Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
7. júl 2008

caute babule,

kala, tak dnes to fakt vyzera na pocasicko o nicom.. mala uz sa poriadne nudi... ja som nejaka uchuchmana a soplava, tak neviem, co sa z toho vyvinie, dufam, ze ako to soplom zacalo, aj to skonci...

som si zamiesila na resanky - buchticky s pudingom, lebo mala vykrikuje, ze chce papat buchty, a mala som len croissant 7days, ale aj ten jej zatial stacil... takze ja skysnem asi doobeda v kuchyni....
dnes je nejaky divny tlak - uz mi volala kamoska, co caka za 2t stvrte baby, ale dnes je uz otvorena na 3,5 prsta, tak si ju nechali v nemocnici, ze stvrte pojde ako po masle - tak dufam... 😔 a vraj pri takomto pocasi sa rodi a rodi.. no ved uvidime....

meggi, tak my na stretko neprideme, mame to odruky... ☹

babulky, chcela som sa opytat - chcem ist malovat kuchynu, a chcem tam take vzory ako z tej reklamy na baumax - I do it my way - ako sa ten chlap namoci cely do farby a potom frka po stenach... nuz ale takato alternativa u mna je nemozna.. tak ze ci neviete, ako by som dosiahla take nepravidelne vzory - odtlacky? chcem to len na jeden pas v kuchyni - tak vo vyske od pliec po polovicu stehien... PORADITE?

dikes, idem na tie buchty...

drobec.z
7. júl 2008

muci, moj kolega mal taky velmi pekny pasik v detskej izbe a jeho zena mi povedala, ze to robili tak, ze kusok novin alebo nejakej handry hocijako naskladanej namocili do farby a robili odtlacky, inac vyzeralo to skvelo, ked budeme malovat, tak nieco take by som hadam zvladla aj ja 😉 potom posli cez IP kusok tych buchticiek, my dnes zase len maso ☹

adkag
7. júl 2008

ahoj Muci,pod na skype

jurdinka
7. júl 2008

Ahojte,
kala 12- ja som tu len pristahovana od minuleho roka. Byvam na Malozablatskej ak to trosku poznas je to skoro na konci zlatoviec. 😉 Mas tu nejaku rodinu?

Inak kocky kedy ste zacali zvykat deturence na serblik. Sledujem, ze to mate same sikulky ked sa uz pytaju......

erka12
7. júl 2008

ahojte 😀

erka12
7. júl 2008

mam smolu,ze zasa nikde nikoho ☹ vecer nakuknem 🙂

dannynka
autor
7. júl 2008

erka ja tu.. 🙂

kacenka83
7. júl 2008

ahojte, tak ako po vikende? 🙂
my sme boli cez vikend u kamaratov, este dalsie rodiny s detmi tak bolo super, az tak, ze sme sa ani to rodeo nedostali 😀
len zbezne som citala a som rada, ze sa k nam pripojila jurdinka, vitaj medzi nami 🙂 este v juli planujeme stretko tak budes mat moznost vsetkych spoznat 😉
miskovi blahozelam k druhemu rocku 🙂
muci ved dat maruske stetec a budes mat aj frkance, aj nepravidelne vzory 😎

lennie7
7. júl 2008

vitam nove clenky 🙂
erka aj my sa pripajame, miskovi prajeme vsetko najlepsie, hlavne nech je zdravucky a nech ma vela kamaratov 😉 ako ten cas leti, za mesiac bude mat aj Nicolka 2 rocky.Co budete deturencom kupovat na narodky?Ja absolutne netusim, hraciek ma uz milion 😅
muci ako pise kacenka, zavri marusku na 5 minut do kuchyne so stetcom v ruke a budes mat rychlo a netradicne vymalovane 😀 😀

dannynka
autor
7. júl 2008

aj od nas Miskovi vsetko naj naj naj k 2-ročikom 🙂

lucaska
7. júl 2008

my sa pripajame ku gratulaciam a prajeme Miskovi vsetko len to naj naj............ 😉

dannynka
autor
7. júl 2008

Lucaska ako bolo vcera na kupku?

ivaz
7. júl 2008

tak ja taktiež vítam nových členov, ale sa nám to tu rozrastá. 😵 😵 😵 paráda.
erka miškovi všetko naj, naj k narodeninám. krásna tortička, si šikulka. 😉
lennie veru sa to blíži, ja si stále myslím, že máme bábätká a to sú už poriadne deťúrence. 😉 my uvažujem kúpiť filipkovi klasickú trojkolku, alebo bicykel a samozrejme prilbu, chrániče.... veď mamina sa bojí.
lucaska, ako bolo na rodeu? bolo tam niečo aj pre krpcov?

mucilienka
7. júl 2008

caute babule,

drobec, buchticky mas v IP, aj tvarohove aj s cokoladovym pudingom 😝

kacenka, lennie, uz mi to povedala aj mamina, ze jej mam ponamacat rucicky a urobit odtlacky, tak vyskusam...

drobec, podobnu techniku mi hovorila aj venonna, tak tusim dam na vas.... 😉 musim si dat namiesat pekne farby.. a potom vyfotim efekt... len cakam na jedneho uja suseda, co mi ma odpalit jednu plynovu rurku, co mam v kuchyni navyse, tak neviem, ci sa ho tento tyzden dockam - nechce sa mi potom zatierat hnusne cierne opalene miesta... tak radsej spustim akciu az po... nech to mam vsetko naraz a jednofarebne... nie z machulami od farby...

dannynka
autor
7. júl 2008

muci-ahojky..nebala si sa v noci? 😀

ivaz
7. júl 2008

muci, tvarohové buchty to by som si dala povedať, ja zapekám v trúbe zemiačky s cukinkou, dúfam, že to bude taktiež mňamka

mucilienka
7. júl 2008

danny, ahoj - ja nie, ale pocitac ano, cakala som, kedy mi donho udrie blesk 😲

ivaz, a ako to robis, to moze byt dobre?

dannynka
autor
7. júl 2008

muci ja som nakoniec aj prisla na to preco mi dotycny usiel z netu,zblbol mu comp... 😅

mucilienka
7. júl 2008

vidis, to asi ta burka... 😠

ivaz
7. júl 2008

mucilienka, tak toto by mal byť výsledok http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=281, len som to trochu prispôsobila našej chladničke. 😉

mucilienka
7. júl 2008

ivaz, mnam!!!! 😝 zajtra to uvarim aj ja, vyzera to super... k tomu uhorkovy salatik a je navarene... 😝 dikes za inspiraciu... podla mna to chuti skvelo... 😝

ivaz
7. júl 2008

práve som to vytiahla s trúby, tak chuťové referencie až za hodinu. 😉

mucilienka
7. júl 2008

ivaz, okej, ale urcite pridaj.. som zvedava

lucaska
7. júl 2008

ivaz na rodeu bolo fajn, lucasko bol nadseny z konikov.........dalo sa povozit v koci a na konikovi........... 😉
daanny na plavke dobre, taky veget.......... 😉

ivaz obedik bude mnamka aj ja to robievam............ 😉

ivaz
7. júl 2008

lucaska aj my sme sa pôvodne chystali kuknúť, mám v tých končinách bývalú kolegyňu, tak sme chceli zabiť dve muchy jednou ranou, ale skončili sme na oslave synovcových druhých narodenín. taktiež nám bolo fajn, hádam na rok zavítame aj do chocholnej. a v nemšovej sa dá na kupku cez víkend dýchať?

dannynka
autor
7. júl 2008

muci tak tak... 😠 dufam ze dnes uz nebude 😠 😠

dannynka
autor
7. júl 2008

ivaz-ten receptikvyzera super... 🙂 😵

ivaz
7. júl 2008

aj chutí, 😵 😵 mňam, mňam, práve som sa do toho pustila. 😉

mucilienka
7. júl 2008

ivaz, a to si chcela az za hodinu....

dannynka
autor
7. júl 2008

ivaz tak dobru chut... 😵 😵 😵

mne prave moja maminka vari segedin... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre