Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

martinano
22. apr 2009

caute
danny a uz sa ti da spat ci nie?sprcha sprcha nech povoli svalstvo,ver mi 😉

martinano
22. apr 2009

lucaska ako po ockovani?aj ja som nad tou vakcinou uvazovala

dannynka
autor
22. apr 2009

martinano no veru neda,a navyse od vcera nam netecie tepla voda tak ani sprcha nemoze byt ☹ a ja bez teplej sprchy ani nezaspim.....preto tu zase sedim 😒 ☹

martinano
22. apr 2009

no to ma mrzi, ja to poznam ja tiez bez sprchy nezaspim

dannynka
autor
22. apr 2009

😒 ☹ snad uz zajtra potecie ☹ ,a ako keby to nestacilo tak mam este aj zacpaty nos... 🙄 na tu stranu ktoru si lanem tak sa mi zapcha dierka na nose 😝

miroslava72
23. apr 2009

Ahojte dievcence.

Vidim,ze to tu v noci opat zilo.

Danny,ja som tiez ku koncu takmer vobec nespavala a nedalo sa mi dychat.Uz sa ti to krati.
Ja som dni pred terminom aj drepy robila a krutila panvou,ze nech sa to uz pohne...a akosi mi to aj vyslo.
Este stvrtok rano som bola u mudr.a on ze zrejme cez vikend to bude a ak nie tak v pondelok k nemu a veru po polnoci som uz aj sla...

Mami,aj si kupila?

mucilienka
23. apr 2009

caute kocky,

teeeda, vy inak v noci hyrite (teraz fakt neviem, ci je tam spravne Y 😅 )... dnes sa nam to pocasie zopsulo, no skoda... prsat neprsi, ale u nas fuka hrozne studeny vietor... 😝 som dala malej normalne teplejsiu bundu, co sa mi zda fakt zima...

danny, ty odkedy takto nespavas? ani poobede? ani v noci? to kde beries energiu?

mucilienka
23. apr 2009

a este, prosim Vas, neviet poradit, kde sa daju v TN kupit sperky z chirurgickej ocele? dakujeeeem!

miroslava72
23. apr 2009

muci,viem,ze v Maxe je cosi

mucilienka
23. apr 2009

miroslava, dakujem, to kym tam budem mat cestu... svagrina take kusky nosi, a bude lenky zaciatkom juna, tak sa tam hadam dovtedy dostanem...

co inak porabate? mne sa nic nechce 😝 😔 musim ale prekonat tu lenivost... 😅

amatula
23. apr 2009

ahojte

muci ja uz ju prekonavam 😖 😀 som si toho dnes nejak vela naplanovala.............tak radsej asi vypnem Comp 🙄 😕

dannynka
autor
23. apr 2009

dobre ranko,
veru to pocasie nic moc ale celkom sa da pokial neprsi 😅

muci ze kde beriem energiu?Gabika ma dneska nechala vyspat sme sa zobudili o 9-tej takze som v pohode dospala noc a mozem fungovat cez den,akurqat ze dnes to bude tachsie lebo nepojde cez obed Gabika spat kedze sme tak dlho hajali 😅 .Akurat sme doranajkovali a chystam sa na postu a do obchodu,veru este musim podumat co obliect Gabike 😅

miroslava-aj ja skusam vsetko,ale na mna akosi nic nezabera....a este sme stale bez tej teplej vody.... 😒 ☹ a tá mi taak chyba dufam ze uz ju cim skvor pustia 😅

dannynka
autor
23. apr 2009

muci-este ma napadlo ze tie sperky viem ze predavali v juzke dole v zlatnictve,ale uz ho tusim zrusili neviem preco 😝 ,takze asi ti moc nepomozem 😅 😅 😅

martinano
23. apr 2009

zelam krasny den vsetkym
u nas je pekne 🙂
matko spal skoro do desiatej,tak budeme mat dnes vsetko posunute 😒

miroslava72
23. apr 2009

No tu je pochmurne a akosi sa ochladilo,vcera hadam 25 a dnes mozno nejakych 15.
Aj studeny vietor fuka.

erka12
23. apr 2009

ahojte,
tak vcera na ihrisku bolo fajn 😉 danny skoda,ze som nevedela,ze prides,nejako by som miska este ukecala,aby sme zostali 😉
ivaz, dienka vdka za dvd 😉

amatula
23. apr 2009

drobec vobec nechcel zaspat 🙄 chodi spat okolo 11 a dnes zaspal az teraz 😠
mne sa nic neche,ale musim......sup sup zehlit.pradla mám z troch praciek 😒 ale v klude si dam kafco
😉
pocasie za zopsulo,ale nieje to az take zle.na toto rocne obdobie 😉

erka12
23. apr 2009

aj ja mam zehlit,a tak sa mi nechce 😒 ale nie len zehlit,nic sa mi nechce,ked sa chalani zobudia umyjem riad a upracem,teraz budem relaxovat 😉

amatula
23. apr 2009

no ved ja ja dam v klude kaficko 🙂

ale musim maknut aby som to dnes stihla,lebo ide vikend a to ja chcem mat vsetko hotove,ked je doma tatinko.aby som neupratovala.to mám rada rodinnu pohodu 😉

erka12
23. apr 2009

my ideme v sobotu na oravu,tyzden nebudem verit,upratovat,... tesim sa 😉

erka12
23. apr 2009

verit- oprava varit 😀

amatula
23. apr 2009

jej idete na dovcu?a kam presne?

aj ja uz chcem.......mi ideme v juni do chorvatska...ja uz sa balim 😀

amatula
23. apr 2009

houby v juli nie v juni 😀

ja uz sa fakt tesim 😀

erka12
23. apr 2009

ideme k mojim rodicom 😉

erka12
23. apr 2009

my v lete na dovolenku urcite nie ☹ ti verim,ze sa tesis 😉

amatula
23. apr 2009

aha....ty si z oravy? 🙂
mi sme boli na orave min.rok v septembri 😕 asi.....v Habovke 🙂

no tesim tesim,ved sme 4 roky nikde neboli len po slovensku.....

ivaz
23. apr 2009

Tak Filipkovi sa včera náramne páčilo. Veď som ho z ihriska dostala až okolo siedmej. Ale večer zaspinkal jedna radosť a ráno si to hneď chcel zopakovať. Máte to tam super. Len ticho závidím.

erka12
23. apr 2009

ivaz,ked budes mat posli mi nejake foto,prosim 😉

lucaska
23. apr 2009

ahojte, martinano ockovanie v pohodicke,ani nevedel ze ho ockovali vecer mal 37,4 ale inak pohoda..

muci, z chirurgickej ocele viem ze mali v mesta jak je vodnik tam je zlatnictvo,v maxe a v briliante a v juzke je to zrusene................aj nasa romca ide v chirurgickej oceli 😉 😉

mucilienka
23. apr 2009

lucaska, jeeeeeej, dakujem pekne, musim to omaknut 😉 v centre mesta je to pre mna najdostupnejsie.. to je tusim tiez briliant, pravda? myslis tam na tej strane, kde je chantall, pravda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre