Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
7. júl 2008

kto by vydržal? 😀

dannynka
autor
7. júl 2008

ivaz- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
7. júl 2008

ivaz, tak to verim 😉 😝 ja som si bola tiez pre resanku - tu cokoladovu... mam skvely recept, keby ste chceli....

ivaz
7. júl 2008

muci, jasné že chceme. 🙂

dannynka
autor
7. júl 2008

muci-jasne daj.... 😵 😵 😵

mucilienka
7. júl 2008

chcete do IP ciek, vsak? idem na to....

ivaz
7. júl 2008

dannynka ty to máš zariadené, babička varí aj chcem. ani segedín nie je na zahodenie, žeby cez víkend.

kacenka83
7. júl 2008

muci aj ja si prosiiim 😉
ja mam na sporaku slepaciu polievku, tu bude mat aj kubko a kuracie masko na sampionoch a kukurici 😉

jurdinka
7. júl 2008

muci- aj ja poprosim o recept, dik...... 😵

dannynka
autor
7. júl 2008

muci-jasne... 😉

ivka pories aj ty,vcera sme od svokrovcov doniesli domacu kyselu kapustu..tak sa mi slinky zbiehaju... 😵 😵

dannynka
autor
7. júl 2008

muci tak nedaj do ip-ale rovno vloz sem,ked je o neho taky zaujem... 😀 😀

mucilienka
7. júl 2008

gazdinky, tak to mate v IP, skoda, ze sa neda pribalit aj jeden na kostovku... 😉

dannynka
autor
7. júl 2008

muci mnaaaaam kde byvas?bude najazd 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
7. júl 2008

danny, uz nie sme doma 🤐 😀

kacenka83
7. júl 2008

muci vyzera to dobre... a netecu ked sa pecu? a na plech sa kolko zmesti, este moc narastu?

dannynka
autor
7. júl 2008

muci len aby... 😵 😵 😝 😀 😀 😀

jurdinka
7. júl 2008

muci-dakujem to je bleskovka 😵 😵

mucilienka
7. júl 2008

kacenka, praveze tato plnka vobec netecie.. ja som davala aj tvaroh - ale ten domaci, z predajne na namesti sv. Anny - Cerveny kamen a tiez mi nepotiekol, nastastie... ja mam dva druhy plechov, na vacsi 5x4, na mensi 4x4... ale nakysnu kraaaaasne, ale nelepia sa, ked ich natries tym zltkom s vodou....
z tejto davky je 8x6 kuskov... to je fuuuura, ale vydrzi to dlho cerstve.. teda pisu, u nas zatial nevyskusane, lebo miznu ako sialene 😀
ja som robila dve davky, pre istotu, donesiem aj svokrovcom.... 🙂

dannynka
autor
7. júl 2008

muci mnaaam,takze zajtra asi peciem... 😅

mucilienka
7. júl 2008
dannynka
autor
7. júl 2008

muci.jeeej krasne..to si kde dala robit?

mucilienka
7. júl 2008

danny na nete od jednej babule.. super, ze? len to musim vymazat, bo chcem dat take aj segre, samozrejme s nou a malou... aby nebolo po prekvapku.. lebo segra sem sem-tam nakukne...

dannynka
autor
7. júl 2008

no oki..tak vymaz....a idem ti ip-poslat... 😉

meggi
7. júl 2008

muci - aj ja chceeem 🙂 Ja som akurát na polievočku postavila a na večer idem niečo z kuracieho maska spravit - tak hodte nejaké tipy, ak máte - budem fakt vdačná 😉

mucilienka
7. júl 2008

ahoj meggi,

mas to v IP...

ja som minule robila sliziky s kuracieho maska zapekane medzi tortilasmi... tak sa tusim volaju tie kukuricne cracry...

mucilienka
7. júl 2008

este som sa chcela opytat, babule, tie co flaskujete - tj. pijete mliecko z flasky - to existuju viacere velkosti dierok na dudlikoch? ja mam len take jedny, co su od narodenia, mozno mala nechce preto to mlieko, ze jej to zle tecie.. ale zasa, ked jej to dam do hrnceka, tak mi zvracia z toho.. tak neviem... este som rozmyslala nad mlieckom Hipp, to sme neskusali, a vraj je aj vanilkove, poznate?

dannynka
autor
7. júl 2008

muci-krasne fotto si vlozila...ta uplakana je dobra... 😵 😵 😵 teda ten text 😀 😀 😀 co si napisala 😀

mucilienka
7. júl 2008

danny, to je realita - mala fakt jacala, akoby sme ju z koze drali, ked sme ju vytiahli z kurnika, vaaazne... ona je taka gazdina 😀 inak, je tam podla hesla "cistota - pol zivota, spina cely!" akoby sme na nu ani nepravali...

dannynka
autor
7. júl 2008

ale vazne super fottto ,aj mama sa smiala ze slunce seno a Maruška 😀 😀

mucilienka
7. júl 2008

danny 😉
pozdrav maminu... 😉 kocicu 😉

ja sa zatial lucim, ideme von, papa vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre