynka
autor
7. nov 2008

ahojte 🙂
kala jeej ved ty uz mas polku tehu za sebou 🙂

zuzka-Veronike prajeme nech je cim skvor zdravucka...a GAbika jej posiela velikansku pusinku 😉

minkak
7. nov 2008

ajojky,ivaz nocne je 21- ho 🙂

takze vy ste sa teda dali,no aj my sa asi dame 😉

lucaska
7. nov 2008

ahojte, no s tymi ockovaniami aj ja som na vazkach, prevenar sme dali......................este som rozmyslala nad tou zltackou, a proti kliestom urcite dam...............

ivaz
7. nov 2008

Víkend po 21 máme rodinnú oslavu, tak sa k vám asi nepridám. Preverím ešte situáciu a podám hlásenie. Ináč tému očkovania by mali preberať v MC srdiečko v pondelok o 17 hod. Podľa programu by mal doraziť aj doky Gavenda.

dannynka
autor
7. nov 2008

minkak ja som podobneho nazoru ako kala 😉 takze my sme dali len prevenar 😉

kacenka83
7. nov 2008

ivaz dik za info, zaujima ma tato tema... inak tiez si myslim, ze pchat do tak maleho organizmu tolko ockovani nie je moc dobre, my sme dali prevenar, aj nad tym sme dlho uvazovali a okrem toho uz sa nechystame na nic ine, mozno ak by sme byvali niekde kde je velky vyskyt kliestov tak by som uvazovala nad tym, ale zatial nie, aj tak nas ockuju pomaly na kazdej poradni...

inak uz aj my patrime k marodom, kubko ma soplik a teplotu, nastastie nie vysoku, ale vidim na ockach, ze s niecim bojuje, pritom vcera bol este v pohode...

dannynka
autor
7. nov 2008

pekny vikendik zelam a Kubkovy skore uzdravenie 😉

mucilienka
7. nov 2008

Iva, dakujem za info o nalepke, ja tam vyslem svagrinu, dnes som zabudla tie overovacie kody zobrat, nechceli mi to dat...
ten pondelok v MC by som rada stihla.. tiez ma zaujimaju tieto veci, mozno sa konecne aj Gavenda vymackne a povie, co si mysli... dnes sme tam mimochodom boli - dufam, ze nic nechytime, mal super naladu, len mala sa ho strasne bala - boli sme na kontrole kvoli tomu nasmu kakaniu, co tak dlho riesime...
inak, zahajila som pecbu - tj. peciem na maruskine narodky.. tak hodim dve torty do albumceku, zajtra dokoncim tretiu - 20 ludi si ziada mimoriadne pripravy... 😅

mucilienka
7. nov 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak tu su tie dve, co na ne hovorite?

mucilienka
7. nov 2008

... no a kedze zajtra budem mat pohon - asi sa sem tak skoro nedostanem, preto:

zelame vsetko NAJLEPSIE New a Nikolke, hlavne nech je Nika zdrava, stastna, spokojna a robi Vam New radost...a do roka zelame surodenca, nech sa v tej porodnici zasa stretneme 😀 VSETKO NAJLEPSIE!!!!!!

minkak
8. nov 2008

Ahojky 🙂
New Nikolke prajeme vseeetko len to najlepsie,hlavne vela,vela zdravicka,stasticka a lasocky 😵 a toho surodenca ako uz spominala muci 😵
muci krasne torticky ,si sikulka 😵 prsia pre marusku nemaju chybu 😅 😀
kacenka drzkajte sa,nech je Kubko skoro zdravucky 🙂

Dnes uz by sa mala vratit aj Drobec,tak dufam,ze sa tu ukaze 😵

newyorkgirl
8. nov 2008

ahojte kocky, dakujeme za blahozelania, odkazem Nikolke a tatinkovi o toho surodenca 😀

muci kraaasna torticka naozaj 😵

ja uz som hodila par fotos len musim pozmensovat este ostatne a nemam kedy 😅

audreyd
8. nov 2008

ahojte, tak aj my sa pripájame ku gratulantom! hlavne veeeľa zdravíčka 😵 a torty sú krásne, všetky! klobuk dole, babulky šikovné 😎

dannynka
autor
8. nov 2008

new-aj od nas Nikolke vsetko naj naj k 2-rockom vela zdravicka a stasticka a nech ju maminka s tatinom poslucha 😀

lucaska
8. nov 2008

ahojte, nikolke prajeme vsetko len to naj ,naj, naj a samozrejme surodenca...... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre