Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

ivaz
28. mar 2009

Ja som tento rok ani na burze nepredávala a ani nebola nakupovať. Nechcelo sa mi do tlačenice. Ale minulé roky sa mi podarilo uloviť síce len pár vecí, ale boli naše obľúbené.
Čo podnikáte poobede, keď vonku svieti slniečko? Ja som uvažovala vytiahnuť trojkolku.

dannynka
autor
28. mar 2009

ivaz-veru bolo ludi habadej,chvalabohu ze som tehulka a nemusela som cakat rychlo som pokukala a utekala kade lahsie 😅 A co poobede,manzel ide svokrovcom auto upratat a my teda ja s Gabikou ideme k nasim pre opravenu motorku 😉 ,teda odrazatko.....lebo vcera sa podarilo Gabike na nu zvalit a ulomit rucku....ta umela hmota nic nevydrzi 😠 😠 😠

amatula-verim aj ja by som sa najradsej tak pozbavovala takych vacsich veci,ale neni som ani proti ked mi ma nieco velkecez net prist ,akurat v tyzdni mi prisla nova krasna sedacka pre Gabiku za super cenu 😉 co som cez net zohnala,a z posty mi ju az domov doniesli 😉

ivaz
28. mar 2009

Danny, nechce sa manželík zastaviť aj u nás, aj my potrebujeme umyť a upratať autíčko.
Mne sa podarilo predať autosedačku cez bazos. Bola fuč v priebehu dvoch dní. 🙂

dannynka
autor
28. mar 2009

ivaz-budem rada ked to nase v priebehu dnesneho dna spravi... 😅 😅 😅 😅 Ozaj a ako sa TI inak dari?dlho sme Vas nevideli 😅

dannynka
autor
28. mar 2009

no nic idem dovarit masko a hor sa do ulic 😀 pekny dnik prajeme 😉

ivaz
28. mar 2009

Danny dobrú chuť a krásne slnečné poobedie. Filipko ešte spinká a tak ja môžem dokončiť fotoknihu. Ale keď sa zobudí, taktiež vyrazíme do ulíc. 😉

mucilienka
28. mar 2009

caute kocky, vy ste inak makali...

fakt, clovek tu chvilu nie je a sedi 20min, kym to vsetko preluska...

ja som dnes unavena, rozbita na mraky - som sa dala vypekat ten spominany "obliz prst" plus upratovanie, a este cesnacky.. tak som hotovaaaaaaaa... MM v dobrej voli zobral malu v kociari buvat von, ale ako ho poznam tak ho hodi svagrinej na krk a vyvali sa doma u rodicov na gauci... 😅

vraj sa to prekrasne pock zajtra poserkosi... a ma prsaaaaat
😠

kacenka83
28. mar 2009

no tu sa ponocovalo 😲
ja som bola uz o deviatej v posteli, rano ma chlapi nechali do osmej spat a ked isiel kubko o deviatej tak som s nim zase zalomila, spim pomaly viac ako novorodenec 😀
na obed sme isli na inovec, bolo tam este relativne dost snehu, ale aspon nefukalo ako tu na juhu...

mami.sk
28. mar 2009

caute...
my sme sa vratili z krasnej prechadzky..taky krasny den.juj, uz aby bolo teplucko 😉
ivaz a to co za bufet s vazami za 2000 SK???

amatula
28. mar 2009

no mi sme boli chvilocku vonku...super len strasne fuka 😒
a zajtra má prsat ☹

mami.sk
28. mar 2009

som aj ja pozerala, ze zajtra ma prsat 😝
no ale 9 stupnov takze zima by nemala byt nejaka velka 😉
no ale od utorka jasno a dokonca vo stvrtok a piatok 16 stupnov, takze nic nie je stratene 😕

mami.sk
28. mar 2009

muci, dobry bol "obliz prst"?
ja som si povedala ze ked budem nabuduce piect tak dam menej cukru do plnky aj na ten sneh 😀
inac moj muzik sa dnes riadne cinil a upratal a umyl auto 😉 konecne po zime vidiet aku ma vlastne farbu 😀

mucilienka
28. mar 2009

mami, no vyborny bude az zajtra, nedala som este ochutnavat, je v chladnicke - ja davam vzdy do vsetkeho menej cukru.. je to tak lepsie... 😉

ivaz, coooo? vazy za 2000 Sk??? 😲 😲
esteze to nechceli nakesovat na ruku... 😝

mami.sk
28. mar 2009

muci, ja tiez davam do vsetkeho menej cukru ale az ked peciem druhykrat 😀 najprv vyskusam origos recept a potom si upravim podla seba. 😅
aj moj muz sa "postazoval" ze hrooozne sladky bol 😝

bo budete baby zajtra varit??? ja uz nemam napady 😒

amatula
28. mar 2009

mami ani ja tak navari mm 😉

mnam tak by som si dala obliz prst 😅 🙄 si tu lizem prsty 😀

erka12
28. mar 2009

ahojte,
aj mne sa podarilo predat kocik cez inzerat,tusim cez modreho konika 😉

ivaz,ktory to bol bufet,aby sme ho obchadzali,veru nas misko tiez vsade vpali ako raketa 😉

vy ste teda vypekalli take dobrucke kolaciky,ja som teraz narychlo spravila strudlu a tiez je mnam 😉 ked uz rychlo neviem co upiect,urobim strudlu,lebo s tym cesto mam malo roboty 😉

newyorkgirl
28. mar 2009

ahojte, ja konecne danove odovzdane, kuchyna pozapajana... dnes sme sa inspirovali muci a sme sli po nakupoch do Taka, Dmky a este do Aska do kuchyne cosi doobjednat a zajtra az sa podari sa s malou nastahujeme uz do bytika konecne 😵 stretko sa nechysta, ked uz je tak jarne? 🙂

lucaska
28. mar 2009

ahojte, ivaz.preboha to co bolo za vazy??? 😕 😕 😕 😕 😕
tak ja som toho moc nenaspala o 6.som mala budicek,ale ako tak sledujem cim menej spim,tym viac toho spraviim..

aj my sme dnes boli nieco ponakupovat na odporucania muci............ 😝 😝

a co varit???? ja zajtra nemusiim ideme k nasim na oslavu 😝 a dnes som robila vyprazany syr zo sunkou a zemiacky dlho som to nerobila......... 😉

amatula
28. mar 2009

erka som si vsimla ze mas v albume foto s plavarne......v TN???uz nie su povinne kupacie ciapky???????????

http://www.delfinub.cz/on-line-kamery.html
mi chodime sem ale je to daleko....tak ked narychlo do TN 😉

sme akosi prestali ked boli povinne ciapky lebo ja neplavam a bez ciapky ma nevpustili 😒 a naco tam mam byt v ciapke ked len robim dozor detom

mucilienka
28. mar 2009

a co ste kocky nakupili???

dufam, ze to tu bude aj dnes zit, MM si naplanoval sobotny vecer vo dvojici - on a hokej, a ja tam akosi nepasujem, lebo m to nebavi...

mimi100
28. mar 2009

ahojte no ste sa včera ozaj činili, som to teraz 20 minut čítala
máte teda energie ja som už teraz ko 😒

erka12
28. mar 2009

amatula,ciapky uz povinne asi 😉 nie su,neviem od kedy to zrusili 😉

mimi100
28. mar 2009

ja som bola tiež dnes okuknuť v taku, som si kupila také fajn tehu tričko, tak dakujem za radu 🙂
inak dnes na burze bolo poriadne narvané, som bola pomáhať tak sme sa tam Danny možno aj stretli 🙂

mucilienka
28. mar 2009

uz nie su povinne tie hnusne "prezervativy" na hlavu? 😝

mimi, to som rada, ze si nakupila... 😉

mucilienka
28. mar 2009

new, som si vsimla, ze rozpredavas lampicky, co sa vam do noveho uz nehodia?

lucaska
28. mar 2009

muci,aj u nas je na programe hokej.................tak ja nett a kuk nevestu pre milionara... 😝

mucilienka
28. mar 2009

lucaska, ja nemam na com.. mala zaspala v spalni, tak ju nebudem rusit...
aj si si volaco kupila?

minkak
28. mar 2009

ahojte 🙂
muci pekne si nazvala tie ciapky 😀 😀 😀
amatula aj my tam chodime 😉 tusim mam v albume odtial aj nejake fotecky 😉

new pozerala som fotecky,pekneeee to mate 😉 tak zajtra su z Vas uz Juzanky 🙂

Lucaska a coze si tak skoro vstavala?Tak ste mali dnes nasu najoblubenejsiu mnamku na obed 😵

lucaska
28. mar 2009

muci,pre seba nie,ked uz som aj mala daco nemali moju velkost,tak sme len lucasovi a u batu sme mu este topanky kupili.........

mucilienka
28. mar 2009

minka, a nie je to tak???? 😀 😀

lucaska, hlavne ze dieta bude chodit oblecene a obute.. 😉

ja mam zajtra na plane robit rolky so sunkou, syrom, paprikovou pomazankou a bazalkou v takej omacke... je to vyborne, tiez som to davno nerobila... a hlavne efektne a rychle...

u nas sa zenia certi ako straaaaaaaasne fuka, ide nam utrhnut vonkajsie rolety... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre